ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by debotoijusto 7/12/2018, 07:44

vuksadinare wrote:zato su izraelci ovih dana bili na vrucoj liniji sa amerima...opet mislim d ace se to izgladiti jer ipak mislim da amerima ne odgovara da zateze odnose sa strateskim partnerom..ovo je sad ono ko u sahu igranje na zivce..

ako i amerima platimo udar pecata izgladi se , budimo realni
to sredi kolinda kad tradicionalno oko oko nove godine posjeti USA

debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 07:46

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:amer nam prodaje helikoptere i drugo oruzje..dakle nije da nismo njihovi kupci...ako hoce kenjkati mozemo mi pronaci druge drzave koje ce nam prodati oruzje bart ih ne manjka...a ako se tu radi dijelom i o politici...onda mozemo kriviti npr plenkovica koji nije na crti trumpa i njegove administarcije vec na crti merkel,macrona...kazem ako se radi i o politici..
Zašto bi krivio Plenkovica jer se neće naguzit Trumpu i Melaniji ?

Boli kurac Plenkovica , Amerikanci gube podršku ovdje a EU dobija veću plus Amerika izgubila tržište jer je F16 ipak njihov avion

Pa kažen Krivo su nas procijenili
ne krivim ja plenkovica ali realno vodimo dvije politike..kolinda je na starni amera ovaj na strani merkel,macrona ali ima vece ovlasti nego kolinda..prati to sve trump i amer...i ne sviđa im se bas to...za razliku od sipaca ciji su svi na strani trumpa i amerike mi vrludamo u međunarodnoj politici pa skacemo sa jedne na drugu stolicu ili trecu...kinezi,rusi...trump je izriciti rekao tko nije uz mene sto posto taj je protiv njega..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by debotoijusto 7/12/2018, 07:46

vuksadinare wrote:poznavajuci trumpa a to je covjek koji ne zaboravlja ako ides kontra njegovih interesa ili nisi na njegovoj strani...pa mozda se tu radi diejlom i o po prstima...nije mu to prvi put da nekome tako daje po prstima...

sto nije njegov interes da izrael utopi stare kante nekome a USA proda nove izraelu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 07:46

vuksadinare wrote:poznavajuci trumpa a to je covjek koji ne zaboravlja ako ides kontra njegovih interesa ili nisi na njegovoj strani...pa mozda se tu radi diejlom i o po prstima...nije mu to prvi put da nekome tako daje po prstima...
Pa tko njega jebe , o čemu ti pričaš

Neka rade šta oče boli nas kurac , njegove avione 100% neću kupit a i nemoran kupit nikakve jer je za Srbiju bolji pzo

Avioni su samo za air policing , neš ti bitne stvari
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 07:47

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:zato su izraelci ovih dana bili na vrucoj liniji sa amerima...opet mislim d ace se to izgladiti jer ipak mislim da amerima ne odgovara da zateze odnose sa strateskim partnerom..ovo je sad ono ko u sahu igranje na zivce..

ako i amerima platimo udar pecata izgladi se , budimo realni
to sredi kolinda kad tradicionalno oko oko nove godine posjeti USA
to ce srediti zidi..jer njima je najvise u interesu a radi se o zaradi..blokada en znaci propao posao..nego igraju se jos neke igrice..ali mi smo tu sa strane..nama trebaju robu isporuciti..ne mi njima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 07:49

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:poznavajuci trumpa a to je covjek koji ne zaboravlja ako ides kontra njegovih interesa ili nisi na njegovoj strani...pa mozda se tu radi diejlom i o po prstima...nije mu to prvi put da nekome tako daje po prstima...
Pa tko njega jebe , o čemu ti pričaš

Neka rade šta oče boli nas kurac , njegove avione 100% neću kupit a i nemoran kupit nikakve jer je za Srbiju bolji pzo

Avioni su samo za air policing , neš ti bitne stvari
to i ja kazem..recimo mi za tih 500 milja eura mozemo kupiti ohohoho drugog izraelskog oruzja..pzo sustave,raketne..nije da se ne bi naslo...a sto se tice zrakoplova mozemo pronaci i jeftinije prodavace..juznokoreance,ruse...pa i kineze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 07:51

samo mi smo glupi u jednoj stvari...da tu dozvolimo pristup rujama i kinezima npr...da ostvare neke starteske interese da vidis kako bi nam amer pa i brisel isao niz dlaku..dali bi nam u 'po cijene'..ali jbg nemaju to nasi muda napraviti.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 07:52

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:poznavajuci trumpa a to je covjek koji ne zaboravlja ako ides kontra njegovih interesa ili nisi na njegovoj strani...pa mozda se tu radi diejlom i o po prstima...nije mu to prvi put da nekome tako daje po prstima...
Pa tko njega jebe , o čemu ti pričaš

Neka rade šta oče boli nas kurac , njegove avione 100% neću kupit a i nemoran kupit nikakve jer je za Srbiju bolji pzo

Avioni su samo za air policing , neš ti bitne stvari
to i ja kazem..recimo mi za tih 500 milja eura mozemo kupiti ohohoho drugog izraelskog oruzja..pzo sustave,raketne..nije da se ne bi naslo...a sto se tice zrakoplova mozemo pronaci i jeftinije prodavace..juznokoreance,ruse...pa i kineze
Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 L-39ng_11-e1539887855535-850x350

https://tangosix.rs/2018/19/10/albatros-21-veka-aero-vodochody-prikazao-prototip-aviona-l-39ng/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 07:57

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 L-39ng-web-pic


Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 L-39cw-2626-vodochody-1057-
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 07:59

inace sto mi imamo sa tim sto zidi i ameri imaju nekakve dilove između sebe..i muljaju se...kupci smo imamo potpisan ugovor molim lijepo da ga ispunite...vasi međusobni problemi i muljaze nas ne interesiraju vas problem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 08:01

vuksadinare wrote:inace sto mi imamo sa tim sto zidi i ameri imaju nekakve dilove između sebe..i muljaju se...kupci smo imamo potpisan ugovor molim lijepo da ga ispunite...vasi međusobni problemi i muljaze nas ne interesiraju vas problem
Normalno a ako neće ide PZO i ovi češki aviončići, to je nama dovoljno za nas a oni nek se jebu

Kažen i ponovit ću Krivo su nas procjenili

A Trump će dobit nogu u guzicu iz Hrvatske i EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 08:11

Cilj Hrvatske je da neizgubi lovačku avijaciju, fino ćemo stavit PZO u istočnu Slavoniju,to mi je za Mig. 29 dovoljno i to je još bolje od aviona jer je ovo na zemlji 24 dnevno spremno a avion mora poletit, Bosnu nemislim napadat a oni uopće nemaju avione, a ovo je fino avion za obuku pilota s kojim se može radit airpolicing za civilne aviine iznad Hrvatske

Šta mene boli kurac , nisam ja nego ti izgubio tržište i podršku ovdje

Ajmo noga u guzicu pa se Melaniji doma kurči očito ti neda pičke pa misliš ako možeš ostale da ćeš i mene prcat , aj tornjaj se da te nevidin više
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Eroo 7/12/2018, 08:22

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A ništa , nećemo kupit te vaše nove jer su nam preskupi a vi piturajite nekog drugog, možemo mi i bez aviona , dovoljan nam je i PZO , hvala i doviđenja


https://www.klix.ba/vijesti/regija/axios-amerika-blokira-prodaju-izraelskih-f-16-hrvatskoj/181206138
ne kuzim sto se uopce javljaju na natjecaj kad znaju da nemamo love za njihove zrakoplove...ovo mi vise smrdi na nesto drugo...da se ova blokada ne tice samo zrakoplova..otpala je i zajednicka vojna vjezba nas i amera na poligonu slunj koja se trebala odrzati u proljece...melanija tj trump dao je otkaz hrvatici u svojoj administraciji koja je bila visokopozocionirana..navodno zbog svadje sa melanijom...sve mi se cini da to ima veze sa plenkijem i njegovim uguzivanjem merkelici i makronu a koje trump doslovno 'obozava'...pa se osveta servira hladna..

Avioni stižu po "redu vožnje", ništanije otkazano.
Nepismena talibanska sirotinja je u problemima, to ti je.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 08:33

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A ništa , nećemo kupit te vaše nove jer su nam preskupi a vi piturajite nekog drugog, možemo mi i bez aviona , dovoljan nam je i PZO , hvala i doviđenja


https://www.klix.ba/vijesti/regija/axios-amerika-blokira-prodaju-izraelskih-f-16-hrvatskoj/181206138
ne kuzim sto se uopce javljaju na natjecaj kad znaju da nemamo love za njihove zrakoplove...ovo mi vise smrdi na nesto drugo...da se ova blokada ne tice samo zrakoplova..otpala je i zajednicka vojna vjezba nas i amera na poligonu slunj koja se trebala odrzati u proljece...melanija tj trump dao je otkaz hrvatici u svojoj administraciji koja je bila visokopozocionirana..navodno zbog svadje sa melanijom...sve mi se cini da to ima veze sa plenkijem i njegovim uguzivanjem merkelici i makronu a koje trump doslovno 'obozava'...pa se osveta servira hladna..

Avioni stižu po "redu vožnje", ništanije otkazano.
Nepismena talibanska sirotinja je u problemima, to ti je.
....ugovor nije propao..niti je blokada da nece biti nista od zrakoplova...problem je jedna stavka u ugovoru gdje zidi moraju amerima dati jedan postotak love..pa ih sad ameri rajcaju u nekim manje bitnim stvarima..preinake i slicno..pa ne bi zidi radili preinake da se nisu konsultirali sa amerima..ali amer se dosjetio da bi mogao nesto vise izvuci love od propisanog..a zid ko zid nekad tezak na novcaniku...pa sad cjenkanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by veber 7/12/2018, 08:41

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sta kaze krste na tecnom engleskom ?
a kotromanovic na ukrajinskom..koji nam je 'remontom' prizemljio cijelu flotu..ovaj bar nije..blokada je tu ali nije propao posao..izraelci to moraju odraditi mi smo kupci.
a to ti je rekao tko? krstičević?
svi vioni su operativni, rade samo eto debela i krstičević odlučili uzet pinku pa su "prizemljili" flotu. dođi u zagreb, ako nisi kažnjavan odfuram te na vojni dio aerodroma i možeš ih lijepo vidjet. 4 komada su uvijek u pripravnosti. a nedavno sam vidio i uzbunu kada je jedan putnički izašao van iz koridora. dva su odmah poletjela, a dva su radila u leru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 08:42

vuksadinare wrote:zato su izraelci ovih dana bili na vrucoj liniji sa amerima...opet mislim d ace se to izgladiti jer ipak mislim da amerima ne odgovara da zateze odnose sa strateskim partnerom..ovo je sad ono ko u sahu igranje na zivce..


nema se što izgladiti, i nitko ništa ne blokira, avioni su jednostavni prestari i uz to modificirani, naš fejk news napada Trumpa

proizvođač aviona odbija ih atestirati zato što su učinjene preinake na konstrukciji, Izraelci su bušili rupe i dodavali dijelove, to više nije isti avion i zato proizvođač odbija potvrditi da je avion ispravan za let, jer bi time snosio odgovornost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 08:44

veber wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sta kaze krste na tecnom engleskom ?
a kotromanovic na ukrajinskom..koji nam je 'remontom' prizemljio cijelu flotu..ovaj bar nije..blokada je tu ali nije propao posao..izraelci to moraju odraditi mi smo kupci.
a to ti je rekao tko? krstičević?
svi vioni su operativni, rade samo eto debela i krstičević odlučili uzet pinku pa su "prizemljili" flotu. dođi u zagreb, ako nisi kažnjavan odfuram te na vojni dio aerodroma i možeš ih lijepo vidjet. 4 komada su uvijek u pripravnosti. a nedavno sam vidio i uzbunu kada je jedan putnički izašao van iz koridora. dva su odmah poletjela, a dva su radila u leru.
eskadrilu cine 12 zrakoplova...a ne cetri..mi imamo oko 20-mig 21..sto je sa ostalih 16?...mig 21 operativno vise ne moze parirati zrakoplovima cetvrte i pete generacije a dolazi i sesta....također nisu u pitanju samo zrakoplovi vec i pzo sustavi sa kojima imamo dogovorenu kupnju sa zidima a oni su uklopljeni u ovaj ugovor....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 08:47

NWC wrote:
vuksadinare wrote:zato su izraelci ovih dana bili na vrucoj liniji sa amerima...opet mislim d ace se to izgladiti jer ipak mislim da amerima ne odgovara da zateze odnose sa strateskim partnerom..ovo je sad ono ko u sahu igranje na zivce..


nema se što izgladiti, i nitko ništa ne blokira, avioni su jednostavni prestari i uz to modificirani, naš fejk news napada Trumpa

proizvođač aviona odbija ih atestirati zato što su učinjene preinake na konstrukciji, Izraelci su bušili rupe i dodavali dijelove, to više nije isti avion i zato proizvođač odbija potvrditi da je avion ispravan za let, jer bi time snosio odgovornost
pusti price...ameri su isli na natjecaj s apreskupim zrakoplovima znajuci da mi nemamo toliko love za njih..uopce ih ne kuzim...uz to nista nam nisu nudili uz zrakoplove za razliku od sveda,zida i juznokoreanaca..svedi su nudili uz zrakoplove ulaganja u nase gospodarstvo..a zidi i koreanci dodatne fulj opreme i kompletno naoruzanje...mi od amera kupujemo helikoptere i drugo naoruzanje...to nisu ukalkulirali d abi se mozda mogli predomisliti pa potraziti drugog kupca...pohlepa je zajebana stvar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by epikur37 7/12/2018, 08:48

debotoijusto wrote:sta kaze krste na tecnom engleskom ?


:D


Dobar.

Saga o kupnji aviona se nastavlja ....:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by veber 7/12/2018, 08:49

8 ih je stalno u uporabi, 4 su stalno spremna za poletiti, tko je pričao o cijeloj eskadrili. četri u roku od par minuta mogu biti u zraku. stalno. nisam ni napisao da je eskadrila od 4 komada. a kupujemo kante.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 08:49

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:sta kaze krste na tecnom engleskom ?


:D


Dobar.

Saga o kupnji aviona se nastavlja ....:D
a ti bi rajse da ih nemamo je'l..da smo golaci sto se tice oruzja..divno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum