ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 13:53

Dybala wrote:Popij taj q-pin, vidis da se lako dekompenziras
Ajde debilu, napiši nešto konkretno. Što glumiš? Mali miš.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 13:54

fridrih_niche wrote:Uništeni Dinamo je unistija HNL...
Drugačije ne može imat monopol...
;)
Možete jedino cvilit po forumima. Miševi za tipkovnicom. Nikad ništa od vas.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 13:58

Probija si zadnjih dana...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 14:03

Ciju, ciju...

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 14:07

‘Ciju, ciju’?
Onomatopeja Penave?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 14:12

fridrih_niche wrote:‘Ciju, ciju’?
Onomatopeja Penave?
:D
Miševa za tipkovnicom.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 14:21

‘Dinamo to smo mi’ miševa?
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 14:38

fridrih_niche wrote:Uništeni Dinamo je unistija HNL...
Drugačije ne može imat monopol...
;)
Upravo to...
Zato ih nije briga ni za broj gledatelja, sponzora, novca od TV prava i svega ostalog (vezano za HNL) kad oni imaju i uvik su imali zadnjih 20 godina.
Samo nisu svjesni da će se sve to i njima jednog dana obiti o glavu, samo će biti prekasno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 14:47

Zdravko Mamić se kraju suđenja za lihvarske ugovore više nije mogao kontrolirati pa je verbalno “častio” Crnića: “Što mucaš, lažove? Ti si monstrum. Ti si spletkaroš, nisi više tatin sin, nego običan miš i monstrum. Izgledaš kao da si s placa došao! Ideš mi na k...., kretenu.”
___________________

Svaka sličnost je sasvim slučajna...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 15:23

Cvilež se nastavlja...a hajduk četvrti. Za to miševe nije briga, lakše brinut tuđu brigu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 15:41

Zato ti uopće ne brineš tuđu brigu i uopće nisi 18-i put u zadnja 3 dana na par tema napisao da je Hajduk četvrti...  lol!

Za kolo, dva Hajduk vjerojatno neće biti četvrti, ali će vama i dalje osuđeni kriminalac u klubu biti i prazan stadion (bez obzira na koronu), ali nema nikih problema. 

Od vaše borbe nema jače...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 16:07

Možda hoće, možda neće. Vidjet ćemo i za Mamića i za 4-5. mjesto. Al vi ćete zauvijek dudlat nama i kaskat za nama.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 16:10

Aj, bar si pokaza da si pravi Tatticar...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 16:15

Roland Deschain wrote:
Dybala wrote:Popij taj q-pin, vidis da se lako dekompenziras
Ajde debilu, napiši nešto konkretno. Što glumiš? Mali miš.

Sto konkretno trebam reci ? Stavio sliku sa sprdnjom a ti si poceo vrijeđati nicim izazvan.

Odjebi od mene bolesniku i vrati se antipsihoticima jer ti steti .


A i takvi koji se najvise busaju preko tipkovnice,vrijeđaju i prijete nasiljem su uvijek najobicnije pickice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/3/2020, 16:48

Kako je mocni arijevac i navijac najveceg svjetskog kluba Juventusa Paolito Dybala nasamarao maniceva prikrivenog spijuna koji je toliko poludio da je poceo buncat.
Koga boli kurac za hajdukom. Njega su se odrekli svi dok ovi psihopati vode klub. Ali da skalamerija zcana Tominjo toliko brani inforbiro kojega je potpisao dragi vodja u medjugorju nemogu virivati.
A cuo sa. Da je odrzana i skupstina dinama. Cuo sam da su picke sutile ko zalivene dok je povjesno nadahnuti govor drzao pocasni skupstinar Dinama ANTE STOJAN MAMIC najstariji i vjerujem predvodnik kriminalbe skupine koja je unistila najveci hrvatski klub i pritvorila ga u POLITBIRO samo jedne Svete Obitelji. Jebo te bog pa za ove su cak i Borgie dobri samaritanci.
I da se nadovezen da je izrazita sramota i zalost da je pocasni skupstinar Ante Stojan Mamic ni manje ni vise jedan od pripadnika zlatne generacije Hajduka 70ih.
Boze ima li te

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/3/2020, 16:51

Roland Deschain wrote:
Dybala wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Koje pisanje...
:D
Je, je. Klasično tovarsko odvlačenje pažnje s bitnog. Uvijek kad postanete sprdačina na terenu i kad zaredaju šamaranja. Sad se igra s Inkerom, prilika za opet malo euforije, do prve jače utakmice. I tako u krug. Dođe mi vas žao.

Navijač sam dinama . Znas onog kluba kojeg kao parazit ti i ostali tatticari unistavate .

A svaki pravi navijac ce se nasaliti na svoj racun . ispada po Sauronovoj viziji da nije neuspjeh imati prazne tribine . I u pravo je,to je cisti poraz i sramota.
Debilu jedan, što to meni pričaš, jel ja kradem Dinamo ili živim na račun njega? Kad sam ja rekao nešto pozitivno za Mamića? Zna se moj stav o Mamiću i o Dinamu. Za mene to nije jedno te isto. Ja sam na svakoj utakmici i u HNL- u i u Europi, a gdje si ti u pički materini? Sereš po forumima, a koju pičku materinu si ti pozitivnog napravio vezano uz Dinamo u životu? Nabijem na kurac takve debile ko ti koji misle da su neki faktor u cijeloj priči s pametovanjem sa strane. Ti si običan frustrirani mali bijedni miš, svjestan da si kurac od ovce u svakom pogledu pa sipaš žuč po tipkovnici. Ko i ovi miševi s juga.

POLAKO POLAKO SKALAMERIJO JEDNA. DODJI TI VAMO CEKA TE SESTRA DA TI DADE SPRICU DA SE SMIRIS.
MALO ME PLASIS. PREVISE si zivcan smiri se smiri djedice. Znas pozna dob alzheiner tlak secer kolesterol sve to moze kobno utjecat na fosila tvojih godina Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 16:58

Možeš mi i ti popušit kurac. Odjebi.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 17:00

Dybala wrote:
Roland Deschain wrote:
Dybala wrote:Popij taj q-pin, vidis da se lako dekompenziras
Ajde debilu, napiši nešto konkretno. Što glumiš? Mali miš.

Sto konkretno trebam reci ? Stavio sliku sa sprdnjom a ti si poceo vrijeđati nicim izazvan.

Odjebi od mene bolesniku i vrati se antipsihoticima jer ti steti .


A i takvi koji se najvise busaju preko tipkovnice,vrijeđaju i prijete nasiljem su uvijek najobicnije pickice
Lako se provjeri tko je pičkica a tko ne. Nisi ti samo sliku stavio nego podjebavaš cijelo vrijeme.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/3/2020, 17:10

Zasto ne možemo bit skupa?
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 11/3/2020, 17:14

fridrih_niche wrote:Zasto ne možemo bit skupa?
:(
Zato jer očito ne možemo. Svi bi podjebavali, ali da im se ne vrati.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/3/2020, 17:18

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Zasto ne možemo bit skupa?
:(
Zato jer očito ne možemo. Svi bi podjebavali, ali da im se ne vrati.
To ti po sebi gledas jeli starkeljo.
Ocigledno je da ti je ovaj forum postao smisao zivota.
Pa zelis ispravljati krivu drinu.
Mislio sam da se po dosadi sa amperom koji brani tesko rasulo nemoze niko miriti i sa ona dva zastitnika lika i djela medjugorske cigancine.
Menscini da san se zajeba.
Sad uvati i meni lajat ko te jebe cigane

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum