ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb Empty Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/11/2019, 12:34

Pa biti će prvaci

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 7/11/2019, 12:37

muckodjubre wrote:Pa biti će prvaci
Možda u grupnom klizanju.

Dinamo Zagreb Pasalic


Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/11/2019, 12:41

Ti misliš da će fritulaši biti prvaci? A dobro,ima još igre do kraja

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 7/11/2019, 12:47

muckodjubre wrote:Ti misliš da će fritulaši biti prvaci? A dobro,ima još igre do kraja
Ne mislin više ništa. Znam samo da Atalanta igra u Milanu pred svojom publikom i tvrdit kako će je lako pobjedit kod kuće je bahato. Bjelica je bahat lik i to je sve. Neću ništa prognozirat al uđu li opet s visoka u utakmicu ne budu do zadnje sekunde na nivou.....a ne znam više šta da ti kažem ....ovo su tribali rješit ode sada sa Šahtarom al kurac upravo ono šta san ja reka da je manjkavost Dinama sad se pokazalo kao točno i to na tako brutalan način da I win.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2019, 12:51

Dinamo Zagreb 69069c10
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/11/2019, 13:04

RayMabus wrote:
muckodjubre wrote:Ti misliš da će fritulaši biti prvaci? A dobro,ima još igre do kraja
Ne mislin više ništa. Znam samo da Atalanta igra u Milanu pred svojom publikom i tvrdit kako će je lako pobjedit kod kuće je bahato. Bjelica je bahat lik i to je sve. Neću ništa prognozirat al uđu li opet s visoka u utakmicu ne budu do zadnje sekunde na nivou.....a ne znam više šta da ti kažem ....ovo su tribali rješit ode sada sa Šahtarom al kurac upravo ono šta san ja reka da je manjkavost Dinama sad se pokazalo kao točno i to na tako brutalan način da I win.

Atalanta će pobjediti "doma",ali je pitanje hoće li pobjediti u ukrajini. Za dinamo je bitno da city ne izgubi od šahtara

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/11/2019, 13:10

RayMabus wrote:
Roland Deschain wrote:Čmarbus je po običaju glup ko kurac.
Glup si ti. Zadnji put si mi jebava mater ode po forumu jer san se usudija kritizirat vaš velićanstveni Dinamo kad sam reka da je onaj drugi gol Šahtara u Ukrajini pokazatelj da postoji problem discipline i pada koncentracije kod Dinama i da na to triba obratit pažnju.

Također san van reka da svi osim Atalante imaju više utakmica u Ligi prvaka i da bi im sudac moga bit naklonjen , dosudit penal , dat vama crveni i tako to.

I šta ste mi rekla a ?

Šta ja znam jel ?

Eto ti sad šta ja znam. Pokrij se ušima i plaći.
Glupko, da bi prokockao 3:1 u nadoknadi treba doći s 0:1 na 3:1 protiv ovakve ekipe ko Šahtjar, nismo mi City ili Liverpool pa da je to pičkin dim. Nije se utakmica igrala od 92. minute. U nogometi se svašta događa ako nisi znao. Nije ovo prvi slučaj, događalo se i jačima.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 7/11/2019, 13:19

Roland Deschain wrote:
RayMabus wrote:
Roland Deschain wrote:Čmarbus je po običaju glup ko kurac.
Glup si ti. Zadnji put si mi jebava mater ode po forumu jer san se usudija kritizirat vaš velićanstveni Dinamo kad sam reka da je onaj drugi gol Šahtara u Ukrajini pokazatelj da postoji problem discipline i pada koncentracije kod Dinama i da na to triba obratit pažnju.

Također san van reka da svi osim Atalante imaju više utakmica u Ligi prvaka i da bi im sudac moga bit naklonjen , dosudit penal , dat vama crveni i tako to.

I šta ste mi rekla a ?

Šta ja znam jel ?

Eto ti sad šta ja znam. Pokrij se ušima i plaći.
Glupko, da bi prokockao 3:1 u nadoknadi treba doći s 0:1 na 3:1 protiv ovakve ekipe ko Šahtjar, nismo mi City ili Liverpool pa da je to pičkin dim. Nije se utakmica igrala od 92. minute. U nogometi se svašta događa ako nisi znao. Nije ovo prvi slučaj, događalo se i jačima.
:cry

Aj lipo siti se zašto si mi jebava sve po spisku zadnji put kad san reka di su problemi Dinama. Reka san da je Dinamo odlična ekipa al da ima mane i upravo to se sad i pokazalo al eto bitno da se meni jebe sve po spisku i šta ja znam ja sam glup.

Eto sad kad san glup eto ti sad :

https://m.24sata.hr/sport/pratite-uzivo-reakcije-modrih-nakon-remija-protiv-sahtara-658030/galerija-599767?page=1

Dinamo Zagreb A49fbf97-1b88-455a-996b-e0a25d5d83d7-faaa

Kmeeeeeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2019, 14:43

Roland Deschain wrote:Na forumima tovarske budaletine ko ovaj Amper se vesele. Ajde da i njima dođe malo radosti kad su već u totalnom kurcu od šamaranja malteških konobara i zagorskih...pardon turopoljskih pijanaca. Za dve godine neće imat ni priliku se boriti za EL.
Dve?  :rofl Što pričaš, bre?  Basketball

Ovco, da imaš obraza i poštenja vidio da se ja nigdje nisam veselio, niti rugao Dinamu (za razliku od tebe koji si prvi u sličnim situacijama vezanim za Hajduk s svojim izlučevinama na temi o Hajduku i tko zna gdje već ne).

Moji komentari su isključivo na bezobrazno i sramotno kmećanje onog licemjera na klupi koji se obrušio na VAR jer je pomogao sucu da ispravno dosudi penal. I to od čovjeka koji toliko puta pričao kako on neće komentirati suđenje, kako ima oni koji komentiraju i kako kamere vide bolje... Tako da, moje ruganje je isključivo na njegov račun jer je licemjeran do bola, a veselio se nisam nigdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2019, 14:48

DUPLIN OSVRT: Baš s....


Još uvijek pamtimo susret s trenerom Dinama u Vinkovcima
Trener Dinama Nenad Bjelica je izgubio živce nakon remija sa Šahtarom (3:3).

- Ako ne žele gledati to, što će nam taj VAR?! To je obično s... Što se mene tiče, ne treba ga ni biti. To je postao cirkus u Engleskoj i Italiji, već se velika većina trenera buni. Tako će biti i u Hrvatskoj i u Ligi prvaka - grmio je Bjelica, kojega je samo par sekundi kasnije demantirao Mario Strahonja, koji je dao za pravo sucu Felixu Brychu.

Nije smatrao da su prekršaji nad Petkovićem i Ademijem za najstrožu kaznu, a potvrdio je da se VAR ispravno uključio kod propuštenog incidenta, ključnog jedanaesterca za 3:3.

Vrtimo film godinu i pol dana unatrag. Tog 23. svibnja su u Vinkovcima finale Kupa odigrali Dinamo i Hajduk (1:0). Navijači 'bijelih' su očajni, ostali su bez toliko željenog trofeja nakon dvije velike pogreške sudaca.

Tadašnje 'Oko sokolovo' Mateo Beusan konstatira da je umjesto zaleđa Saida trebao biti dosuđen prekršaj za Hajduk i crveni karton igraču Dinama. Odmah potom nije sviran ni čist jedanaesterac na Gyurcsu. Voditelj ga u studiju pita:

- Po vama je Hajduk ovdje oštećen?


- Po meni? Valjda je po svima - odgovorio mu je Beusan.

Dugo nakon završetka utakmice u Vinkovcima ispred nas je prošao Nenad Bjelica. U to doba je stadion u Vinkovcima već bio sablasno pust, a tartan-stazom su dominirale pobacane iščupane stolice. Zaustavili smo ga za par pitanja. Bio je opušten i ležeran, a na ono o suđenju je hladno odgovorio neka se njime bave oni koji su za to zaduženi.

Bjelica je potom digao glavu i krenuo dalje, a mi smo upisali novi ožiljak u rubriku 'pogreške na štetu Hajduka, a u korist Dinama'. S godinama je ukazivanje na pogrešne sudačke odluke prozvano 'kmečanjem'. No, u međuvremenu je 'prokmečao i Bjelica', što nas je i potaklo na ovaj osvrt.

Naime, pomoćni sudac utakmice u Vinkovcima Borut Križarić je tužio Dalmatinski portal zbog teksta objavljenog neposredno nakon utakmice. Općinski sud u Splitu je po sucu Draganu Ramljaku donio presudu po kojoj se nalaže isplata Križariću od 15.000 kuna plus plaćanje sudskih troškova.od 8.500 kuna. Križarić je na sudu tvrdio da je donio ispravnu odluku, bez obzira na 'Oko sokolovo' i negativnu ocjenu kontrolora. Čini nam se zanimljivo citirati ovaj pasus iz presude:

- Iz rezultata dokaznog postupka, nedvojbeno proizlazi da se ne radi niti o vjernom izvješću s utakmice, kako to navodi zz tuženika, ne radi se o autoriziranom intervjuu, niti o točnim činjenicama. Također, predmetni članak nije proizašao iz vrijednosnih sudova autora, čije je objavljivanje bilo u javnom interesu, niti je informacija bila u dobroj vjeri.

Na presudu smo preko odvjetnika Davora Radića uputili žalbu, te čekamo njen ishod, a u međuvremenu nas je tužio i glavni sudac iste utakmice Mario Zebec. Uglavnom, nama se još uvijek igra treće poluvrijeme te utakmice finala Kupa koju je Bjelica vjerojatno odavno zaboravio. Ja je pamtim i jer sam na putu iz Vinkovaca prema Splitu otkazao put u Rusiju. Muka mi je bila i kad sam vidio kako ispred stadiona Damir Vrbanović, Ante Kulušić i Marijan Kustić hrle pozdraviti alfu i omegu Dinama Zdravka Mamića kojega je automobil taman doveo pred ulaz. Danas razmišljam da sam možda i jedini hr-novinar koji je s akreditacijom za SP, uključujući polufinale i finale, ostao doma. Već fokusiran na sljedeću sezonu. Hajdukovu, naravno. 

- VAR je s.... - rekao je sinoć Bjelica nakon utakmice u kojoj sudac Brych nije ni pogriješio.


- Bjelica je s... - moj je zaključak kad uzmem u obzir obje utakmice.


https://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--bas-s/53887

:hail :hail :hail

Kako se Duple ispišao po licemjeru. Svaka čast!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/11/2019, 21:56

kako idioti svršavaju zbog ispuštene pobjede dinama.

naravno, idiot amper ispraznost svog života popunjava uspoređivanjem dviju situacija iz dva različita vremena: ono prije var-a i ovo sada.

vrhunac je što sada svi tovarski promotor granatiraju medije tzv. analizama utakmice.
zaboravljaju kako su isti autori prije početka lige prvaka pisali o dinamu kao topovskom mesu, kanti za napucavanje i slično.
sada plaču jer je dinamo ispustio 1 bod za klupski koeficijentm odnosno 0,25 bodova za nacionalni koeficijent, a u sebi se vesele dinamomov pehu.
plaču jer je dinamo kao ispustio milijunsku zaradu!

kao da je natjecanje u grupi već završeno.

sitne duše.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/11/2019, 22:09

izjava nenada bjelice u emisiji pressing na n1 televiziji:

"''VAR je loš i sad postoji puno više prostora za manipulaciju. S VAR-om gubimo emocije. U Poljskoj sam čekao sedam minuta na odluku VAR-a. Nakon gola u 95. minuti sedam minuta sam čekao da čujem odluku. Kako da se onda radujem golu i pobjedi? Da imamo VAR u Hrvatskoj, Dinamo ne bi osvojio Kup prije dvije godine protiv Hajduka, tada  su Splićani oštećeni u dvije situacije. Isto tako, da je VAR bio lani u HNL-u, mi ne bismo lani imali četiri boda ispred Hajduka nego 44 s obzirom na to koliko se odluka donijelo na našu štetu. Nikad riječ nisam rekao o tome. Provjeri svaku situaciju, a ne samo neke. Pogledajte u Italiji što se događa. Skandalozno.''


kako se čovjek ispišao po amperu, dupli i svima koji pljuju po njemu.
neprocjenjivo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/11/2019, 23:04

Tupavi Amper lijepi članak sektinog kućnog novinara o Bjelici ko da to ikog zanima. Debil Duple naravno selektivno izvlači iz konteksta izjave Bjelice od jučer i tada kako bi sastavio pamflet na koji će svršavati praznoglave ovce iz sekte. Ustvari mu mogu svi skupa popušit kitu jer su totalno nebitni.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2019, 23:34

Dinamo i Bjelica su sasvim nebitne pojave, luzerski marginalci...
A vi vise prestanite kmecat, sad će HNL, tu ste ipak kraljevi lopovluka...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/11/2019, 01:02

- Bit ću iskren: da mi imamo VAR u Hrvatskoj, vjerojatno Dinamo onaj Kup prije dvije godine ne bi osvojio jer su bile dvije očigledne pogreške na štetu Hajduka. Ali ću vam reći da bismo mi prošle sezone imali, ne 30 bodova prednosti, nego 40 ili 45 nad Hajdukom. Toliko je bilo grešaka na našu štetu. Jesmo dobili u toj utakmici Kupa, koju meni predbacuju. Nisam komentirao suđenje tu, ali ni onih 15 grešaka koje su bile prošle sezone na štetu Dinama jer su to ljudske pogreške koje ja toleriram, a tolerirao sam ih i u Europi. Nije bilo svejedno ispasti od Benfice i Young Boysa, gdje je Dinamo izgubio velik novac pa sam imao dostojanstvo da to prešutim. Ali tamo je presudio ljudski faktor. To toleriram, a tehnologiju ne - kazao je Bjelica za N1. 
________________________

:rofl :rofl :rofl 
Licemjer se nastavio blamirati...Koje pišanje po samom sebi... 
Vjerojatno ne bi osvojili taj kup prije 2 sezone?  🤣Hahahahaha....

Još samo da pojasni ovo o 30 vs 40-45 bodova, kako je došao do tih brojki, na temelju čega i kojih točno argumenata? 
Smrade licemjerni, do jučer suđenje nisi komentirao već si pričao da se s klupe ne vidi dobro, da bolje vide kamere, a sad eto sve si vidio i sve ti znaš, izbacuješ evo izlućevine, podatke temeljene jedino na tvojoj LAŽI! 

Baš si se lijepo uklopio u ovaj smrdljivi GNK Lopov. Našao lonac poklopac...  Basketball

Btw. čita smrad Duplu,kako vidimo. A Duple nije jedini koji je reagirao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 8/11/2019, 11:20

idioti koji kao ne čitaju i ne reagiraju na upise onih koje su kao stavili na ignore su se nešto usplahirili.

veli idiot niche: luzerski marginalci.
idiot amper je više od 100% siguran da bi, da je u finalu kupa sviran penal za hajduk to bio i gol i da bi to u tom slučaju hajduk i sačuvao i osvojio kup pa kako bi to naglasio izmišlja da je bjelica rekao riječ "vjerojatno", iako je bjelica izjavo da "dinamo ne bi osvojio kup prije dvije godine".
također: gospodin bjelica je lijepo rekao kako do nastupa u pressingu nije o tome govorio.

idiot amper čak i na tako jednoznačnu izjavu mora nakalemiti svoje standardne konstrukcije kako bi, razgovarajući sam sa sobom, još jednom pokazao kako je idiot par excellence.

naravno da i amperov učitelj idiotski mentor niche tome mora pridodati svoj obol.
svaki idiot ima svog pajdaša.
tovarski vrganji.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 8/11/2019, 11:39

Dakle, licemjer koji ne komentira suđenje kaže da su lani trebali imati 45 bodova više od Hajduka, a zbog grešaka na njihovu štetu nisu nego su imali 30 bodova više.

GNK Lopov je lani osvojio 92 boda, a zločinačka sudačka mašinerija pod kontrolom Hajduka im je uzela 15 bodova i trebali su imati ravno: 107 bodova. Od mogućih 108  :rofl :rofl :rofl 

Sad samo nek nam još objasni di je nestao ovaj 1 bod i kako je njega uspio izgubiti? Da nije VAR?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 8/11/2019, 12:17

Kad se pojave rektumaši s "argumentima" .. kako ih ne volit...  love
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 8/11/2019, 15:06

stigao je i taj dan: dvojici idiota pridružio se i treći.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 8/11/2019, 15:25

Andreas Goldberger wrote:Dakle, licemjer koji ne komentira suđenje kaže da su lani trebali imati 45 bodova više od Hajduka, a zbog grešaka na njihovu štetu nisu nego su imali 30 bodova više.
opet autistični pacijent pokušava podmetanjem opravdati svoju pokvarenu gubitničku prirodu!

lijepo je gospodin bjelica rekao: do sada nisam komentirao...
do sada.
naravno, kad u četiri dana popušiš karu cijelom Turopolju, a misliš da si popušio zagorju, onda i zadnje molekule mozga više ne rade.

inače, na samo jednom jedinom detalju, utakmici kad letica nije dobio crveni karton kod 0:0 u Maksimiru je razlika između dinama i hajduka manja za minimalno 3 boda, vjerojatno za 6.
idiote, ne trudi se dokazivati da si idiot, vidljivo je sa alpha centauria da jesi idiot.

Andreas Goldberger wrote:GNK Lopov je lani osvojio 92 boda, a zločinačka sudačka mašinerija pod kontrolom Hajduka im je uzela 15 bodova i trebali su imati ravno: 107 bodova. Od mogućih 108  :rofl: :rofl: :rofl: 

opet idiot briljira.

zbog sudačkih odluka razlika između dinama i hajduka bila je samo 30 bodova.
ljudima zdrave pameti jasno je kako su suci dinamu odmogli, a hajduku pomagali pa je ta razlika bila svega 30 bodova.
jednako kao što i u ovom prvenstvu drže hajduk u gornjem dijelu tablice.

Andreas Goldberger wrote:Sad samo nek nam još objasni di je nestao ovaj 1 bod i kako je njega uspio izgubiti? Da nije VAR?  :roflrofl: :roflrofl: :roflrofl:
idiotsko srce mamino, nemaš ti ćoškatu glavu, nemaš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum