ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/2/2020, 13:55

Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
:rofl
Svakako, svakako.
Možeš to prodavati nekom tko je tek došao na forum, a kako takvih nema ne znam čemu to...

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 25/2/2020, 13:59

Ti nađi jedan moj post da sam ja veličao Mamića kad si tako pametan. Hoćeš na ovom ili na prošlom forumu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/2/2020, 14:06

Roland Deschain wrote:Ti nađi jedan moj post da sam ja veličao Mamića kad si tako pametan. Hoćeš na ovom ili na prošlom forumu.
A gdje sam ja to rekao? Nisam rekao da si veličao Mamića.
Pisao sam da mišljenje olako promijeniš i da se okreneš za 180. Pokazao si to u nekoliko navrata i kad je Dinamo u pitanju.
Što bi ja sad trebao kopati po arhivi, premda bi to bilo zanimljivo, a mislim da je stari forum ionako kompletno mrtav. Kad bi ti donio dokaze, onda bi išla izmotavnja kako ti to nisi rekao tako i slične pizdarije. Kao kad ti citiram izjavu one predsjednice Dinama na papiru ni više ni manje nego na Skupštini kluba u kao dokaz tko vodi glavnu riječ, pa je to ništa. Kao da ga je to rekao duje klošar iz Splita....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/2/2020, 14:10

Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
bbb su popušili kad nisu pristali da daju nekoliko članova skuštine dinama pa da iznutra mogu djelovati.
to pokazuje kako je netko od tada vodećih ljudi u bbb imao ambicija postati novi mamić, ili odraditi posao za nekog novog mamića.

tako je naš hajduk zagospodario hajdukom i vidimo kuda je to dovelo. razuvjeravati sektaše kako su iskorišteni je besmisleno obzirom da oni sami sebe doživljavaju kao spasitelje hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/2/2020, 14:28

Zasto je ova besmislena tema još uvik odi?
Kic?
Briši ovo smeće...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/2/2020, 14:34

Ne kuzim ovu premisu...ispada da bi svi na tom mjestu postali Sauron

Ovakvo opravdavanje zla iz medjuzemlja jos nisam vidio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 25/2/2020, 15:34

sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
bbb su popušili kad nisu pristali da daju nekoliko članova skuštine dinama pa da iznutra mogu djelovati.
to pokazuje kako je netko od tada vodećih ljudi u bbb imao ambicija postati novi mamić, ili odraditi posao za nekog novog mamića.

tako je naš hajduk zagospodario hajdukom i vidimo kuda je to dovelo. razuvjeravati sektaše kako su iskorišteni je besmisleno obzirom da oni sami sebe doživljavaju kao spasitelje hajduka.
Da su BBB dali par članova u tu nakaradnu skupštinu samo bi joj dali legitimitet. To je bila obična navlakuša. Uostalom što bi značila ruka 5 BBB pored 75 ostalih dizača ruku?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/2/2020, 15:45

Roland Deschain wrote:
sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
bbb su popušili kad nisu pristali da daju nekoliko članova skuštine dinama pa da iznutra mogu djelovati.
to pokazuje kako je netko od tada vodećih ljudi u bbb imao ambicija postati novi mamić, ili odraditi posao za nekog novog mamića.

tako je naš hajduk zagospodario hajdukom i vidimo kuda je to dovelo. razuvjeravati sektaše kako su iskorišteni je besmisleno obzirom da oni sami sebe doživljavaju kao spasitelje hajduka.
Da su BBB dali par članova u tu nakaradnu skupštinu samo bi joj dali legitimitet. To je bila obična navlakuša. Uostalom što bi značila ruka 5 BBB pored 75 ostalih dizača ruku?
skupština dinama ima i sada legitimitet.
druga je stvar što oni koji vode bbb sami sebi međusobno ne vjeruju pa nisu pristali na ulazak u skupštinu.
uvijek je lakše djelovati kad si unutra, nego izvana.
na žalost, to do sivih stanica ekipe u bbb nije došlo. po pitanju strategije i taktike ispali su amateri bez konkurencije.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/2/2020, 15:48

fridrih_niche wrote:Zasto je ova besmislena tema još uvik odi?
Kic?
Briši ovo smeće...
<3
kic, pusti vodu kako bi odnijela ovo govno s ove teme.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 25/2/2020, 17:15

Roland Deschain wrote:
sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
bbb su popušili kad nisu pristali da daju nekoliko članova skuštine dinama pa da iznutra mogu djelovati.
to pokazuje kako je netko od tada vodećih ljudi u bbb imao ambicija postati novi mamić, ili odraditi posao za nekog novog mamića.

tako je naš hajduk zagospodario hajdukom i vidimo kuda je to dovelo. razuvjeravati sektaše kako su iskorišteni je besmisleno obzirom da oni sami sebe doživljavaju kao spasitelje hajduka.
Da su BBB dali par članova u tu nakaradnu skupštinu samo bi joj dali legitimitet. To je bila obična navlakuša. Uostalom što bi značila ruka 5 BBB pored 75 ostalih dizača ruku?
To ti je kao da veliš da ona stranka koja ima 2-3 zastupnika u Saboru treba odbiti da uopće ima i ta 2-3 i odustati od toga.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 27/2/2020, 14:48

Na kmečanje sektaša smo već navikli, ali ovo zadnje je nadmašilo sve.
NK Km...ovaj Hajduk je zatražilo da se NK Dinamo kazni najvećom mogućom kaznom koja uključuje oduzimanje bodova ove i sljedećih pet sezona te novčano obeštećenje.
Naime kako tvrde, građanin koji je donio Corona virus u Hrvatsku išao je na utakmicu Atalante i Valencije.
U prijavi dalje  NK Hajduk tvrdi da je Dinamo glavni krivac što je virus došao u Hrvatsku jer da je zadržao 3:1 protiv Šahtjara, ove utakmice nebi ni bilo pa građanin nebi donio virus u Hrvatsku. 
Pa mislim, stvarno. Kakvi kmečavci. :coffee

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/2/2020, 14:54

Ma niche se napusio pa lupa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 15:53

Roland Deschain wrote:Na kmečanje sektaša smo već navikli, ali ovo zadnje je nadmašilo sve.
NK Km...ovaj Hajduk je zatražilo da se NK Dinamo kazni najvećom mogućom kaznom koja uključuje oduzimanje bodova ove i sljedećih pet sezona te novčano obeštećenje.
Naime kako tvrde, građanin koji je donio Corona virus u Hrvatsku išao je na utakmicu Atalante i Valencije.
U prijavi dalje  NK Hajduk tvrdi da je Dinamo glavni krivac što je virus došao u Hrvatsku jer da je zadržao 3:1 protiv Šahtjara, ove utakmice nebi ni bilo pa građanin nebi donio virus u Hrvatsku. 
Pa mislim, stvarno. Kakvi kmečavci. :coffee
:rofl Dobro, na cemu si ti zadnjih dana?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 16:08

Navijači Dinama pukli ka cvrčci...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 27/2/2020, 20:43

Hahaha...slična poruka ide po Whatsapp grupama, bez spominjanja Hajduka. To sam dodao.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/2/2020, 21:14

Roland Deschain wrote:Hahaha...slična poruka ide po Whatsapp grupama, bez spominjanja Hajduka. To sam dodao.
Sad si se sam.osramotio idiote.
Dobro oprastam ti jer znam da senilnost i demencija cine svoje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 21:17

LUCIANO MOGGI wrote:
Roland Deschain wrote:Hahaha...slična poruka ide po Whatsapp grupama, bez spominjanja Hajduka. To sam dodao.
Sad si se sam.osramotio idiote.
Dobro oprastam ti jer znam da senilnost i demencija cine svoje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 22:09

Ne triba mu zamiriti. 
Vječno je opsjednut najvećim hrvatskim nogometnim klubom - HAJDUKOM iz Splita, pa ga vidi i tamo di ga nema.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 22:19

Hajduk im je svima trn u oku...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 27/2/2020, 22:28

Kako bi Ameri rekli, Hajduk mi je "pain in the ass". Nebitni su, ali stalno nešto kmeče, žale se, ništa im nije po volji, htjeli bi se igrati s velikima, a još su mali. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/2/2020, 22:32

fridrih_niche wrote:Hajduk im je svima trn u oku...
;)
Evo klasičan primjer...

Dok mu njegovi kmeče, njemu se priviđa da kmeče iz Hajduka...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum