ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Šandor Winnetou Fri 23 Oct - 0:21

MaximusDecimusMiridije wrote:
tre wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
tre wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Dakle tehnički to što on govori je po defaultu zakon i ako se podrazumjevaš članom same crkve to ne bi trebao ni propitkivati niti iznositi mišljenja koja su u sukobu sa onim što je papa rekao  :D
bome si ga dobro namaslao :D
no nije tako, kako rekoh a da sad ne ulazim u citate i sva čuda Isus je jasno rekao da će biti veliki otpsd od Crkve ali isto tako da jasne smjernice koje upućuju na to tko radi po Božjem zakonu a tko ne: po djelima će te ih njihovim poznati.
Ovo što papa radi mi ne djeluje kao Božji zakon

A nisam jebiga kad je to tako  :D nema tu baš sive zone. Što je samo po sebi apsurd. Mislim ja nikada ni nisam tvrdio da sam osobito dobar u tim stvarima s obzirom da je Papinstvo imalo čitavu plejadu neviđenih manijaka koji su vodili samu crkvu kroz povijest. Ali svejedno stoji ovo što ti napisah. To onako...iron-clad pravilo. Nema tu demokracije neke...tako je kako je napisano  :D
ma ima, samo djela su ta koja upućuju na to za koga radiš..problem je danas u smušenosti gdje neki misle da je ljubiti čizme crncima dobro djelo i iskupljivanje grijeha što svojih što svojih predaka  :_|

Ama okej, filozofski se mi možemo nabacivati okoli duhovnosti i oko smislenosti nečega što je napisano itd...

Međutim ovo što ti napisah je manje-više potpuno jasno i nepogrešivo. Ono do ne tako davno se za izjave koje su bile u suprotnosti s time glava gubila  :D . Jedna od bitnijih dogmi je to, na kojoj na kraju krajeva se zasniva sva moć i hijerarhijska piramida same crkve. Kao i generalno nepogrešivost jelte. Mi danas povijesno promatramo ovo ili ono što se dogodilo kroz povijest pod krinkom religije itd. I danas je lako reći i pronači dokaze da se ovo ili ono radilo iz osobnih interesa a zaleđe se pronašlo u samoj crkvi. I danas je lako prokleti nekoga tko se s time bavio. Ali čak i danas je tabu prstom upirati u same pape. Ono čak i očigledni luđaci se gledaju prikazati koliko je moguće u pozitivnom svijetlu iz plejade istih. Dogma nepogrešivosti istoga je ono što ih je držalo uvijek tamo gore visoko. Jaaaaaako rijetko se takvo što dovodilo u pitanje. Jednom ili dvaput kroz povijest kad je netko bio evidentno potuno lud pa je da ga jebes moralo biti reakcija (onaj kojeg su iz groba iskopali i sudili mu)...ali svejedno ostaje to sa nepogreivošću.

Dakle ukoliko je želja za promatranjem crkve kroz prizmu one dobre stare hard-core no bullshit crkve. U paketu dolazi i ovo. Dakle načelno ako si član crkve ne možeš pljuvati Papu jer je nepogrešiv po defaultu. Tj možeš ali onda si sam sebe ekskomunicirao. Rekoh, nije to demokracija jbg  :D
nije papa crkva niti te obvezuje ijedna papina zapovjed ili preporuka koja bi išla kontra Kristova nauka. Mogao bi sad citate vaditi ( to volim najviše kad mi dođu jehovini svjedoci na vrata) no kasno je pa proglašavam remi ili pat ili čak i mat u tvoju korist. Preteška mi tema u sitne noćne sate, radije bi da mi netko naleti na volej pa da mirno zaspem nego se tu nadmudrivam do jutra :D

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:21

Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Kao da nije katastrofa sama po sebi što franjo javno podire, relativizira i unosi smutnju u sam temelj crkvenog nauka o moralu i obitelji.

Franjo ovdje želi raspravljati o temeljnim pitanjima koji se tiču Božjeg stvaranja svijeta i uloge čovjeka u tome.
Prije svega je riječ o pitanju ljubavi.
Jesu li i homoseksualci također ljubljena djeca Božja kao i heteroseksualci i imaju li jednako pravo na ljubav kao i heteroseksualne osobe i obitelji?
Ako ne, zašto ne?
Ako da, na koji način?
Pitanje ljubavi je temeljno teološko pitanje, pogotovo za vjernike religija koje Boga doživljavaju kao čistu i ničim uvjetovanu Ljubav bez mjere samu.

Daj ti meni reci tko voli svakoga drugoga ničim uvjetovano i bez mjere?

Bog. U kojeg vjeruju kršćani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:25

mativka wrote:
Zbog čega je Ratzinger naprasno umirovljen.

Pitaj ga. Sam se umirovio. I posvetio ostatak svog života onome što mu najbolje ide. Teološkim razmatranjima.
Trenutno je najveći živući katolički teolog, a uz Karla Rahnera, definitivno najveći katolički teolog 20. stoljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:34

tre wrote:
Možemo o ljubavi pričati i prihvaćanju svih ljudi kao braću i sestre, pa sam Isus je bio blizak sa bludnicom tog vremena Marijom Magdalenom, no što joj je rekao kada nitko na nju bacio kamen nije?  Idi i ne griješi više. Grijeh je dakle oprošten ali ne i dozvoljen ili opravdan(tu možemo reći da je Krist nadopunio zakon kroz ljubav ili praštanje no nije dokinuo počinjeni grijeh što vidimo u rečenici da više ne grijrši)

I što je tu grijeh?
Je li grijeh biti homoseksualac?
Nije.
Čak niti po Storom Zavjetu, a kamoli po Novom.
Je li grijeh potraga za ljubavlju od strane homoseksualaca?
Nije. 
Grijeh su po službenom nauku KC homoseksualni spolni odnosi od kojih Crkva po svom traži suzdržavanje.
Ovdje ću posebno podcrtati važnost pojma ljubavi za kojeg je jasno da je vjerojatno najzloupotrebljevaniji u povijesti ljudskog roga.
Jedino Bog, koji je po kršćanstvu Ljubav sama zna što je to ljubav i kako se manifestira među ljudima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:40

Speare Shaker wrote:
tre wrote:
Možemo o ljubavi pričati i prihvaćanju svih ljudi kao braću i sestre, pa sam Isus je bio blizak sa bludnicom tog vremena Marijom Magdalenom, no što joj je rekao kada nitko na nju bacio kamen nije?  Idi i ne griješi više. Grijeh je dakle oprošten ali ne i dozvoljen ili opravdan(tu možemo reći da je Krist nadopunio zakon kroz ljubav ili praštanje no nije dokinuo počinjeni grijeh što vidimo u rečenici da više ne grijrši)

I što je tu grijeh?
Je li grijeh biti homoseksualac?
Nije.
Čak niti po Storom Zavjetu, a kamoli po Novom.
Je li grijeh potraga za ljubavlju od strane homoseksualaca?
Nije. 
Grijeh su po službenom nauku KC homoseksualni spolni odnosi od kojih Crkva po svom traži suzdržavanje.
Ovdje ću posebno podcrtati važnost pojma ljubavi za kojeg je jasno da je vjerojatno najzloupotrebljevaniji u povijesti ljudskog roga.
Jedino Bog, koji je po kršćanstvu Ljubav sama zna što je to ljubav i kako se manifestira među ljudima.

I dodao bih da se varaš ako misliš odnosno vjeruješ da je Isus samo došao nadopuniti Zakon.
On ga nije došao nadopuniti, on ga je došao doslovce okrenuti naglavačke.
O tome svjedoči famozni govor na gori u svakom svojem djeliću, to je jesano svakome onome tko zna kakva su bila tadašnja židovska vjerovanja.
Problem nerazumjevanja te činjenice od strane mnogih pa i uvjerenih kršćana je u literalističkom pristupu tumačenju tekstova Novog Zavjeta odnosno doslovnom da baš ne kažem bukvalnom shvaćanju istih.
O tome je Crkva također dala svoje čvrsto mišljenje zahtjevajući od katoličkih teologa da se ne drže isključivog literalističkog pristupa nego da traže dublji smisao biblijskih tekstova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:43

MaximusDecimusMiridije wrote:Čuj sad...po pravilima njegova je isto skoro pa nepogrešiva i ne bi se trebalo propitkivati puno.

To je čak i jedna od dogmi jelte...papinska nepogrešivost. Dakle dogma K.Crkve koja tvrdi da je u duhu obećanja od strane Isusa ka Petru je papa nepogrešiv po pitanju same doktrine crkve  :) . Nisam ja to iz prsta isisao jbg, to dođe kak ti jedno od pravila.

Muko Kristova...
Evo ljepote ovoga foruma.
Malo tko čita što drugi pišu nego ogromna većina samo tambura svoje, da baš ne kažem lupa ko' Maksim po diviziji.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43272p60-papa-franjo-pederi-imaju-pravo-na-obitelj-i-posvajanje-djece#1743516
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:46

tre wrote:
Sovak wrote:I kaj bumo sad?

Idemo osnovati vlastitu Hrvatsku Crkvu ili bumo se naguzili pederskom i pedofilskom lobiju u RKC tj. u KC?
talasamo kao i do sada ali nećemo prihvatiti preporuke pape komunista. Pa neće nas valjda ovako nešto izbaciti iz kolosjeka nakon 13 stoljeća vožnje po istim tračnicama.

Tračnice bi ostale iste, ali tuđi ljudi ne bi bili naši skretničari nego mi sami.

Crkva nikad nije bila samo Crkva nego i politika.

Gle, ne mislim da će ikaj od toga biti.

Kršćanstvo na zapadu je otišlo u kurac - bilo rkt bilo reformirani.


Sorry Tre, ne buš sedil s desne strane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:48

Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Kao da nije katastrofa sama po sebi što franjo javno podire, relativizira i unosi smutnju u sam temelj crkvenog nauka o moralu i obitelji.

Franjo ovdje želi raspravljati o temeljnim pitanjima koji se tiču Božjeg stvaranja svijeta i uloge čovjeka u tome.
Prije svega je riječ o pitanju ljubavi.
Jesu li i homoseksualci također ljubljena djeca Božja kao i heteroseksualci i imaju li jednako pravo na ljubav kao i heteroseksualne osobe i obitelji?
Ako ne, zašto ne?
Ako da, na koji način?
Pitanje ljubavi je temeljno teološko pitanje, pogotovo za vjernike religija koje Boga doživljavaju kao čistu i ničim uvjetovanu Ljubav bez mjere samu.

Daj ti meni reci tko voli svakoga drugoga ničim uvjetovano i bez mjere?

Bog. U kojeg vjeruju kršćani.

Znal sam da On nije baš pri sebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 0:49

Speare Shaker wrote:
tre wrote:
[size=56]Možemo o ljubavi pričati i prihvaćanju svih ljudi kao braću i sestre, pa sam Isus je bio blizak sa bludnicom tog vremena Marijom Magdalenom, no što joj je rekao kada nitko na nju bacio kamen nije?  Idi i ne griješi više. Grijeh je dakle oprošten ali ne i dozvoljen ili opravdan(tu možemo reći da je Krist nadopunio zakon kroz ljubav ili praštanje no nije dokinuo počinjeni grijeh što vidimo u rečenici da više ne grijrši)[/size]

I što je tu grijeh?
Je li grijeh biti homoseksualac?
Nije.
Čak niti po Storom Zavjetu, a kamoli po Novom.
Je li grijeh potraga za ljubavlju od strane homoseksualaca?
Nije. 
Grijeh su po službenom nauku KC homoseksualni spolni odnosi od kojih Crkva po svom traži suzdržavanje.
Ovdje ću posebno podcrtati važnost pojma ljubavi za kojeg je jasno da je vjerojatno najzloupotrebljevaniji u povijesti ljudskog roga.
Jedino Bog, koji je po kršćanstvu Ljubav sama zna što je to ljubav i kako se manifestira među ljudima.

I to je to.

Lepo velim da ste kuhani.

I mi s vama. 

Nažalost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 8:32

Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Kao da nije katastrofa sama po sebi što franjo javno podire, relativizira i unosi smutnju u sam temelj crkvenog nauka o moralu i obitelji.

Franjo ovdje želi raspravljati o temeljnim pitanjima koji se tiču Božjeg stvaranja svijeta i uloge čovjeka u tome.
Prije svega je riječ o pitanju ljubavi.
Jesu li i homoseksualci također ljubljena djeca Božja kao i heteroseksualci i imaju li jednako pravo na ljubav kao i heteroseksualne osobe i obitelji?
Ako ne, zašto ne?
Ako da, na koji način?
Pitanje ljubavi je temeljno teološko pitanje, pogotovo za vjernike religija koje Boga doživljavaju kao čistu i ničim uvjetovanu Ljubav bez mjere samu.

Daj ti meni reci tko voli svakoga drugoga ničim uvjetovano i bez mjere?

Bog. U kojeg vjeruju kršćani.

Znal sam da On nije baš pri sebi.

Sa ovim si zapravo rekao da cijelo kršćanstvo odnosno kršćani baš nisu ni pri sebi. I ne samo da baš nisu pri sebi nego da to baš nikada nisu ni bili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 8:40

Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Kao da nije katastrofa sama po sebi što franjo javno podire, relativizira i unosi smutnju u sam temelj crkvenog nauka o moralu i obitelji.

Franjo ovdje želi raspravljati o temeljnim pitanjima koji se tiču Božjeg stvaranja svijeta i uloge čovjeka u tome.
Prije svega je riječ o pitanju ljubavi.
Jesu li i homoseksualci također ljubljena djeca Božja kao i heteroseksualci i imaju li jednako pravo na ljubav kao i heteroseksualne osobe i obitelji?
Ako ne, zašto ne?
Ako da, na koji način?
Pitanje ljubavi je temeljno teološko pitanje, pogotovo za vjernike religija koje Boga doživljavaju kao čistu i ničim uvjetovanu Ljubav bez mjere samu.

Daj ti meni reci tko voli svakoga drugoga ničim uvjetovano i bez mjere?

Bog. U kojeg vjeruju kršćani.

Znal sam da On nije baš pri sebi.

Sa ovim si zapravo rekao da cijelo kršćanstvo odnosno kršćani baš nisu ni pri sebi. I ne samo da baš nisu pri sebi nego da to baš nikada nisu ni bili.
pitanje je di se stavi sebe 

iz tvoje busije , gdje si okupiran pročitanim logikama u kojima tražiš opravdanje za svoj degenski konstrukt osobnosti je moguća vizija da svi ljudi nisu dobri ,,,

tebe je spržio socijalizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 8:52

obala razuma wrote:

iz tvoje busije , gdje si okupiran pročitanim logikama u kojima tražiš opravdanje za svoj degenski konstrukt osobnosti je moguća vizija da svi ljudi nisu dobri ,,,

tebe je spržio socijalizam

Isus mu reče: "Što me zoveš dobrim? Nitko nije dobar doli Bog jedini!"

Marko 10, 18.

Ti bi i Isusu prigovorio da ga je spržio socijalizam.
Ukratko, lud si kao kupus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by pokerjocker Fri 23 Oct - 9:33

Speare Shaker wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Čuj sad...po pravilima njegova je isto skoro pa nepogrešiva i ne bi se trebalo propitkivati puno.

To je čak i jedna od dogmi jelte...papinska nepogrešivost. Dakle dogma K.Crkve koja tvrdi da je u duhu obećanja od strane Isusa ka Petru je papa nepogrešiv po pitanju same doktrine crkve  :) . Nisam ja to iz prsta isisao jbg, to dođe kak ti jedno od pravila.

Muko Kristova...
Evo ljepote ovoga foruma.
Malo tko čita što drugi pišu nego ogromna većina samo tambura svoje, da baš ne kažem lupa ko' Maksim po diviziji.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43272p60-papa-franjo-pederi-imaju-pravo-na-obitelj-i-posvajanje-djece#1743516

Najtočniji opis ovog foruma. Pola ih rješava osobne RL frustracije, a druga polovina je totalno zatucana. Naravno, u svakoj od ovih grupacija ima par totalno spaljenih.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 9:39

Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Sovak wrote:
Speare Shaker wrote:
Hektorović wrote:

Kao da nije katastrofa sama po sebi što franjo javno podire, relativizira i unosi smutnju u sam temelj crkvenog nauka o moralu i obitelji.

Franjo ovdje želi raspravljati o temeljnim pitanjima koji se tiču Božjeg stvaranja svijeta i uloge čovjeka u tome.
Prije svega je riječ o pitanju ljubavi.
Jesu li i homoseksualci također ljubljena djeca Božja kao i heteroseksualci i imaju li jednako pravo na ljubav kao i heteroseksualne osobe i obitelji?
Ako ne, zašto ne?
Ako da, na koji način?
Pitanje ljubavi je temeljno teološko pitanje, pogotovo za vjernike religija koje Boga doživljavaju kao čistu i ničim uvjetovanu Ljubav bez mjere samu.

Daj ti meni reci tko voli svakoga drugoga ničim uvjetovano i bez mjere?

Bog. U kojeg vjeruju kršćani.

Znal sam da On nije baš pri sebi.

Sa ovim si zapravo rekao da cijelo kršćanstvo odnosno kršćani baš nisu ni pri sebi. I ne samo da baš nisu pri sebi nego da to baš nikada nisu ni bili.

Pa očito nisu.

Otišlo sve to na kvasinu.


Malo po malo dolaze divlji i pokoravaju pitome.

Okrenimo drugi obraz, prihvatimo ''izbjeglice'', pederi su djeca Božja ... .


Ovaj papa nije antikrist u Rimu, on je samo odraz zapadne propasti.

Zapad = gasi fenjer i spuštaj zastor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest Fri 23 Oct - 9:45

Speare Shaker wrote:
obala razuma wrote:

iz tvoje busije , gdje si okupiran pročitanim logikama u kojima tražiš opravdanje za svoj degenski konstrukt osobnosti je moguća vizija da svi ljudi nisu dobri ,,,

tebe je spržio socijalizam

Isus mu reče: "Što me zoveš dobrim? Nitko nije dobar doli Bog jedini!"

Marko 10, 18.

Ti bi i Isusu prigovorio da ga je spržio socijalizam.
Ukratko, lud si kao kupus.
ja san lud a ti isusu spočitavaš socijalizam 


još trošiš intelektualne mutacije u sivoj masi koje ti je proicirao socijalizam da poistovjetiš žrtvu "isusa" i socijalizam koji ga je ubio sa socijalizmom onih koji su ga izdali porad socijalističkih kodeksa ,,, 

ti moraš u izolaciju ,,,,,boktejeboooo ,,,onako vjernički ti velim ,,,,ti si  mentalna kuga današnjice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus Fri 23 Oct - 12:56

Oglasila se i ruska pravoslavna crkva


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ako-je-papa-franjo-stvarno-podrzao-veze-gay-parova-katolici-bi-mogli-prijeci-na-pravoslavlje-15027340
RayMabus
RayMabus

Posts : 175966
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 13:06

RayMabus wrote:Oglasila se i ruska pravoslavna crkva


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ako-je-papa-franjo-stvarno-podrzao-veze-gay-parova-katolici-bi-mogli-prijeci-na-pravoslavlje-15027340
epi prvi u redu vec ceka lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by vuksadinare Fri 23 Oct - 13:09

..a tko kaze da to i nije cilj ovog agenta..ja uvijek govorim i trvdim i iza toga stojim da ovaj franjo nije katolik...i pitanje jer pravi bergolio..dvojnika nije tesko naci...i obuciti ga..falsificirati zivotopis...pa u boljim odnosima je sa patrijarhom moskovskim i onim cedom irinejem nego sa 90% svojih kardinala...kritizira trump nece putina...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99112
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 6 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum