ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 14:43

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja D2b61a49-12d8-4bd9-a3f0-8f306b0df26b

Smijeh

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2191640
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 14:57

Ovi ko po uzoru na Salvinijevu desnu ligu pa vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja NAJAVA_k3_desna_liga_x.transfer_frame_71

Recept ok , tri stranke udružene na parlamentarnim i drugim izborima al daleko smo mi od situacije ko u Italiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Hektorović Fri 19 Jun - 15:00

RayMabus wrote:Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja D2b61a49-12d8-4bd9-a3f0-8f306b0df26b

Smijeh

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2191640

hahaha

Jesi ovo ti Ray?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Hektorović Fri 19 Jun - 15:00

RayMabus wrote:Ovi ko po uzoru na Salvinijevu desnu ligu pa vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja NAJAVA_k3_desna_liga_x.transfer_frame_71

Recept ok , tri stranke udružene na parlamentarnim i drugim izborima al daleko smo mi od situacije ko u Italiji.

Ovi nemaju niti kapacitet za ulazak u mjesnu zajednicu, kamoli sabor.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:04

Ne. Pa neću se ja bavit temam kao šta su pobaćaji. Ja o tome imam svoje mišljenje i ono se neće mijenjati a zove se ne učini drugome ono šta ne želiš da tebi netko učini i učini drugome ono šta želiš da tebi netko učini.

Protiv sam pobačaja osim u nekim situacijama no to je takva tema da bi ja to na referendumu pa šta ljudi izaberu. Nisam voljan se mišat puno u to. Imam svoje mišljenje al bi to rješavao referendumom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:14

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ovi ko po uzoru na Salvinijevu desnu ligu pa vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja NAJAVA_k3_desna_liga_x.transfer_frame_71

Recept ok , tri stranke udružene na parlamentarnim i drugim izborima al daleko smo mi od situacije ko u Italiji.

Ovi nemaju niti kapacitet za ulazak u mjesnu zajednicu, kamoli sabor.

A ono. Više se tu radi da osvoje bar jedan mandat pa će Brunu u Sabor da im bude glasnogovornica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by vili40 Fri 19 Jun - 15:18

ne znam kakav je Brunin muž,jel i on ima iste stavove i kako trpi da mu se žena druži sa manijacima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:38

Kad oni sami očekuju najviše tri mandata onda je sve jasno. Borba za fotelje u Saboru.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/bruna-esih-ocekujemo-najmanje-tri-mandata-mi-smo-opcija-bez-kompromisa-20200616

To su marginalne desne opcije koje pokušavaju užićarit koji glas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:44

Politički program

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Desna_liga

Zaštita života od začeća do prirodne smrti.

Ja bi uveo smrtnu kaznu a oni ne bi. Prvi raskol.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:51

Nisu dovoljno ekstremni za moj ukus. Ja bi ljude vješao ko dobar dan.

Zaštita života do prirodne smrti.

Neće ići.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:55

Zato i padaju na ispitima u medijima pred izbore i oni i Raspudić i Škoro.

Ne radi pobaćaja nego šta se zalažu za očuvanje života do prirodne smrti.

Kad to isprave neće više padat na ispitima iz pobaćaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:57

Da sutra dođe na dnevni red tema o smrtnoj kazni ovi bi pojeli govno jer se zalažu za očuvanje života od začeća do prirodne smrti.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 15:59

Desna opcija koja je protiv smrtne kazne nije desna opcija.

To su šarlatani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Maggie19 Fri 19 Jun - 16:01

Ray se politicki angazirao.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 16:04

Maggie19 wrote:Ray se politicki angazirao.

Nema potrebe. Oni sami padaju u medijima a ni ne znaju zašto. Misle da je to zbog pobaćaja a u osnovi je jer su protiv smrtne kazne a glume desnicu.

Pravi desničar je za smrtnu kaznu likovima koji će gulit doživotnu tj toga kod mene ne bi ni bilo. Nema doživotne. Neću te hraniti u zatvoru do kraja života kad tu lovu mogu dati domu za nezbrinutu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 16:11

Nema potrebe da se ja angažiram jer se vidi kako padaju u medijima i javnosti kad upiru ovo ;

Pravo na život od začeća do prirodne smrti

Sami pali sami se ubili.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja O_8035611_1280

https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/poznate-dame-masovno-pokazuju-srednjake-zene-izadite-na-izbore-dok-jos-mozete-15003404
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 16:16

Pravi desničar je za smrtnu kaznu jer ne želi hraniti kriminalce kojima nema pomoći nego tu lovu želi usmjerit na dobrobit drugih ljudi u društvu kojima je lova potrebitija i koji će izrasti u korisne članove društva.

Pravi desničar je protiv pobačaja al ne uvijek i to u situacijama kad s plodom nešto nije u redu i kad je žena silovana i nema muž koji odlučuje dakle sve je na njoj oće li ili ne roditi to dijete.

Same moraju odlučiti al pravo na pobačaj im se mora dati u ove dvije situacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by vili40 Fri 19 Jun - 16:18

longi,dajte se malo smirite dolje,koji vam je kiki? :D
Napad na vlasnika splitskog fast fooda: "Gdje je Turčin, odrezat ćemo mu glavu"
Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja E87e67cc-e178-479f-96cb-0b7e45c99484

U PETAK, 29. svibnja, oko 23:30 pred poznatim splitskim fast foodom došlo je do incidenta u kojem je fizički napadnut vlasnik spomenutog objekta.
Kako doznaje Dalmacija Danas, tri muškarca, od kojih je jedan bivši zaposlenik, došli su pred fast food tražeći vlasnika, a kako navode i u kaznenoj prijavi koja je podnesena jučer, izrekli su brojne prijetnje i uvrede na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.
"Gdje je Turčin, ubit ćemo ga, zovi ga, je*em ti mater, odrezat ćemo mu glavu, vratite se u Tursku, je*em vam mater u pi**u". Tim riječima se, navodi se u prijavi, jedan od muškaraca obratio zaposlenicima.
Dolaskom pred obližnji kafić u kojem je sjedio vlasnik fast fooda, navodno su mu se obratili s "muslimančino", izrekli ozbiljne prijetnje te mu poručili da se "vrati u Arabiju".

Jedan od zaposlenika fast fooda, vidjevši da su trojica muškaraca okružili njegovog šefa, istrčao je iz fast fooda, da bi zatim vrlo brzo pobjegao natrag pokušavajući zatvoriti vrata iza sebe. 
Vlasnik fast fooda zatim odmiče muškarca od vrata te slijedi naguravanje i fizički okršaj. Cijeli sukob trajao je desetak minuta, a svjedočilo mu je više građana.
Protiv počinitelja je podignuta prekršajna prijava zbog remećenja javnog reda i mira.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by kaya Fri 19 Jun - 16:20

RayMabus wrote:Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja D2b61a49-12d8-4bd9-a3f0-8f306b0df26b

Smijeh

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2191640
Telegentan i nadasve fini gospodin.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 16:22

Onaj tko u svom programu ima prvo na život od začeća do prirodne smrti taj je i protiv vješanja okorjelih kriminalaca jer ih nije briga šta je taj kriminalac nego eto jer je živ radije će ga hraniti dok ne umre.

Ne prihvaćam.

Želim ovo :

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Assassins-creed-unity-helix-guillotine-game-hd-1920x1080
RayMabus
RayMabus

Posts : 175867
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum