ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by immortal 5/6/2019, 08:06

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:stara cura.. ubacila se u partiju.. nanjušila "njufera" vilibora.. ovaj se probio u leadera.. ona to nanjušila.brže bolje ga uhvatila.. a on jadan-neiskusan, dok se okrenuo već je ova bila trudna.. a tek onda je najebao.. a onda je cijela njezina politika bila da što više ovaj zarađuje a time zarađuje i ona.. 

najgore od svega ovaj jadan Vilibor bio idealist kao i Pernar, na kraju ih ova pragmatična ženska iskoristila.. 

kako sam rekao visoko -pozicionirani član ŽZ mi je još prije godinu dana rekao da je ona prava šefica u stranci
ne samo to, nego je bila stara cura, a vilibor je bio predsjednik nekada treće najjače stranke, dakle lik je mogao jebavati okolo, a nije bio svjestan svoje moći.. stavio ga prvi put u ovu i gotovo.. pod njezinom je kontrolom.. iman takvog jednog frenda, sada mu žena diktira život, di će raditi, kako da provodi slobodno vrijeme, i sa kime se smije družiti.. a bio mi je najbolji frend..
kako si ga mogao predati takvom zlu   bom
jednom ćeš o to tako.. možda :mazo

immortal

Posts : 23113
2014-04-16


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 08:12

marcellus wrote:

raja s dna kace ima novog klauna, kolakušića... to su te antiprotivne stranke koje ne traju dugo zbog same svoje prirode, oni nisu za nešto nego protiv nečeg

Još veća tragedija, jer ne radi se o propalom studentu tipa Palfi-Pernar-Sinčić miljea nego o liku iz pravosuđa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 08:13

marcellus wrote:
Hektorović wrote:
red wolf wrote:
Hektorović wrote:
red wolf wrote:Zajebo ih SDP, kao i Amsterdamsku, kao i Pametno i ostalu karavanu...Neki su se radovali da će se SDP raspasti...hehehehehehehehehehehehehehehe

SDP jedno može na vlast velikom koalicijom.
Ne. Nema više koalicija...hehehehehehehehehehe Vi s desna imate izbor...Pupovac (mi s njime nikada), MOST, HNS, Reformisti, Bandićeva stranka...Vjerojatno ćete pobjediti, ali to će zapravo biti Vaš kraj...

Most je kao i Živi Zid, politički zombie, samo što to oni sami još nisu svjesni.

raja s dna kace ima novog klauna, kolakušića... to su te antiprotivne stranke koje ne traju dugo zbog same svoje prirode, oni nisu za nešto nego protiv nečeg
kolakusic svojim nebuloznim mastarijama trajat ce puno krace i od zivog zida...ali jbg svatko zeli svojih pet minuta svjetlu pozornica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 08:14

Na kraju bi se ekipa iz HSLS-a, HNS-a, Laburista, Mosta i Živog Zida trebali ujediniti u nekakav savez propalih političara.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 08:15

za sada jedini najozbiljniji politicar van kruga hdz/sdp koji im moze argumentima ali i djelima oponirati ma tko sto rekao ej ruza tomasic...ovi svi drugi su manej vise u rangu lazara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 08:15

vuksadinare wrote:kolakusic svojim nebuloznim mastarijama trajat ce puno krace i od zivog zida...ali jbg svatko zeli svojih pet minuta svjetlu pozornica

Njegovo je svježe zasijalo... Pokupit će dovoljno da uđe u Sabor...

Taman umjesto ovog cirkusa što je sad ušao sa Živim Zidom i Mostom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 08:21

no problem ruze tomasic ej previse osobne skromnosti sto je koci da potpuno zasjedne kao ledaership na celo desnice...imas rezultate iza sebe kao najboljeg hrvatskog euparlamentarca i opcenito jednog od najboljih eu parlamentaraca,imas uspjeha u obracunu sa kriminalcima,zastiti interesa ribara,poljoprivredniak i sad ti ides prepustiti mjesto nekim polupoliticarima sve radi ujedinjenja...umjesto da sebe do kraja nametnes kao vođu sa rezultatima..jbg to je feler kod previse obiteljski nastzrojenih ljudi...koji sebe umanjuju a druge koji ne zasluzuju uzdidzu zbog nekakvog obiteljskog mira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 11:30

NASTAVLJA se drama u Živom zidu. 
Ni pola sata nakon presice Ivana Pernara u saboru ispred sabora su pred novinare stali Branimir Bunjac i Ivan Pernar. 
"Živi zid se zalagao protiv sluganskog mentaliteta, sad ćemo dokazati u praksi da nismo zastupnici robovi", započeo je Bunjac. 
Kazao je kako je ovo točka s koje nema povratka. 
"U posljednje vrijeme Živi zid je postao privatno vlasništvo jedne osobe, a ta osoba je Vladimira Palfi koja o svemu odlučuje neograničeno i samostalno. Potpuno samostalno sastavlja izborne liste, daje naloge da se troši stranački novac, zabranila je obraćanje javnosti bez njene izričite dozvole i zabranila je bilo kakve unutarstranačke izbore. Svatko tko joj se usudi suprotstaviti dolazi istog trena na listu za odstrel", rekao je Bunjac. 
Teško optužio Vladimiru Palfi
"Sinčić je pod pritiskom svoje supruge potpuno prepustio vođenje stranke. On danas u Živom zidu ne odlučuje apsolutno ni o čemu", dodao je. 

"Ona je odlučila da će u Europski parlament ići njen bliski prijatelj Tihomir Lukanić, svi koji su mogli dobiti preferencijalne glasove su maknuti. Pernar je maknut, ja na to nisam pristao. Rekao sam da želim biti europarlamentarac ako to hrvatski narod odluči na izborima", rekao je. 
"Ona mi je rekla da sam ja foteljaš. Ja sam napisao ostavku i predao ostavku na mjesto saborskog zastupnika. Ona je trčala za mnom, preklinjala me da odustanem, govorila mi da me voli. Ja sam pristao promijeniti odluku", ispričao je. 
"Tada počinje druga etapa obračuna, mene se marginaliziralo. Tragikomedija takve politike se najviše ogledala u staljinističkoj metodi kojom je Pernar doslovno izrezan s fotografija", rekao je Bunjac.
"Ja sam znao da slijedi katastrofa, jedino mi je palo na pamet da otrčim Sinčiću i da moramo provesti referendum usred kampanje, da je to jedini način da prijeđemo prag", otkrio je. 
Osvrnuo se na snimku koja je jučer poslana medijima, a na kojoj se gotovo potukao s jednim živozidašem. 
"Vrištala je da je Živi zid mrtav i da Sinčić mora ići u EU parlament. Zavrtali su mi ruku, skoro da su me prebili, da potpišem nekakav ugovor. I onda su to u Goebbelsovoj snimili i pustili jedan dio", rekao je. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 11:31

Koji cirkus... Vrijeme je da se ovi prestanu igrati politike...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 11:43

pogleda sam na fejsu konferenciju od bunjca.. Vladimira Pafi zaista drma tom strankom, to mi je još jedan koji je bio viši član ŽZa još prije godinu dana rekao..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 11:44

https://www.facebook.com/BBunjac/videos/309368866671129/

evo pogledajte

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 11:52

AssadNaPodmornici wrote:pogleda sam na fejsu konferenciju od bunjca.. Vladimira Pafi zaista drma tom strankom, to mi je još jedan koji je bio viši član ŽZa još prije godinu dana rekao..
a jebote jesi ti glasao za ove redikule..znas kako bi aj to rekao..mozda su u pocetku bili u idealistickom zanosu..pa kako im ej rasla popularnost tako osnovali stranku pa kako im je rasla popularnost stranke tako su im i zazubice rasle i prvi unutar stranacki sukobi..pa ovisno ako bi im se poklopio zajednicki interes sukobi bi utihnuli..ali sad im ej dosla najisplativija naravno financijski fotelja i eto ga na..sukob do jaja..sto se kaze..jbg...velika lova nosi svoje..nova obleka,auti,vecere,shopinzi po briselu,parizu...sto s eono kaze u zargonu..'nitko ne voli biti fukara cijeli zivot'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by kic 5/6/2019, 11:55


> ovo je samo jedan čovjek. Najbitnije je ostati vjeran svojim načelima

ovako se radja zlo, my friends
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 12:01

AssadNaPodmornici wrote:pogleda sam na fejsu konferenciju od bunjca.. Vladimira Pafi zaista drma tom strankom, to mi je još jedan koji je bio viši član ŽZa još prije godinu dana rekao..

Haha, evo gledam, matrijarhat. U biti Palfi i još ovih par parazita su otkrili vođenje kvazistranke kao soilidan biznis.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by vuksadinare 5/6/2019, 12:03

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pogleda sam na fejsu konferenciju od bunjca.. Vladimira Pafi zaista drma tom strankom, to mi je još jedan koji je bio viši član ŽZa još prije godinu dana rekao..

Haha, evo gledam, matrijarhat. U biti Palfi i još ovih par parazita su otkrili vođenje kvazistranke kao soilidan biznis.
dobro jutro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 5/6/2019, 12:04

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pogleda sam na fejsu konferenciju od bunjca.. Vladimira Pafi zaista drma tom strankom, to mi je još jedan koji je bio viši član ŽZa još prije godinu dana rekao..

Haha, evo gledam, matrijarhat. U biti Palfi i još ovih par parazita su otkrili vođenje kvazistranke kao soilidan biznis.
dobro jutro

Kad si preljigav i podkapacitiran i za HDZ



Puko Živi Zid - Page 3 31523639_2105693532983019_1461108368990011392_n-660x450
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by prckov 5/6/2019, 12:17

Hektorović wrote:NASTAVLJA se drama u Živom zidu. 
Ni pola sata nakon presice Ivana Pernara u saboru ispred sabora su pred novinare stali Branimir Bunjac i Ivan Pernar. 
"Živi zid se zalagao protiv sluganskog mentaliteta, sad ćemo dokazati u praksi da nismo zastupnici robovi", započeo je Bunjac. 
Kazao je kako je ovo točka s koje nema povratka. 
"U posljednje vrijeme Živi zid je postao privatno vlasništvo jedne osobe, a ta osoba je Vladimira Palfi koja o svemu odlučuje neograničeno i samostalno. Potpuno samostalno sastavlja izborne liste, daje naloge da se troši stranački novac, zabranila je obraćanje javnosti bez njene izričite dozvole i zabranila je bilo kakve unutarstranačke izbore. Svatko tko joj se usudi suprotstaviti dolazi istog trena na listu za odstrel", rekao je Bunjac. 
Teško optužio Vladimiru Palfi
"Sinčić je pod pritiskom svoje supruge potpuno prepustio vođenje stranke. On danas u Živom zidu ne odlučuje apsolutno ni o čemu", dodao je. 

"Ona je odlučila da će u Europski parlament ići njen bliski prijatelj Tihomir Lukanić, svi koji su mogli dobiti preferencijalne glasove su maknuti. Pernar je maknut, ja na to nisam pristao. Rekao sam da želim biti europarlamentarac ako to hrvatski narod odluči na izborima", rekao je. 
"Ona mi je rekla da sam ja foteljaš. Ja sam napisao ostavku i predao ostavku na mjesto saborskog zastupnika. Ona je trčala za mnom, preklinjala me da odustanem, govorila mi da me voli. Ja sam pristao promijeniti odluku", ispričao je. 
"Tada počinje druga etapa obračuna, mene se marginaliziralo. Tragikomedija takve politike se najviše ogledala u staljinističkoj metodi kojom je Pernar doslovno izrezan s fotografija", rekao je Bunjac.
"Ja sam znao da slijedi katastrofa, jedino mi je palo na pamet da otrčim Sinčiću i da moramo provesti referendum usred kampanje, da je to jedini način da prijeđemo prag", otkrio je. 
Osvrnuo se na snimku koja je jučer poslana medijima, a na kojoj se gotovo potukao s jednim živozidašem. 
"Vrištala je da je Živi zid mrtav i da Sinčić mora ići u EU parlament. Zavrtali su mi ruku, skoro da su me prebili, da potpišem nekakav ugovor. I onda su to u Goebbelsovoj snimili i pustili jedan dio", rekao je. 
future is female  :rasta
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by kic 5/6/2019, 12:21


dzaba preferencijalni glasovi i demokracija, Palfi napise listu i amen..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 12:22

žena koja je lagala za fakultet, koja je lagala da je gimnaziju završila, dakle nije nešto pre-inteligentna, međutim takva gospođa je uspjela se u stilu NKDVa (to pernar govori gore) popeti na čelo ŽZa i koristiti partiju u funkciju vlastitog osobnog probitka. nju ne zanima ideologija, niti borba, da joj sutra dođe ISIS i ponudi nekog jebača koji će joj napraviti dvoje -troje đihad djece, i njoj osigurati materijalnu egizstenciju ova bi prihvatila. 

Žene treba držati dalje od bitnih stvari. Pri time kako navodi Bunjac, ova je doslovno svlačila i oblačila. Pazi ona je Pernara makla sa liste za EU parlament samo da bi se Sinčić uguzio. Iako je logičnije da Pernar ide u EU ,a Sinčić ostaje u RH. 
I kako kaže Bunjac , ona i Lukanić su katastrofalno vodili stranku zadnjih par mjeseci. Od pripreme za referendum, do pripreme za EU izbore, da su napravili listu za EU izbore, gdje su recimo izbacili Pernara a stavljali su neke osobne prijatelje koje nitko nikada nije čuo. I zanimljivo kaže da je problem centralizacije da 7 od 10 kandidata su iz Zagreba, ostatak države = 0 bodova. A kaže na kraju u ZGu popušili. I onda ova htjela njega još riješiti. E da i Pernar stao u njegovu obranu, liku nasuzile oči, da nije mogao gledati kako su Bunjca na NKDV način pokušali "likvidirati" , da su doslovno ga isprovocirali, gurali, i lik se okrenuo i rekao onome da se ne boji, ovi to snimali sve, i na kraju izrezali zadnjih 10sekundi i poslali jutarnjem, i indexu, .. ono 

:D 

iden vidit stranu od ove Vladimire, jer ona upravlja partijom.
Inače moj frend je rekao sinoć, da Sinčić ako želi spasiti obraz i ne ispasti teški papučar, da mora bi trebao izbaciti suprugu iz stranke čak i pod cijenu razvoda :D 

zapravo to bi i ja nja njegovom mjestu napravio..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by prckov 5/6/2019, 12:23

kic wrote:
dzaba preferencijalni glasovi i demokracija, Palfi napise listu i amen..
djeca se zaigrala a onda dosla mama
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 5/6/2019, 12:24

i onda netko kaže za RH da smo "patrijahalna zemlja"

Žena ona Biljana Brozan (kako se već zove) najviše glasova pokupila u SDPu.
RH desnicu vode žene  -Ruža, Bruna i Petirka. 
Žena vodi i ŽZ . 
Žena predsjednica RH.
"patrijahalno i primitivno društvo", kurac kod nas žene opasnije i podmuklije od muškaraca. Naši muškarci su idealsti, ratnici, a žene pragmatične i smišljaju spletke.. vjerujem i korupcija u RH je samo zato radi žena i njihove materijalna pohlepe

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20828
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 3 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum