ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 28/11/2019, 20:02

Roland Deschain wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:Pa upravo ti "realisti" su predviđali da Dinamo neće boda osvojit u ovoj grupi LP i 5 puta su se zajebali. Nikad ne reci nikad. Imaš i zadnji primjer i utakmicu u Zagrebu Dinamo-hajdučić šrd. Razlika u kvaliteti u korist Dinama je daleko veća nego kvaliteta Cytija u odnosu na Dinamo i uzme hajdučić šrd bod, a prije utakmice bi bili sretni da su izgubili sa samo 2-3 razlike.
Meni se cini da si ti vise opterec Hajdukom negoli Bjelicinim lapsusima u ligi prvaka. Lik je bahat. Umisljen. Misli da je Heyckens. Misli da je Dinamo Heyckensov Bayern. Ono nonsalantno ponasanje protiv Hajduka mu je neoprostivo. On je zelio poniziti Hajduk. Njemu 3 boda nisu bila samo 3 boda nego je u svom bolesnom umu zelio poniziti Hajduk. Nikad losiji Hajduk mu je na pravdi Boga uzeo bod u Maksimiru. Jednako tako je zasrao i protiv Shaktara. Prepotentan i umisljen kao i uvijek umisto da drzi loptu i napucava on se igrao Trapattonija. Egoisticko smrdljivo govno. Lad popusi svak.mu je kriv osim bjega samoga. Vise se bavi Hajdukom Cityem itd negoli samim.sobom. on nema postivanja pre.a drugima on vidi samo sebe. Zoran Mamic je kriminalac ali prema ovoj umisljenoj seljacini on je gospodin covik.
I ti se isto napuši kurca.
To mi vecinom radi tvoja zena koja je zeljna pravog kurca jer je i njoj pacenici pun kurac senilne magarcine skojon zivi. :cleanteeth

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/11/2019, 21:41

Najbolja je sad izjava Prevariole da mora u Zagreb doći sa najjačim sastavom i da to mora napraviti iz poštovanja prema Šahtaru i Atalanti. Što nisi protiv Šahtara i Atalante igrao iz poštovanja prema Dinamu, pas ti se matere najebo lopove španjolski. Obična ljudska gnjida.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/11/2019, 22:43

:rofl
Ze-ge dečko prolupao.
I ne razumi da nije problem biti optimist i štititi igrače, nego biti bahat, arogantan, optuživati druge i slične stvari...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 29/11/2019, 13:03

Andreas Goldberger wrote::rofl:
Ze-ge dečko prolupao.
I ne razumi da nije problem biti optimist i štititi igrače, nego biti bahat, arogantan, optuživati druge i slične stvari...
kako mržnjom zaslijepljeni idiot doživljava reakciju na guardiolin "fair play".
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 29/11/2019, 13:12

Roland Deschain wrote:Kojì ste vi debili svi po redu to nije za vjerovati. Što vas boli kurac što govori trener Dinama? Ima pravo tako govoriti i ispravno je da tako govori a vi si jebite mater s onim vašem knauferom. Nama ne smeta da je naš trener ootimist i da brani svoje igrače, a vi se svi redom slobodno napušite kurca i svršavajte što će možda biti drugi.
tovari misle kako je optimizam nešto što umire oko velike gospe pa se optimizmu poslije čude ko pizda jezeru.

zaboravili, bidni, s kojom euforijom u kerum-cityu počinje svaka nova sezona hnl-a i kvalifikacije za Europu i kako to kod njih završava.

licemjeri par excellence.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/11/2019, 13:26

End wrote:Dinamo Zagreb - Page 7 C300
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 30/11/2019, 21:22

Jebem mu mater, pa svaku utakmicu napravimo penal i to totalno bez veze. Ajd da je neka gol šansa pa srušiš protivnika, igraš rukom, ali ovo .... Iz ničega napraviti tol'ke penale, to više nije normalno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 4/12/2019, 09:01

Mumija objavio da bi stadion mogao biti gotov do 2024 ako se sad počne raditi, valjda misli Manolića prešišati. Dinamo bi gradio sam stadion ako mu grad vrati zemljište što Bandić ne bude nikad pristao, a logično je da ne gradiš svojim novcima na tuđem. Bandić bude gradio kad tu uključi računicu i interes za sve one kriminalce kojima je okružen godinama i koji ga drže u šaci.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/12/2019, 15:33

Zagreb je grad slučaj...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 4/12/2019, 16:10

Svi naši gradovi su grad slučaj, samo Zagreb je najveći svakako...fenomen Bandić je raritet i u svjetskim razmjerima... Hrvati su ovce. Marva obična...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/12/2019, 16:15

jasambrend wrote:Svi naši gradovi su grad slučaj, samo Zagreb je najveći svakako...fenomen Bandić je raritet i u svjetskim razmjerima... Hrvati su ovce. Marva obična...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 5/12/2019, 12:52

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Svi naši gradovi su grad slučaj, samo Zagreb je najveći svakako...fenomen Bandić je raritet i u svjetskim razmjerima... Hrvati su ovce. Marva obična...
:cru:
lamentiranja kerum-city boysa
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 5/12/2019, 19:25

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Svi naši gradovi su grad slučaj, samo Zagreb je najveći svakako...fenomen Bandić je raritet i u svjetskim razmjerima... Hrvati su ovce. Marva obična...
:cru
Sad si izmislio toplu vodu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 12/12/2019, 00:31

"Mi sve vjerujemo sucima, kako god oni odluče, mi im vjerujemo. Mi vjerujemo i da na utakmici Šahtara i Atalante nije bilo prekršaja Luisa Muriela koji je trebao dobiti crveni karton u 60. minuti. To je bio skandalozan prekršaj pri 0:0 rezultatu, ali mi moramo vjerovati da je to tako kako je. Poznavajući talijansko suđenje u kojem sam imao priliku godinu i pol dana sudjelovati, ništa me to ne čudi", dodao je Bjelica.

:hail :hail :hail

Nenad Ne komentiram suđenje Bjelica eto opet o suđenju. Sad komentira i druge utakmice, i to nakon što u onoj koju je on vodio njegov igrač nije dobio čisti crveni karton kod rezultata 1:1.

Dajte mu više tu nagradu za licemjera desetljeća. Dodjela može biti u BIH lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 12/12/2019, 01:34

idiot opet na temi o dinamu traži lijeka svojim frustracijama zaboravljajući kako su najveći licemjeri balkana i kerum-citya pričali bajke o tome kako će promašivati neopravdano suđene penale za njih.
onda je došla utakmica s vinogradarom, za simuliranje dobiven penal na poklon i obećanje o promašaju takvog penala nestalo prije nego je pijetao stigao kljun otvoriti.
takav idiot priča o licemjerju.
pljuc.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/12/2019, 00:25

Dinamo Zagreb - Page 7 Zdravko%20mami%C4%87


OBRAĆANJE IZ MEĐUGORJA
'ČESTITAM VAM, MOJI LAVOVI! OVO SAMO VI MOŽETE! SAMO VI I NITKO DRUGI!' Zdravko Mamić poslao euforičnu poruku Bjelici i igračima


Dinamo Zagreb - Page 7 Mamic%20scr

cheers

Čekamo reakciju Udruge (a možda je i sekta lol!) DTSM i njezinog glasnogovornika na ovom forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/12/2019, 08:56

Cmrljica...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 19/12/2019, 11:02

Bože, kakvi glupani. Lik na svojem profilu napisao čsetitku. I što sad? Da tražimo da mu izbrišu profil na Facebooku? Malo ste se pogubili, -12 je ali nije da niste navikli i na hladnije. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/12/2019, 11:04

Nije da nismo navikli na cmrljice Boysa...
Tatta vas je uvik zna ušutkat...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 19/12/2019, 11:13

Navikli ste na guženje kroz godine. Više vam ni vazelin ne treba.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 19/12/2019, 11:19

Al gluplji klub od rijeke vidio nisam. Oni se idu nadigravati s dinamom i onda opet popuše gangbang.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 7 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum