ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2019, 13:50

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pokajnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nisam niti ja zna za Kineske zabrane dok nije izbilo ovo sranje sa Huaweiom,  jebote oni ništa nemaju.. ja da dodđem kao turist u Kinu, nesmijen se legano spojiti niti na gmail, niti na facebook, niti slati poruke whatspaom, niti viberom, niti messangerom, niti koristi uber.. niti pogleati youtube..

ok mogu instalirati na laptopu VPN programe koji zaobilaze Kineski vatrozid, ali sve jedno..

ako znaš nekog tko se preselio u Kkinu pa tamo radi, pitaj ga kako prebacuje novce u Hrvatsku

jer sa računa iz kineske banke ne možeš prebaciti na račun u hrvatskoj banci, iako si stranac u Kini na privrtemenom radu :^0
nisam to zna, a neznam nikoga da ide u kinu. a to je debilno. očito da tvoj zarađeni novac nije tvoj čakl i kada platiš porez na njega, to je novac partije u kini.

a naš HDZ iselilo 500 000 mladih, a da bi uvezli desetke tisuća divljaka sa bliskog istoka koji će cijelu zaradu slati van RH  :tu
jesi ti u nekoj fazi blebanja gluposti ili se povodiš... jesi li ti upratio kolike su inozemne devizne doznake u zadnjih 6 godina, one evidentirane i knjižene i plus na to dodaj 120% onih koje su donešene u džepu...
devizne doznake su jedno, iseljavanje je drugo. 
prema postu od forumaša "pokajnik" izgleda da ne možeš poslati deviznu doznaku iz Kine u RH

AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 13:50

Ja sam bankrot tako da neman ništa na računu osim nekih 50 kuna. Meni se mogu napušit kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2019, 14:30

RayMabus wrote:Ja sam bankrot tako da neman ništa na računu osim nekih 50 kuna. Meni se mogu napušit kurca.
hvalia si se kako imaš 30 - 40 000kn , izgleda da se otopila lova.. morat ćeš ponovo raditi
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 14:32

Banke u Hrvatskoj su u stranom vlasništvu. Sad fino postoje određeni ekonomski problemi u državama maticama tih banaka i onda lipo sišu novac iz produžnica ( Hrvatske npr ).

Meni mogu posisat kurac. Ja san svojih 60 tisuća kuna podiga na vrime i ne zanimaju me ni oni ni održivost ekonomske ovih uhljeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 14:37

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Ja sam bankrot tako da neman ništa na računu osim nekih 50 kuna. Meni se mogu napušit kurca.
hvalia si se kako imaš 30 - 40 000kn , izgleda da se otopila lova.. morat ćeš ponovo raditi
Neman više , diga san ih s banke jer nanjušim kad mi je lova u opasnosti.

Yoda ne triban ja ništa radit. Dok san radija po plaće san trošija na duvan , pivu i gorivo za doć na posal. Sad ležin doma , duvan motan , pivu ne pijen a ako i popijen to je 40 kuna svako treći , četvrti il peti dan. Auto mi leži na parkingu. Kad san doša na tehnički lik mi kaže rezervoar goriva jer je vidija kolimo san kilometara napravija u godinu dana. Rezervoar goriva.

Iman dva stana plus stari penzija , to mi pokrije režije , hranu , kavu i duvan ( na motanje ) i mene boli kurac.

Ako mi bude zafalit para za registirat auto dogodine otić ću do babe i pitat je 2400 kuna.

Mene ti boli kurac. Samo čekam ovu Austriju 2020 da otvori svoje tržište rada da se mogu još više smijat ovim debilima ode : država plus poslodavci.


Last edited by RayMabus on 23/5/2019, 14:39; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by AssadNaPodmornici 23/5/2019, 14:37

tvoj osobni izbor :tu 

neka guštaj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 14:42

AssadNaPodmornici wrote:tvoj osobni izbor :tu 

neka guštaj
Pa guštan. Pa diga san se u jedan i po popodne. Sad pijen kavicu. Mislija san ić ubrat malo trišanja al zagrmilo i pogleda vani ono tmurni oblaci sad će pljusak dakle kavica i ležiš na kuču i boli te kurac jer si se situira da imaš za režije , hranu , duvan i kavu ( čak više ne pijen kavu pravu nego Divku koja je 7,5 kuna a isto ko kava sve ) i pošto znam podatke iz budućnosti moje je samo da ležin doma i čekan treći svijetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 14:45

Novac je povjerenje.

Kad je Plsnkovic prekinija s Moston ja san popizdija. Vidija to ne vodi nigdi. Nedugo nakon toga da / dobija otkaz , sve pare s banke lagano potrošija ( ostalo mi još par tisuća kuna keša ) i jebite se pajdo :

Uvozi 200 tisuća muslimana i crnaca u Hrvatsku.

Tko van jebe mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 15:02

Sad će im desnica ovaj vikend u eu parlamentu poduplat broj glasova. Iako se to nas ne tiče to je pokazatelj da ako nastave s trpačinom na idućim eu izborima za pet godina desnica će doć na vlast.

Plenkovic je u dvi godine diga radne dozvole sa 7 na 65 tisuća a iduće će na sto tisuća a čekaju ga parlamentarni izbori a očekuje podršku desnice a ovi će glasat za Hasu pa nek onda skuplja 76 ruka u saboru i nek se spaja s Berom iz SDP jer to je politika sve za fotelje , fotelje za ništa i drži vodu dok majistori ne odu.

To je Merkeličina politika , dok je na vlasti dobro je a čin se skine ode sve u kurac.

To su nikakvi političari. Nema tu pogleda u budućnost nego samo od mandata do mandata a budućnost je jasna : natalitet cici krep i uteklo po miljona mladih.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by michaellcmacha 23/5/2019, 15:03

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pokajnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nisam niti ja zna za Kineske zabrane dok nije izbilo ovo sranje sa Huaweiom,  jebote oni ništa nemaju.. ja da dodđem kao turist u Kinu, nesmijen se legano spojiti niti na gmail, niti na facebook, niti slati poruke whatspaom, niti viberom, niti messangerom, niti koristi uber.. niti pogleati youtube..

ok mogu instalirati na laptopu VPN programe koji zaobilaze Kineski vatrozid, ali sve jedno..

ako znaš nekog tko se preselio u Kkinu pa tamo radi, pitaj ga kako prebacuje novce u Hrvatsku

jer sa računa iz kineske banke ne možeš prebaciti na račun u hrvatskoj banci, iako si stranac u Kini na privrtemenom radu :^0
nisam to zna, a neznam nikoga da ide u kinu. a to je debilno. očito da tvoj zarađeni novac nije tvoj čakl i kada platiš porez na njega, to je novac partije u kini.

a naš HDZ iselilo 500 000 mladih, a da bi uvezli desetke tisuća divljaka sa bliskog istoka koji će cijelu zaradu slati van RH  :tu
jesi ti u nekoj fazi blebanja gluposti ili se povodiš... jesi li ti upratio kolike su inozemne devizne doznake u zadnjih 6 godina, one evidentirane i knjižene i plus na to dodaj 120% onih koje su donešene u džepu...
devizne doznake su jedno, iseljavanje je drugo. 
prema postu od forumaša "pokajnik" izgleda da ne možeš poslati deviznu doznaku iz Kine u RH
ti spadaš u skupinu onih koji smatraju da si ti na šteti i po osnovi uhljebljivanja u hrvatskoj, ali samo i zato jer ti nisi u toj poziciji, a s druge strane po osnovi što ljudi odlaze za boljom prilikom koja je oduvijek bila vani za one koji imaju volju raditi... ti pak ne spadaš u tu skupinu jer sam navodiš da te samo interesira kako da smuljaš, spakljaš i prevariš, po mogućnosti utajiš, a to niti u njemačkoj, niti u irskoj nema prolaza... jebiga nihil nitko ti nije kriv što nisi ni tajin sin, a nisi ni oran zasukati rukave pa raditi i zaraditi... moj sin je tak napunio 19-tu i već ima 2 godine staža radeći na teškim gražeinskim strojevima za relativno malu plaću skupljajući radno iskustvo s kojim će za godinu dana bez problema aplicirati za 10 puta bolje plaćen isti taj posao u okolici stuttgarta ili ulma ili frankfurta... ja sa 50%-nim oštećenjem srčanog mišića i dalje sam u svakoj mogućoj prilici radno aktivan i evo nakon 3 godine rehabilitacije budem se bez puno uvijanja i kalkulacija upustio u ozbiljnije radne aktivnosti tu u hrvatskoj pa dokle ide nek ide... iseljavanje je nije trend nego proces koji traje više od 250 godina zbog ovih ili onih razloga... niti jedan do sad nije nepopravljivo i nenadoknadivo naštetio ukupnom hrvatskom korpusu, a niti neće u doglednom vremenu, a što će i kako biti za 200 godina to ionako nije u domeni ovovjekih...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 23/5/2019, 15:10

RayMabus wrote:Sad će im desnica ovaj vikend u eu parlamentu poduplat broj glasova. Iako se to nas ne tiče to je pokazatelj da ako nastave s trpačinom na idućim eu izborima za pet godina desnica će doć na vlast.

Plenkovic je u dvi godine diga radne dozvole sa 7 na 65 tisuća a iduće će na sto tisuća a čekaju ga parlamentarni izbori a očekuje podršku desnice a ovi će glasat za Hasu pa nek onda skuplja 76 ruka u saboru i nek se spaja s Berom iz SDP jer to je politika sve za fotelje , fotelje za ništa i drži vodu dok majistori ne odu.

To je Merkeličina politika , dok je na vlasti dobro je a čin se skine ode sve u kurac.

To su nikakvi političari. Nema tu pogleda u budućnost nego samo od mandata do mandata a budućnost je jasna : natalitet cici krep i uteklo po miljona mladih.

Pa pa
Danas su na Zapadu na vlasti mediokriteti i nesposobni birokrati. 

Nekad su tu bili državnici poput Brandta, Šmita, Kola, Miterana i Širaka, Palmea, Kraiskog pa i Reagana i Tačerke šta god ko mislio o njima. Ovo danas je kataklizma.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by michaellcmacha 23/5/2019, 15:12

RayMabus wrote:a budućnost je jasna : natalitet cici krep i uteklo po miljona mladih.

Pa pa
ma to uopće nema veze sa aktualnom situacijom... natalitet je u stagnaciji več oko 50 godina, u tom periodu u hrvatskoj kao i na cijelom prostoru bivše yuge ljudi počeli migrirati u najvećem broju, do tada iz ruralnih sredina u gradove... da su mogli radili bi to i ranije ali npr još 30-tih godina prošlog stoljeća nisi se mogao legalno trajno  naseliti na području nekog grada ako si bio iz vukojebine... isti je kurac i sa preko državnim migracijama... da se ikako moglo masovno iseljavati prije 300 godina već tada bi se iz hrvatske iselilo sve što može puzati a kamoli hodati.... i tko bi onomad bio kriv za to... hdz...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 23/5/2019, 15:13

Jebi ga sad ... najlakše je optuživati HDZ za sve.

Ipak je to pojednostavljivanje stvari.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 15:15

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:a budućnost je jasna : natalitet cici krep i uteklo po miljona mladih.

Pa pa
o
ma to uopće nema veze sa aktualnom situacijom... natalitet je u stagnaciji več oko 50 godina, u tom periodu u hrvatskoj kao i na cijelom prostoru bivše yuge ljudi počeli migrirati u najvećem broju, do tada iz ruralnih sredina u gradove... da su mogli radili bi to i ranije ali npr još 30-tih godina prošlog stoljeća nisi se mogao legalno trajno  naseliti na području nekog grada ako si bio iz vukojebine... isti je kurac i sa preko državnim migracijama... da se ikako moglo masovno iseljavati prije 300 godina već tada bi se iz hrvatske iselilo sve što može puzati a kamoli hodati.... i tko bi onomad bio kriv za to... hdz...
Pa ja nisan stavija PDV od 25%.

Zna se tko je ; hdz/sdp
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 15:16

Ringo10 wrote:Jebi ga sad ... najlakše je optuživati HDZ za sve.

Ipak je to pojednostavljivanje stvari.
Pa oni i jesu krivi , oni i njihova sestrinska stranka SDP.

Normalno da su krivi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 23/5/2019, 15:17

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Jebi ga sad ... najlakše je optuživati HDZ za sve.

Ipak je to pojednostavljivanje stvari.
Pa oni i jesu krivi , oni i njihova sestrinska stranka SDP.

Normalno da su krivi.
PA dobro, možda si u pravu. Jedino su oni i vladali.

JA sam nakon Oluje i mirne reintegracije bio ubijeđen da će Hrvatska cvjetati. 

Zajebo sam se
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 15:19

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Jebi ga sad ... najlakše je optuživati HDZ za sve.

Ipak je to pojednostavljivanje stvari.
Pa oni i jesu krivi , oni i njihova sestrinska stranka SDP.

Normalno da su krivi.
PA dobro, možda si u pravu. Jedino su oni i vladali.

JA sam nakon Oluje i mirne reintegracije bio ubijeđen da će Hrvatska cvjetati. 

Zajebo sam se
Nije možda nego 100%

U nas još dičja kolica su u sustavu PDV a seru o demografskoj obnovi

Pajdo ....tu nešto ne štima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by vuksadinare 23/5/2019, 15:21

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Jebi ga sad ... najlakše je optuživati HDZ za sve.

Ipak je to pojednostavljivanje stvari.
Pa oni i jesu krivi , oni i njihova sestrinska stranka SDP.

Normalno da su krivi.
PA dobro, možda si u pravu. Jedino su oni i vladali.

JA sam nakon Oluje i mirne reintegracije bio ubijeđen da će Hrvatska cvjetati. 

Zajebo sam se
neka cvjeta tisuce cvjetova..evo vidis ja nisam...ja sam znao da ce biti toplo hladno...zasto?...zato jer je rat zavrsio...a nije se nista rjesilo i zato sto nije islo sve po redu..vec se sve melo pod tepih...a preslo na ono sto je trebalo biti tek deseto po redu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by RayMabus 23/5/2019, 15:28

Ova država ( Hdz/sdp ) živi na ovoj šemi :: turizam + visoki porezi

To je od 2000 godine pa nadalje dovelo do pada nataliteta koji sad dolazi na naplatu a ulsakom u eu i bežanijom masovnom mladih na zapad di su uvjeti za podizanje obitelji bolji.

Jedino kome je dobro u ovoj državi su razno razni uhljebi.

E al to ti nije 100% populacija nego u najboljem slučaju 50%

I sad fino uvozi 200 tisuća crnaca i Arapa u Hrvatsku jer nemaš više vlastitu radnu snagu

Aj zdravo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by crvenkasti 23/5/2019, 15:31

Ringo10 wrote:

JA sam nakon Oluje i mirne reintegracije bio ubijeđen da će Hrvatska cvjetati. 

Zajebo sam se

A ja, budala, ja sam čak išao postat Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Ringo10 23/5/2019, 15:34

RayMabus wrote:Ova država ( Hdz/sdp ) živi na ovoj šemi :: turizam + visoki porezi

To je od 2000 godine pa nadalje dovelo do pada nataliteta koji sad dolazi na naplatu a ulsakom u eu i bežanijom masovnom mladih na zapad di su uvjeti za podizanje obitelji bolji.

Jedino kome je dobro u ovoj državi su razno razni uhljebi.

E al to ti nije 100% populacija nego u najboljem slučaju 50%

I sad fino uvozi 200 tisuća crnaca i Arapa u Hrvatsku jer nemaš više vlastitu radnu snagu

Aj zdravo
Ali ja svako malo čujem i čitam kako je porasla industrijska proizvodnja. 

Doduše ne kontam proizvodnja ČEGA ... ali hajde
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 4 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum