ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 22:33

kaya wrote:
סמאל wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
ajde ti odluci jesi desnicar ili ljevicar..suverenist ili unitarist..djelujes zbrkano..kao da se bojis zamjeriti

Više sam za Domovinski pokret nego za ovu Desnu ljigu.

Likovi koji u svoj program stave to da su protiv smrtne kazne nemaju šta s menom koketirat nit bilo šta drugo.

Nema tu nikakve interpretacije. To šta piše to ti je program i točka.
Ma likovi su odron. Oni su svi zajedno za policijsku stanicu i možda neku terapiju.
Mislim da bi se naš Longi,odlično uklopio u njihovo društvo. :rasta
A nije baš da su oni sve stavili u svoja načela i program,ima dosta onog,,ispod stola'' kako bi se reklo. :rasta
Ma longi je ok lik
Ne vidim sebe kao ok lika. Imam puno mana itd i daleko je to od ok.

Više možda malo veći kvocijent inteligencije al ništa posebno , određeno znanje o nečemu i širina pogleda a ponekad i visina jer vidim u dalj jer imam podatke iz budućnosti i to je sve. Ništa posebno.

Tko sam ja il oni da spriječavaju imigrante ako ih Merkelica oće ?

Kršiš slobodnu volju Nijemaca jer su je oni izabrali.

Puštaj sve.

RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 19/6/2020, 22:42

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
ajde ti odluci jesi desnicar ili ljevicar..suverenist ili unitarist..djelujes zbrkano..kao da se bojis zamjeriti

Više sam za Domovinski pokret nego za ovu Desnu ljigu.

Likovi koji u svoj program stave to da su protiv smrtne kazne nemaju šta s menom koketirat nit bilo šta drugo.

Nema tu nikakve interpretacije. To šta piše to ti je program i točka.
Ma likovi su odron. Oni su svi zajedno za policijsku stanicu i možda neku terapiju.
Mislim da bi se naš Longi,odlično uklopio u njihovo društvo. :rasta
A nije baš da su oni sve stavili u svoja načela i program,ima dosta onog,,ispod stola'' kako bi se reklo. :rasta

Samo na prvi pogled. Nemaju oni moju duhovnu dubinu da bi se s menom u ičemu mogli ravnat.

Više su ko skup desničara koji je protiv imigranta itd šta je ok al tu im kapacitet pada.

Ja sam za to da imigrante utrpamo Nijemcima a onda bacimo petardu pa nek se Nijemci s njima bave.
Gledaj,ne očekuj da znaš sve o njima samo na temelju onog što pročitaš na njihovim stranicama ili iz medija.
Oni nisu jednolični,ima tu višeslojnih i zanimljivih likova.Nažalost,ipak ne mogu podijeliti sve informacije,pogotovu ne tako javno.
Ima tu dobrih ljudi,koji imaju neke uvrnute ideje,ali su u uvjerenju da žele i čine dobro,bar iz njihove perspektive.
Uvjeren sam da među njima ima principijelnih i poštenih,pa i idealista,više nego kod drugih,čak mi nekad dođe žao što moram nastupat s pozicija koje su takve kakve jesu.
Sreća njihova što sam ipak prilično mek i popustiljiv,te ih ne smatram kao prijetnju za moje planove,inače bi već sutra Index imao šta pisati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 22:49

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:

Više sam za Domovinski pokret nego za ovu Desnu ljigu.

Likovi koji u svoj program stave to da su protiv smrtne kazne nemaju šta s menom koketirat nit bilo šta drugo.

Nema tu nikakve interpretacije. To šta piše to ti je program i točka.
Ma likovi su odron. Oni su svi zajedno za policijsku stanicu i možda neku terapiju.
Mislim da bi se naš Longi,odlično uklopio u njihovo društvo. :rasta
A nije baš da su oni sve stavili u svoja načela i program,ima dosta onog,,ispod stola'' kako bi se reklo. :rasta

Samo na prvi pogled. Nemaju oni moju duhovnu dubinu da bi se s menom u ičemu mogli ravnat.

Više su ko skup desničara koji je protiv imigranta itd šta je ok al tu im kapacitet pada.

Ja sam za to da imigrante utrpamo Nijemcima a onda bacimo petardu pa nek se Nijemci s njima bave.
Gledaj,ne očekuj da znaš sve o njima samo na temelju onog što pročitaš na njihovim stranicama ili iz medija.
Oni nisu jednolični,ima tu višeslojnih i zanimljivih likova.Nažalost,ipak ne mogu podijeliti sve informacije,pogotovu ne tako javno.
Ima tu dobrih ljudi,koji imaju neke uvrnute ideje,ali su u uvjerenju da žele i čine dobro,bar iz njihove perspektive.
Uvjeren sam da među njima ima principijelnih i poštenih,pa i idealista,više nego kod drugih,čak mi nekad dođe žao što moram nastupat s pozicija koje su takve kakve jesu.
Sreća njihova što sam ipak prilično mek i popustiljiv,te ih ne smatram kao prijetnju za moje planove,inače bi već sutra Index imao šta pisati.

Beskorisni su. Imigrante triba puštat dalje prema Njemačkoj a ne ih zaustavljat. Ako Nijemcima ne smeta a šta se mi kurčimo ?

Ako Nijemcima pukne film ova ekipa je nebitna jer jednostavno upadaju Švabe.

Niškoristi. Samo nas sramote svojom niskom inteligencijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by kaya 19/6/2020, 22:49

Dečki ne mogu više čavrljati s vama, vi ćete sada vidim na svemirske teme a ja sam više za ovozemaljske...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 19/6/2020, 22:54

Da bi nas sramotili,za njih bi se moralo znat,a tko ih uopće čuje i vidi i zna da postoje.
Njihovo legitimno pravo,kao i svakog drugog,je to da se bori za svoje principe i načela a koliko će u tome bit uspješan,to je već druga priča.

Pored toga,mislim kako griješiš što podcjenjuješ ljude koje ne poznaješ.Ok.oni jesu čudaci,ali to nije profil krkanskog desničara koji će ljepit pršut po čelu na HDZovskom derneku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 23:11

סמאל wrote:Da bi nas sramotili,za njih bi se moralo znat,a tko ih uopće čuje i vidi i zna da postoje.
Njihovo legitimno pravo,kao i svakog drugog,je to da se bori za svoje principe i načela a koliko će u tome bit uspješan,to je već druga priča.

Pored toga,mislim kako griješiš što podcjenjuješ ljude koje ne poznaješ.Ok.oni jesu čudaci,ali to nije profil krkanskog desničara koji će ljepit pršut po čelu na HDZovskom derneku.

Imaj u vidu da oni nemaju podatke iz budućnosti a čak i kad bi im ih dao ne bi vjerovali u to.

Dakle njihova točka gledišta je da se trude oko toga jer ne znaju šta će biti dakle igraju se.

Moja točka gledišta je da gube energiju i da Njemačku samo triba punit Arapima i čekat da to pukne.

Dakle samo troše svoju energiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 19/6/2020, 23:15

Pa to je potpuno irelevantno,ljudi imaju pravo zalagati se za ono u što vjerujuju bez obzira na ishod.
Znači,svi bi trebali samo sjedit i čekat,,nek bu,kaj bu'' pa tak i ovi ekološki aktivisti,trebali bi bit pasivni i ako znaju da ne mogu ništa promjeniti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 23:21

סמאל wrote:Pa to je potpuno irelevantno,ljudi imaju pravo zalagati se za ono u što vjerujuju bez obzira na ishod.
Znači,svi bi trebali samo sjedit i čekat,,nek bu,kaj bu'' pa tak i ovi ekološki aktivisti,trebali bi bit pasivni i ako znaju da ne mogu ništa promjeniti.

Pa imaju. To je njihova igra , ne moja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 19/6/2020, 23:24

Ma,neću više trošit energiju i vrijeme na njih.Oni nemaju nikakve šanse a i kad bi imali,znam kako bi ih mogao.....nevažno.
S druge strane,Most mi je kamenčić u cipeli,moram se više pozabavit s njima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 23:31

Ja ću glasat za Most.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSj0weix2alaXJWNL0UMVsA3bMvo82macCxK6Zz1r8aMZkUIVGq&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 19/6/2020, 23:36

RayMabus wrote:Ja ću glasat za Most.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Images?q=tbn%3AANd9GcSj0weix2alaXJWNL0UMVsA3bMvo82macCxK6Zz1r8aMZkUIVGq&usqp=CAU
Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 9k=

:rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by melkior 19/6/2020, 23:40

RayMabus wrote:Onaj tko u svom programu ima prvo na život od začeća do prirodne smrti taj je i protiv vješanja okorjelih kriminalaca jer ih nije briga šta je taj kriminalac nego eto jer je živ radije će ga hraniti dok ne umre.

Ne prihvaćam.

Želim ovo :

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Assassins-creed-unity-helix-guillotine-game-hd-1920x1080
Ray, ja sam isto za smrtnu kaznu. I da, ovi su fake desničari (vire ispod skuta Katoličke Crkve i njenog katekizma). Problem je u sljedećem: smrtna kazna je zabranjena Konvencijom o ljudskim pravima i temeljnim slobodama, a Protokolom 13 iz 2003. godine čak i u vrijeme proglašenog ratnog stanja. Ni jedna država nije mogla ući niti u Vijeće Europe niti u EU ako nije potpisala tu Konvenciju. Sve europske zemlje članice EU-a i Vijeća Europe vezane su međunarodnim ugovorima i svaka u Ustavu ima zabranu smrtne kazne. Da li je to dobro rješenje? Nije, ali neće ni svaki međunarodni poredak opstat trajno. Kad padne u Europi, past će i u Hrvatskoj.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 23:40

Pa koliko uvate uvate. Miro mi je najsigurnija opcija. Iskreno mislim da ti Most nije toliko bitan jer ono recimo na izborima za EP san glasa za Sinčića a na lokalnim za Akciju mladih tako da oni imaju par ljudi za kojih se može glasovat u Dalmaciji sad Raspudića u Zagrebu i okolo al ono to je to.

Oni ako osvoje pet mandata dakle pola manje nego prije to im je dovoljno. Oni imaju samo kapacitet da zajebavaju vladajuće u Saboru. Zato ja biram Mira Bulja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by melkior 19/6/2020, 23:42

RayMabus wrote:Ovo nije rasprava o pobačaju nego o smrtnoj kazni i kako bi jedna religija da mi uzdržavamo okorjele kriminalce doživotno na svoj trošak a oni ne da nisu uplatitelji poreza nego su korisnici tog istog proračuna s posebnim porezima olakšicama.

Dakle likovi koji ne priređuju nego uzimaju iz proračuna tupe kako bi mi morali hraniti okorjele kriminalce jer je život svet.

Mogla bi malo revizija statusa crkve i države pa da se vi fino počmete sami financirat i nek vas financiraju oni koji su protiv smrtne kazne po svaku cijenu.
:tu
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by melkior 19/6/2020, 23:50

RayMabus wrote:Nema obnove. Sad slijedi raspad sistema , opljačkana i demografski opustošena zemlja a ideja da je u naciji spas a ista ta nacionalna država je opljačkala i demografski opustošila mlade i raselila ih vanka nije nešto u čemu mladi ljudi vide svoj opstanak nego u ideji individualizma a ne kolektivizam.

Vezati se uz kolektivizam koji propada a ujedno je najveći krivac za ovo stanje je

Bezobrazno.
:tu
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by IL Risorto 20/6/2020, 16:36

RayMabus wrote:Pa koliko uvate uvate. Miro mi je najsigurnija opcija. Iskreno mislim da ti Most nije toliko bitan jer ono recimo na izborima za EP san glasa za Sinčića a na lokalnim za Akciju mladih tako da oni imaju par ljudi za kojih se može glasovat u Dalmaciji sad Raspudića u Zagrebu i okolo al ono to je to.

Oni ako osvoje pet mandata dakle pola manje nego prije to im je dovoljno. Oni imaju samo kapacitet da zajebavaju vladajuće u Saboru. Zato ja biram Mira Bulja.
Ja se nadam da neće prebacit više od 3,međutim mrski su mi i ovi Škorini,tak da se treba potrudit naelektrizirat jedne protiv drugih.
Najviše mi odgovara slabašna vlast i jaka oporbe.Dakle slabašan HDZ koji ipak na jedbite jade sastavi vladu i jak SDP u oporbi ili obratno.
Nikako mi ne odgovara jaka treća opcija,bez obzira o kome se radilo.
Kad imam slabašne vladajuće,puno mi je lakše plasirat moje aranžmane i sklapat stanovite dogovore. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 20/6/2020, 16:44

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Pa koliko uvate uvate. Miro mi je najsigurnija opcija. Iskreno mislim da ti Most nije toliko bitan jer ono recimo na izborima za EP san glasa za Sinčića a na lokalnim za Akciju mladih tako da oni imaju par ljudi za kojih se može glasovat u Dalmaciji sad Raspudića u Zagrebu i okolo al ono to je to.

Oni ako osvoje pet mandata dakle pola manje nego prije to im je dovoljno. Oni imaju samo kapacitet da zajebavaju vladajuće u Saboru. Zato ja biram Mira Bulja.
Ja se nadam da neće prebacit više od 3,međutim mrski su mi i ovi Škorini,tak da se treba potrudit naelektrizirat jedne protiv drugih.
Najviše mi odgovara slabašna vlast i jaka oporbe.Dakle slabašan HDZ koji ipak na jedbite jade sastavi vladu i jak SDP u oporbi ili obratno.
Nikako mi ne odgovara jaka treća opcija,bez obzira o kome se radilo.
Kad imam slabašne vladajuće,puno mi je lakše plasirat moje aranžmane i sklapat stanovite dogovore. :cleanteeth
Brige me. Moja poanta je da im ubacim tele u sabor da ih prca iduće četiri godine. Da je Pernar u mojoj izbornoj jedinici glasa bi za njega.

Ja to gledan ovako : kad moš ti mene prcat porezima mogu i ja tebe da ti uvalim tele u Sabor pa nek te tele prca iduće četiri godine.

I to je sve. Vidiš da ne glasam za njih na ep i lokalnima nego za nešto totalno deseto....tako da mene ti to ne zanima na šta ti ciljaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175853
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 5 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum