ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 00:02

IVO BARAĆ DUBICA DARIO BALTIĆ DVOR MIROSLAV BRIŠEVAC DUBICA MARKO BUDIMIR DVOR
ŽELJKO ĆELEPIROVIĆ DVOR MARIJAN DRVODELIĆ DVOR RUDI FIŠTRIĆ DUBICA
DRAŽEN HORVAT DUBICA DRAGAN KONDIĆ DVOR MIROSLAV KOVAČEVIĆ DVOR
MATO KUNKIĆ DUBICA JOSIP MACAN DVOR MILAN MARTELO DUBICA DARKO MATIĆ DVOR
SINIŠA MIKOČEVIĆ DVOR STEVO MIOTA DVOR DARKO OLJAČIĆ DUBICA ZDENKO PAESKA DUBICA
STJEPAN PAJSAR DUBICA ANTE PETRUŠIĆ DUBICA PAOL SIMONIŠEK DVOR MIROSLAV ŠIŠIĆ DVOR
ZORAN ŠPOLJAR DUBICA ZVONKO ZRNA DUBICA PETAR ŽUK DVOR TARIK HADŽIHASANOVIĆ DVOR

JEDNOM GROM ZAUVIJEK GROM
NEK IM JE VJEČNA SLAVA I HVALA.


većinu sam poznavao, s nekima po raznim bojištima ratovao a s dvojicom boldanih odrastao...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Noor 18/9/2020, 00:06

neka im je vječna slava i hvala

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:06

Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:08

Noor wrote:neka im je vječna slava i hvala

Zašto?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Noor 18/9/2020, 00:08

crvenkasti wrote:Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.
aj marš u pičku materinu četničku

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:11

Noor wrote:
crvenkasti wrote:Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.
aj marš u pičku materinu četničku

Što si se zacrvenila? Zažmiri, diši, nabroj do 10.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:13

crvenkasti wrote:Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.

Zajedno smo se igrali skrivača. Najljepše je bilo početkom jeseni, kad je škola tek počela. A večeri tople. Kao sad.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 00:16

što se četnik uznemirio... viš viš kak se ološar i mrtvih boji... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:19

michaellcmacha wrote:što se četnik uznemirio... viš viš kak se ološar i mrtvih boji... ;)

Ti mi ne psuješ ništa? Što da ti napišem?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 00:21

Ne mreš radit, ne mreš jebat, ne mreš mislit.
I nakon tolikih godina smrt, užas i sranje u glavi.

Jel piješ lijekove?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Šandor Winnetou 18/9/2020, 00:47

michaellcmacha wrote:što se četnik uznemirio... viš viš kak se ološar i mrtvih boji... ;)
mlada pred vjenčanje je manje nervozna od crvenog u zadnje vrijeme, suljo pred komisijom ga je dotukao kao šlapa žohara na "patosu" :D

_________________
onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by vuksadinare 18/9/2020, 06:00

Pokoj im vjeci i njihovoj dusi bozji mi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by vuksadinare 18/9/2020, 07:11

crvenkasti wrote:
crvenkasti wrote:Ja se sjećam Brace i Stipe i Silvija i Ivice i Marijana i Nevenke.
Svi su živi i zdravi.

Zajedno smo se igrali skrivača. Najljepše je bilo početkom jeseni, kad je škola tek počela. A večeri tople. Kao sad.
..i onda kad si odrastao osjetio si se od njih 'ugrozenim'..tako ti je tata rekao :) ...klasika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Guest 18/9/2020, 12:32

Neka im je vječna slava i hvala!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 18:52

mobiu$ wrote:Neka im je vječna slava i hvala!

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 19:01

mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Neka im je vječna slava i hvala!

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
zunzara dokaz je to za što...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by mentalitet 18/9/2020, 19:18

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Neka im je vječna slava i hvala!

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
zunzara dokaz je to za što...

Ako sam ja zunzara onda si ti govno ,je l' tak'?
Dokaz si i ti koji je na ljekicima i lomi se izmedju onoga zashto se borio i onoga za koga se borio..Razmisli malo sa tom glupom tintarom...katarza se deshava kada si priznash da si se borio za 200 hrvatskih obitelji koji vam jebu mater uzduz i poprijeko..Kada to sebi priznate tek onda cete imati shansu da krenete iz rupe u koju ste upali svojom krivnjom..Jer da nije bilo vas idiota danas bi Hrvatska bila razvijena i prosperitetna zemlja...ovako je vukojebina kakve nema u EU..Je l' grijeshim mozda neshto...ako grijeshim urazumi me sa ekonomskim pokazateljima 1990-2020.Nemash argumente kao i vecina pa se shutate floskulama i mislite da me mozete uvrijediti sa vashim glupim primjedbama..Preveliki je moj mozak za vas...napisao bih ja puno toga ali me strah da me necete razumjeti jer razmishljate emotivno a ja racionalno,,,Jebaji ga to dvoje ne ide zajedno,,,kuzish krelac??
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 19:42

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:

Hvala im sto su bili glupi i borili se za 200 obitelji kako je krivousti i najavio..Iskreno ..ja se ne bi ubio nego bi otishao pred sabor i raznio se u njemu ili bi prije toga ubio jedno 10 tajkuna pa kokno sebe.Jebo te izgleda su se u tome takozvanom domovinskom ratu uglavnom borili oni koji su ishli u pljachku i psi rata dovedeni od zapada da naprave "demokraciju" na Balkanu.Kada shvatish da si se borio za schwapske interese i za ujarmljivanje svoga naroda onda ti nishta drugo ne preostaje  nego se koknuti.Zato neki ovdje stalno uvjeravaju druge da su im Srbi bili neprijatelji samo da ne shvate i dozive zivchani slom da su se borili za strane interese i za one koji upravljaju sa Hrvatskom preko tajkuna..E pa ..jebaji ga..kad te netko jednom zajebe ajd moze se reci ulovio me na krivu nogu...kad te netko drugi puta zajebe mozesh reci pizda mu materina pokvarena a kad te netko treci puta zajebe onda nemash vishe kamo nego reci sebi...pizda ti materina glupa uzmi utoku i kokni se..To je skracena psihologija prevarenih..A dokaz je ovaj link...

https://priznajem.hr/novosti/stipo-mlinaric-ubilo-nam-se-3100-branitelja-i-ni-jedan-politicar-i-tajkun-je-li-sabor-ikad-raspravljao-o-tome/133398/?fbclid=IwAR2SG5Z_xUZYe6MHXntjVTpkKQEKwAxucNnlZzFjzE_nnHnS7rQfWKG-zD8
zunzara dokaz je to za što...

Ako sam ja zunzara onda si ti govno ,je l' tak'?
Dokaz si i ti koji je na ljekicima i lomi se izmedju onoga zashto se borio i onoga za koga se borio..Razmisli malo sa tom glupom tintarom...katarza se deshava kada si priznash da si se borio za 200 hrvatskih obitelji koji vam jebu mater uzduz i poprijeko..Kada to sebi priznate tek onda cete imati shansu da krenete iz rupe u koju ste upali svojom krivnjom..Jer da nije bilo vas idiota danas bi Hrvatska bila razvijena i prosperitetna zemlja...ovako je vukojebina kakve nema u EU..Je l' grijeshim mozda neshto...ako grijeshim urazumi me sa ekonomskim pokazateljima 1990-2020.Nemash argumente kao i vecina pa se shutate floskulama i mislite da me mozete uvrijediti sa vashim glupim primjedbama..Preveliki je moj mozak za vas...napisao bih ja puno toga ali me strah da me necete razumjeti jer razmishljate emotivno a ja racionalno,,,Jebaji ga to dvoje ne ide zajedno,,,kuzish krelac??
ti si glup ko kurac... kakvih 200 obitelji jebala te vesna pusić i komunistička banda koja si je tu shemu zamislila, ali nije uspjela sprovesti u djelo... pogledaj koliko hrvatska ima milijunaša, koliko ima ljudi koji imaju 100 000, 200 000 pa sve do milijun kuna na štednji, pogledaj koliko je vrijednost nekretnina hrvatskim običnim građanima porasla, pogledaj koliko danas u hrvatskoj ima registriranih vozila i kolika im je ukupna vrijednost.... pogledaj kolike su mmogućnosti običnom čovjeku kad jedna besprizorna bosančina poput epikurca može sebi priskrbiti brod i uz redovna primanja zarađivati ekstra profit i usput državu koja mu je to omogućila sprdati i nazivati kiflom ili perecijom... i mogu nabrajati do sutra... tko je tebi kriv što si početkom raspada šugoslavije krenuo sa četnikovanjem pa ipak dovoljno pametan skužio da ti je glava na panju (ja osobno sam takve poput tebe riješavao mtjčetničku)... naravno mogao si biti i normalan i poštivati i to što jesi ali i to gdje jesi, pa bi danas živio ko čovjek a ne kao skot koji se potuca po hajvej klonjama.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by michaellcmacha 18/9/2020, 19:47

majmune nepodojeni hrvatska u ovom trenutku ima preko 4000 milijunaša, od kojih evo od prekjučer svojicu dečki koji su svoj osobni biznis iz garaže prodali za milijardu kuna.... jesi li sposoban debilu zavidni pročitati cifru... evo budem ti spelovao M I L I J A R D U KUNA.... tko je ikada u tvojoj ljubljenoj šugoslaviji ikada osmislio i zaradilo bilo kakav novac u inozemstvu a kamoli toliki novac... aj sad marš u pičku materinu, i budi sretan da te ja nisam tražio devesprve... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by crvenkasti 18/9/2020, 19:53

michaellcmacha wrote:majmune nepodojeni hrvatska u ovom trenutku ima preko 4000 milijunaša, od kojih evo od prekjučer svojicu dečki koji su svoj osobni biznis iz garaže prodali za milijardu kuna.... jesi li sposoban debilu zavidni pročitati cifru... evo budem ti spelovao M I L I J A R D U KUNA.... tko je ikada u tvojoj ljubljenoj šugoslaviji ikada osmislio i zaradilo bilo kakav novac u inozemstvu a kamoli toliki novac... aj sad marš u pičku materinu, i budi sretan da te ja nisam tražio devesprve... ;)

Što ima više hrvatskih milijunaša, to je veći hrvatski proračun, a iz hrvatskog proračuna se isplaćuju penzije hrvatskim braniteljima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG Empty Re: onako usput da se sjetim, moje braće po oružju JGZG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum