ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Hektorović Fri 19 Jun - 18:10

kaya wrote:Inače ovima i škori je upravo pokazalo srednji jedno 65- 70% pucanstva ( žene). Sada neće dobiti ni mjesto u saboru.
A one oko markićke ne računam, njih ima malo. Sam pao sam se ubio.

Ostaju na pokojem krkanu

no Škori i Raspudiću ovo definitivno nije trebalo

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by debotoijusto Fri 19 Jun - 18:11

koalicijski partner brune...samo fali kralj spadi karamarko za 0.004% podrske
esih u epizodi od princeze do stare babe u 2g.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest Fri 19 Jun - 18:11

RayMabus wrote:Pa jesu napisali su. Protiv su svih smrti koje nisu priordene. Šta ti nije jasno ?

Nisu napisali da su protiv smrtne kazne kao iznimke u odnosu prema pravu na život do prirodne smrti kao univerzalnom principu.
Naime, smrtna kazna i eutanazija su ipak posebne pravne i političke teme odnosno iznimke u odstupanju od tog univerzalnog principa, a tebi to očito nije jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:13

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Pa jesu napisali su. Protiv su svih smrti koje nisu priordene. Šta ti nije jasno ?

Nisu napisali da su protiv smrtne kazne kao iznimke u odnosu prema pravu na život do prirodne smrti kao univerzalnom principu.
Naime, smrtna kazna i eutanazija su ipak posebne pravne i političke teme odnosno iznimke u odstupanju od tog univerzalnog principa, a tebi to očito nije jasno.

Nek oni i dalje pišu da su protiv prirodne smrti. Takvi mi ne trebaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:14

Hektorović wrote:
kaya wrote:Inače ovima i škori je upravo pokazalo srednji jedno 65- 70% pucanstva ( žene). Sada neće dobiti ni mjesto u saboru.
A one oko markićke ne računam, njih ima malo. Sam pao sam se ubio.

Ostaju na pokojem krkanu

no Škori i Raspudiću ovo definitivno nije trebalo
Njihov problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest Fri 19 Jun - 18:15

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Pa jesu napisali su. Protiv su svih smrti koje nisu priordene. Šta ti nije jasno ?

Nisu napisali da su protiv smrtne kazne kao iznimke u odnosu prema pravu na život do prirodne smrti kao univerzalnom principu.
Naime, smrtna kazna i eutanazija su ipak posebne pravne i političke teme odnosno iznimke u odstupanju od tog univerzalnog principa, a tebi to očito nije jasno.

Nek oni i dalje pišu da su protiv prirodne smrti. Takvi mi ne trebaju.

Znam. Ti si za otvoreni fašizam i javno mjerenje visine kukuruza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:16

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Pa jesu napisali su. Protiv su svih smrti koje nisu priordene. Šta ti nije jasno ?

Nisu napisali da su protiv smrtne kazne kao iznimke u odnosu prema pravu na život do prirodne smrti kao univerzalnom principu.
Naime, smrtna kazna i eutanazija su ipak posebne pravne i političke teme odnosno iznimke u odstupanju od tog univerzalnog principa, a tebi to očito nije jasno.

Nek oni i dalje pišu da su protiv prirodne smrti. Takvi mi ne trebaju.

Znam. Ti si za otvoreni fašizam i javno mjerenje visine kukuruza.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:23

Stranke tvrde il ekstremne desnice koji u svom programu napišu da su za zaštitu života do prirodne smrti mogu se odma pozdraviti s onim dijelom desnog biračkog tijela koji nisu katolibani nego istinski fašisti.

Pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:27

Nije crkva iznad države i društva nego je država iznad svega.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%A1izam

I neće crkva diktirat šta je ispravno ili nije ispravno za Opstanak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:32

Ako društvo država i vlast kažu da je plod koji nije dobar šteta za društvo onda neće nekakva crkva srat i pričat o pravu na život pod svaku cijenu.

Znam ja dobro šta kažu majistori svjetlosti o smrtnoj kazni al mi nismo na oblacima nego na zemlji a tu vrijedi samo zakon koji se zove Opstani.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:37

Kome se živi na oblacima ja nemam problema s tim da ubijam ljude pa nek se javi pa ću ga ja poslat na oblak osobno.

Al ti živiš u Argentini , Kini , Hrvatskoj itd


E to ti je zemlja.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 18:58

Ne bi se nikad bavio politikom a da se bavim na stavki pobačaj pisalo bi mi referendum.

Zašto ?

Zato šta je država , narod i vlast taj koji donosi zakone a ne crkva.

I nisan ja nego svi pa šta odlučite to ćemo provoditi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 19:04

Dao bi vam referendum s tri pitanja

Potpuna zabrana

Samo u slučaju lošeg ploda i silovanja

Pobačaj dopušten u svim slučajevima

...

Ono pitanje koje dobije najmanje glasova ispada i ide drugi referendum sa samo dva pitanja koja su ostala.

Kladim se da potpuna dozvola pobačaja ne bi prošao u drugi krug.

Većina ljudi ne bi glasala da se rade abortusi ako su djeca nastala iz obostranog pristanka.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 19:08

A većina ljudi bi glasala za samo u slučajevima kad plod nije dobar i silovanja i onda bi to ušlo u drugi krug pa bi strana čije pitanje nije prošlo u drugi krug masovno glasala za ovo samo da bar nešto dobije.

Ne nisam ja pametan nego ste vi svi koji imate politički program a niste tu stavili jednu jedinu riječ : referendum.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 19:09

RayMabus wrote:A većina ljudi bi glasala za samo u slučajevima kad plod nije dobar i silovanja i onda bi to ušlo u drugi krug pa bi strana čije pitanje nije prošlo u drugi krug masovno glasala za ovo samo da bar nešto dobije.

Ne nisam ja pametan nego ste vi svi koji imate politički program a niste tu stavili jednu jedinu riječ : referendum.

I zato sam ja fašista jer su država , vlast i narod iznad crkve i droljetina.

Narod to sam ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 19:21

I sad će fino svi koji su se uplelili filozofirat o pravima na pobačaj silovanih žena nać na ovim izborima na tapetu i izgubit hrpu glasova.

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/razgovarali-smo-s-novinarkom-dankom-derifaj-koja-je-medu-prvima-dignula-srednji-prst-to-je-nepristojna-rasprava-koja-ulazi-duboko-u-zensku-intimu-1027446

Zašto ?

Zato šta je silovana žena silovana bez svog pristanka i automatski nema tu muža koji ima pravo na odlučivanje.

Samo ona.

I njeno je pravo da sama odluči šta oće a da ne bi oštetila maternicu takvim ženama se mora dati medicinska skrb na najvišoj razini.

Ovo ne vrijedi za one koje su dobrovoljno pristale. Ima i muž pravo na svoje mišljenje a i društvo koje ne želi biti sudionik u smaknuću dijeteta koje je dobrovoljnim pristankom začeto.

Takve nek idu u ilegalne klinike pa nek riskiraju da oštete maternicu tako da više nikad ne mogu rađat.

I nisi zaslužila da više ikad rađaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 20:16


Pretraži
www.generacijaobnove.hr
Toggle navigation
Temeljna načela


1. Hrvatska budućnost ovisi o mladim generacijama koje se moraju izboriti za gospodarsku, socijalnu, demografsku i moralnu obnovu Hrvatske.

2. Stare elite u političkim, ekonomskim, obavještajnim i kulturnim strukturama održavaju stanje koje je štetno po životne interese mladih generacija, pa je Hrvatskoj potrebna sveobuhvatna generacijska smjena.

3. Mladi imaju odgovornost za očuvanje suverene i nacionalne države, kao jedinog okvira kroz koji hrvatski narod može ostvariti svoje interese i zaštititi svoje vrijednosti.

4. Hrvatski imperativ je ostvarenje pune zaposlenosti kao preduvjeta nacionalne integracije i poboljšanja životnog standarda hrvatskih građana. Zadatak države je kroz poreznu politiku i radno zakonodavstvo uspostaviti okvir unutar kojeg bi privatno poduzetništvo moglo stvarati nove poslove.

5. Svaki hrvatski građanin ima pravo na dostojanstven život i rad u svojem zavičaju, pa je zato potrebno provesti decentralizaciju središnjih državnih ustanova, teritorijalni preustroj i pravedniju preraspodjelu državnih sredstava.

6. Hrvatska država mora voditi odgovornu fiskalnu politiku, koja ne će novim generacijama u naslijeđe ostaviti neotplativ javni dug.

7. Kulturna posebnost hrvatskog naroda, kao dijela srednjoeuropskoga kulturnog kruga i zapadne civilizacije, ugrožena je globalizacijskim i migracijskim procesima kojima se Hrvatska mora snažno oduprijeti.

8. Hrvatska vanjska politika mora biti vođena nacionalnim interesima, pri čemu bilateralni odnosi imaju prednost nad multilateralnim odnosima.

9. Europsko zajedništvo i stabilnost ostvarivi su isključivo u Europi samostalnih i suverenih nacionalnih država.

10. Savezništvo država na području između Jadranskog, Baltičkog i Crnog mora jedina je geopolitička alternativa kroz koju možemo zaštititi zajedničke interese i vrijednosti.

11. Samo suverenom monetarnom politikom, uz zadržavanje hrvatske kune kao nacionalne valute, moguće je očuvati gospodarsku neovisnost.

12. Hrvati u Bosni i Hercegovini kao konstitutivni narod imaju pravo na samoodređenje, a dužnost hrvatske države je zaštita njihovih prava i političkog položaja.

13. Ljudski život počinje začećem te od tog trenutka svako ljudsko biće ima pravo na život i dostojanstvo.

14. Obitelj, temeljena na braku kao životnoj zajednici žene i muškarca, osnovna je jedinica društva. Brak je jedini stabilan okvir za odrastanje i odgoj djece te zbog toga ustanova braka zahtijeva posebnu državnu zaštitu.

15. Sloboda govora i izražavanja misli neotuđivo je pravo svakog čovjeka, koje ne smije biti ugroženo zakonskim zabranama i političkom korektnošću.

16. Svaka znanost, a posebno povijesna, mora djelovati neovisno od politike. Jedina zadaća politike jest osigurati u potpunosti slobodno znanstveno istraživanje, bez zabranjenih i politički nekorektnih tema.

17. Smisao školstva ne ispunjava se samo u njegovoj širokoj dostupnosti i činjenici da je besplatno, nego u mogućnosti da prenese društveni fond znanja na nove generacije te izgradi nacionalno odgovornog pojedinca koji posjeduje znanja i vještine potrebne u svakodnevnom životu i na suvremenom tržištu rada.

18. Obrambeno-oslobodilačkim Domovinskim ratom ostvarene su nezavisnost i teritorijalna cjelovitost obnovljene hrvatske države te stoga on i njegovi sudionici zahtijevaju punu državnu zaštitu svoga dostojanstva.

19. Dužnost hrvatske države je održavati uske veze s hrvatskim iseljeništvom, posebno s mladim generacijama, te omogućiti njihov povratak i rad u domovini.

20. Zdravlje je temelj opstanka naroda, pa je jedan od nacionalnih prioriteta promicanje zdravog načina života te svih oblika športa i tjelesnih aktivnosti.

21. Zaštita ljudskog okoliša i prirodnih resursa, kao što su nam ih ostavili naši predci, odgovornost je prema novim generacijama.

22. Kako bi se spriječilo djelovanje zakonodavne i izvršne vlasti protivno većinskoj volji hrvatskih građana, potrebno je hrvatskim građanima osigurati zakonska prava i okvir za veću uključenost u odlučivanje na nacionalnoj i lokalnoj razini putem različitih oblika izravne i sudioničke demokracije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 20:48

Sve su oni to fino napisali al..... hrvatska budućnost....prvo svi smo mi pojedinci pa tek onda pripadnici neke nacije a drugo da budućnost to je uvijek ono šta je sutra.

Tko zna šta će biti sutra osim ako nemaš podatke iz budućnosti.

Slučajno ih imam. Tj imam ih namjerno al nije bitno.

Budućnost je jedan veliki dugi rat na prostoru Europe koji će više izgledati ko stalni socijalni i rasno religijsko nacionalni nemiri nego pravi rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 21:02

Kasno je za tu nacionalnu obnovu , mladi su umorni i razočarani. O natalitetu nema smisla više pričat. Ideja da sad ovo malo mladih obnavlja šta su ovi prije njih razjebali je ono u najmanju ruku bezobrazna.

Spavanje i gotovo. Jedino šta možeš pametno radit je da spavaš doma i s nikim nemaš posla i makneš se od svega a tko ovdje nešto misli obnavljati sritno mu al bez mene.

Ja čekam novi imigrantski val i kaos u Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by n_razbojnik Fri 19 Jun - 21:14

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ovi ko po uzoru na Salvinijevu desnu ligu pa vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 NAJAVA_k3_desna_liga_x.transfer_frame_71

Recept ok , tri stranke udružene na parlamentarnim i drugim izborima al daleko smo mi od situacije ko u Italiji.

Ovi nemaju niti kapacitet za ulazak u mjesnu zajednicu, kamoli sabor.
Steta jer GO barem sliči na modernu desnu opciju

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus Fri 19 Jun - 21:20

Nije šteta jer ova ideja obnove kad ti je natalitet već pa a mladi iselili i kad imaš sve manje reproduktivnih žena a većina mladih je ostarila i slabijeg zdravlja i volje za neke promjene je u osnovi samo jedna iluzija i ništa više.

Nema obnove i to ne samo Hrvatske nego i cijele Europe. Nešto drugo sad slijedi a za takvo šta iluzionisti su višak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 3 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum