ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 Thu 23 May - 15:34

RayMabus wrote:Ova država ( Hdz/sdp ) živi na ovoj šemi :: turizam + visoki porezi

To je od 2000 godine pa nadalje dovelo do pada nataliteta koji sad dolazi na naplatu a ulsakom u eu i bežanijom masovnom mladih na zapad di su uvjeti za podizanje obitelji bolji.

Jedino kome je dobro u ovoj državi su razno razni uhljebi.

E al to ti nije 100% populacija nego u najboljem slučaju 50%

I sad fino uvozi 200 tisuća crnaca i Arapa u Hrvatsku jer nemaš više vlastitu radnu snagu

Aj zdravo
Ali ja svako malo čujem i čitam kako je porasla industrijska proizvodnja. 

Doduše ne kontam proizvodnja ČEGA ... ali hajde

Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 Thu 23 May - 15:36

crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:

JA sam nakon Oluje i mirne reintegracije bio ubijeđen da će Hrvatska cvjetati. 

Zajebo sam se

A ja, budala, ja sam čak išao postat Hrvat.
Tvoj problem. JA sam kao takav rođen i to od oba roditelja Hrvata
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus Thu 23 May - 15:38

RayMabus wrote:Ova država ( Hdz/sdp ) živi na ovoj šemi :: turizam + visoki porezi

To je od 2000 godine pa nadalje dovelo do pada nataliteta koji sad dolazi na naplatu a ulsakom u eu i bežanijom masovnom mladih na zapad di su uvjeti za podizanje obitelji bolji.

Jedino kome je dobro u ovoj državi su razno razni uhljebi.

E al to ti nije 100% populacija nego u najboljem slučaju 50%

I sad fino uvozi 200 tisuća crnaca i Arapa u Hrvatsku jer nemaš više vlastitu radnu snagu

Aj zdravo
U ovoj njihov računici postoji problem , naime turizam i wehabdije ne idu zajedno.

Šah mat.

Čekamo idući islamistički napad u Njemačkoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Guest Thu 23 May - 15:41

michaellcmacha wrote:jebiga nihil nitko ti nije kriv što nisi ni tajin sin, a nisi ni oran zasukati rukave pa raditi i zaraditi... moj sin je tak napunio 19-tu i već ima 2 godine staža radeći na teškim građeinskim

nihil je završio faks pa radi po bauštelama, skladištima...

jer ne cijenite intelektualni rad, ne cijenite znanje, ne želite mu platiti da vam napravi proračune, bilance, da izračuna faktore rizika i osmisli poslovni plan, nema toga kod nas

ti isto ne želiš platiti nekom agronomu za njegovu ekspertizu, nego se radije pouzdaješ u bapske priče i drevnu mudrost "travara"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici Thu 23 May - 15:45

a baš to, rješava sam na fakasu diferencijalni račun gdje ti treba minimalni IQ 110 poena, da bi išao na bauštelu gdje ti treba 70 IQ 

pa baš ako se upire, radio sam po skladištima, gradilištima, lopati, čak znam i upravljati nekim građevinskim strojevima, :D samo mi to nije životni doseg, jer je slabo plaćeno i eventualno privremeno rješenje

i neznam zašto svakoga na forumu baš zanimaju moje financije, gdje radim,  par puta sam stavljao i svoje financijsko stanje, i rekao čime se bavim, iman pola foruma na fejsu, tako da ostali ionako mogu saznati preko drugih, pa koga zanima moj osobni život, neka mi slobodno pošalje PP , sve ću poslati, bankovni račun, kripto račun, ugovor za ovu sezonu što sam potpisa , prometnu od auta, itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21130
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus Thu 23 May - 15:56

AssadNaPodmornici wrote:a baš to, rješava sam na fakasu diferencijalni račun gdje ti treba minimalni IQ 110 poena, da bi išao na bauštelu gdje ti treba 70 IQ 

pa baš ako se upire, radio sam po skladištima, gradilištima, lopati, čak znam i upravljati nekim građevinskim strojevima, :D samo mi to nije životni doseg, jer je slabo plaćeno i eventualno privremeno rješenje

i neznam zašto svakoga na forumu baš zanimaju moje financije, gdje radim,  par puta sam stavljao i svoje financijsko stanje, i rekao čime se bavim, iman pola foruma na fejsu, tako da ostali ionako mogu saznati preko drugih, pa koga zanima moj osobni život, neka mi slobodno pošalje PP , sve ću poslati, bankovni račun, kripto račun, ugovor za ovu sezonu što sam potpisa , prometnu od auta, itd
Meni pošalji 1000 kuna i ja ću ti virovat.

Usput evo ti odgovor na ono pitanje o brodskoj liniji zračna luka - glavna luka Split

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/promo/clanak/id/605045/brodom-od-zracne-luke-do-centra-splita-za-samo-20-minuta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici Thu 23 May - 15:58

zašto 1000kn?  :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21130
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Hektorović Thu 23 May - 15:59

RayMabus wrote:
Usput evo ti odgovor na ono pitanje o brodskoj liniji zračna luka - glavna luka Split

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/promo/clanak/id/605045/brodom-od-zracne-luke-do-centra-splita-za-samo-20-minuta

Ima li kakva linija Split-Trogir?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:00

AssadNaPodmornici wrote:zašto 1000kn?  :D
Pa eto tako jer me boli kurac koliko netko ima para. Ja mu samo kažen pošalji mi tisuću kuna i to je to. Kraj rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:01

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Usput evo ti odgovor na ono pitanje o brodskoj liniji zračna luka - glavna luka Split

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/promo/clanak/id/605045/brodom-od-zracne-luke-do-centra-splita-za-samo-20-minuta

Ima li kakva linija Split-Trogir?
Pa to ti je Trogir. Do Trogira moš pješke ili autobusom. Trogir je pet kilometara istočnije. Moš pjehe do Trogira. Ja mislin da nema nit pet kilometara , možda tri kilometra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici Thu 23 May - 16:08

ovo je dobra stvar.. usput taxisti i uberaši na aparatima,  taxisti su prije naplaćivali split-airport i 50-60€ , dok nije došao uber, sada oni naplaćuju 30€, uber 180kn,  ..i voziš se minimalno 30min, a često i više, sada te ovaj as prebaci od zračne luke do centra splita za 15minuta i to si na moru,.. za nekoga tko noći u centru splita ovo je vrh

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21130
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus Thu 23 May - 16:10

Trogir ti je tri kilometra od zračne luke , možda četiri nije više , ja san to par puta proša pjehe , to je pet minuti hoda.

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Mapa3

Imaš bus na aerodromu , ima tri stanice do Trogira ako i toliko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by michaellcmacha Thu 23 May - 18:21

pokajnik wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga nihil nitko ti nije kriv što nisi ni tajin sin, a nisi ni oran zasukati rukave pa raditi i zaraditi... moj sin je tak napunio 19-tu i već ima 2 godine staža radeći na teškim građeinskim

nihil je završio faks pa radi po bauštelama, skladištima...

jer ne cijenite intelektualni rad, ne cijenite znanje, ne želite mu platiti da vam napravi proračune, bilance, da izračuna faktore rizika i osmisli poslovni plan, nema toga kod nas

ti isto ne želiš platiti nekom agronomu za njegovu ekspertizu, nego se radije pouzdaješ u bapske priče i drevnu mudrost "travara"
e jebiga sad ako je bruno novak, baba koja priča bapske priče onda se pouzdam upravo u to što navodiš.... nikad nigdje nisam tvrdio da je travarska mudrost ober mudrost, da je tomu tako onda ne bih slušao savjete liječnika koji me je održao na životu i uputio što i kako nadalje i u cilju sanacije nastale štete a i po pitanju aktivnosti a i po pitanju terapije i dodataka.. 
što se tiče njega (nihila), meni je žao što nije uspio pronaći posao u okviru svoje stručne spreme, naravno i njega osobno ali i cijele te generacije ili generacije... jbg svakih nekoliko generacija nešto zajebe... i  mojih nekoliko generacija je grdo sjebano pa što je tu je ide se dalje....

inače ja se bilo kakvim uzgojom bilo čega nikad nisam bavio profesionalno nego isključivo iz hobija i za svoje potrebe tako da opseg tih aktivnosti nikad nije bio toliki da je bilo potrebno raditi poslovne projekcije i planove rada i proizvodnje... iako spomenuvši gore navedenog profesora da sam kojim slučajem išao u te vode sve bi to bilo pokriveno, makar ni to nijee jamac za uspjeh jer je presudan faktor "ruka ruku mije" a tu pak nikad nisam bio domaći....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AlfaOmega Thu 23 May - 18:27

pokajnik wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga nihil nitko ti nije kriv što nisi ni tajin sin, a nisi ni oran zasukati rukave pa raditi i zaraditi... moj sin je tak napunio 19-tu i već ima 2 godine staža radeći na teškim građeinskim

nihil je završio faks pa radi po bauštelama, skladištima...

jer ne cijenite intelektualni rad, ne cijenite znanje, ne želite mu platiti da vam napravi proračune, bilance, da izračuna faktore rizika i osmisli poslovni plan, nema toga kod nas

ti isto ne želiš platiti nekom agronomu za njegovu ekspertizu, nego se radije pouzdaješ u bapske priče i drevnu mudrost "travara"
U socijalizmu bu bija fino zbrinut. Ali on voli kapitalizam i ljuti se na socijalizam.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AlfaOmega Thu 23 May - 18:29

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zašto 1000kn?  :D
Pa eto tako jer me boli kurac koliko netko ima para. Ja mu samo kažen pošalji mi tisuću kuna i to je to. Kraj rasprave.
Ni poanta da on šalje. Poanta zakaj pokazuje račun je da mi možemo slati njemu. Humanizam i to.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AlfaOmega Thu 23 May - 18:30

Ja sam mu jedne prilike reka poslati pare ak kaže da navija za Assada. I pogodi za koga sad navija?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici Thu 23 May - 18:43

AlfaOmega wrote:Ja sam mu jedne prilike reka poslati pare ak kaže da navija za Assada. I pogodi za koga sad navija?
navijam za Assada

  ovdje pošalji bitcoin 

https://www.blockchain.com/btc/address/3C4UPCZ4hKJRsR9J4UGtELzfbnLUBN4qS3
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21130
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Leviathan2 Thu 23 May - 18:49

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pokajnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nisam niti ja zna za Kineske zabrane dok nije izbilo ovo sranje sa Huaweiom,  jebote oni ništa nemaju.. ja da dodđem kao turist u Kinu, nesmijen se legano spojiti niti na gmail, niti na facebook, niti slati poruke whatspaom, niti viberom, niti messangerom, niti koristi uber.. niti pogleati youtube..

ok mogu instalirati na laptopu VPN programe koji zaobilaze Kineski vatrozid, ali sve jedno..

ako znaš nekog tko se preselio u Kkinu pa tamo radi, pitaj ga kako prebacuje novce u Hrvatsku

jer sa računa iz kineske banke ne možeš prebaciti na račun u hrvatskoj banci, iako si stranac u Kini na privrtemenom radu :^0
nisam to zna, a neznam nikoga da ide u kinu. a to je debilno. očito da tvoj zarađeni novac nije tvoj čakl i kada platiš porez na njega, to je novac partije u kini.

a naš HDZ iselilo 500 000 mladih, a da bi uvezli desetke tisuća divljaka sa bliskog istoka koji će cijelu zaradu slati van RH  :tu
jesi ti u nekoj fazi blebanja gluposti ili se povodiš... jesi li ti upratio kolike su inozemne devizne doznake u zadnjih 6 godina, one evidentirane i knjižene i plus na to dodaj 120% onih koje su donešene u džepu...
devizne doznake su jedno, iseljavanje je drugo. 
prema postu od forumaša "pokajnik" izgleda da ne možeš poslati deviznu doznaku iz Kine u RH
mozes,ne mozes izvlacit kapital iz firmi, tj nema onog  podjela profita na kraju godine, sto se tice uplacivanja na racun, to nije problem.  frend kinez u svici je kupovao nekom rodijaku treger hoze, ona kratke hlacice sa tregerima, narodnjacka nosnja,  rodjak mu uredno doznacio lovu na njegov konto, jest da je platio transakciju ohoho al to su bankarske sheme,  ni ovi moi bosanci ne salju doma lovu preko racuna nego nose u keshu, pojede ih transakcija

_________________
Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Leviathan2 Thu 23 May - 18:50

AssadNaPodmornici wrote:
AlfaOmega wrote:Ja sam mu jedne prilike reka poslati pare ak kaže da navija za Assada. I pogodi za koga sad navija?
navijam za Assada

  ovdje pošalji bitcoin 

https://www.blockchain.com/btc/address/3C4UPCZ4hKJRsR9J4UGtELzfbnLUBN4qS3
ili bar bon za mobitel :D

_________________
Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AlfaOmega Thu 23 May - 18:56

Neće njegovog jeftinog kineza dirati. Udarili su samo na Huawei. 

Posla sam ti đoda bytecoin. Razlika u par slova, ništ strašno. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Guest Thu 23 May - 19:44

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nije ograničavanje, netko je uložio ogromne pare u istraživanje i razvoj onda drugi da krade?

kada bi bila legalna krađa, onda baš nitko se nebi bavio istraživanjem i razvojem, jer zašto da ti ulažeš godine u razvoj neke tehnologije, i onda dođe susjed, mazne to i legalno prodava. neide to tako. onda ti i ostali kažete "OK neću niti ja biti lud" i nitko više ne razvija ništa novog.
pa realno kinezi i jesu najveci plagijatori...90% njihovog oruzja plagirano od rusa...naravno ruje su to debelo naplatile i tu ih trump lovi..kinezi su prije svega proizvođaci i nemaju toliko razvijenu istrazivacku inudstriju...trump samo zeli naplatiti ono sto su fotokopirali kionezi ne zele platiti zato trump ih prca i tako ukrug
Pa nije bas tako...u stvari su Jemeri najveci svjecki plagijatori..da nije europskih postignuca,posebice,svapskih ibritanskih,jos bi danas bili na nivoju Đona Vejna..sve sto imaju u biti je Europsko..da ne spominjem kradju dalekoistocnih inzenjera..

apropoteme..ARM je goli krc kao arhitektura..Kinezi buju nesh vec smislili...Kad se vrijedne ruke slože..jel.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 5 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum