ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 16:22

Onaj tko u svom programu ima prvo na život od začeća do prirodne smrti taj je i protiv vješanja okorjelih kriminalaca jer ih nije briga šta je taj kriminalac nego eto jer je živ radije će ga hraniti dok ne umre.

Ne prihvaćam.

Želim ovo :

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Assassins-creed-unity-helix-guillotine-game-hd-1920x1080

RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by kaya 19/6/2020, 16:23

Inače ovima i škori je upravo pokazalo srednji jedno 65- 70% pucanstva ( žene). Sada neće dobiti ni mjesto u saboru.
A one oko markićke ne računam, njih ima malo. Sam pao sam se ubio.


Last edited by kaya on 19/6/2020, 16:23; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 16:30

kaya wrote:Inače ovima i škori je upravo pokazalo srednji jedno 65- 70% pucanstva ( žene). Sada neće dobiti ni mjesto u saboru.
A one oko markićke ne računam, njih ima malo. Sam pao sam se ubio.

Sami su krivi jer onaj tko je za pravo na život pod svaku cijenu od začeća do prirodne smrti taj je i protiv smrtne kazne šta ja kao đeneral GF s pet zvjezdica ne mogu prihvatiti.

Volim vješati svoje neprijatelje. Neke koji su to zaslužili volim i mučiti al u svakom slučaju velika većina ih pobjegne samo u smrt.

Deinkarnacija.

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Beheading
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by vuksadinare 19/6/2020, 16:57

Pa u pravu je..kod nas najvece dronfulje postajpostaju 'moralni' autoriteti...najgore dno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:15

Nije u pravu jer prvo ka prvo tako se ne priča sa ženama ako želiš njihov glas i poštivanje.

A drugo , onaj tko je protiv pobačaja pod svaku cijenu je i protiv smrtne kazne pod svaku cijenu šta znači da bi da društvo hrani okorjelog kriminalca doživotno u zatvoru umjesto da ga smakne a tu lovu da nezbrinutoj djeci


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/strucnjakinje-komentirale-protest-zena-na-skorine-i-raspudiceve-izjave-ujedinjene-smo-ne-mozete-nam-nista-frigajte-se-vulgarno-mozes-misliti-1027413

Desničari strogo vezani uz katoličku crkvu koja im nameće da je život svet po svaku cijenu neće daleko
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:21

Ovo nije rasprava o pobačaju nego o smrtnoj kazni i kako bi jedna religija da mi uzdržavamo okorjele kriminalce doživotno na svoj trošak a oni ne da nisu uplatitelji poreza nego su korisnici tog istog proračuna s posebnim porezima olakšicama.

Dakle likovi koji ne priređuju nego uzimaju iz proračuna tupe kako bi mi morali hraniti okorjele kriminalce jer je život svet.

Mogla bi malo revizija statusa crkve i države pa da se vi fino počmete sami financirat i nek vas financiraju oni koji su protiv smrtne kazne po svaku cijenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 17:34

RayMabus wrote:
A drugo , onaj tko je protiv pobačaja pod svaku cijenu je i protiv smrtne kazne pod svaku cijenu

Naravno da nije.
Postoji i ne baš tako mala razlika između nerođene djece i odraslih kriminalaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:38

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
A drugo , onaj tko je protiv pobačaja pod svaku cijenu je i protiv smrtne kazne pod svaku cijenu

Naravno da nije.
Postoji i ne baš tako mala razlika između nerođene djece i odraslih kriminalaca.

Nisam im ja pisao izborni program nego oni sami. Crno na bijelo : od začeća do PRIRODNE SMRTI

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Desna_liga

Dakle protiv smrtne kazne su. Otpadaju šta se mene tiče. Ovo nije prava desnica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 17:42

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
A drugo , onaj tko je protiv pobačaja pod svaku cijenu je i protiv smrtne kazne pod svaku cijenu

Naravno da nije.
Postoji i ne baš tako mala razlika između nerođene djece i odraslih kriminalaca.

Nisam im ja pisao izborni program nego oni sami. Crno na bijelo : od začeća do PRIRODNE SMRTI

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Desna_liga

Dakle protiv smrtne kazne su. Otpadaju šta se mene tiče. Ovo nije prava desnica.

To si ti tako protumačio.
Ja bih prije rekao da su ne protiv smrtne kazne same po sebi nego prava na eutanaziju, što je u posljednje vrijeme jedna od aktualnih tema u zapadnim društvima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:43

Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 17:45

RayMabus wrote:Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.

Ne znaš intepretirati pročitano u odgovarajućem kontekstu, a to je još važnije od čitanja samog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:46

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.

Ne znaš intepretirati pročitano u odgovarajućem kontekstu, a to je još važnije od čitanja samog.
Nemam ja šta interpetirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 17:47

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.

Ne znaš intepretirati pročitano u odgovarajućem kontekstu, a to je još važnije od čitanja samog.
Nemam ja šta interpetirat.

Sve se mora intepretirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by vuksadinare 19/6/2020, 17:51

RayMabus wrote:Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.
ajde ti odluci jesi desnicar ili ljevicar..suverenist ili unitarist..djelujes zbrkano..kao da se bojis zamjeriti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:51

Nema se tu šta interpretirat.

Ovo ti je program Domovinskog pokreta ;

Poštivanje i zaštita tradicionalnih obiteljskih vrijednosti i života od začeća

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Domovinski_pokret

Nigdje ne spominju da su protiv smrtne kazne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:55

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Nemam ja šta protumačit. Znam čitat.
ajde ti odluci jesi desnicar ili ljevicar..suverenist ili unitarist..djelujes zbrkano..kao da se bojis zamjeriti

Više sam za Domovinski pokret nego za ovu Desnu ljigu.

Likovi koji u svoj program stave to da su protiv smrtne kazne nemaju šta s menom koketirat nit bilo šta drugo.

Nema tu nikakve interpretacije. To šta piše to ti je program i točka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 17:56

RayMabus wrote:Nema se tu šta interpretirat.

Ovo ti je program Domovinskog pokreta ;

Poštivanje i zaštita tradicionalnih obiteljskih vrijednosti i života od začeća

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Domovinski_pokret

Nigdje ne spominju da su protiv smrtne kazne.

I sad si u boldanom samome sebi skočio u usta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 17:59

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Nema se tu šta interpretirat.

Ovo ti je program Domovinskog pokreta ;

Poštivanje i zaštita tradicionalnih obiteljskih vrijednosti i života od začeća

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Domovinski_pokret

Nigdje ne spominju da su protiv smrtne kazne.

I sad si u boldanom samome sebi skočio u usta.
Ne nisam jer kad netko ima potrebu naglasitl i da je protiv eutanazije i smrtne kazne nakon šta je već rekao da se zalaže za zaštitu života od začeća to znači da je taj protiv svih pobačaja općenito i da je 100% protiv eutanazije i smrtne kazne.

Dakle tu nema odstupanja nit malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Guest 19/6/2020, 18:03

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Nema se tu šta interpretirat.

Ovo ti je program Domovinskog pokreta ;

Poštivanje i zaštita tradicionalnih obiteljskih vrijednosti i života od začeća

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Domovinski_pokret

Nigdje ne spominju da su protiv smrtne kazne.

I sad si u boldanom samome sebi skočio u usta.
Ne nisam jer kad netko ima potrebu naglasitl i da je protiv eutanazije i smrtne kazne nakon šta je već rekao da se zalaže za zaštitu života od začeća to znači da je taj protiv svih pobačaja općenito i da je 100% protiv eutanazije i smrtne kazne.

Jesu li oni to naglasili?
Upravo si u tome samome sebi skočio u usta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by RayMabus 19/6/2020, 18:07

Pa jesu napisali su. Protiv su svih smrti koje nisu prirodne. Šta ti nije jasno ?

Šta se mene tiče Desna ljiga je otpisana opcija. Imam pametnijeg posla od nakupine mizernih desnih strančica koje ne kuže šta stavljaju u program i da će to odbiti upravo biračko tijelo na koje ovi računaju.

Manjak inteligencije.


Last edited by RayMabus on 19/6/2020, 18:10; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Hektorović 19/6/2020, 18:10

kaya wrote:Inače ovima i škori je upravo pokazalo srednji jedno 65- 70% pucanstva ( žene). Sada neće dobiti ni mjesto u saboru.
A one oko markićke ne računam, njih ima malo. Sam pao sam se ubio.

Ostaju na pokojem krkanu

no Škori i Raspudiću ovo definitivno nije trebalo
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja - Page 2 Empty Re: Kurvetino , nisam govorio o pravu dronfulja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum