ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 8 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Guest 25/5/2019, 15:13

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
jesi ti u nekoj fazi blebanja gluposti ili se povodiš... jesi li ti upratio kolike su inozemne devizne doznake u zadnjih 6 godina, one evidentirane i knjižene i plus na to dodaj 120% onih koje su donešene u džepu...
devizne doznake su jedno, iseljavanje je drugo. 
prema postu od forumaša "pokajnik" izgleda da ne možeš poslati deviznu doznaku iz Kine u RH
moj sin je tak napunio 19-tu i već ima 2 godine staža radeći na teškim gražeinskim strojevima za relativno malu plaću skupljajući radno iskustvo s kojim će za godinu dana bez problema aplicirati za 10 puta bolje plaćen isti taj posao u okolici stuttgarta ili ulma ili frankfurta.
Milo Moje Miha..sin ima da ti svako jutro,pisajuci krv,jebe sve po spisku,od prvog dana radeci na bajusteli,a tako bude i zadnjeg dana..Mozda,nakon 20-30 godina,se uzdigne na nivo predradnika,a o lovusi koja ce biti 10 puta veca,ce i nadalje sanjati..
Nece ti svabo u ruke dati stroj koji vrijedi stotine tisca ojra do milijune,na "skupljeno radno iskustvo..i za zdrkani viličar moras imati Šule,po mogucnosti svapsku..polaganje i papiri recimo za bus,kostaju 10 000 ojrova..sad zamisli polaganje za recimo stroj za asfaltiranje....baja moja neuki,ovdje u svabiji se ZNANJE PLACA...a ono steceno kroz iskustvo.,zaboravi...i Weberu su od ETF-a priznali samo jednu godinu,a taj nivo posla i love i dobija..

Po svemu,bit ce da ce ti sin ovo pjevati vrlo cesto.. lol! lol! lol!


daj ne seri i nee lupetaj bez veze jer u osnovi nemaš blage veze... sin mi je školovani strojar izučen i praktično obučen u jednoj od ponajbolje opremljenih tvrtki sa širokim spektrom radnih strojeva. u protekle dvije godine ovladao je sa i dogurao da radi na 5 različitih strojeva potpuno samostalno, s tim da ako ima tko tu da zna što je kaiser bager pauk, navedeni stroj je apsolvirao za nepunih 4 mjeseca iako je to iznimno kompliciran stroj i predviđen za vrlo zahtjevne poslove... svi njegovi radni zadaci na pojedinim strojevima su video dokumentirani, za svaki stroj tvrtka u kojoj je zaposlen mu izdaje certifikat o osposobljenosti za samostalni rad na istom i sad evo večeras sam preko prijateljske posredničke veze proslijedio kompletnu njegovu dokumentaciju s kojom će aplicirati za posao u svojoj struci... evo svetozare molim te lijepo onako ljudski ne seri i ne trpaj se gdje ti nije mjesto i o čemu nemaš pojma... i u konačnici nitko nije spominjao nikakvo predradništvo nego rad samostalnog strojara na određenim građevinskim strojevima... ajde da se levi javio pa da nešto pametno, iskustveno i konstruktivno kaže po tom pitanju ok ali ti daj nemoj pa jebote em nemaš veze s vezom, em si dilajla malo žešća. neću ni spominjat tvoje komplekse, patologiju laganja i izmišljanja i još koješta izvan svake pameti...

Gle,kako i svakoj drugoj Mlađi,na ovom svijetu,tako i tvojoj zelim da uspiju sto bolje u zivotu..i to je to..
CINJENICe koje ti govorim u PRAKSI,u SVABIJI,su ono sto rula..BEZ PAPIRA ne mos aplicirati na bilo koji bolji posel...

NEKADA se moglo progurati PRAKSOM i vJESTINOM,ali opet na onim nivojima,GDJE SVABI NE APLICIRAJU,.odnosno gdje ne zele raditi,nebitan sad razlog..

DANAS,ak osi recimo strujic,strojar,ma bilo sto(recimo u pitanju je srednja skola),ako je u pitanju STRANA diploma,sVABI ce je tretirati manjkavom,cisto iz razloga,jerbo su oni tu dalje ,nego bilo koje druge drzave u Europi,otisle..
ako se vec uhvatio sTROJEVA,e pa danas ti prosjecni sTROJAR mora baratati doslovno sa prijenosnim terminalima,,biti vje4st u CNC programiranju i jos sto cuda..zadnji put kad mi je dimnjacar bio,nosao je neki kurat ,sto je hibrid izmedju laptopa i neznamcegavec,..ugl.kad je kontrolirao plinski bojler,razvukao je hrpu te opreme da izmjeri ocita

sTROJEVI na gradilistu,ista stvar..novi pristupi gradjenju,nove tehnologije,traze i novo znanje,a svabi su tu azurni,doli,ne znam bas..
Kakogod..odvadi malo..ima i previse Svaba,a i svabica,koji ne mogu se domoci takvog polozaja upravljanja,pa na kraju rade nesh drugo..
ONO STO CE PRVO TRAZITI,je SKOLA ZA DATE MASHINE..ako je u pecatu RH.ocekuj u mnajboljem slucaju,neku jednostavnu mashinu,a i placa ce biti gurnuta na taj nivo..
ako se ima svapska skola,e to je vec drugi par rukava..

Guest
Guest


Back to top Go down

Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima - Page 8 Empty Re: Huawei gubi i procesore, Trump obrisao pod sa Kinezima

Post by Guest 25/5/2019, 15:15

michaellcmacha wrote:ne znam stvarno što si toliko glup.... jasno sam naglasio da je školovani strojar, koji je iznimno bio angažiran i zainteresiran za stjecanje praktičnih znanja u svojoj struci i za vrijeme školovanja i za vrijeme ovih dvije godine rada u firmi kao samostalni strojar... koji ti kurac nije jasan jebo te bog mutava... mogao je odmah otići raditi u njemačku jer je još u školi odlično radio na kombinirki i s x i sa euro komandama, ali je poanta bila da radi dvije tri godine i stekne znanje i osposobljenost i na velikim bagerima, buldozerima kako točkašima tako i gusjenišarima a pogotovo na spomenutom kaiseru bager pauku, za rad na kojem u dubinskim iskopima je plaća da ti pamet stane, a radnika koji su osposobljeni za rad na tom stroju je rijetkost jer većina ljudi ga zbog kompleksnosti izbjegava... uglavnom nebitno samo se ti drži svojih menadžerskih pozicija a pusti bijedu bauštelsku da se drnda u tamo nekom bezveznom stroju za kikiriki da li u hrvatskoj ili u njemačkoj ili gdje već...
dobro,osobno profiliranje je tvoj jedini alat i argument,svakako nish vrijedno paznje ..za mene ne brini,meni je dobro,i jos godina i po prijel nego dobijem svbapsko drzavljanstvo..a ti se u svojoj zavisti i jalnusnosti tjesi da muku mucim na teskim poslovima i kikiriki zaradi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum