ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MENTALNO STANJE NACIJE

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Counter-Strike Sun 24 Mar - 13:34

RayMabus wrote:
The Republic of Dream wrote:kad neradis pretvaras se u puza balavca,u slabica,nemozes spavati jer se nisi izmorio,pocnes zabrijavati u gluposti itd,mozak se smanjuje,to je dokazano,jer nije nicim izazvan,napraviti pauzu cak i duzu je ok ali uvjek se treba vratiti ponovo u brazdu
Pa evo trenutno se češkam po pupku.

I to je RAD.
jebiga,al te ne placaju,velis neces pomagati sistem,ali kad odes u penziju/mirovinu onda ces ti biti taj koji muze sistem a dotad moras istamburati jos 25 godina,proce to dok si reko keks,iz maminog stomaka u grob,kratak je zivot

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Counter-Strike Sun 24 Mar - 13:36

pismejker wrote:doktrinu..ja
jebiga,ima glupih poslova stvarno ja sam ih promjenio masu,nisam ni jedan ni znao ni volio,ali trenraju te i naucis,mozda bi za longija bilo dobro da studira za ginekologa,imao bi motivacijusta ti mislis svetac  pirat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 13:37

Kome tribaju pare nek radi. Vrlo jednostavno. Neradi muški da bi radio nego radi love koja mu triba ....ili netriba a ako mu netriba šta će za drugog otezat jaja.

Pa radite vi slobodno. Tko vam smeta. A te priče o tome kako je rad dobar za mentalno zdravlje objesite mačku o rep kad radiš za ništa , svak te jebe , pucaš po šavovima i onda i tu crkavicu popiješ od živaca , pivce za živce pa onda postaneš kroner i toneš sve dublje i dublje

Ne hvala ,.nisan debil , zato san i da otkaz i sad fino odmaran i odmarat ću dok god mi se bude dalo i dok god to financijski mogu a mogu jer mi je jedini trošak internet i duvan a to je oko 1000 kuna misečno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Eroo Sun 24 Mar - 13:38

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/croelecto-pogledajte-je-li-predsjednica-grabar-kitarovic-popravila-rejting-te-tko-je-najnegativniji-politicar-1294355/

Ako Hrvatima mogu ovo prodat onda su isti stvarno u qrtzu.
Jebate, ovi su ispod srpskog Informera tri koplja.
Da je samo nepismenost, pa hajde...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74808
2016-07-22


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber Sun 24 Mar - 13:39

The Republic of Dream wrote:
veber wrote:
The Republic of Dream wrote:
veber wrote:
The Republic of Dream wrote:
kako to,ja sam bio ugradu i bio je zeleni,pomislih da nije onja pokret ekoloski "zeleni"  pirat
svi novi auti od polizei su ti srebrni s plavim, samo stari su zeleni. kako se obnavlja tako i nestaju.
ovdje u pfalzu imaš bmw 5 iz 80ih godina, zelen.
da valjda,ma ima i vise od 10-tak godina sigurno da sam bio u svabiji
ma imaš neki eu standard. boje i sl. zvukovi sirena. standard i pravio je da vatrogasci moraju biti crveni, no mislim da je to svugdje u svijetu. barem kolik sam vidio.
da i u americi su crvei vatrogasci,a skolski busovi zuti,ikad stanu moras i ti sstati ako se nadjes iza njih,dog djecurlija ne prodju
mislim da je i ovdje standard žuto za dječje autobuse. nisam ziher.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 13:40

The Republic of Dream wrote:
RayMabus wrote:
The Republic of Dream wrote:kad neradis pretvaras se u puza balavca,u slabica,nemozes spavati jer se nisi izmorio,pocnes zabrijavati u gluposti itd,mozak se smanjuje,to je dokazano,jer nije nicim izazvan,napraviti pauzu cak i duzu je ok ali uvjek se treba vratiti ponovo u brazdu
Pa evo trenutno se češkam po pupku.

I to je RAD.
jebiga,al te ne placaju,velis neces pomagati sistem,ali kad odes u penziju/mirovinu onda ces ti biti taj koji muze sistem a dotad moras istamburati jos 25 godina,proce to dok si reko keks,iz maminog stomaka u grob,kratak je zivot
Glup si. Iman stanove , iznajmljivat ću ga. Penzija me nezanima a nit je ikad. Tko se oslqnjau na penziju u Hrvatskoj taj je debil
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by max123 Sun 24 Mar - 13:42

kaya wrote:Da, nesigurnost, neizvjesnost, nepravna drzava su napravili svoje.
ovo vrijedi za najveci dio svih danasnjih evropskih drzava.ostatak svijeta da i ne komentiramo...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Counter-Strike Sun 24 Mar - 13:43

RayMabus wrote:
The Republic of Dream wrote:
RayMabus wrote:
The Republic of Dream wrote:kad neradis pretvaras se u puza balavca,u slabica,nemozes spavati jer se nisi izmorio,pocnes zabrijavati u gluposti itd,mozak se smanjuje,to je dokazano,jer nije nicim izazvan,napraviti pauzu cak i duzu je ok ali uvjek se treba vratiti ponovo u brazdu
Pa evo trenutno se češkam po pupku.

I to je RAD.
jebiga,al te ne placaju,velis neces pomagati sistem,ali kad odes u penziju/mirovinu onda ces ti biti taj koji muze sistem a dotad moras istamburati jos 25 godina,proce to dok si reko keks,iz maminog stomaka u grob,kratak je zivot
Glup si. Iman stanove , iznajmljivat ću ga. Penzija me nezanima a nit je ikad. Tko se oslqnjau na penziju u Hrvatskoj taj je debil
jebiga moram biti glup kad zivim u takvoj galaksiji,moram zaraditi za gorivo do starog kontinenta nemam ni do mjeseca a kamoli za drugu galaksiju,jedino da stopiram ili se svercam  cat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Eroo Sun 24 Mar - 13:43

Eroo wrote:https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/croelecto-pogledajte-je-li-predsjednica-grabar-kitarovic-popravila-rejting-te-tko-je-najnegativniji-politicar-1294355/

Ako Hrvatima mogu ovo prodat onda su isti stvarno u qrtzu.
Jebate, ovi su ispod srpskog Informera tri koplja.
Da je samo nepismenost, pa hajde...
"Treće mjesto Anke Mrak-Taritaš ipak nisu uzdrmali nedavni medijski napisi kao niti Dalija Orešković koja se prije mjesec dana približila prvim mjestima pozitivno doživljenih političara. Anka Mrak-Taritaš najpozitivnija je za 3,75%."

Ovo netko razumije? :D
Eroo
Eroo

Posts : 74808
2016-07-22


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 13:44

Rad je dobar za mentalno zdravlje no kad je taj rad slabo plaćen a sistem je postavljen da radnik radi za ništa onda više nije dobar za mentalno zdravlje nego ga urušava.

Neke mitove triba razbit.

Rad je dobar za mentalno zdravlje jedino ako si ti zadovoljjan na poslu jer čovjek koji je zadovoljan poslom zadovoljan je i svojim životom.


To je prava istina i prava rečenica u punom smislu te floksule : Rad je dobar za mentalno zdravlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Guest Sun 24 Mar - 13:45

The Republic of Dream wrote:
pismejker wrote:doktrinu..ja
jebiga,ima glupih poslova stvarno ja sam ih promjenio masu,nisam ni jedan ni znao ni volio,ali trenraju te i naucis,mozda bi za longija bilo dobro da studira za ginekologa,imao bi motivacijusta ti mislis svetac  pirat
iz iskustva drugih,znam,da najmanje virkas u ono o cemu prizeljkujes..ili su neke babe u pitanju ili hipohondri koji stalno vise kod ginekologa..
Longi bi načeo pivu i poceo voditi monolog sa gospodjinom pipicom.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber Sun 24 Mar - 13:47

max123 wrote:
kaya wrote:Da, nesigurnost, neizvjesnost, nepravna drzava su napravili svoje.
ovo vrijedi za najveci dio svih danasnjih evropskih drzava.ostatak svijeta da i ne komentiramo...
to vrijedi za neuke. tu ili u svijetu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 13:51

Rad je dobar za mentalno zdravlje , reče budala i pogine na gradilištu

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/595284/tragedija-na-gradilistu-autoceste-radnik-stao-kako-bi-otkljucao-kapiju-a-onda-je-njegov-automobil-krenuo-udario-ga-i-na-mjestu-usmrtio

Samo vi radite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 13:57

Jučer ujutro mi je umra jedan dobar poznanik i prijatelj od problema sa srcem. Mlađi od mene godinu dvije dakle oko 38 godina. Radija ka policajac cili život , noćni rad ovo ono.

Eto koliko vam je rad dobar.

Prije misec dana isto jedan poznanik i prijatelj , još više mlađi od mene , 35 godina , radija u kamenolomu , sjebala ga kamena prašina.


Rad je dobar za mentalno zdravlje reče budala i pogine na poslu.

Eto radit ću ako me uhljebiš u kancelariji a tajnica plavuša mi mora popušit kurac na poslu svaki dan najmane tri puta.

Kako vas kapitalisti vozaju sa tim floskualma Rad je dobar za mentalno zdravlje.

Pa kad ti je dobar onda zavrni sam rukave pa radi PIZDA TI MATERINA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Guest Sun 24 Mar - 14:02

RayMabus wrote:Jučer ujutro mi je umra jedan dobar poznanik i prijatelj od problema sa srcem. Mlađi od mene godinu dvije dakle oko 38 godina. Radija ka policajac cili život , noćni rad ovo ono.

Eto koliko vam je rad dobar.

Prije misec dana isto jedan poznanik i prijatelj , još više mlađi od mene , 35 godina , radija u kamenolomu , sjebala ga kamena prašina.


Rad je dobar za mentalno zdravlje reče budala i pogine na poslu.

Eto radit ću ako me uhljebiš u kancelariji a tajnica plavuša mi mora popušit kurac na poslu svaki dan najmane tri puta.

Kako vas kapitalisti vozaju sa tim floskualma Rad je dobar za mentalno zdravlje.

Pa kad ti je dobar onda zavrni sam rukave pa radi PIZDA TI MATERINA
:20 :20 :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 14:11

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Jučer ujutro mi je umra jedan dobar poznanik i prijatelj od problema sa srcem. Mlađi od mene godinu dvije dakle oko 38 godina. Radija ka policajac cili život , noćni rad ovo ono.

Eto koliko vam je rad dobar.

Prije misec dana isto jedan poznanik i prijatelj , još više mlađi od mene , 35 godina , radija u kamenolomu , sjebala ga kamena prašina.


Rad je dobar za mentalno zdravlje reče budala i pogine na poslu.

Eto radit ću ako me uhljebiš u kancelariji a tajnica plavuša mi mora popušit kurac na poslu svaki dan najmane tri puta.

Kako vas kapitalisti vozaju sa tim floskualma Rad je dobar za mentalno zdravlje.

Pa kad ti je dobar onda zavrni sam rukave pa radi PIZDA TI MATERINA
:20 :20 :20
Pa ljudi umiru od stresa , dešavaju im se nesreće na radu iz istog razloga ( rastrojeni su , nisu usredotoćeni ) , umiru mladi jer ih se iscrpilo.

Zato san da otkaz al u stilu , porazbija sve živo , platija šest tisuća kuna , dobija vanredni otkaz i onda na sud zbog remečenja javnog reda i mira di me oslobodilo zbog jedne cake.

Eto ja san svoje reka tin kapitalistima šta su priko mene mislili zarađivat paru.

Sad fino dođi pa sam zavrni rukave i radi taj posal za 4000 kuna a 500 kuna misečno potrošim na gorivo za doć na posal dakle u startu radim za 3500 kuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Counter-Strike Sun 24 Mar - 14:12

sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju

_________________
MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 14:17

The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
Pa i bolje da to roboti rade a mi ćemo glasat za Pokret pet Zvijezdica tj Živi zid pa neka nam iz proračuna od robotskog rada daju pare da imamo za kavu , duvan i internet.

Došli mene zajebavat a imaju robote. Zaposli robota i daj dio zarade meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by veber Sun 24 Mar - 14:20

The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
problem je što nas ima previše. većinu poslova može odraditi robot.
svi si zamšljaju robot kao nekaj super fajn, robot je obični stroj.

ako uvedemo robote, bez ljutnje, ti, svetoje, tamo neki smetlar neće imat posao.
problem robotike je socijalan, ne stvar rada.

ja mogu održavat 10ak robota u auto industriji 24/365 no onda hrpa ljudi gubi posao. čovječanstvo realno mora doći na milijardu da bi svi živjeli super.
sada je to kompletno nerealno.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by epikur37 Sun 24 Mar - 14:22

veber wrote:
The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
problem je što nas ima previše. većinu poslova može odraditi robot.
svi si zamšljaju robot kao nekaj super fajn, robot je obični stroj.

ako uvedemo robote, bez ljutnje, ti, svetoje, tamo neki smetlar neće imat posao.
problem robotike je socijalan, ne stvar rada.

ja mogu održavat 10ak robota u auto industriji 24/365 no onda hrpa ljudi gubi posao. čovječanstvo realno mora doći na milijardu da bi svi živjeli super.
sada je to kompletno nerealno.


Obzirom da roboti obavljaju većinu produktivnog posla, ljudske resurse treba preraspodijeliti u uslužni sektor: masaže, palijativa, briga o djeci, njega, glazba i sl.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 14:23

veber wrote:
The Republic of Dream wrote:sve ce to preuzeti roboti,jedva cekam da nastancaju jednog takvog,samo longi nemoj ga jebati,robota,jesi vidio sofiju
problem je što nas ima previše. većinu poslova može odraditi robot.
svi si zamšljaju robot kao nekaj super fajn, robot je obični stroj.

ako uvedemo robote, bez ljutnje, ti, svetoje, tamo neki smetlar neće imat posao.
problem robotike je socijalan, ne stvar rada.

ja mogu održavat 10ak robota u auto industriji 24/365 no onda hrpa ljudi gubi posao. čovječanstvo realno mora doći na milijardu da bi svi živjeli super.
sada je to kompletno nerealno.
Tih deset ljudi će onda glasat za Živi zid i onda oni preuzimaju vlast i daju nama za kavu , duvan i internet.

Sve štima.

Moja verzija Novog svijetskog poretka.

Šta se čudite ?

Nejasna vam je ideja jer je toliko jednistavna da vaši glupi mozgovi to nemogu percepirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

MENTALNO STANJE NACIJE  - Page 3 Empty Re: MENTALNO STANJE NACIJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum