ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2020, 12:39

Daj, glup je ka plaćenički kurac...
Ne citiraj tog retarda...
:(

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/4/2020, 12:57

fridrih_niche wrote:Daj, glup je ka plaćenički kurac...
Ne citiraj tog retarda...
:(
kmeči, kmeči, idiote bijeli.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2020, 14:00

fridrih_niche wrote:Taj Zovko je pisa knjigu o hrvatskom sportu, ako se dobro sican...
Pa je o Dinamu napisa 2-3 stranice, a o Hajduku jedan pasus, fusnotu...
:D
Ma po tipu odmah vidiš da je smeće.
Ko ga jebe, udriti ignore na njega i to smeće od novina pa će brzo propasti, a spomenuta spodoba se onda može zaposliti u jednoj od Sj. Koreja kao glasnogovornik.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2020, 14:54

Roland Deschain wrote:Igrač kad uđe u zadnjih 6 mjeseci ugovora može potpisati ugovor s novim klubom ali on postaje važeći tek kad mu istekne ugovor sa sadašnjim klubom. Dakle nije on na posudbi nego odrađuje svoj ugovor do kraja. Nigdje ne piše da je Dinamo platio odštetu. U SD su ili previše retardirani ili previše zlonamjerni da bi se time bavili. Karačić si je licitiranjem s Hajdukom vjerojatno isposlovao veću plaću. A Brbljić je valjda mislio da ga može dovesti za kikiriki.


Danas sam naišao na neki članak o potpisivanju aneksa ugovor igrača iz HNL-a, u članku bio link s stranice HNS-a gdje se objavljuju sve promjene vezane za ugovore igrača svih liga, i sitim se ja ove rasprave i tvrdnje našeg ze-ge šaljivčije koji nas je uvjeravao da Karačić nije na posudbi, nego da odrađuje svoj ugovor do kraja u Lokomotivi, a ugovor mu s Dinamom postaje važeći kad odradi ovaj s Lokomotivom do kraja. Pa kažem ja,idem malo poviriti možda je stvarno naš šaljivac bio u pravu, a ostali previše retardirani ili zlonamjerni:

Dinamo Zagreb - Page 50 95237650_1168295973520128_7357716012445204480_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQnEQilVOLO4tfQrXVFPFJtV7zTGXXSvBMHbg2kjF6k0I9P6KRcJCvL3MdgZuqYSwOAdg2rFN83vcUc5K4BeRZtM&_nc_ht=scontent-lht6-1
https://hns-cff.hr/files/documents/18660/Glasnik_06-2020.pdf

Dakle, na sjednici županijskog saveza 03.02.2020 raskinut ugovor Karačića i Lokomotive, na istoj sjednici igrač registriran za GNK Dinamo pa onda za NK Lokomotivu.  lol!
Ne, uopće se ne radi o transferu u Dinamo pa posudbi u Lokomotivu,nego čovjek odrađuje ugovor do kraja sezone u Lokomotivi.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2020, 16:21

Lokomotiva je djelo sotone...
Osjećan kopita zla u Međuzemlju...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 29/4/2020, 20:23

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:Igrač kad uđe u zadnjih 6 mjeseci ugovora može potpisati ugovor s novim klubom ali on postaje važeći tek kad mu istekne ugovor sa sadašnjim klubom. Dakle nije on na posudbi nego odrađuje svoj ugovor do kraja. Nigdje ne piše da je Dinamo platio odštetu. U SD su ili previše retardirani ili previše zlonamjerni da bi se time bavili. Karačić si je licitiranjem s Hajdukom vjerojatno isposlovao veću plaću. A Brbljić je valjda mislio da ga može dovesti za kikiriki.


Danas sam naišao na neki članak o potpisivanju aneksa ugovor igrača iz HNL-a, u članku bio link s stranice HNS-a gdje se objavljuju sve promjene vezane za ugovore igrača svih liga, i sitim se ja ove rasprave i tvrdnje našeg ze-ge šaljivčije koji nas je uvjeravao da Karačić nije na posudbi, nego da odrađuje svoj ugovor do kraja u Lokomotivi, a ugovor mu s Dinamom postaje važeći kad odradi ovaj s Lokomotivom do kraja. Pa kažem ja,idem malo poviriti možda je stvarno naš šaljivac bio u pravu, a ostali previše retardirani ili zlonamjerni:

Dinamo Zagreb - Page 50 95237650_1168295973520128_7357716012445204480_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQnEQilVOLO4tfQrXVFPFJtV7zTGXXSvBMHbg2kjF6k0I9P6KRcJCvL3MdgZuqYSwOAdg2rFN83vcUc5K4BeRZtM&_nc_ht=scontent-lht6-1
https://hns-cff.hr/files/documents/18660/Glasnik_06-2020.pdf

Dakle, na sjednici županijskog saveza 03.02.2020 raskinut ugovor Karačića i Lokomotive, na istoj sjednici igrač registriran za GNK Dinamo pa onda za NK Lokomotivu.  lol!
Ne, uopće se ne radi o transferu u Dinamo pa posudbi u Lokomotivu,nego čovjek odrađuje ugovor do kraja sezone u Lokomotivi.  :D
KBK

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2020, 21:39

U pravu si, KBK što izmišljaš i pišeš neistine zbog incesnog odnosa tvog GNK i Lokomotive. Živ i zdrav bio...  :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 29/4/2020, 21:54

Drago mi je da si ti potrošio mjesece da to nađeš. Ja dobivam glasnik ZNS-a svaki tjedan mailom. Da si lijepo pitao pokazao bih ti što piše i uštedio ti toliki trud uzalud. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2020, 22:00

Danas je bio clanak o aneksima ugovora igraca prve HNL pa sam isao pogledati za 2 mjesec. ;) Drago mi je cuti da dobivas glasnike svaki tjedan mailom, a svejedno si svjesno pisao neistinu u svrhu obrane postupaka odbjeglom bjegunca i njegovih pijuncica u klubu.  Basketball Sad znamo za u buduce koliko si vjerodostojan :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 29/4/2020, 22:05

Nisam svjesno pisao neistinu nego ono što sam čuo u  nekom razgovoru. U glasniku sam kasnije pročitao da nije tako. Najbolje da sam se išao posipat pepelom i tebi opravdavati. Kako da ne. Uostalom, ko što rekoh, koga boli kurac. Kako god, od sljedeće sezone je u Dinamu, a dali će izborit mjesto to ćemo još vidjeti.


Last edited by Roland Deschain on 29/4/2020, 22:06; edited 1 time in total (Reason for editing : A)

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2020, 23:09

Triba ugasit Dinamo...
I Lokomotivu...
Još jučer...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 29/4/2020, 23:47

Roland Deschain wrote:Nisam svjesno pisao neistinu nego ono što sam čuo u  nekom razgovoru. U glasniku sam kasnije pročitao da nije tako. Najbolje da sam se išao posipat pepelom i tebi opravdavati. Kako da ne. Uostalom, ko što rekoh, koga boli kurac. Kako god, od sljedeće sezone je u Dinamu, a dali će izborit mjesto to ćemo još vidjeti.
sve to je bilo i na transfermarktu od 04.02.2020.

idiot je pomislio kako nešto skrivaš.
usput je i ljubomoran pa iz očaja podjebava.

zato ću ti se pridružiti.

KBK

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=40490
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 50 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum