ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by prckov 5/6/2019, 13:47

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Puko Živi Zid - Page 6 Dsadasdasd__1__
dva totalna anonimusa, zanimljivo nema niti lukanića tu kraj njega, vjerojatno je tražio ljude da budu iza njega, počeli miševi bježati iz broda koji tone, naša dva zbunjena lika.. 

e moj Vilibore šta napravi radi "polovnjače" bilo bi bolje da si ostao njufer do kraja.. sada bi bio borac a ne jebač, ratnik a ne foteljaš

Žene baš znaju totalno uništiti naivne muškarce.

Izoliraju ih, posvađaju sa ekipom, onda ih tako usamljene pretvore u lutke.
a sad slag na tortu - to je tek pocetak  :rasta

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 14:08

RIP Živi Zid
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:12

Hektorović wrote:RIP Živi Zid
Valjda rip Pernar i Bunjac ? ŽZ kao stranka i dalje postoji. Imaju jedan mandat u eu parlamentu idućih pet godina.

Mostu gori pod nogama jer nisi uvatili nijedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 14:17

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:RIP Živi Zid
Valjda rip Pernar i Bunjac ? ŽZ kao stranka i dalje postoji. Imaju jedan mandat u eu parlamentu idućih pet godina.

Mostu gori pod nogama jer nisi uvatili nijedan.
to nije mandat Živog Zida, nego je  to mandat Vladimire Pafi , koja je tu u EU parlamentu samo da siše pare, a ne da vrši neku revoluciju/ideologiju.
Nakon toga nitko neće više glasovati za Vladimiru

ova dvojica mooožda prežive, ali prije ne, teško skupiti 4% i proći prag.. možda im nebi bilo loše da se utope kod Kolakušića ili nekoga iako na mjestu ovoga nebi ih niti prima
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 14:20

Puko Živi Zid - Page 6 Hahaha12

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 14:22

koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 14:23

vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:23

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:RIP Živi Zid
Valjda rip Pernar i Bunjac ? ŽZ kao stranka i dalje postoji. Imaju jedan mandat u eu parlamentu idućih pet godina.

Mostu gori pod nogama jer nisi uvatili nijedan.
to nije mandat Živog Zida, nego je  to mandat Vladimire Pafi , koja je tu u EU parlamentu samo da siše pare, a ne da vrši neku revoluciju/ideologiju.
Nakon toga nitko neće više glasovati za Vladimiru

ova dvojica mooožda prežive, ali prije ne, teško skupiti 4% i proći prag.. možda im nebi bilo loše da se utope kod Kolakušića ili nekoga iako na mjestu ovoga nebi ih niti prima
Pa za pet godina ionako će se nakotit tih stranaka po eu pa nije ni bitno. Sad je bitno da imaju.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Europe_of_Freedom_and_Direct_Democracy
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Noor 5/6/2019, 14:25

AssadNaPodmornici wrote:i sada je njega uvalila u EU parlament a uopće nije bio takav dogovor.. pazi 10 000€ plaća + 4godine, ona već vidi to kao rješenje svojih egistencijalnih problema.. to je 2-3milijuna kuna što će mu ostati za vrijeme mandata, ona sebe riješila..

JEBE SE NJU za partiju, ideale, borbu protiv sistema, borbu protiv korupcije, HDZa i SDPa , borbu protiv uništavanja države, daj - daj -daj pare, odmah sada odmah

a da ne govorim kako je prodavala priču da ima fakultet građevinarstva a ima samo SSS
...i navodno lažnu diplomu građevinskog fakulteta


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:26

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:29

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
Evo :

https://www.sabor.hr/hr/zastupnici/bunjac-branimir-9-saziv

Kao zamjenik Vladimire u saboru

Ma lik je u kurcu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:30

Bunjac filozofski fakultet. Eto moš sad u Radničku frontu. Ti , Pernar i Mate Kapović.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 14:31

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
dobro znam d alik laze..tvrdi d aje bio u hos-u u gospicu a nitko od hosovaca u gospicu koji su bili ne mogu ga se sjetiti i kako kazu to je raritete jer njih ej tamo bilo svega pedesetak da ga se ne bi sjetili..ali realno svi oni vole s eomrsiti za fotelju...mada iskreno meni sincic djeluje postenije nego ova dvojcia pernar i bunjac ali njegov feler je sto se ne zeli medijski eksponirati kao ova dvojica pa ljudi nemaju toliko informacija o sincicu kao o ovoj dvojici...sincic sad ima priliku stranku ustrojiti ipak realno na pristojnijim i modernijim temeljima..mogu oni ostati na slicnim temama ali ipak u nekim granicama pristojnog ponasanja...preporucio bi da razmisli mozda da se udruzi sa suverenistima od ruze...jer sinci je ideoloski desnije recimo od pernara i bunjca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 5/6/2019, 14:35

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
dobro znam d alik laze..tvrdi d aje bio u hos-u u gospicu a nitko od hosovaca u gospicu koji su bili ne mogu ga se sjetiti i kako kazu to je raritete jer njih ej tamo bilo svega pedesetak da ga se ne bi sjetili..ali realno svi oni vole s eomrsiti za fotelju...mada iskreno meni sincic djeluje postenije nego ova dvojcia pernar i bunjac ali njegov feler je sto se ne zeli medijski eksponirati kao ova dvojica pa ljudi nemaju toliko informacija o sincicu kao o ovoj dvojici...sincic sad ima priliku stranku ustrojiti ipak realno na pristojnijim i modernijim temeljima..mogu oni ostati na slicnim temama ali ipak u nekim granicama pristojnog ponasanja...preporucio bi da razmisli mozda da se udruzi sa suverenistima od ruze...jer sinci je ideoloski desnije recimo od pernara i bunjca...
Ja san zaokružija Tihomira Lukanića na ovoj listi za eu parlament.

Pernaru i Bunjcu nikad ne bi da glas dok za Sinčića uvik na predsjedničkim izborima.

Poslušaj malo Pernara i Bunjca pa lipo reci bil takvima da glas za sabor ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173560
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Noor 5/6/2019, 14:38

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
dobro znam d alik laze..tvrdi d aje bio u hos-u u gospicu a nitko od hosovaca u gospicu koji su bili ne mogu ga se sjetiti i kako kazu to je raritete jer njih ej tamo bilo svega pedesetak da ga se ne bi sjetili..ali realno svi oni vole s eomrsiti za fotelju...mada iskreno meni sincic djeluje postenije nego ova dvojcia pernar i bunjac ali njegov feler je sto se ne zeli medijski eksponirati kao ova dvojica pa ljudi nemaju toliko informacija o sincicu kao o ovoj dvojici...sincic sad ima priliku stranku ustrojiti ipak realno na pristojnijim i modernijim temeljima..mogu oni ostati na slicnim temama ali ipak u nekim granicama pristojnog ponasanja...preporucio bi da razmisli mozda da se udruzi sa suverenistima od ruze...jer sinci je ideoloski desnije recimo od pernara i bunjca...

jasno kad ne smije..


Vladimira Palfi, jedna od supredsjednica Živog zida i supruga Ivana Sinčića, ima eksplozivnu narav i smatraju je vladaricom u sjeni. Kao dokaz tome dobili smo i snimku u kojoj Palfi urla na Sinčića oko plakata u kampanji.
"Što stalno sukobe spominješ, gdje je bio sukob, gdje, slušam!", viče Palfi na supruga.
Sinčić odgovara da je oko plakata, a Palfi nastavlja vikati da određeni Luka ima napraviti plakate.
Sinčić pita tiho: “To je tvoja odluka?”.
"Da to je moja odluka. Koji k...c misliš da si ti? Ja sam u stranci dulje od tebe", zaključuje Palfi svaki razgovor.
Sinčić nije odgovorio.

Pročitajte više na: https://www.express.hr/top-news/palfi-urlala-na-vilibora-ma-koji-kc-mislis-da-si-ti-7295 - www.express.hr

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 14:38

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:koja prevara svi zajedno iz ŽZ...majke ti mile koje fukare...poklali se na mrtvo zbog jedne fotelje..pali nize i od hdzovaca i sdp-ovaca..
..i zbog jedne fufice..
Ta fufica je saborski mandat prepustila Bunjcu koji sad sere. Neka ga izbace. Bezobrazan je i nezahvalan. U kurcu lik.
dobro znam d alik laze..tvrdi d aje bio u hos-u u gospicu a nitko od hosovaca u gospicu koji su bili ne mogu ga se sjetiti i kako kazu to je raritete jer njih ej tamo bilo svega pedesetak da ga se ne bi sjetili..ali realno svi oni vole s eomrsiti za fotelju...mada iskreno meni sincic djeluje postenije nego ova dvojcia pernar i bunjac ali njegov feler je sto se ne zeli medijski eksponirati kao ova dvojica pa ljudi nemaju toliko informacija o sincicu kao o ovoj dvojici...sincic sad ima priliku stranku ustrojiti ipak realno na pristojnijim i modernijim temeljima..mogu oni ostati na slicnim temama ali ipak u nekim granicama pristojnog ponasanja...preporucio bi da razmisli mozda da se udruzi sa suverenistima od ruze...jer sinci je ideoloski desnije recimo od pernara i bunjca...
Ja san zaokružija Tihomira Lukanića na ovoj listi za eu parlament.

Pernaru i Bunjcu nikad ne bi da glas dok za Sinčića uvik na predsjedničkim izborima.

Poslušaj malo Pernara i Bunjca pa lipo reci bil takvima da glas za sabor ?
ma ja sam pernara prekrižio dok se naslikavao sa onim ljoticevcem obradovicem...a bunjac je muljator...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 18:43

[size=32]PRVI JAVNI ISTUP OD RASKOLA: VLADIMIRA PALFI ZA JUTARNJI 'Jesam li siva eminencija Živog zida? To bi značilo da sam zaslužna što je od aktivističkog pokreta postao europarlamentarna stranka. Ako je tako, ponosna sam!' U VELIKOM TV INTERVJUU BILA NA RUBU SUZA 'Ne znam u čemu je problem, ali najgore mi je kad mi kažu da sam Sinčićeva žena. Ja sam stvarala ovu stranku, odlazila na deložacije... Pernar je iracionalan, a Bunjac me napada jer sam Viliborova supruga'[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 18:49

http://hr.n1info.com/Vijesti/a408576/Vladimira-Palfi-na-N1-o-Zivom-zidu.html?fbclid=IwAR3s_8Yf_lNwegfySOL6i4QgVGjyk-le6ApTbn07eA8RScUEG00Vxj-DR4M  evo video

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 18:53

AssadNaPodmornici wrote:http://hr.n1info.com/Vijesti/a408576/Vladimira-Palfi-na-N1-o-Zivom-zidu.html?fbclid=IwAR3s_8Yf_lNwegfySOL6i4QgVGjyk-le6ApTbn07eA8RScUEG00Vxj-DR4M  evo video

Hajd da je neka dobra i obrazovana pička, al ovdje se baš vidi kako preko šonjavog beta muškarca i gadno, priglupo žensko može manipulirati u svoju korist
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Noor 5/6/2019, 18:59

ma to je luđakinja, lažljivica, a njen piskutavi šonjo bez kičme joj je idealan medij za manipulacije
pala razred u gimnaziji, upisala srednju gradevinsku, pa 1. godinu građevine u osijeku, koju nikad nije dala i upisala dalje i to je to..


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 19:06

Noor wrote:ma to je luđakinja, lažljivica, a njen piskutavi šonjo bez kičme joj je idealan medij za manipulacije
pala razred u gimnaziji, upisala srednju gradevinsku, pa 1. godinu građevine u osijeku, koju nikad nije dala i upisala dalje  i to je to..

i onda laže da je završila gimnaziju, pa posli faks. da je netko normalan to bi mu odmah trebao biti alarm da se takva osoba drži dalje od bitnih funkcija. a moj vilibore gdje si izgubio njuf... a meni lik koji je napustio ŽZ ,a bio je u vrhu stranke, još mi je prije godinu dana kada sam ga ja pitao "tko je šef, Sinčić koji je predsjednik ili Pernar koji kao nije predsjednik" - kaže on Vladimira Palfi sve drži.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20665
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 6 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum