ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:04

vuksadinare wrote:uostalom cudim se svedima...kako nisu vec odustali da nam nude grippene..tri puta smo ih izvozali..ljudi se istrosili i nista..ja bi na njihovom mjestu nama rekao..'zao nam je ali vise vam nista ne nduimo trazite druge ponuđace pa da nam sada nudite i zlato za grippene'
To im je posao da upiru, uostalom toliko je skup a nenudi ništa da imaju odličnu zaradu kome to uvale

Nepaše mi to , nije avion koji meni triba dakle može onda i ništa

RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Eroo Fri 7 Dec - 10:05

The US is reportedly holding up a deal to sell old Israeli F-16s to Croatia, according to Channel 10 News reported Barak Ravid.
""The Trump government is blocking the sale of the 12 old F-16s to the Croatian army," senior Israeli officials told me," Ravid wrote.
Netanyahu's office refused to comment. The Foreign Office in Washington said: "No comment." The US Department of Defense has not yet responded.
 
Lokalni Channel 10 News …ovaj portal nisam uspio pronaći.Ima nešto, pa onda kao da nema... drunken

Svi se na nekoga pozivaju, a ovaj , koji kao nosi "prvu vijest", ne mogu pronaći.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 7 Dec - 10:07

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:uostalom cudim se svedima...kako nisu vec odustali da nam nude grippene..tri puta smo ih izvozali..ljudi se istrosili i nista..ja bi na njihovom mjestu nama rekao..'zao nam je ali vise vam nista ne nduimo trazite druge ponuđace pa da nam sada nudite i zlato za grippene'
To im je posao da upiru, uostalom toliko je skup a nenudi ništa da imaju odličnu zaradu kome to uvale

Nepaše mi to , nije avion koji meni triba dakle može onda i ništa
da ali ocito im analitika nije odradila dobar posao...mi nemamo lovu za grippene kako to ljudima nije jasno...nasi bi pristali da ovi daju veci popust a nece..jer onda nemaju zaradu...da imamo love onda bi kupovali oruzje nove generacije..a ne one trece,cetvrte...razumijem zelju d ase zaradi ali jedno ej zelja a drugo mogucnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:12

Imao bi ja lovu i za Gripene da taj avion ima šta ja oću ali nema

Šta će ti auto u Rusiji di pada snig koji nema sposobnost da mu se na gume stave lanci za snig.....da ga držiš upaljenim u garaži jedino dakle za kurac ti je
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:18

Čitam nešto o ovome i izgleda da tvornica u Americi neželi dati garanciju, prevelik rizik a oni od toga nemaju koristi dakle u prevodu ništa od aviona
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 7 Dec - 10:20

Davor Domazet Lošo:'Ne zavaravajmo se da u ovoj odluci trumpove administarcije nema i politickih odluka.Vec dulje vrijeme trumpova administracija je oznacila premijera Plenkovica kao igraca Brisela i Angele Merkel.Znamo kakvi status Angela Merkel ima kod Donalda Trumpa.U americkoj administarciji je premijer Plenkovic oznacen kao kocnicar jos boljih odnosa između dvije drzave i bez obzira na veliko lobiranje predsjednice Kolinde Grabar Kitarovic prema americkoj administarciji i kod Donalda Trumpa ipak glavni kreator vanjske politike Hrvatske je Andrej Plenkovic posto ima vece ovlasti od predsjednice koja ima ovlast da sukreira međunarodnu politiku.Ova blokada je i svojevrsno upozorenje Hrvatskoj i premijeru Plenkovicu da mora naci zajednicku valnu duzinu sa danasnjom americkom politikom.Ipak vjerujem da ce amerikanci ukinuti blokadu radi svog strateskog saveznika Izraela jer im ne treba dodatno zaostravanje i sa Izraelom koji ima jednu od glavnih uloga u krizi na Bliskom istoku.Ovi problemi oko kupnje izraelskih zrakoplova i problema oko toga poznati su jos i za vrijeme natjecaja pa amerikanci nisu stavili veto,zato ovu blokadu mozemo dijelom vezati i za politicike odluke jer politicke prilike u svijetu na geostarteskom polju se vrlo brzo mjenjaju,nisu iste kao od prilike prije pola godine,a realno mi s ebas tu dobro ne snalazimo nego ne znamo sto hocemo,a to amerikanci ne toleriraju previse'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:23

Plenkovic neće mjenjati sebe radi nekakvih aviona

Kriva procjena Trumpa
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:25

Ništa od tih aviona , baš zato šta je politička odluka onda bolje neuzimati jer uzmeš li ih samo će te još više ucijenjivati jer vide da mogu

Ništa ništa fala van ga se
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:30

Zaboravi sve , a cijela priča ide na mlin Plenkovicu koji lobira za EU a ne Ameriku

Stvarno ogromna greška u procjeni situacije u Hrvatskoj

Odbit će se samim Amerikancima o glavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest Fri 7 Dec - 10:37

znaci ja imam 29ke
vucko gleda kako letim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:38

pizzon wrote:znaci ja imam 29ke
vucko gleda kako letim
Nebitno, nekupujemo to radi vas ,za vas je i pzo dovoljan
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest Fri 7 Dec - 10:41

RayMabus wrote:Zaboravi sve , a cijela priča ide na mlin Plenkovicu koji lobira za EU a ne Ameriku

Stvarno ogromna greška u procjeni situacije u Hrvatskoj

Odbit će se samim Amerikancima o glavu

sta ce vama avioni
prvo, ne znate da upravljate
drugo, kakve veze ima aviatika
sa unutrasnjim stanjem u hr.
nemoj da kenjate ZDS  i srbe na vrbe
bice ok.
mora da ima neka kvaka kad su vas
zeznuli☺️
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 7 Dec - 10:42

RayMabus wrote:
pizzon wrote:znaci ja imam 29ke
vucko gleda kako letim
Nebitno, nekupujemo to radi vas ,za vas je i pzo dovoljan
tocno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:43

Ako je poanta priče da Plenkovic pleše kako Trump svira onda se Trump zajeba, Plenkovic je narcis kao i Trump i samo će mu zavarit u facu i onda Amerika gubi to i utjecaj u Hrvatskoj a EU jača

Kontraefekt
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest Fri 7 Dec - 10:43

RayMabus wrote:
pizzon wrote:znaci ja imam 29ke
vucko gleda kako letim
Nebitno, nekupujemo to radi vas ,za vas je i pzo dovoljan
ma da
kupujete radi davanje love izraelu
da ublazite pol.posledice ndhazije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare Fri 7 Dec - 10:43

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Zaboravi sve , a cijela priča ide na mlin Plenkovicu koji lobira za EU a ne Ameriku

Stvarno ogromna greška u procjeni situacije u Hrvatskoj

Odbit će se samim Amerikancima o glavu

sta ce vama avioni
prvo, ne znate da upravljate
drugo, kakve veze ima aviatika
sa unutrasnjim stanjem u hr.
nemoj da kenjate ZDS  i srbe na vrbe
bice ok.
mora da ima neka kvaka kad su vas
zeznuli☺️
je'l ti znas ciji su piloti bili najbolji u jna?..i koji su ponjeli nagradu najbioljeg pilota jna svake godien u jugi..odnosno tko ej osvojio najvise nagrada-hrvati..ajd ciao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vili40 Fri 7 Dec - 10:44

ovoga puta smo imali sreće,otpala i sinergija i stare izbušene kante na naš račun.Bojim se jedino da kolinda ne riješi problem tako da premjesti svoj ured pred bijelu kuću.
Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Koliogradabijelakucahrt
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest Fri 7 Dec - 10:46

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:znaci ja imam 29ke
vucko gleda kako letim
Nebitno, nekupujemo to radi vas ,za vas je i pzo dovoljan
tocno...

netacno
na zapadu se otvoreno komentarise
da hr prati srbiju, da vodi trku
pustite vi nas
drugo smo mi
eto sta vam se desilo
odjebali vas ko štetne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:47

vili40 wrote:ovoga puta smo imali sreće,otpala i sinergija i stare izbušene kante na naš račun.Bojim se jedino da kolinda ne riješi problem tako da premjesti svoj ured pred bijelu kuću.
Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Koliogradabijelakucahrt
Ona će izgubit izbore sad radi pada popularnosti Amerike u Hrvatskoj radi ove blokade

Opet Plenky pobjednik
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest Fri 7 Dec - 10:50

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Zaboravi sve , a cijela priča ide na mlin Plenkovicu koji lobira za EU a ne Ameriku

Stvarno ogromna greška u procjeni situacije u Hrvatskoj

Odbit će se samim Amerikancima o glavu

sta ce vama avioni
prvo, ne znate da upravljate
drugo, kakve veze ima aviatika
sa unutrasnjim stanjem u hr.
nemoj da kenjate ZDS  i srbe na vrbe
bice ok.
mora da ima neka kvaka kad su vas
zeznuli☺️
je'l ti znas ciji su piloti bili najbolji u jna?..i koji su ponjeli nagradu najbioljeg pilota jna svake godien u jugi..odnosno tko ej osvojio najvise nagrada-hrvati..ajd ciao
pusti jna
to je bila hr vrhovna komanda
nasi su leteli za vreme prvog rata
za vreme drugog mnogi su bili
piloti v.britanije
a vi, au prasinari i titovi miljenici
ajde cao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus Fri 7 Dec - 10:55

Ovi samo triba ponavljat  : Mi smo napravili sve šta je u našoj moći , sad je red na njima

Trump i Amerika pada popularnost, EU jača, Kolinda gubi izbore jer je Amerika nepopularna

Plenkovic odličan čista petica


Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 10558578i
RayMabus
RayMabus

Posts : 173569
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum