ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puko Živi Zid

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by prckov 7/6/2019, 17:02

puno uspjeha svojoj zeni za uspjesno vodenje stranke zeli njen muz vilibor
pjesmom draga ne budi peder

https://www.youtube.com/watch?v=OX7uo_ujBH0

prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by AssadNaPodmornici 7/6/2019, 18:45

Hektorović wrote:Ovaj Lukanić u Otvorenom je imao preformance used car salesmana...
haha

inače Bunjac je tako dominirao tim otvorenim, vidi se da je lik doktor znanosti, ono sve ih je gazio.. a Lukanić jedino što je mogao je poklopit se sa ušima i mjenjati temu..

Lukanić je sebe   vidio kao Eurozastupnika prvo, pa onda sutra u saboru, lagan život, plaća, partija, pa sutra nadzorni odbor neke državne firme ili direktorska fotelja, a vratit će se u privatni sektor za par tisuća kn borbe

Vladimira Palfi je sve odigrala po planu. Muž joj ide u EU parlament, tamo će as mjesečno izvlačiti čistih 6000€ plaće, jer su mu svi troškovi pokriveni, onda će Vladimira nekome "pustiti mandat" u saboru, a možda ga i uzme, plus ona ima plaću kao potpresjednica ŽZa.. pošto se ŽZ raspada, može sebi povećati čak plaću na 15 000kn , jer stranka se raspada, ona je svjesna toga, i cilj joj je izvući što više para.. 

nakon toga , iduće izbore imat manje glasova od radničke fronte, ali će kupiti neki apartman na obali, još jedan stan u zagreb i njoj dosta,
ispunila životnu funkciju.
rodila dvoje djece, možda i padne treće, i materijalno se osigurala.  :tu
da joj nije te genetske manipulatorske, zle ambicije, najdulje gdje bi došla je šefica lokalne seoske trgovine , tipa nekog Studenca i gdje bi do te "šefovske pozicije" došla manipulirajući i gazeći..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20830
2018-06-14


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Hektorović 7/6/2019, 19:16

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Ovaj Lukanić u Otvorenom je imao preformance used car salesmana...
haha

inače Bunjac je tako dominirao tim otvorenim, vidi se da je lik doktor znanosti, ono sve ih je gazio.. a Lukanić jedino što je mogao je poklopit se sa ušima i mjenjati temu..

Lukanić je sebe   vidio kao Eurozastupnika prvo, pa onda sutra u saboru, lagan život, plaća, partija, pa sutra nadzorni odbor neke državne firme ili direktorska fotelja, a vratit će se u privatni sektor za par tisuća kn borbe

Vladimira Palfi je sve odigrala po planu. Muž joj ide u EU parlament, tamo će as mjesečno izvlačiti čistih 6000€ plaće, jer su mu svi troškovi pokriveni, onda će Vladimira nekome "pustiti mandat" u saboru, a možda ga i uzme, plus ona ima plaću kao potpresjednica ŽZa.. pošto se ŽZ raspada, može sebi povećati čak plaću na 15 000kn , jer stranka se raspada, ona je svjesna toga, i cilj joj je izvući što više para.. 

nakon toga , iduće izbore imat manje glasova od radničke fronte, ali će kupiti neki apartman na obali, još jedan stan u zagreb i njoj dosta,
ispunila životnu funkciju.
rodila dvoje djece, možda i padne treće, i materijalno se osigurala.  :tu
da joj nije te genetske manipulatorske, zle ambicije, najdulje gdje bi došla je šefica lokalne seoske trgovine , tipa nekog Studenca i gdje bi do te "šefovske pozicije" došla manipulirajući i gazeći..

realno da joj se nije posrećilo i uhvatila ovog naivca, to jest dogodio black swan, vjerojatno bi tako i završila.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 19:21

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Ovaj Lukanić u Otvorenom je imao preformance used car salesmana...
haha

inače Bunjac je tako dominirao tim otvorenim, vidi se da je lik doktor znanosti, ono sve ih je gazio.. a Lukanić jedino što je mogao je poklopit se sa ušima i mjenjati temu..

Lukanić je sebe   vidio kao Eurozastupnika prvo, pa onda sutra u saboru, lagan život, plaća, partija, pa sutra nadzorni odbor neke državne firme ili direktorska fotelja, a vratit će se u privatni sektor za par tisuća kn borbe

Vladimira Palfi je sve odigrala po planu. Muž joj ide u EU parlament, tamo će as mjesečno izvlačiti čistih 6000€ plaće, jer su mu svi troškovi pokriveni, onda će Vladimira nekome "pustiti mandat" u saboru, a možda ga i uzme, plus ona ima plaću kao potpresjednica ŽZa.. pošto se ŽZ raspada, može sebi povećati čak plaću na 15 000kn , jer stranka se raspada, ona je svjesna toga, i cilj joj je izvući što više para.. 

nakon toga , iduće izbore imat manje glasova od radničke fronte, ali će kupiti neki apartman na obali, još jedan stan u zagreb i njoj dosta,
ispunila životnu funkciju.
rodila dvoje djece, možda i padne treće, i materijalno se osigurala.  :tu
da joj nije te genetske manipulatorske, zle ambicije, najdulje gdje bi došla je šefica lokalne seoske trgovine , tipa nekog Studenca i gdje bi do te "šefovske pozicije" došla manipulirajući i gazeći..

realno da joj se nije posrećilo i uhvatila ovog naivca, to jest dogodio black swan, vjerojatno bi tako i završila.
Upala joj sikira u med. Ja još čekam da mene neka nađe. Ha ha ha. Koja mene uvati isto može ladit jaja jer jednostavno ono to je tako. Samo ja nepuštan nikog na sebe. Tu je proboem. Triba se oznojit za tako šta , praktički ponizit , odbacit ženski ego.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 19:33

Po meni je ta Vladimira pametna ženska. Ženske neprocjenjujem po izgledu , to je prvi dojam , nego po umu. Po meni to pametna ženska. Ona se snašla pa vi drugi pivajte šta oćete. Sad će fino muž eu zasrupnik pet godina plus dvije godine otpremnina. Ona odgaja dicu. To je ženska pametna.

Nije ona njega uvatila , mogle su i druge , nije in nitko smeta znaš samo ova jednostavno priliku ne propušta i to je ta priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 19:37

Nije nitko drugima zabranija da skinu njuf Sinčiću , samo te druge su princeze , nju netko triba vatat , daš ta će.

Evo lavica

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/vladimira-palfi-zivi-zid-biografija-zene-koju-optuzuju-da-iz-sjene-upravlja-strankom-pred-slomom---563582.html

To je prava ženska , to je lavica. Nije ona glupa uopće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 19:51

Ta priča ona njega uvatila , sad ću ti ja objasnit šta je to : oden ja na splitsku Rivu s transparentom na kojem piše : imam tri stana i vikendicu na Braču , tražim žensku

I onda ti one prolaze i misle se , njoj je neugodno

E jednoj neće biti neugodno. Zašto bi bilo. To je miljon eura ti se nudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 19:53

RayMabus wrote:Ta priča ona njega uvatila , sad ću ti ja objasnit šta je to : oden ja na splitsku Rivu s transparentom na kojem piše : imam tri stana i vikendicu na Braču , tražim žensku

I onda ti one prolaze i misle se , njoj je neugodno

E jednoj neće biti neugodno. Zašto bi bilo. To je miljon eura ti se nudi.
I onda ćeš posli doć komentirat ti , Yoda i ostali kako je ona njega uvatila.

Nije ona njega uvatila nego on nju jer je tražija žensku koja zna šta oće u životu i nije joj neugodno ništa da taj cilj i ostvari.

Eto to ti je prava žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 20:21

I to se zovu Dinamike. Dinamike su poriv prema opstanku. Druga dinamika je sek i kreiranje obitelji. Ako ona oće dicu onda je to to. Namjera je uzrok. I sad samo snima. Ćin snimi krajičkom oka dobru priliku nije njoj neugodno. Ta kuca direkt na vrata. Odma pravo u glavu.

E to ti je prava žena. Neće ta sutra kad joj se dite razboli nešto čekat red ispri vrata kod doktora neće ih sve prič i lupit šakon o vrata i reč Otvaraj
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 20:23

Šta će njoj bit neugodno. Za koga i zašto ? To je jaka druga dinamika. Nema greške.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 20:26

Žene su tu radi odgoja dice. Šta će njoj bit neugodno ić na muškog koji je prilika ? Jedino ako nije normalna ili ima slabu drugu dinamiku a ako to nema jako šta očekuje od muškog onda ?

Kakvi neugodno i kakvo oću neću. Ova će te krajilčkon oka snimit jer joj je to posal a kad te snimi 24 sata dnevno će mozgat kako da te odvede u šumarak , izjebe i zatrudni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by RayMabus 7/6/2019, 20:34

U biti ovakvu ja žensku čekam. Nije mene ni brige al doslovno tako no nigdi nisan reka da neću. Oću samo ćeš me morat uvatit a ako nećeš ti oće neka druga. Ja se uopće time ne zamaran praktički to je neka vrst nagrade šta će joj upast sikira u med jer ću nagradit tu njenu jaku drugu dinamiku i jaku namjeru da baš mene odvede u šumurak i izjebe. Eto tako. A ove druge nek se misle šta će i kako će u životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by jastreb 7/6/2019, 20:39

Kratka definicija Žuivog zida.

Perjanica Pernar,nespojiv sa uštaglhenim Sinčićem(ima baš i pravo prezime) i bundžijom Bunjcem.

To se moralo raspasti i netko otpasti,kao što su Đole i Bajaga otpali od Bore.

Jedini tko će još imati neke šamse,birt će Pernar. I to uglavnom kod mlade populacije.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by veber 7/6/2019, 20:52

nemreš ti, a da ne navedeš nekaj iz susjedstva.

pa fakat vas srblje treba poslat u tri pm i u  otađibinu. a u rijeci i okolici vas se nakotilo pun kurac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by kic 7/6/2019, 20:57


Mrtvi Zid
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by jastreb 7/6/2019, 20:59

veber wrote:nemreš ti, a da ne navedeš nekaj iz susjedstva.

pa fakat vas srblje treba poslat u tri pm i u  otađibinu. a u rijeci i okolici vas se nakotilo pun kurac.
U Rijeci je planuo ustaški ustanak. Ustašoziomboidi išarali Rijeku ustaškijem simbolima.

Rijeka mog djetinjstva je krepala.

Umro je borački i komunistički kadar. Umro je rock.

Pojavio se turbofolk i ustašlook.

Jadna omoja Rijeka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by veber 7/6/2019, 21:05

kic wrote:
Mrtvi Zid
kao i sve u hrvatskoj, slučajni zid.

jednostavno svi politiku vide kao grabež i uhljebljenje, a ne kao predstavnike naroda.

da se uvede rimsko oravo kao u doba republike, ne bi se zajebavali jer je rulja imala pravo kamenovat govornika.

isto tako i odvjetnike ako bi spušili malo bi ga jelte pomilovali kamenjem.

a u doba tranzicije znači ubojstvo cezara i dolazak na vlast njegovog pranećaka augusta, cenzus je bio 1 000 000 sestercija, čime se osiguravalo da političar ima volju bavit se probitkom prvenstveno za državu a onda i za narod.

kod nas je pak obrnuto gdje svi vide politiku kao sredstvo laganog života.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by veber 7/6/2019, 21:10

jastreb wrote:
veber wrote:nemreš ti, a da ne navedeš nekaj iz susjedstva.

pa fakat vas srblje treba poslat u tri pm i u  otađibinu. a u rijeci i okolici vas se nakotilo pun kurac.
U Rijeci je planuo ustaški ustanak. Ustašoziomboidi išarali Rijeku ustaškijem simbolima.

Rijeka mog djetinjstva je krepala.

Umro je borački i komunistički kadar. Umro je rock.

Pojavio se turbofolk i ustašlook.

Jadna omoja Rijeka.
rijeka je oduvijek bila leglo srblja, neradnika i komunjara. pride je i ružan grad bez obzira što su austrougari pokušali napravit od nje.

nema jebeni autobusni kolodvor. vraćao sam rent-a-car auto i adresa žabice bb, ja ga sparkam i još si mislim koliki parking i nigdje nikog, samo dva busa. dolazi mi tip i veli: nemrete tu parkat to je autobusni kolodvor.
kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?
autobusni kolodvor!
aaaaa
odite u užarsku tamo je parking za iznajmljene aute.
ok.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by jastreb 7/6/2019, 21:13

veber wrote:
jastreb wrote:
veber wrote:nemreš ti, a da ne navedeš nekaj iz susjedstva.

pa fakat vas srblje treba poslat u tri pm i u  otađibinu. a u rijeci i okolici vas se nakotilo pun kurac.
U Rijeci je planuo ustaški ustanak. Ustašoziomboidi išarali Rijeku ustaškijem simbolima.

Rijeka mog djetinjstva je krepala.

Umro je borački i komunistički kadar. Umro je rock.

Pojavio se turbofolk i ustašlook.

Jadna omoja Rijeka.
rijeka je oduvijek bila leglo srblja, neradnika i komunjara. pride je i ružan grad bez obzira što su austrougari pokušali napravit od nje.

nema jebeni autobusni kolodvor. vraćao sam rent-a-car auto i adresa žabice bb, ja ga sparkam i još si mislim koliki parking i nigdje nikog, samo dva busa. dolazi mi tip i veli: nemrete tu parkat to je autobusni kolodvor.
kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj?
autobusni kolodvor!
aaaaa
odite u užarsku tamo je parking za iznajmljene aute.
ok.
Rijeku je uništila izdajnička socijaldemokratska kontrarevolucionarna klika predvođena MikiMausom Linićem i Oberšnelom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by veber 7/6/2019, 21:20

pa to je vaša svojta, daj hiti koji citat od njegoša.

poznatog rvata, kojeg rado citiraš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by jastreb 7/6/2019, 21:25

veber wrote:pa to je vaša svojta, daj hiti koji citat od njegoša.

poznatog rvata, kojeg rado citiraš.
Evo jedne prigodne baš za Rijeku. 

Velikaši, proklete im duše, 
na komade razdrobiše carstvo, 
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Puko Živi Zid - Page 13 Empty Re: Puko Živi Zid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum