ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 2/19/2020, 22:04

Zeko wrote:Već sad se može slobodno reći da je u ovom prelaznom roku Zoki napravio sjajan posao. On je za cca 4 milje eura doveo u Dinamo 4 igrača (Karačić, Kastrati, Gody, Burton) za koje sam siguran da će, kad budu odlazili donijeti Dinamu minimalno 10 puta više. Tako to radi pravi sportski direktor u pravom klubu. Istovremeno je i zatvorio gubice svima onima koji su bili protiv njegova imenovanja za sportskog direktora Dinama.
Ako ti igrači stvarno donesu klubu 10 puta više ja sam zato da se Zokiju oprosti onih 11 mjeseci zatvora pa da odsluži okruglo 4 g.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/19/2020, 22:37

Živi bili pa vidjeli. A kaj se zatvora tiče, sve sam sigurniji da mu budu "oprostili" 4 godine i 11 mjeseci. Tak da bude odslužio 0 godina i 0 mjeseci, što bi u stvari i jedino bilo pošteno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 10:34

Bas lijepo sto se ipak nije zaboravio nastup Saurona u Latinici 1993...kako se zalaze za ime Croatia
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 10:38

Dybala wrote:Bas lijepo sto se ipak nije zaboravio nastup Saurona u Latinici 1993...kako se zalaze za ime Croatia
NK Croatia, GNK Dinamo ili NK Prdac-Palac njemu je svejedno kako ce se zvati, bilo je bitno zavladati klubom, preuzeti moc i puniti bankovni racun...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 11:16

Nemoj tako ,zeki ce skociti tlak



Btw zekan je poceo pilu naopako o bjelici prije cca mjesec dana ..odjednom mu nije valjao , masinerija je dobila mig iz medjugorja odnosno medjuzemlja da pocne diskreditacija na svim razinama,novine,portali pa cak i ovaj sugavi forum na kojem pise 20 ljudi ,svaki gnom mora dati svoj obol gospodaru Mordora
 sad vidim dobio covjek najvecu kaznu od hns-a koji je u rukama Sauronovih ljudi...
Dinamo igra katastrofalno,bjelica igra sa neobicnim izborom igraca ...sve zajedno izgleda da nije vise u milosti Saurona te pokusavaju iznuditi ostavku da otpremnine ni ne bude

U medjuvremenu brat Saruman "kupuje" Lirima iz Dinama 1.5  za 2m eura . Opisuju to u klubu kao vrhunski posao , usput dobra reklama za Persil
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/20/2020, 13:40

Nisi u pravu. Nije istina da Bjelica meni odjednom nije valjao od prije cca mjesec dana. On meni nije valjao još od prije godinu dana kad je onako kukavički postavio igru protiv Benfice u Portugalu, a nastavio je to svoje neznanje finalom kupa gdje je od one duplo slabije Rijeke izgubio kad mu je Bišćan očitao lekciju iz nogometa. Ove sezone je samo nastavio taj pad što je pokazao i u LP gdje je Dinamo od 6 utakmica dobro odigrao nekih 70-ak minuta (poluvrijeme protiv Atalante u Zagrebu i 20-ak minuta protiv Šahtara), uspio je ispasti od tog smiješnog Šahtara, pa onda i iz kupa od malene Riječice. Kaj se tiče otpremnine, mene boli kurac hoće li on otići sa otpremninom ili bez nje, samo neka ide. Meni je njegove prepotencije, a u posljednje vrijeme i kmečanja po uzoru na trenere i čelnike hajdučića šrd iz Splita pun kurac.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 13:47

Smjesni shakhtar :offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/20/2020, 13:51

Dobro 'ajde, humorni Šahtar.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 13:58

Momcad koja godinama nastupa u Lp; cesto i u knockout fazama lp i el

nakon 18 kola domaceg prvenstva koje je znacajno jace od Sauronove mocvare ,16 pobjeda i 2 remija..neporazeni..gol razlika 50:9

Yep funny lil donetsk  :offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 15:26

A i ti, moj Paulo, raspravljaš sa starim falsifikatorom, lažovom i oportunistom...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/20/2020, 15:39

Jebote, ti si ono, baš zalutal u nogomet i komentiranje nogometa. Ukrajinska liga je slabija od HNL-a i to bar duplo slabija. Tam još jedino Šahtar donekle ima kakvu-takvu ekipu, svi ostali su u totalnoj banani uključujući i Dinamo Kijev koji je jedini bio bar blizu Šahtara, a sad više ni rumunje u Europi nemre izbaciti. Točno ti je da je Šahtar igrao i u završnicama LP i EP, ali sa naglaskom na IGRAO. A to je prošlost. Od kada su zaratili s rusima pravi igrači više u Ukrajinu neće doći, ono što je valjalo otišlo je, a nemaju više ni novce kak' su nekad imali. Tak' da naj bulazniti bez veze.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 16:12

Zeko wrote:Jebote, ti si ono, baš zalutal u nogomet i komentiranje nogometa. Ukrajinska liga je slabija od HNL-a i to bar duplo slabija. Tam još jedino Šahtar donekle ima kakvu-takvu ekipu, svi ostali su u totalnoj banani uključujući i Dinamo Kijev koji je jedini bio bar blizu Šahtara, a sad više ni rumunje u Europi nemre izbaciti. Točno ti je da je Šahtar igrao i u završnicama LP i EP, ali sa naglaskom na IGRAO. A to je prošlost. Od kada su zaratili s rusima pravi igrači više u Ukrajinu neće doći, ono što je valjalo otišlo je, a nemaju više ni novce kak' su nekad imali. Tak' da naj bulazniti bez veze.

Hmm koef kaze da je njihova liga 10 u europi ..a hrvatska 19. 
Ne znam u kojem svemiru je 10》19 
Koef je baziran na uspjesima klubova iz liga ..zorno prikazuje odnos snaga 

Liga je financijski pala zbog rata no i dalje je 10x jaca od nase lige 

ala prodali su onog panja freda za novce kakve dinamo nije dobio za olma i pjacu zajedno,toliko o cijeni lige 

Govoris da je to proslost ..aj da zanemarimo to sto je Srna digao europski trofej kao kapetan-prvi hrvat - i sve velike pobjede u ligi prvaka ,a dinamo prvi put prosle godine izborio proljece u europi ..prvi puta nakon cara Putka ...ako zanemarimo sva samaranja dinama u ligi prvaka i poraz od lyona koji se i istrazivao cak...ako sve to zaboravimo plus skenderbeu,sheriff,hazar,brann,paok...i svedemo na ovu godinu...u zajednickoj grupi u istoj konkurenciji je smjesni shakhtar izborio proljece a dinamo je ?? Izgubio u kupu od rijeke , nije se ni pojavio u osijeku ..no on je moralni pobjednik lp-a u ocima tatticara..valjda jer su prvi put skupili 5 bodova u ovom formatu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 16:13

Dybala wrote:
U medjuvremenu brat Saruman "kupuje" Lirima iz Dinama 1.5  za 2m eura . Opisuju to u klubu kao vrhunski posao , usput dobra reklama za Persil

Nema komentara nitko tcc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 16:13

fridrih_niche wrote:A i ti, moj Paulo, raspravljaš sa starim falsifikatorom, lažovom i oportunistom...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/20/2020, 16:54

Naucit ćeš, polako...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/20/2020, 20:25

Dybala wrote:
Zeko wrote:Jebote, ti si ono, baš zalutal u nogomet i komentiranje nogometa. Ukrajinska liga je slabija od HNL-a i to bar duplo slabija. Tam još jedino Šahtar donekle ima kakvu-takvu ekipu, svi ostali su u totalnoj banani uključujući i Dinamo Kijev koji je jedini bio bar blizu Šahtara, a sad više ni rumunje u Europi nemre izbaciti. Točno ti je da je Šahtar igrao i u završnicama LP i EP, ali sa naglaskom na IGRAO. A to je prošlost. Od kada su zaratili s rusima pravi igrači više u Ukrajinu neće doći, ono što je valjalo otišlo je, a nemaju više ni novce kak' su nekad imali. Tak' da naj bulazniti bez veze.

Hmm koef kaze da je njihova liga 10 u europi ..a hrvatska 19. 
Ne znam u kojem svemiru je 10》19 
Koef je baziran na uspjesima klubova iz liga ..zorno prikazuje odnos snaga 

Liga je financijski pala zbog rata no i dalje je 10x jaca od nase lige 

ala prodali su onog panja freda za novce kakve dinamo nije dobio za olma i pjacu zajedno,toliko o cijeni lige 

Govoris da je to proslost ..aj da zanemarimo to sto je Srna digao europski trofej kao kapetan-prvi hrvat - i sve velike pobjede u ligi prvaka ,a dinamo prvi put prosle godine izborio proljece u europi ..prvi puta nakon cara Putka ...ako zanemarimo sva samaranja dinama u ligi prvaka i poraz od lyona koji se i istrazivao cak...ako sve to zaboravimo plus skenderbeu,sheriff,hazar,brann,paok...i svedemo na ovu godinu...u zajednickoj grupi u istoj konkurenciji je smjesni shakhtar izborio proljece a dinamo je ??Izgubio u  kupu od rijeke , nije se ni pojavio u osijeku ..no on je moralni pobjednik lp-a u ocima tatticara..valjda jer su prvi put skupili 5 bodova u ovom formatu
Tako je, govorim da je to prošlost i to zato jer je. A ti o Srni koji je već nekoliko godina u penziji i njegovu podizanju trofeja. U sadašnjosti, o kojoj ja govorim, Dinamo je u Europi osvojio više bodova od tog Šahtara, a valjda je to mjerodavno a ne ono kaj je bilo prije 10-ak godina.
Ovo drugo ti je totalni pucanj u prazno. Rijeku i Osijek sam i ja komentirao kao blamaže, onda si mi napisal da po nečijem nalogu hoću smijeniti Bjelicu, a za ovih 5 bodova u grupi LP lijepo sam napisao da je to meni neuspjeh, a ti tu baljezgaš kak' se to slavi. Jebiga, vidiš da ni sam ne znaš kaj pišeš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 2/21/2020, 13:55

dinamo je u zadnje dvije godine s bjelicom napravio svake  sezone iskorak naprijed.
da se moglo više, moglo se.
odrastanje ima svoju cijenu, a dinamo je danas stasao u klub koji je u europskoj ligi ravnopravan i konkurentan u borbi za vrh po skupinama, a u ligi prvaka dovoljno kompetitivan  do zadnjeg kruga u grupi.
sada treba zadržati taj nivo, a nastojati i dalje ići naprijed.
normalno je da su apetiti veći, ali treba realno valorizirati postignuto posebice ako se uzme u obzir broj ukupno odigranih utakmica u sezoni u odnosu na suparnike u grupi što je naročito došlo do izražaja na kraju sezone kada se vidio pad u igri.
stvarnost je hrvatskih klubova da zaostaju za Europom, samo se dinamo uspijeva držati uz bok i to treba zadržati.

nije realno očekivati da dinamo postane prvak Europe, ili osvoji ligu prvaka, ali se to može željeti jednako kao što tovari maštaju o osvajanju prvog mjesta u 1.hnl-u.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/21/2020, 17:20

Ne slažem se da je Dinamo sa Bjelicom u zadnje dvije sezone svake napravio korak naprijed. Meni je ovogodišnja sezona korak unazad u odnosu na prošlu. Lani smo igrali osminu finala EL, a ove sezone nismo došli ni do 16-ine finala. Kak je to onda korak naprijed?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 2/21/2020, 18:22

Zeko wrote:Ne slažem se da je Dinamo sa Bjelicom u zadnje dvije sezone svake napravio korak naprijed. Meni je ovogodišnja sezona korak unazad u odnosu na prošlu. Lani smo igrali osminu finala EL, a ove sezone nismo došli ni do 16-ine finala. Kak je to onda korak naprijed?
prošle godine smo igrali europsku ligu, ove sezone ligu prvaka.

riječ je o dva kvalitativno bitno različita natjecanja, nešto kao razlika između hnl-a i liga petice pa je to sigurno iskorak.
druga je stvar što je dinamo u 1.hnl-u dominantan, a u ligama petice to ne može biti dok ne prođe još koju godinu kaljenja.
iduća sezona će pokazati ima li kontinuiteta u razvoju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/22/2020, 13:41

https://www.facebook.com/watch/?v=1228875060597328

11 godina je prošlo od čuvene utakmice na Poljudu kad su nakon pobjede Hajduka 2:0 kmečavci iz Maksimira sazvali konferenciju za novinare, napadali suca jer je sudio penal koji da je tada bilo VAR-a ne bi nikad bio sporan (pokazala snimka bilog kutka), jebavali mater Blažičku i pričali o opasnim papirima koji su mogli nekoga ozlijediti.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl

11 godina kasnije kmečavci i dalje kmeče, uz svoju poznatu i čuvenu nekulturu:

https://www.index.hr/sport/clanak/bjelica-j-vam-mater-prepali-ste-se-osijeka-zato-tako-sudite/2157203.aspx

https://www.24sata.hr/sport/dilaver-uvijek-nas-masakriraju-u-osijeku-sudenje-katastrofa-676284/komentari

A što bi tek bilo da ih suci stvarno kradu...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/22/2020, 23:16

Je, ali da je na toj utakmici bilo VAR-a, kostolomac Buljat ne bi dočekao 2. minutu na terenu nakon onog divljačkog faula na Mandžukiću u 1. minuti utakmice.  Basketball   Tak da, glup si k'o kurac. 
Kaj se tiče ovog sad kmečanja Bjelice, svoje mišljenje o tome sam dao. U ovom odnosu snaga, kad si trener kluba koji ima godišnji budžet veći nego svi ostali klubovi HNL-a zajedno, kada imaš roster igrača koji na tržištu vrijedi više nego sve ostale ekipe HNL-a zajedno, jednostavno nemaš pravo na kmečanje pa baš da te sudac masakrira. Zabij svakome 3 komada i onda nek sudac sudi kak' god hoće, pogotovo kaj imaš ekipu koja bi to svima, bez iznimki, u HNL-u trebala zabiti. Zato je ovo kmečanje Bjelice velika sramota i ako radi ničeg drugoga, on radi toga ne zaslužuje biti trener Dinama.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum