ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 19:53

michaellcmacha wrote:majmune nepodojeni hrvatska u ovom trenutku ima preko 4000 milijunaša, od kojih evo od prekjučer svojicu dečki koji su svoj osobni biznis iz garaže prodali za milijardu kuna.... jesi li sposoban debilu zavidni pročitati cifru... evo budem ti spelovao M I L I J A R D U KUNA.... tko je ikada u tvojoj ljubljenoj šugoslaviji ikada osmislio i zaradilo bilo kakav novac u inozemstvu a kamoli toliki novac... aj sad marš u pičku materinu, i budi sretan da te ja nisam tražio devesprve... ;)

Što ima više hrvatskih milijunaša, to je veći hrvatski proračun, a iz hrvatskog proračuna se isplaćuju penzije hrvatskim braniteljima.

crvenkasti

Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 20:02

boli te kurac jado, nije tvoj problem...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 20:04

michaellcmacha wrote:boli te kurac jado, nije tvoj problem...


Kako nije? Iz moje plaće direktno novac ide u tvoj džep.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 20:10

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:boli te kurac jado, nije tvoj problem...


Kako nije? Iz moje plaće direktno novac ide u tvoj džep.
ja sam ti osigurao da živiš u miru i u slobodnoj zemlji, u kojoj možeš eto zaraditi i za sebe i za mene....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 20:37

evo za mentalnog kretena, a usput i za pizdu crvenkastog... mijobojici

3,49 milijuna odraslih stanovnika
22.303 dolara – prosječna imovina odraslog građanina Hrvatske
46 posto (1,6 milijuna odraslih građana) ima imovinu manju od 10.000 dolara
51,3 posto (1,79 milijuna odraslih građana) ima imovinu od 10.000 do 100.000 dolara vrijednosti
2,6 posto (90.896 odraslih) ima imovinu vrijednosti od 100.000 do milijun dolara
0,1 posto (3496 odraslih) ima imovinu vrijednosti veće od milijun dolara

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Šandor Winnetou 18/9/2020, 20:39

mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Neka im je vječna slava i hvala!

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
ajde mrš u pičku materinu idiote četnički

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Šandor Winnetou 18/9/2020, 20:43

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:boli te kurac jado, nije tvoj problem...


Kako nije? Iz moje plaće direktno novac ide u tvoj džep.
ajde i ti četkice idi jedi rake govnare, čuj ga iz njegove plaće a srbo si koji i živi na tuđoj grbači jer si srbin i za drugačije ne znaš nego parazitirati.

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 22:09

michaellcmacha wrote:majmune nepodojeni hrvatska u ovom trenutku ima preko 4000 milijunaša, od kojih evo od prekjučer svojicu dečki koji su svoj osobni biznis iz garaže prodali za milijardu kuna.... jesi li sposoban debilu zavidni pročitati cifru... evo budem ti spelovao M I L I J A R D U KUNA.... tko je ikada u tvojoj ljubljenoj šugoslaviji ikada osmislio i zaradilo bilo kakav novac u inozemstvu a kamoli toliki novac... aj sad marš u pičku materinu, i budi sretan da te ja nisam tražio devesprve... ;)

Gle vidi se iz zrakoplova da su te pogodile moje rijechi jer znash shto je istina a shto laz i propaganda koju ovdje prosipate.Eto samo jedno pitanje.Recimo da su te tvoje tvrdnje tochne..a ja znam da nisu..Kako to da je onda Hrvatska toliko zaduzena.Zashto ti tajkuni ne pomognu svoju zemlju koju toliko obozavaju ( jedino dok je kradu) i pomognu otplati toga duga jer tada Hrvatska ne bi placala tolike kamate pa bi taj vishak love ostajao u prorachunu iz kojega bi se lakshe brinulo o ljudima koji preturaju po kontejnerima.Te kontejnerashe sam vidio svojim ochima.Srce da ti se stegne (ma sta stegne KRV TI SE SLEDI U ZILAMA) kad pomislish da ljudi koji su izgradili i industrijalizirali Hrvatsku kopaju po smecu da bi prezivjeli ,dok oni koji su opljachkali njihov desetljecni trud zive u obilju i kurche se da su veliki hrvati..Jadni su a i ti si josh jadniji shto nemash nikakav osjecaj prema tim ljudima.Ako i postoji toliko bogatasha..a ja vjerujem da ih ima i vishe jer su se napljachkali za vrijeme rata i raznim malverzacijama dobilili poduzeca za par kuna..Imao sam frenda koji je dobio jedno usluzno poduzece za par tisuca dolara..a bio je za onog sistema komunjara koja je muljala na sto strana..Samo se presvukao i nastavio dalje,,slao mi poruke vani da dodjem jer se u Hrvatskoj vrti lova (kada sam mu napisao pokradena i opljachkana vishe se nije javljao) a taj isti lopov je svoju rodjenu zenu strpao u zatvor bash zbog te firme koju je namjerno unishtio i izvukao lovu i nje...hercegovac..Chovjeche prvo ste pokrali srpsko a kad vishe nije shto bilo za ukrasti onda ste pokrali i hrvatsko.Vama je u krvi oteti i ukrasti..To ste dokazali kroz povijest.Svakom normalnom chovjeku koji je stekao svoju imovinu postenim radom klanjam se do poda bez obzira koje vjere ili nacionalnosti bio...ali jarane ja lopove ne podnosim organski taman da mi je rodjeno dijete..Da li ti to mozesh shvatiti?I ne kiti se tudjim perjem nego svojim ocherupana murjachka kokoshi..Nisi mi odgovorio na pitanje davno postavljeno...Zashto je Vekic pustio sve kriminalce i ubice iz zatvora i dao im MUP_ove iskaznice sa ovlastima SS trupa.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 22:12

aj odjebi mater ti jebem četničku... jesam ti lijepo rekao budi sretan da te ja nisam tražio... kurac bi sad lajao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 22:13

pitaj si prijatelje četnike kako su prošli u sisku kad su krenuli četnikovati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 22:14

pitaj crvenkstog on ko i ti i dan danas ima traume... ali vidim da si ti skroz sjeban od straha koji te onomad prožeo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 22:16

tre wrote:
mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Neka im je vječna slava i hvala!

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
ajde mrš u pičku materinu idiote četnički

Pa ti si najveci neprijatelj Hrvatske jer zaposhljavash preko veze djecu MOSADA koja shpijuniraju hrvatske vojne snage i prodaju informacije srbima..Eto to sam chuo za tebe .Volish da se kurchish i pokazujesh svoju moc poznanstava..pazi shto tipkash na forumu i putem e_maila...lako ti se udje u njih i onda tamo svashta mozesh prochitati..glupane jedan::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 22:20

michaellcmacha wrote:aj odjebi mater ti jebem četničku... jesam ti lijepo rekao budi sretan da te ja nisam tražio... kurac bi sad lajao...

Ja ti ne bi jebo mater jer je vec vjerojatno stara ili mrtva..ali bi ti rado kresno kcerkicu ako je starija od 16 god..pa da vidish onda frke ..jarane onda nema nacionalnosti i vjere onda se samo zila broji..pa bi te i rodjena kcerka zbog nje ostavila...Ej da..jebo te daj se smiri,,,popi ljekice ..koga cu zajebavat ako mi pandurchina odapne..Jesi i ti bio u onom turnusu od Vekica ...ha..pushten iz zatvora i dobio MUP_ovu iskaznicu??Gukni golube..ocherupani::))))

E da sad ce doci Megi i banirat me jedan dan shto si mi spominjao mater..to ti je pravi hrvatski mentalitet ..primitivan i odvratan.

A ovdje gdje zivim,,,eh kad bi vidio ergelu konvertibilnih mashina...srce bi ti puklo od ljubomore..Fala bogu imam vishe od vecine amera..ali mi to neshto i ne znachi i ne volim se kurchiti,,,osim shto sam ponosan na sebe shto sam to sve stekao bez da nekoga pokradem ili otmem u ratu kao ti i ovaj glupi Tre..Primitivci ste ,,,takvi cete i ostati,,,jebiga niste vi krivi nego genetika...a sad opet ponavljam,,idi popi ljekice ili jebi zenu ako ti se josh moze dignuti od tih lijekova...ne budi ljubomoran na druge i shto je najvaznije cijeni istinu koju pishem ovdje jer ce ti to pomoci da ozdravish,,


Last edited by mentalitet on 18/9/2020, 22:27; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Šandor Winnetou 18/9/2020, 22:24

mentalitet wrote:
tre wrote:
mentalitet wrote:

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
ajde mrš u pičku materinu idiote četnički

Pa ti si najveci neprijatelj Hrvatske jer zaposhljavash preko veze djecu MOSADA koja shpijuniraju hrvatske vojne snage i prodaju informacije srbima..Eto to sam chuo za tebe .Volish da se kurchish i pokazujesh svoju moc poznanstava..pazi shto tipkash na forumu i putem e_maila...lako ti se udje u njih i onda tamo svashta mozesh prochitati..glupane jedan::)))
ti si onako baš priglup jelda. Te svoje blefove prodaji crvenom ili nekom drugom četniku jer recimo ja preko meilova rijetko kad uopće komuniciram, čisto poslovnog karaktera. A sad ti opet kažem ajd mrš u pičku materinu idiote četnički.

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 22:28

tre wrote:
mentalitet wrote:
tre wrote:
ajde mrš u pičku materinu idiote četnički

Pa ti si najveci neprijatelj Hrvatske jer zaposhljavash preko veze djecu MOSADA koja shpijuniraju hrvatske vojne snage i prodaju informacije srbima..Eto to sam chuo za tebe .Volish da se kurchish i pokazujesh svoju moc poznanstava..pazi shto tipkash na forumu i putem e_maila...lako ti se udje u njih i onda tamo svashta mozesh prochitati..glupane jedan::)))
ti si onako baš priglup jelda. Te svoje blefove prodaji crvenom ili nekom drugom četniku jer recimo ja preko meilova rijetko kad uopće komuniciram, čisto poslovnog karaktera. A sad ti opet kažem ajd mrš u pičku materinu idiote četnički.

Imash ti kakvu kcerkicu da je starija od 16 pa da ti popravim genetiku u obitelji:))??
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 22:40

zbog spominjanja djee ćeš otići na odmor... s tim da ja neću zamjeriti megi ukoliko i mene disciplinira... već sam rekao da moraš biti ober idiot da ti ja opsujem majku, a to ujedno znači da ne bi preživio bliski susret... kretenčino debilna...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by T. 18/9/2020, 22:53

Slava im...

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 19/9/2020, 00:11

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:boli te kurac jado, nije tvoj problem...


Kako nije? Iz moje plaće direktno novac ide u tvoj džep.
ja sam ti osigurao da živiš u miru i u slobodnoj zemlji, u kojoj možeš eto zaraditi i za sebe i za mene....

Znali smo mi sve to od početka. I za laži, nepravde, krađe, sranje, idiotluk, zlo. Sve smo vidjeli. 
Mislili smo si, samo da dobijemo državu, sve ostalo će se s vremenom složiti samo od sebe.

Država koja je nastala sranju koje mi sebi zovemo "domovinski rat" nema šanse opstati i postojati.
Za zgradu najvažnije je da ima temelje.
Što mi imamo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 19/9/2020, 00:17

mi imamo četnike i njih ugrađujemo umjesto pilota... ;)... 
za sad su se pokazali solidnima za održanje podzemne statike
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 19/9/2020, 00:46

Imamo državu punu apatičnih i praznih nesretnika iz koje su pobjegli svi koji imaju volje za životom.

Državu u kojoj žive razočarani i sluđeni, bijedni i poniženi, promašeni ljudi bez nade i cilja.

Jad u svemu je ovdje toliki da oni koji su imali najviše želje i žara, najviše snage i borbenosti, sile i moći, oni su toliko tužni i razočarani da sada u samoubojstvu vide jedini kraj svojoj očaju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by T. 19/9/2020, 01:00

Pajdo, ne bih ti bio u koži...
Valja sve to izdržat...

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG - Page 2 Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum