ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Jun - 19:06

Noor wrote:ma to je luđakinja, lažljivica, a njen piskutavi šonjo bez kičme joj je idealan medij za manipulacije
pala razred u gimnaziji, upisala srednju gradevinsku, pa 1. godinu građevine u osijeku, koju nikad nije dala i upisala dalje  i to je to..

i onda laže da je završila gimnaziju, pa posli faks. da je netko normalan to bi mu odmah trebao biti alarm da se takva osoba drži dalje od bitnih funkcija. a moj vilibore gdje si izgubio njuf... a meni lik koji je napustio ŽZ ,a bio je u vrhu stranke, još mi je prije godinu dana kada sam ga ja pitao "tko je šef, Sinčić koji je predsjednik ili Pernar koji kao nije predsjednik" - kaže on Vladimira Palfi sve drži.

AssadNaPodmornici

Posts : 20882
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha Wed 5 Jun - 20:22

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:ma to je luđakinja, lažljivica, a njen piskutavi šonjo bez kičme joj je idealan medij za manipulacije
pala razred u gimnaziji, upisala srednju gradevinsku, pa 1. godinu građevine u osijeku, koju nikad nije dala i upisala dalje  i to je to..

i onda laže da je završila gimnaziju, pa posli faks. da je netko normalan to bi mu odmah trebao biti alarm da se takva osoba drži dalje od bitnih funkcija. a moj vilibore gdje si izgubio njuf... a meni lik koji je napustio ŽZ ,a bio je u vrhu stranke, još mi je prije godinu dana kada sam ga ja pitao "tko je šef, Sinčić koji je predsjednik ili Pernar koji kao nije predsjednik" - kaže on Vladimira Palfi sve drži.
A otuđenje svinje, ne vraćanje kredita pa kuma popila ovrhu, a krađe po trgovačkim centrima i još zilijun pizdarija.... inače ja poznam većinu živozidaša u sisku i onih iz slobodne hrvatske koji su se odvojili od ŽZ... to su sve klošari i ološari... plus značajan broj tabletomana....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 20:24

michaellcmacha wrote:A otuđenje svinje, ne vraćanje kredita pa kuma popila ovrhu, a krađe po trgovačkim centrima i još zilijun pizdarija.... inače ja poznam većinu živozidaša u sisku i onih iz slobodne hrvatske koji su se odvojili od ŽZ... to su sve klošari i ološari... plus značajan broj tabletomana....

? WTF haha
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 20:25

ISTARSKI ogranak Živog zida se raspao. 
"ŽIVI ZID ISTRA obustavlja političko djelovanje do razrješenja pitanja unutar središnjeg odbora stranke", napisali su na svojoj Facebook stranici.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/raspao-se-istarski-zivi-zid/2090933.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha Wed 5 Jun - 20:31

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:A otuđenje svinje, ne vraćanje kredita pa kuma popila ovrhu, a krađe po trgovačkim centrima i još zilijun pizdarija.... inače ja poznam većinu živozidaša u sisku i onih iz slobodne hrvatske koji su se odvojili od ŽZ... to su sve klošari i ološari... plus značajan broj tabletomana....

? WTF haha
Zašto bi Palfi tajila da je umjesto gimnazije, završila također četvrti stupanj, dakle za tehničara građevinskog smjera, nije jasno. Sugovornici Globusa opisali su da je njen pokojni otac bio podigao kredit za njen studij, jer živjeli su skromno, od samo jedne plaće, za koji je jamčila njihova kuma, da bi kredit banka naposljetku morala utjerivati od jamca. A kad je kuma došla pitati Vladimiru i majku kako namjeravaju podmiriti kredit, "to su bile takve scene da je morala intervenirati policija", ispričali su Globusu rođaci. Kraći posao u prodajnom centru Bat, pričaju, a tamo je dobila čak i službeni auto, propao joj je nakon što se sukobila sa zaštitarom na parkingu. Ivan Pernar ju je upoznao još 2011., dok je još živjela u Belici.

Pročitajte više na: https://www.express.hr/top-news/sve-misterije-vladimire-palfi-vladarice-zivog-zida-15465?fbclid=IwAR1b2UAlEN-OzL9A6PgV21g8fJGbC3MdAumgnDewTgfrI_aFETDcWSXrR-4 - www.express.hr
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 20:33

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zivi-stid/2090924.aspx


Ovo što Živi zid radi nije ništa novo
No nemojte misliti da je u drugim strankama drugačije. Nemojte misliti da se u drugim strankama, od HDZ-a naniže, ne kolju radi fotelja i uhljebske plaće. Dapače, tamo je fajt još jači i nikada ne prestaje. No postoji jedna velika razlika.
Naime, sirotani iz Živog zida, za razliku od stranaka koje sudjeluju ili su sudjelovale u vlasti, nemaju javne firme, agencije, nadzorne odbore, ZET-ove, Hrvatske šume, HAC-ove i slično. Nemaju ni gradove, općine, županije, razvojne agencije i razne druge više ili manje unosne izmišljene funkcije stvorene samo da se članovi mogu pozapošljavati.
Jadnici iz Živog zida to nemaju pa su se jadni poklali radi dvije-tri fotelje koje su, da stvar bude apsurdnija, na izborima dobili pošteno. Što bi se reklo, mala bara i puno krokodila, a pošto je riječ o ne pretjerano bistrim ljudima, cijela stvar se u livestreamu prati na medijima i društvenim mrežama.

Ali da kojim slučajem Živi zid drži nekoliko javnih firmi, lako bi se oni dogovorili. Palfi vamo, Lukanić tamo, evo agencije, evo nadzornog odbora, i danas bi sretni, zadovoljni i složni pričali o ljudima gušterima ili o čemu već ta ekipa priča.
Na neki način Živom zidu zbog ovog showa čak moramo biti i zahvalni
Dakle, nije ovaj seljakluk u Živom zidu nekakav odmak od hrvatske politike. Štoviše, ovo je sama suština hrvatske politike. Podjela fotelja je jedini smisao i svrha postojanja politike u Hrvatskoj.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha Wed 5 Jun - 20:34

Danas ujutro sam bio u  Domašincu, na samoj granici Hrvatske i Mađarske. Na povratku sam stao na dogovorenu kavu u Belici,
Parkirao sam ispred oveće zgrade, ljekarnice.
Tamo su me čekale tri žene, sa kojima već dulje vrijeme dogovaram kavu. Hladno je, sjedamo u lokalnu birtiju, u kut, malo dalje od znatiželjnih očiju.
Vadim bilježnicu i razgovor počinje.
Moram reći da sam dešnjak, pišem desnom, kavu pijem desnom, a i ostale stvari radim desnom rukom.
Sve to napominjem, jer sam danas otkrio svoj novi talent, mogu pisati i križati se desnom rukom istovremeno.
A jebiga, večeras je jedna od posljednjih emisija Supetralenta, a ja baš danas otkrijem taj talent
No, na godinu bum sigurno. U finalu!
Prije nego što sam se zaustavio, prokrstario sam autom kroz mjesto.
Nigdje nikakve užurbanosti, nikakvih priprema, niko ne visi na banderama i napinje lampione, žarulje, zastave još nisu izvješene.
Jer, samo za dva dana je veliki praznik u Belici.
Trideset i peti rođendan Vladimire Palfi, rođene Beličanke.
Tri gospođe, jebiga, nemrem sad napisat babe, jer su me upoznale, raspričale se ko čavke.
Ja jadan, ne znam kaj da pišem, koju da slušam. Kao da mi pričaju najnapetiji krimi roman, u kanonu, pa ni sam ne znam kaj da slušam i još pišem, i još se krstim, na riječi svake od njih.
Krstim se u kanonu. Pobjednik Supertalenta siguran, ali na godinu!
Dovedem ove tri, koje si ko navinute gramofonske ploče (78 okretaja), na pišem, i križam se, a one pričaju istu priču.
O Vladimiri Palfi, kojoj je ovaj članak Spectatorova rođendanska čestitka, rođendan joj je ovih dana, a i uranjena čestitka se računa,zar ne?
Dakle, Palfi Vladimira je iz Belice točnije iz dijela Belice kojega zovu “Štuk”. I Belica ima svoje kvartove., dio je to koji je udaljen od crkve stotinjak metara, poslije će mi pokazati.
Taj Štuk je beličanski politički kvart, jer je tamo rečena Vladimira rođena, a tamo živi i zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman, odma preko puta.
Jedino što znam o ranojmladosti Vladimire Palfi, je da je završila gimnaziju u Čakovcu. Ta moja konstatacija izaiziva glasan smijeh, ova do mene me gura i smije se, Joj gospon, nemojte se tak šalit!
Završila je gimnaziju u Čakovcu, malo sutra.
Upisala je, ali negdje ako se ne ova trojka ne vara, a očito je da ne, na drugoj godini spušila 4 jedinice na kraju školske godine.
Četri topa, sa tri se pada.
Fakat nije bila za školu, Njezina mama, koju svi zovu Zagorka, je svima pričala da njezina Vladimira uopće nejde u školu, a ima jako dobre ocjene i da je jako dobra učenica.
Jebi ga, njoj je valjda znanje ulazilo u tikvu od friškog zraka u Belici.
Onda je jedne godine bio zrak jako zagađen, pa je na kraju popušila četiri topa.
I okinula razred.
Živjeli su teško, u velkoj oskudici, ali Vladimira se jako voljela prikazivati kao kčerka dobrostojeće obitelji.
U selu u kojem svi znaju ko je što toga dana ručao!
Ova kaj memalo malo lupa i smje se, govori da ju je uvijek bilo sram svojega porijekla i svoje obitelji.

Vezano na temu :  U tijeku je zasjedanje Sabora, ili je to samo rasprodaja muda pod bubrege?

Nakon što je popušila četiri topa, prebacila se u građevinsku školu u Čakovcu.
Tu školu je završila.
Majka nije radila, nikada nije žečjela raditi, jedino što je radila bila je krađa.
Majka je krala sve što joj je došlo do ruke, samo da ukrade, a vrlo brzo dobila je i pomoćnicu u mladoj Vlacimiri.
No, nisu samo lokalne trgovine bile tretirane ko da su ih Avari poharali, kralo se po kućama, dvorištima.
U crkvi su se bojali da će im mama i kćerka Vladimira za vrijeme mise oltar ukrasti.
Obitelj je teško preživljavala od onoga što ej zarađivas uprug, Vladimirin otac, cijele je dane radio, sa očitom tugom pričaju o njemu,
Veli jedna, Hvala Bogu, jadnik, spasil se je sramote i tuge.
Preko puta crkve je trgovina, pokazale u mi je kasnije Crvena jabuka se zove. Ta je trgovina bila na vječitoj meti Vladimire i njezine mame. Kada su one odlazile, u trgovini su ostajale cijele police prazne. Naravno, da im je u tome pomagao i Vladimirin brat.
U početku su ih pratili i pazili da što ne ukradu, a kada su shvatili da vajde nema, jednostavno bi im na izlazu govorili, Ajmo, prazni džepove.
Kak su šašavi ti Beličani, pa mogli su ih vagat na ulazu i na izlazu.
Nije bilo dana kad nisu ona, njezin brat ili mama ukrali nešto.
Kralo se samo po jednom kriteriju, sve što je stalo u džepove ili u hlače ili pod kaput.
Paštete, naresci i razne male stvari koje se moglo ugurati u džep.
Vladimira je redovito krala i kod nje uopće nije bilo niti trunke srama. Ali ni malo.
Kada je uhvate, hladno trpa iz džepova sve na pult, prezrivo gledajući na užas ljudi koji gledaju.
Kako su teško živjeli, otac joj je digao kredit za njezino školovanje i fakultet,
I onda je za kredite trebalo imat jamce.
Ko će jamčit? Pa naravno kumovi.
Kum nije dugme, za to su čuli čak i u Belici, pa su kumovi normalno odšetali do Međimurske bankei jamčili,
Koji zajeb.
Jer naravno obitelj Palfi to nije mogla vraćati pa su njezini kumovi koji su im bili jamci za kredit morali to vraćati.
Radi se o obitelji Škvorc, Ljubica Škvorc i Vinko Škvorc. Osim što su si i kumovi, Vinko Škvorc je  neki rođak Vladimirina sada pokojnog oca.
Baš on joj je pristao  biti jamac za kredit. Radi se o šest tisuća eura kredita na deset godina u Međimurskoj banci.
Bilo je to 2002. godine. Uh, koje su to borbe bile kad je kuma shvatila da će morati vraćati kredit. Znali su se posvađati kad je kuma došla doma kod njih da ih pita zašto ne vraćaju kredit. Onda su se dosjetili i lukavo se zaključavali i pravili da nema nikoga doma. I vikali Nikto nie je doma!
 
Reproduktor videozapisa



00:00


00:07



 Par puta je intervenirala i policija.
Prije njezinog odlaska od kuće česti su bili posjeti policije.
Svaki tjedan, policijski auto jedan.
To je bio cirkus.

Vezano na temu :  Kako zaustaviti ludilo Ivana Pernara?

Nakon smrti oca Vladimira, obitelj Palfi ti više nije uplatila niti jednu ratu duga Međimurskoj banci, koja je svoja potraživanja od 3.780 eura nastojala namiriti od Vinka Škvorca, ponosnog i veselog kuma..
Zbog rijetkih i neredovitih uplata banka je stornirala kredit i aktivirala postupak ovrhe na sudu.
Vladimira Palfi se sa svojom sektom bori protiv ovrhe, a zbog nje je skoro bila ovršena jedna obitelj.
Kumovi, rođaci, ljudi koji su njoj i njenoj obitelji samo željeli pomoći.
Toplo i ljudski!
To nikako nije paradoks, nego samo pitanje morala i časti, kako nje tako i njezine ekipe.
Banka je čak ljudima i poslala obavijest o ovrhi. Općinskog suda u Čakovcu koji je donio odluku o provedbi ovhe od 2. travnja 2010., nad plaćom Vinka Škovrca.
Sve ovo što pišem je toliko gadljivo, da mi je upravo žao mog lijepog kompjutora, mojeg dragocjenog vremena, jar mi je iako imam dosta godina i dosta sam ljudi sreo u životu, skoro nevjerojatno da takvi ljudi postoje.
Fuj!
Svi njezini članovi sekte se bore protiv ovrha i ovršnog zakona  a ljudi su zbog Vladimire Palfi skoro ostali bez kuće.
I to još rodbina i kumovi.
Njeni najbliži su postali žrtva, samo jer su vjerovali osobi kojoj se vjerovati ne može ništa, Vladimiri Palfi!
Ona i njoj slični se bore za tuđe dugove, a svojoj obitelji je napravila isto to!
Meni je to jako gadljivo, a vama? Ha?
Eh, sad da li je u međuvremenu vratila taj novac ljudima, ove dvije žene sa kojima razgovaram, ne znaju.
Nakon svega što sam čuo, ja ne vjerujem da jest!
Eto oni su i javno izašli sa time, ali odjeka u medijima nije bilo
Muk i tišina!
Strah od sekte?
Pričaju mi kako je bila velika frka kada je bila ovrha njihove kuće
Ljudi su se skupljali i gledali taj cirkus, jer svi su znali sve okolnosti.
Pričaju mi, da je bilo više njih koji su im bili jamci za kredit, te da su tri ili četiri obitelji vraćale i još uvijek vraćaju kredit, ali šute.
Jer ih je sram priznat da su nagužene, da su ih ti varalice i lopovi naguzili.
Lakše je da ti je tvrdo u guzici nego da ti se rugaju i smiju iza leđa..
Bila je jednom komična situacija kad su ukrali svinju ljudima preko ceste.
Ljudi su imali “kolinje”te im je svinja u jednom trenu pobjegla te ju nikako nisu mogli naći.
Već su svi mislili da se svinja negdje u“đubru”ili gnoju utopila ili da je negdje na polje pobjegla, jer je tamo vrlo blizu polje.
Te su tako odustali nakon nekog vremena od traženja svinje.
Da bi nedugo nakon toga obitelj Palfi imala kolinje.
Gle čuda!
Znajući da u životu nisu imali nikakve životinje, niti hranili bilo što kod kuće, svima je bilo jasno da je svinja otišla njima u dvorište te da su ju oni zatvorili i sakrili od susjeda.
To se mjesecima prepričavalo po Belici, kao neki vic, samo što je ovo bila stvarnost. Vodili su jako neuredan život, često bili zamazani i prljavi pa je vjerojatno stoga Vladimira patila na lijepu odjeću i da se prema van pokaže kao jedna fina, bogata i dobrostojeća djevojka.

Vezano na temu :  Zakaj kusa pizdu nosi? Pričekajte još malo, pa ćete vidjeti!

Čarobna je epizoda iz života Vladimre Palfi iz vremana kada je radila u prodajnom centru Bat u Čakovcu.
Ali je tamo popila otkaz.
Navodno je radila kao nekakav trgovački putnik te je dobila i službeni auto.
Jednom prilikom je sa mamom otišla u drugi trgovački centar u Čakovcu pod izlikom službenog posjeta,
Ušla sa mamom u taj centar na ulaz za zaposlenike.
Poharala je i pokrala taj centar zajedno sa mamom, te izašla sa pokradenom robom na vrata za zaposlene i svu robu prebacila u taj službeni auto i otišla.
Jedini je bio zajeb kaj je auto ipak samo auto, sa tugom je pomislila izabrana saborska zastupnica, što nije kamion ili šleper, jer baš je bila u formi.
Mogla je napunit šleper ko od šale.
Dakle ukrala je robu i iskoristila svoju poziciju zaposlenika drugog trgovačkog centra da lakše sprovede svoj plan u djelo.
Naravno nakon kontrole nadzornih kamera vidjeli su o kome se radi i identificirali službeno vozilo trgovačkog centra Bat nakon čega su zaključili i provjerili tko je dobio to vozilo na korištenje.
OVAKO IZGLEDA KADA VLADIMIRA PALFI UĐE U DUĆAN
Tad je dobila otkaz u toj firmi i mislim da se nakon toga otisnula u bespuće Zagreba
gdje je upoznala ekipu s kojom je i sada.
Na kakvim poslovima su se upoznali, ne znam, ali mogu si zamisliti!
Ova kaj me gurka u rebra govori da se radi o dosta priglupoj, bezobraznoj, arogantnoj i dosta hladnoj kleptomanki sklonoj kriminalnim radnjama i manipulatorici kojoj je na prvome mjestu zadovoljiti svoje osobne financijske interese.
Sam tak napišite gospon, nemate straha, pol Belice to more posvjedočiti!
Lagala je stalno, izmišljala i fantazirala u svakoj prilici.
Prolazim kraj kuće, kuća je i dan  kao da je atomska bomba udarila u nju.
Kažu mi da je ista kakva je bila i pred 25 godina.
Drvena potrgana ograda sa polupanim prozorom koji gleda na cestu. Bez fasade sa starim roletama koje su ispucale i izbljedile. Neodržavana okućnica. Zapušteno.
A ona mlada žena!
Sezonske poslove kao pomoć susjedima nisu radili, jer su ih se bojali pustiti u dvorište, a kamo li u kuću.
Tek tu i tamo radile su neke poslove po Belici dok je sezona krumpira ali i to je bilo više iznimka nego pravilo. Ljudi su se ju bojali puštati na dvorište i u kuće, podrume…
Prije se moglo vidjeti, uz cestu od Belice do male Subotice Sinčiča i Vladimiru kako sade krumpir ili batat, uz pomoć nekoliko pristaša Živog zida, koji su se došli grebati za razne povlastice, jer se zna da ona odlučuje o svemu u Živom zidu.
Zemlju nisam išao gledati,
Jebe me se za krumpire, batate, pa ma kako bili vrijedni, jer su proizvedeni od strane teške neradnice.
Nisam išao gledati, jer je to ipak samo polusvijet!
Čestitke, iskrene čestitke svima onima koji su glasali za TO!

ovo je pisano još 18.11.2018.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 20:40

Što je problem s time međimurjem, ona drži sestru u zamrzivaču, ova nije puno bolja,... sve neke spletke... manipulacije i velika količina gluposti i ludosti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Jun - 21:12

Hektorović wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/zivi-stid/2090924.aspx


Ovo što Živi zid radi nije ništa novo
No nemojte misliti da je u drugim strankama drugačije. Nemojte misliti da se u drugim strankama, od HDZ-a naniže, ne kolju radi fotelja i uhljebske plaće. Dapače, tamo je fajt još jači i nikada ne prestaje. No postoji jedna velika razlika.
Naime, sirotani iz Živog zida, za razliku od stranaka koje sudjeluju ili su sudjelovale u vlasti, nemaju javne firme, agencije, nadzorne odbore, ZET-ove, Hrvatske šume, HAC-ove i slično. Nemaju ni gradove, općine, županije, razvojne agencije i razne druge više ili manje unosne izmišljene funkcije stvorene samo da se članovi mogu pozapošljavati.
Jadnici iz Živog zida to nemaju pa su se jadni poklali radi dvije-tri fotelje koje su, da stvar bude apsurdnija, na izborima dobili pošteno. Što bi se reklo, mala bara i puno krokodila, a pošto je riječ o ne pretjerano bistrim ljudima, cijela stvar se u livestreamu prati na medijima i društvenim mrežama.

Ali da kojim slučajem Živi zid drži nekoliko javnih firmi, lako bi se oni dogovorili. Palfi vamo, Lukanić tamo, evo agencije, evo nadzornog odbora, i danas bi sretni, zadovoljni i složni pričali o ljudima gušterima ili o čemu već ta ekipa priča.

Na neki način Živom zidu zbog ovog showa čak moramo biti i zahvalni
Dakle, nije ovaj seljakluk u Živom zidu nekakav odmak od hrvatske politike. Štoviše, ovo je sama suština hrvatske politike. Podjela fotelja je jedini smisao i svrha postojanja politike u Hrvatskoj.
odlično napisano. u sridu.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20882
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Jun - 21:15

Vladimira rasturila Živi Zid ko Rusi bugarsku skupštinu lol

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20882
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 21:18

BRANIMIR BUNJAC komentirao je izjave Vladimire Palfi o optužbama za povlačenje svih konaca u Živom zidu i krivnju za raspad stranke.
>> Vladimira Palfi na rubu plača: Ja ne znam u čemu je problem
"Idemo delati"
"Žalosno je gledati kraljicu Živoga zida kako javno laže da ne zna tko je poskrivečki snimao sastanak u stanu Vuletića i poslao izrezani video Jutarnjem listu. Čak mi i sam Vuletić upravo piše da je zgrožen tim postupkom i da je sve učinjeno bez njegovoga znanja.
Još je žalosnije gledati formalnog predsjednika stranke koji poziva na izgradnju Živoga zida, a uz njega su isključivo oni koji primaju plaću ili honorare od stranke. Na trenutak me podsjetio na Milana Bandića koji također podršku kupuje novcem ili podjelom "funkcija".
Gdje su sada svi oni aktivisti koji su bili spremni dati zadnju minutu svoga privatnoga vremena i zadnju kunu iz vlastitoga džepa da bi branili interese Živoga zida, a preko njega hrvatskoga naroda?
Zašto ne stoje uz svoga predsjednika, već je više od 4/5 članstva na strani ljudi koji prema Sinčićevim riječima žele "fotelje, novac i moć".
Vrijeme manipulacija očito se približilo kraju, ostaje još samo jedno rješenje, a to su unutarstranački izbori. 
Na žalost, svi koji znaju na koji način funkcionira stranka svjesni su da su šanse za bilo kakve izbore, a osobito demokratske, upravo minimalne.
Borit ćemo se do kraja, to svakako uračunajte", napisao je Bunjac na svojoj Facebook stranici.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 21:19

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puko Živi Zid - Page 7 Dsadasdasd__1__
dva totalna anonimusa, zanimljivo nema niti lukanića tu kraj njega, vjerojatno je tražio ljude da budu iza njega, počeli miševi bježati iz broda koji tone, naša dva zbunjena lika.. 

e moj Vilibore šta napravi radi "polovnjače" bilo bi bolje da si ostao njufer do kraja.. sada bi bio borac a ne jebač, ratnik a ne foteljaš

Dakle ovo su lica živozidaških uhljeba... to je valjda najniži stupanj uhljebljenja :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Jun - 21:24

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puko Živi Zid - Page 7 Dsadasdasd__1__
dva totalna anonimusa, zanimljivo nema niti lukanića tu kraj njega, vjerojatno je tražio ljude da budu iza njega, počeli miševi bježati iz broda koji tone, naša dva zbunjena lika.. 

e moj Vilibore šta napravi radi "polovnjače" bilo bi bolje da si ostao njufer do kraja.. sada bi bio borac a ne jebač, ratnik a ne foteljaš

Dakle ovo su lica živozidaških uhljeba... to je valjda najniži stupanj uhljebljenja :D
vjerojatno plaća od 4000kn i adio. ova Vladimira vlada Iron Fist metodom, i NKDV likvidacijama eliminira članove. Ono stavi je na mjesto Staljina dobio si isti kurac. Jadan Pernar je još najveći idealist poštenjačina.. Vjerujem da je bio i Vilibor takav idealist, dok nije prvi put jeba.. onda je gotov.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20882
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 21:35

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puko Živi Zid - Page 7 Dsadasdasd__1__
dva totalna anonimusa, zanimljivo nema niti lukanića tu kraj njega, vjerojatno je tražio ljude da budu iza njega, počeli miševi bježati iz broda koji tone, naša dva zbunjena lika.. 

e moj Vilibore šta napravi radi "polovnjače" bilo bi bolje da si ostao njufer do kraja.. sada bi bio borac a ne jebač, ratnik a ne foteljaš

Dakle ovo su lica živozidaških uhljeba... to je valjda najniži stupanj uhljebljenja :D
vjerojatno plaća od 4000kn i adio. ova Vladimira vlada Iron Fist metodom, i NKDV likvidacijama eliminira članove. Ono stavi je na mjesto Staljina dobio si isti kurac. Jadan Pernar je još najveći idealist poštenjačina.. Vjerujem da je bio i Vilibor takav idealist, dok nije prvi put jeba.. onda je gotov.


Izgledaju ko propali konobari iz neke birtije u Trilju :D Nije čudo da je stranka organizacijski propala :D Možeš mislit koji kapaciteti...


A Viliborka je Kalinjin Vladimirovom Staljinu :D :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Noor Wed 5 Jun - 21:40

:D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović Wed 5 Jun - 21:42

Noor wrote::D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/
Puko Živi Zid - Page 7 Vladimira-Palfi-u-Dnevniku-Nove-TV-840x530

Kad i šminka ne pomaže...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus Wed 5 Jun - 21:42

Noor wrote::D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/
Ha ha ha a komedije
RayMabus
RayMabus

Posts : 175506
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha Wed 5 Jun - 21:46

RayMabus wrote:
Noor wrote::D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/
Ha ha ha a komedije
pa to su tvoji... kom se smiješ---- :))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Jun - 22:13

Hektorović wrote:
Noor wrote::D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/
Puko Živi Zid - Page 7 Vladimira-Palfi-u-Dnevniku-Nove-TV-840x530

Kad i šminka ne pomaže...
koja manipulatorica. 
Pazi ona govori da je ona makla Pernara sa liste za EU parlament. Pernar kao glavna faca te partije želi biti na listi za EU parlament(i mislim da bi bio vrhunski tamo, lik je ipak neloš govornik i govori dva strana jezika) a ona je njega makla sa te liste. Ona - kao "kućanica i majka dvoje djece". Makla jednog Pernara sa EU liste. 

A makla ga je samo što bi Pernar pokupio više preferencialnih glasova od Sinčića, i tako eventualno Sinčić nebi išao na plaću od 8700 €.  A Pernar navina dobričina(iako sa malo ludim idejama) je popustio, sve u dobrobit partije. I prije toga je dao predsjedničku palicu Sinčiću "zbog dobrobita partije". I sada na kraju više nije mogao izdržati. A ova Staljinistica je kontrolirala cijelu partiju, eno Bunjac u onom svom videu govori, da je putovao 4dana u Njemačku, dolazili volonteri i putovali 500km iz drugih krajeva Njemačke, kupili volonteri od svih para dron i sve ostalo, snimli video za spot , a ova makla taj video jer joj je Bunjac išao na živce. I izgleda da je ona namontirala onu snimku da Bunjca pokaže nasilnikom i agresivcem, kako jebački vješto odigrano - već mu je imidž u javnosti bio narušen radi toga, i onda izrezala snimku. 

Ako ta stranka želi preživjeti ovu osobu doslovno moraju maknuti . Ona je ambiciozna, polu inteligentna i pohlepna do zla boga. Drži muža za muda, jer taj papak Sinčić nema svoje ja, pazi zavadila ga sa najboljim frendom Pernarom.. 

taj lik se treba razvesti od nje, i živjeti sam i plaćati joj alimentaciju i stjerati je u 3pm. Jebeš takav život
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20882
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Noor Wed 5 Jun - 22:16

RTL Direkt...sad

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by michaellcmacha Wed 5 Jun - 22:16

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
Noor wrote::D

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-zbilja-totalna-sapunica-palfi-zali-sto-su-uopce-izasli-na-izbore-zeli-biti-kucanica-pernaru-s-tv-a-porucuje-da-ga-voli/
Puko Živi Zid - Page 7 Vladimira-Palfi-u-Dnevniku-Nove-TV-840x530

Kad i šminka ne pomaže...
koja manipulatorica. 
Pazi ona govori da je ona makla Pernara sa liste za EU parlament. Pernar kao glavna faca te partije želi biti na listi za EU parlament(i mislim da bi bio vrhunski tamo, lik je ipak neloš govornik i govori dva strana jezika) a ona je njega makla sa te liste. Ona - kao "kućanica i majka dvoje djece". Makla jednog Pernara sa EU liste. 

A makla ga je samo što bi Pernar pokupio više preferencialnih glasova od Sinčića, i tako eventualno Sinčić nebi išao na plaću od 8700 €.  A Pernar navina dobričina(iako sa malo ludim idejama) je popustio, sve u dobrobit partije. I prije toga je dao predsjedničku palicu Sinčiću "zbog dobrobita partije". I sada na kraju više nije mogao izdržati. A ova Staljinistica je kontrolirala cijelu partiju, eno Bunjac u onom svom videu govori, da je putovao 4dana u Njemačku, dolazili volonteri i putovali 500km iz drugih krajeva Njemačke, kupili volonteri od svih para dron i sve ostalo, snimli video za spot , a ova makla taj video jer joj je Bunjac išao na živce. I izgleda da je ona namontirala onu snimku da Bunjca pokaže nasilnikom i agresivcem, kako jebački vješto odigrano - već mu je imidž u javnosti bio narušen radi toga, i onda izrezala snimku. 

Ako ta stranka želi preživjeti ovu osobu doslovno moraju maknuti . Ona je ambiciozna, polu inteligentna i pohlepna do zla boga. Drži muža za muda, jer taj papak Sinčić nema svoje ja, pazi zavadila ga sa najboljim frendom Pernarom.. 

taj lik se treba razvesti od nje, i živjeti sam i plaćati joj alimentaciju i stjerati je u 3pm. Jebeš takav život
zašto bi živio sam... pa ima još žena

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 7 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum