ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Feb - 1:09

GNK triba izbrisat s lica zemlje...
Takva nakarada od kluba ne može postojat u okvirima normalnog natjecanja...
Zato HNL i nije normalno natjecanje već 15 godina...
Pljuc!
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 24 Feb - 8:46

Dalmatinski forumski idiot i dalmatinska forumska  jocolor ponovo briljiraju. Samo mi nije jasno što smo radili u UEFA-i i kako smo njih stavili pod kontrolu kad smo u 14 godina 13 puta igrali skupine LP ili EL. U istom tom razdoblju hajdučić šrd je igrao 2 puta skupine EL. Što smo radili kad smo u tom razdoblju napravili izlaznih transfera za preko 200 milja eura, dok hajdučić šrd teško da ima i 30 milja. Što smo radili da je gotovo kompletna reprezentacija Hrvatske koja je svjetski viceprvak prošla kroz Dinamo. Pametnome i previše, a ovoj dvojici idiota nikada dosta šamaranja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Feb - 11:21

Briši ovu glupu temu o ovom glupavom, lopovskom klubu!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 24 Feb - 15:15

Top OPSM player Ryan Lindsay signs with European Giants Dinamo Zagreb!


Jebote, ovi pišu da smo čak i europski div, a dalmatinski forumski idiot i dalmatinska forumska  jocolor pišu tu da smo sve ukrali, sve prevarili, hajdučića šrd razjebali. Jebiga, kad ste hrpa glupana pa ste se dali razjebati. Ali ako smo imalo objektivni hajdučić šrd je razjebala sekta "Naš hajdučić", jer njihovom pojavom počeo je strmoglavi pad hajdučića šrd iz Splita. Pokušao je ministar Jovanović razjebati Dinamo, ali nije uspio. To samo znači da mi nismo hrpa glupana.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 24 Feb - 15:28

A je li izostanak Petkovića, More i Gojaka bila svojevrsna poruka tim dečkima ili čisto drukčija zamisao igre?
- Imamo kadar od 25 igrača, koristimo sve, vjerujemo svima, u određenom trenutku igra Gavranović, u određenom Kulenović, Petković... Postoji trening u kojem se svatko pokazuje, dokazuje, tako može osigurati šansu u prvih 11. Protiv Intera smo počeli s nekim drugim igračima koji su strpljivo čekali šansu i opravdali povjerenje - zaključio je Bjelica.

Daj Bjelica ne seri. Budi pošten i reci da Petkovića niste mogli otrijezniti kako bi bio spreman za igru. Zašto okolišaš i pokušavaš nam sakriti ono kaj dobar dio nas jako dobro vidi? Napravi reda u svlačionici i sve bude OK. I ti i svlačionica ste u potpunosti izgubili kompas ispadanjem iz Europe. 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Jack Torrance Tue 25 Feb - 1:45

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:
Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:Imali bi i vise od jedne...
U normalnom okruženju (čitaj: bez nelegalnog monopola kluba kojim upravlja HDZ priko svojih hercegovačkih krimosa) bi bili iznad svih...
Nestali bi scenariji ala onaj kad su naša dica prisiljena ic u GNK Lopova ako misle igrat za Repku...
U normalnim okolnostima vi nemate šanse...
Nemate navijače niti talentiranu mladost...
Ka šta Ante kaže, bez Dalmacije je ova zemlja, u sportskom smislu, osuđena na propast...
;)
Sve si reka.
Mi smo početkom 90-ih bili uvjerljivo najjači klub, ali trebalo je to razjebati i stvoriti političko-državni projekt, što se i napravilo.
Da Hajduk nije takva veličina, da nema iza sebe ljude i navijače uništili bi ga do kraja,ovako se klub ipak, lagano i sporo diže i vrača.
Samo se ti tješi. Nesposobni ste i točka.
:rofl A kad ti tak kažeš, a mamićeva izdrkotina drži skale, onda...  Basketball

Ne tješim se ništa, niti se moram tješiti. Iznosim činjenice. Hajduk se razjebalo i gotovo uništilo, to je činjenica. Kao što je činjenica da se stvarao klijentelistički klub, u kojeg se utrpalo brdo love  gdje su se svakakve malverzacije i nenormalne stvari radile. Isto činjenica koju sam previše puta dokazao. 

Hvala bogu, mi smo jednom zauvijek izbacili one uništavatelje, vratili svima kojima smo morali dugove (trajalo je dugo i bilo je teško) i bez obzira na lutanja koja postoje, doći ćemo na razinu koju svi koji vole Hajduk žele. Prije ili malo kasnije - kako Stanić kaže, a vi nikad nećete izbaciti činjenicu što ste sve radili i kakav ste klub postali ma koliko izvrtanjem činjenica i argumenata, jasnih dokaza tvrdili drugačije. Ovo je nuspojava:

Dinamo Zagreb - Page 27 87289445_2567478310027293_3469670857419259904_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkzbPfzxzFaD9_Z9PUbmRLiWkodvftZEQHfF_8qxLuXsELp-2ozKD-_pYK_-kZAwvblT3luCRH860XHsPO3T3P2&_nc_ht=scontent-lhr8-1
(s današnje utakmice)

Laku noć.  ;)

Ali, ali, ali... bile su maškare, biće se svi tattičari maškarali u prazne stolice.
Mislin da smo sad s ovim konačno zatvorili krug s opravdanjima zašto je maxiruglo stalno prazno, bilo je to zanimljivo putovanje di smo mnogo toga vidili, od bogatstva društvenih zbivanja u Zg-u do maškara u Rijeci.
I koliko god službeno glasilo tog državno-lopovsko-mafijaškog projekta radilo damage control zakurac in sve kad taj lopovski klub jednostavno nikoga ne zanima, osim kad je mukte ili za 1 kunu

Dinamo Zagreb - Page 27 FB-IMG-1582583367425

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Jack Torrance Tue 25 Feb - 1:50

fridrih_niche wrote:GNK triba izbrisat s lica zemlje...
Takva nakarada od kluba ne može postojat u okvirima normalnog natjecanja...
Zato HNL i nije normalno natjecanje već 15 godina...
Pljuc!
;)
Ka Scipion Kartagu, izbrisat s lica zemlje i posli uzorat plugom brazdu na mistu Mordorske 128 da se ne zna da je tu ikad išta postojalo

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Tue 25 Feb - 2:09

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:GNK triba izbrisat s lica zemlje...
Takva nakarada od kluba ne može postojat u okvirima normalnog natjecanja...
Zato HNL i nije normalno natjecanje već 15 godina...
Pljuc!
;)
Ka Scipion Kartagu, izbrisat s lica zemlje i posli uzorat plugom brazdu na mistu Mordorske 128 da se ne zna da je tu ikad išta postojalo
gle kopače grobova s poljuda kako su živnuli nakon samo jedne pobjede hajduka.

ajde lovit rake govnare, pacijenti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 7:45

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:GNK triba izbrisat s lica zemlje...
Takva nakarada od kluba ne može postojat u okvirima normalnog natjecanja...
Zato HNL i nije normalno natjecanje već 15 godina...
Pljuc!
;)
Ka Scipion Kartagu, izbrisat s lica zemlje i posli uzorat plugom brazdu na mistu Mordorske 128 da se ne zna da je tu ikad išta postojalo
Čekaj, fašnik je bija pa se zato nije skupilo vise od 1000 ljudi na Maksimiru?!
I tradicionalni karneval u Rijeci hahahahaha...
Pa ovo je jače od Alan Forda...
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Tue 25 Feb - 8:06

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:GNK triba izbrisat s lica zemlje...
Takva nakarada od kluba ne može postojat u okvirima normalnog natjecanja...
Zato HNL i nije normalno natjecanje već 15 godina...
Pljuc!
;)
Ka Scipion Kartagu, izbrisat s lica zemlje i posli uzorat plugom brazdu na mistu Mordorske 128 da se ne zna da je tu ikad išta postojalo
Možete nam svi skupa popušit kurac i gutat prašinu još 15 godina.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 8:13

Kome?
Svi ste ionako na fašniku!
Tamo pusite jedni drugima hahaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Tue 25 Feb - 8:19

Vi pušite nama 15 godina. Riječanima 10, još malo pa ćete i Osječanima.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 8:21

:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 9:04

fridrih_niche wrote::mog
Al u jednu ruku je dobro opisao stanje u hnlu koji je postao kupleraj vladara Mordora :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 9:14

:facepalm :facepalm :facepalm

S vremena na vrijeme iz njega progovori nitko drugi nego osuđeni kriminalac u bijegu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 9:34

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote::mog
Al u jednu ruku je dobro opisao stanje u hnlu koji je postao kupleraj vladara Mordora :|
To stoji...
Al i vladar Mordora je mora nekome popusti ispod stola da se nađe u situaciji vladara HNL-a...
Ipak je samo nasmrkani potrcko sivih eminencija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Tue 25 Feb - 12:39

Andreas Goldberger wrote::facepalm :facepalm :facepalm

S vremena na vrijeme iz njega progovori nitko drugi nego osuđeni kriminalac u bijegu...
Svaka akcija ima reakciju. Kad serete po mom klubu možete očekivat svašta. U virtualnom svijetu ovako, u stvarnom i gore. Radi Dinama sam ulazio u fajt i s prijateljima, a kako nebi s nekim klošarima. Zato....

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 13:09

Tominjo, meni si isto drag...
Iako si klosar...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 13:20

Roland Deschain wrote:
Svaka akcija ima reakciju. Kad serete po mom klubu možete očekivat svašta. U virtualnom svijetu ovako, u stvarnom i gore. Radi Dinama sam ulazio u fajt i s prijateljima, a kako nebi s nekim klošarima. Zato....

Svašta i očekujemo, ništa novo.
A ovo boldano ti vjerujem, jer sam se u više navrata uvjerio da si ušao u fajt i sukob sam s sobom tu na forumu kad bi pisao jedno, a nakon mjeseca dana se okrenuo za 180.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Tue 25 Feb - 13:28

Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 25 Feb - 13:55

Roland Deschain wrote:Ja sam za Dinamo uvijek tvrdio isto. Nakon godina lutanja su i drugi došli na to, u prvom redu BBB i DTSM. A to je da treba razdvojit klub od pojedinaca te da treba ekipi dat podršku na terenu i usporedno vodit dalje borbu, a ne ko prije veselit se porazima. Ionako je već previše generacija navijača izgubljeno radi svega oko Dinama.
Zato ostavite se pametovanja oko Dinama, imate dolje prćiju oko koje imate privid da imate neki utjecaj.
:rofl
Svakako, svakako.
Možeš to prodavati nekom tko je tek došao na forum, a kako takvih nema ne znam čemu to...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum