ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENTALNO STANJE NACIJE

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 14:23

veber wrote:
The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
problem je što nas ima previše. većinu poslova može odraditi robot.
svi si zamšljaju robot kao nekaj super fajn, robot je obični stroj.

ako uvedemo robote, bez ljutnje, ti, svetoje, tamo neki smetlar neće imat posao.
problem robotike je socijalan, ne stvar rada.

ja mogu održavat 10ak robota u auto industriji 24/365 no onda hrpa ljudi gubi posao. čovječanstvo realno mora doći na milijardu da bi svi živjeli super.
sada je to kompletno nerealno.
Tih deset ljudi će onda glasat za Živi zid i onda oni preuzimaju vlast i daju nama za kavu , duvan i internet.

Sve štima.

Moja verzija Novog svijetskog poretka.

Šta se čudite ?

Nejasna vam je ideja jer je toliko jednistavna da vaši glupi mozgovi to nemogu percepirat.

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Guest 24/3/2019, 14:32

The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
aha...da mogu tako nesto adaptivno napraviti kao ljudsko bice,vec boi to bilo u upotrebi..jos duuuugo nece robot moci napraviti sofisticirane radnje,prilagodbe,a da ne pricam o o odlukama u datim situacijama,neki alternativni izbor..roboti su glupi,IO,binarni sustav..cak i tzv ekspertni sustavi imaju stalni nadzor ljudi..
roboti mogu fiksne stvari rjesavati..tamo gdje postoje samo dvije opcije 1 i 0...
Robot jos goooodinamanece moci posloziti ono sto ljudska ruka bez jebemti napravi..sve je to jos u povojima...
bas bi audi i vW uzimali kozojebe,za montazni dio,da to mogu roboti odraditi.,. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber 24/3/2019, 14:32

epikur37 wrote:
veber wrote:
The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
problem je što nas ima previše. većinu poslova može odraditi robot.
svi si zamšljaju robot kao nekaj super fajn, robot je obični stroj.

ako uvedemo robote, bez ljutnje, ti, svetoje, tamo neki smetlar neće imat posao.
problem robotike je socijalan, ne stvar rada.

ja mogu održavat 10ak robota u auto industriji 24/365 no onda hrpa ljudi gubi posao. čovječanstvo realno mora doći na milijardu da bi svi živjeli super.
sada je to kompletno nerealno.


Obzirom da roboti obavljaju većinu produktivnog posla, ljudske resurse treba preraspodijeliti u uslužni sektor: masaže, palijativa, briga o djeci, njega, glazba i sl.
roboti mogu obavljat sve. to uopće nije pitanje. s jedne strane imaš eru, čak i tebe. s druge strane imaš mene.
ja ću isprogramirat robotsku ruku, to su roboti u biti, da odsvira paganinija. no tu neće biti duše.

kao što ti rekoh prije, meni hauser svake godine pošalje ulaznice. nikad ih ne prodam, a mogao bi. i postoji koncert za dva čelosa i moju kći. neprocjenjivo i nemreš to sprogramirat. njih dva su svirala za moju kći, za nikog drugog već samo za nju.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 14:45

Zijev zijev , baš mi se spava , a diga se u podne , može još jedna kafica i izležavanje na kauču dok čekam utakmicu u šest popodne.

Namistiš život kako tebi odgovara a ne nekome drugom. Ljudi u ovoj državi da su pametni svi bi dali otkaz pa nek političari zavrnu rukave i rade. Al kad ste glupi pa ste fino odselili svi u Njemačku u Irsku a meni dođe na isto. Ja ću se za svoj položaj borit pa makar morao iselit i dva miljona Hrvata iz Hrvatske a ovdje napravit depopulaciju.

Nismo svi isti. Neki su glupi a neki su pametni npr vi ste glupi.

To je ta razlika između ludih koji odu u kurac i ludih koji ćuvaju ludilom svoje mentalno zdravlje.

Ako ti je loše.pa poludi , tako čuvaš svoje mentalno zdravlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by T. 24/3/2019, 15:02

'Spolne razlike prisutne su i u broju samoubojstava i načinima izvršenja. Udio muškog spola u stopi izvršenih samoubojstava iznosio je više od 70 posto 2017. godine.'

Šta kaže jelena veljača na ovo?

Inače smatram da je daleko najveća ovisnost danas ovisnost o društvenim mrežama i tzv. pametnim telefonima...

_________________
MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 15:04



https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/595309/budimpesta-u-kockicama-ali-srdzbu-hrvatskih-novinara-maari-nisu-uspjeli-sanirati-niti-ponuenim-ruckom

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Naviajci_budimpesta4-240319
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 15:09

Koga boli kurac za posal ? Odeš u Švabiju radit dva miseca terenski , zaradiš ko ode godinu dana da radiš ka pas.

Tko se više s time u Hrvatskoj zamara ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber 24/3/2019, 15:12

RayMabus wrote:Koga boli kurac za posal ? Odeš u Švabiju radit dva miseca terenski , zaradiš ko ode godinu dana da radiš ka pas.

Tko se više s time u Hrvatskoj zamara ?
daj se i ti skoncentriraj.

ekipa bez jezika, znanja i zvanja mjesečno može zaraditi 2500-3000€ ako imaš dobar ugovor firma ti plati spavanje i klopu. tko je štedljiv može 2000€ mjesečno ušparat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 15:13

veber wrote:
RayMabus wrote:Koga boli kurac za posal ? Odeš u Švabiju radit dva miseca terenski , zaradiš ko ode godinu dana da radiš ka pas.

Tko se više s time u Hrvatskoj zamara ?
daj se i ti skoncentriraj.

ekipa bez jezika, znanja i zvanja mjesečno može zaraditi 2500-3000€ ako imaš dobar ugovor firma ti plati spavanje i klopu. tko je štedljiv može 2000€ mjesečno ušparat.
E pa ja san radija ode za 3500 kuna i to noćne smjene i vikende pa sad računaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 15:16

Weber kako ti nekužiš da ovdje ljudi rade za 3500 kuna.

2000 eura to ti je taman to , dva miseca tamo ko ode cilu godinu. Sad kukaju kako nema radne snage pa da če uvozit pa skužili da njima moraju plaćat režije , gorivo pa ih ispadne 6000 kuna misečno.

Ajde moj pričaj priče nekom drugom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by epikur37 24/3/2019, 15:21

T. wrote:'Spolne razlike prisutne su i u broju samoubojstava i načinima izvršenja. Udio muškog spola u stopi izvršenih samoubojstava iznosio je više od 70 posto 2017. godine.'

Šta kaže jelena veljača na ovo?

Ništa, drpa pičku i bori se za bolji svijet.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber 24/3/2019, 15:53

RayMabus wrote:Weber kako ti nekužiš da ovdje ljudi rade za 3500 kuna.

2000 eura to ti je taman to , dva miseca tamo ko ode cilu godinu. Sad kukaju kako nema radne snage pa da če uvozit pa skužili da njima moraju plaćat režije , gorivo pa ih ispadne 6000 kuna misečno.

Ajde moj pričaj priče nekom drugom.
za 3500kn spavam, doma.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus 24/3/2019, 15:59

veber wrote:
RayMabus wrote:Weber kako ti nekužiš da ovdje ljudi rade za 3500 kuna.

2000 eura to ti je taman to , dva miseca tamo ko ode cilu godinu. Sad kukaju kako nema radne snage pa da če uvozit pa skužili da njima moraju plaćat režije , gorivo pa ih ispadne 6000 kuna misečno.

Ajde moj pričaj priče nekom drugom.
za 3500kn spavam, doma.
Pa normalno. Pa šta misliš zašto je uteklo 400 tisuća mladih na zapad kad je EU otvorila svoja vrata ? Zato šta su dobro plaćeni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber 24/3/2019, 16:05

znaš kaj? odoh na ručak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by AlfaOmega 24/3/2019, 16:05

Jednog dana će yehudim otvoriti pozitivnu temu o Hrvatskoj. Vidit ćete.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10265
2015-09-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber 24/3/2019, 17:05

AlfaOmega wrote:Jednog dana će yehudim otvoriti pozitivnu temu o Hrvatskoj. Vidit ćete.
znaš kaj?
neko meso i umak s gljivama. i špecli.

jedino kaj ja jedem kruh pa to ubije nijemce u pojam.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 4 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum