ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by T. Sat 19 Sep - 1:00

Pajdo, ne bih ti bio u koži...
Valja sve to izdržat...

T.

Posts : 17123
2014-04-14


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti Sat 19 Sep - 1:04

T. wrote:Pajdo, ne bih ti bio u koži...
Valja sve to izdržat...

Nema više smisla  toliko se mučiti. Najbolje je odmah završiti s tim.
Ionako je sve sranje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Šandor Winnetou Sat 19 Sep - 3:28

mentalitet wrote:
tre wrote:
mentalitet wrote:

Pa ti si najveci neprijatelj Hrvatske jer zaposhljavash preko veze djecu MOSADA koja shpijuniraju hrvatske vojne snage i prodaju informacije srbima..Eto to sam chuo za tebe .Volish da se kurchish i pokazujesh svoju moc poznanstava..pazi shto tipkash na forumu i putem e_maila...lako ti se udje u njih i onda tamo svashta mozesh prochitati..glupane jedan::)))
ti si onako baš priglup jelda. Te svoje blefove prodaji crvenom ili nekom drugom četniku jer recimo ja preko meilova rijetko kad uopće komuniciram, čisto poslovnog karaktera. A sad ti opet kažem ajd mrš u pičku materinu idiote četnički.

Imash ti kakvu kcerkicu da je starija od 16 pa da ti popravim genetiku u obitelji:))??
Kako bi to uspio kad si ti produkt incesta i orgija sa đukelama??

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by vuksadinare Sat 19 Sep - 5:30

crvenkasti wrote:Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.
eh kad se ti sjetis sjetim se ja Zivka,Bojana,Dijane...sjetim se i ace zbog kojeg mi je gotovo slomljena ruka bila a koji se koju godinu iza toga odjedared sjetio 'ugrozenim' od mene..i to je ta prica i klasika u koju spadas i ti crveni..taj aca nam je bio kvartovski frend,srbin ali to prakticno nismo znali ali i nije bilo vazno medju nama tada aj jos klincima u kvartu.U to vrijeme imali smo medjukvartovskih carki iz susjednog kvarta pa jednom zgodom nas par je prolazilo kroz 'neprijateljski' susjedni kvart doma u nas kvart medju nama je bio i taj do tad 'frend' aca..i jebaji ga na pol puta snimila nas ekipa iz tog kvarta i kako to biva postanes meta pocnu se vaditi dugovi..jbg miras brisat ako neces popusiti solidnu cipelarku i batine..kako je taj aca bio malo deblji nije mogao bas brzo trcati pa je zaostajao a protivnicka ekipa ga je vec dostizala vidjevsi to ja se okrenem i idem pomoci aci jer ga je ekipa vec dostigla kad je jedan zanahnuo nekakvom letvom prema aci ja instiktivno podignem ruku da ga zastitim i dobijem letvom po ruci i zaradim napuknuce ruke..nismo se dalje sorali jer lik iz protivnicke susjedne kvartovske ekipe sa kojim sam bio ok jer smo isli u istu srednju skolu i razred je zaustavio napad i zavrsilo se na nekim sitnim verbalnim carkama..no poanta je u tome da taj isti aco zbog kojeg mi je stradala ruka godinu,dvije iza toga kad je bila 1990 nesto prije prvih izbora dodje do mene i jednog zajednickog frenda onako rezerviran prema nama sto se dobro vidjelo nikakvim povodom nam je rekao da on nije siguran od nas jer je srbin..da smo mi svi hdzovci..koji zele srbe ubiti nicim izazvan sipao je bujicu a ja i ovaj drugi frend se pogledavamo i mislimo si ovaj prolupo...nakon toga se okrenuo i otisao..poslije ovog dogadjaja taj aca (ali ne samo on i jos neki srbi koji si bili dio kvartovskog drustva) rezervirano su se ponasali i sve manje druzili dok jednostavno nesto kasnije nisu nestali tj veci dio njih otisao u bosnu,srbiju ili baniju..eto takav vam je i mentalni sklop crvenka..tu narice a te 1990 i 1981 se sjetio da je 'ugrozen' od tih koje je pobrojao u postu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Guest Sat 19 Sep - 8:34

Vječni spomen dečkima ... bu došlo vrijeme kad bumo se opet svi skupili na Navu uz medovinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Guest Sat 19 Sep - 8:37

michaellcmacha wrote:što se četnik uznemirio... viš viš kak se ološar i mrtvih boji... ;)

Drmaju kavez ... nema banane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Guest Sat 19 Sep - 8:38

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:boli te kurac jado, nije tvoj problem...


Kako nije? Iz moje plaće direktno novac ide u tvoj džep.
ja sam ti osigurao da živiš u miru i u slobodnoj zemlji, u kojoj možeš eto zaraditi i za sebe i za mene....

He, he ... !

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 3 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum