ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Eroo 7/12/2018, 12:40

Stanojko wrote:
Eroo wrote:Nepismena talibanska sirotinja ne razumije da u obitelji uvijek ima nesporazuma. Tekbiiir... Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 1f602
A vi ste deo "obitelji".... Buahahahahhahahhahahahahaha
S Madagaskarom nismo...Zajebato. :(

Eroo

Posts : 74733
2016-07-22


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 12:42

Plenkovic može samo izači kao pobkednik, sve je transparetno i u zadnji čas Trump blokira

Pa ok tko te jebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 13:05

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sledi vam nova lizalica u n.godini
2018 popusili ste f16
2019 pusicete deda mrazu
Misliš Amerika je popušila ?

Kolinda gubi izbore , Amerka utjecaj ovdje a mi kupujemo Gripen

Amerikanci su totalni idioti
Nema tih para koji će jednog narcisa kao šta je Plenkovic natirat da pleše kako drugi narcis oće a to je ovdje Trumpova administracija

Nema tih para da se nekupi Gripen posli kad Kolinda izgubi izbore i Amerika dobije pedalu odavde da bi Plenkovic ostao i dalje u fotelji jer to nisu njegove pare nego naše pa će ih fino uzet , Gripene mislim

Kao prvo, nema teorije po kojoj Kolinda može izgubiti izbore.
Na to jednostavno zaboravi.
Kao drugo, nećemo kupiti nove Gripene, prije nove F-16 od Amera, ionako im je cijena slična, a koje će nam onda još Izraelci upgredati. Gripeni nisu dorasli F-16, a mi moramo imati bolje avione od prvih susjeda i ne samo Srba i naravno cijelog regiJona (zapadni Balkan). Talijani nisu dio te priče.
Kao treće, nije istina da se nema para. Ima se i više nego dovoljno za vojne avione, prvo 12 komada, a u konačnici 24, druga je priča što se sa tim troškovima ide oprezno, jer odmah digne glavu Soroseva antisuverenistička maoloumno-genocidna kopilad, rade neke cirkuse, nosaju križeve (oni koji po definiciji patološki mrze kršćanstvo i njegove simbole) tamo amo i slično. Dakle, uobičajeni politikantski cirkus. Ali obrana zemlje nema cijene pa će se potrebni avioni nabaviti, ovako ili onako, po ovoj ili onoj cijeni.
Kao četvrto, u pravu si kada kažeš da nam treba PZO. Doduše, avioni su važniji jer osim obrane neba omogućavaju i ofanzivne operacije i predstavljaju prijetnju neprijateljima u BiH i Srbiji, ali PZO mora biti slijedeći važniji korak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 13:07

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sledi vam nova lizalica u n.godini
2018 popusili ste f16
2019 pusicete deda mrazu
Misliš Amerika je popušila ?

Kolinda gubi izbore , Amerka utjecaj ovdje a mi kupujemo Gripen

Amerikanci su totalni idioti
Nema tih para koji će jednog narcisa kao šta je Plenkovic natirat da pleše kako drugi narcis oće a to je ovdje Trumpova administracija

Nema tih para da se nekupi Gripen posli kad Kolinda izgubi izbore i Amerika dobije pedalu odavde da bi Plenkovic ostao i dalje u fotelji jer to nisu njegove pare nego naše pa će ih fino uzet , Gripene mislim

Kao prvo, nema teorije po kojoj Kolinda može izgubiti izbore.
Na to jednostavno zaboravi.
Kao drugo, nećemo kupiti nove Gripene, prije nove F-16 od Amera, ionako im je cijena slična, a koje će nam onda još Izraelci upgredati. Gripeni nisu dorasli F-16, a mi moramo imati bolje avione od prvih susjeda i ne samo Srba i naravno cijelog regiJona (zapadni Balkan). Talijani nisu dio te priče.
Kao treće, nije istina da se nema para. Ima se i više nego dovoljno za vojne avione, prvo 12 komada, a u konačnici 24, druga je priča što se sa tim troškovima ide oprezno, jer odmah digne glavu Soroseva antisuverenistička maoloumno-genocidna kopilad, rade neke cirkuse, nosaju križeve (oni koji po definiciji patološki mrze kršćanstvo i njegove simbole) tamo amo i slično. Dakle, uobičajeni politikantski cirkus. Ali obrana zemlje nema cijene pa će se potrebni avioni nabaviti, ovako ili onako, po ovoj ili onoj cijeni.
Kao četvrto, u pravu si kada kažeš da nam treba PZO. Doduše, avioni su važniji jer osim obrane neba omogućavaju i ofanzivne operacije i predstavljaju prijetnju neprijateljima u BiH i Srbiji, ali PZO mora biti slijedeći važniji korak.

I da, nevjerojatno je kako svi ozbiljno shvaćaju pisanje nekog portala bez uporišta u zvaničnim izjavama. Kaže taj i taj pa mora da je tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 13:16

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sledi vam nova lizalica u n.godini
2018 popusili ste f16
2019 pusicete deda mrazu
Misliš Amerika je popušila ?

Kolinda gubi izbore , Amerka utjecaj ovdje a mi kupujemo Gripen

Amerikanci su totalni idioti
Nema tih para koji će jednog narcisa kao šta je Plenkovic natirat da pleše kako drugi narcis oće a to je ovdje Trumpova administracija

Nema tih para da se nekupi Gripen posli kad Kolinda izgubi izbore i Amerika dobije pedalu odavde da bi Plenkovic ostao i dalje u fotelji jer to nisu njegove pare nego naše pa će ih fino uzet , Gripene mislim

Kao prvo, nema teorije po kojoj Kolinda može izgubiti izbore.
Na to jednostavno zaboravi.
Kao drugo, nećemo kupiti nove Gripene, prije nove F-16 od Amera, ionako im je cijena slična, a koje će nam onda još Izraelci upgredati. Gripeni nisu dorasli F-16, a mi moramo imati bolje avione od prvih susjeda i ne samo Srba i naravno cijelog regiJona (zapadni Balkan). Talijani nisu dio te priče.
Kao treće, nije istina da se nema para. Ima se i više nego dovoljno za vojne avione, prvo 12 komada, a u konačnici 24, druga je priča što se sa tim troškovima ide oprezno, jer odmah digne glavu Soroseva antisuverenistička maoloumno-genocidna kopilad, rade neke cirkuse, nosaju križeve (oni koji po definiciji patološki mrze kršćanstvo i njegove simbole) tamo amo i slično. Dakle, uobičajeni politikantski cirkus. Ali obrana zemlje nema cijene pa će se potrebni avioni nabaviti, ovako ili onako, po ovoj ili onoj cijeni.
Kao četvrto, u pravu si kada kažeš da nam treba PZO. Doduše, avioni su važniji jer osim obrane neba omogućavaju i ofanzivne operacije i predstavljaju prijetnju neprijateljima u BiH i Srbiji, ali PZO mora biti slijedeći važniji korak.

kako nema teorije? može slučajno skliznuti i slomiti vrat na stepenicama. može svašta nešto ali ti si miljardu odsto uveren da tvoja kolinda neće da izgubi prestolje pre će da rvacka ode u paramparčad jel tako pohrvaćeni srbine?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 13:19

kažeš kupićemo nove f-16 i tako je cena li-la bagatela samo neznam što vi rvati to niste odmah pazarili nego otišli kod jevreja po staro gvožđe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by crvenkasti 7/12/2018, 13:22

Moramo kupit bolje avione od srpskih.

Dignut ćemo kredit.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 14:42

Ma brige me više za avione , stvar je postala apsurdna

Komedija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vili40 7/12/2018, 14:48

RayMabus wrote:Ma brige me više za avione , stvar je postala apsurdna

Komedija
nije mi jasno kako se to stalno baš nama događa? jocolor
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 14:49

RayMabus wrote:Ma brige me više za avione , stvar je postala apsurdna

Komedija
postala? Mislis bila uvijek... Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 14:50

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Ma brige me više za avione , stvar je postala apsurdna

Komedija
nije mi jasno kako se to stalno baš nama događa? jocolor
alan ford republjik... Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 1f602 

bi nasi podguzi, ali Gromovnik Iknar neda pa se kad se zaleti koji uragan amo tamo onda bude ko se nije skrio magarac je bio. Eto, sad cemo vidjeti ko ce ispast magarac na kraju...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 14:57

I onako neće bit nikakvih ratova avionima ovdje

Dobro je Plenkovic rekao Hrvatska nije u opterećujućoj situaciji ili ti ga u prevodu Boli nas kurac

Plenky je as
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 15:52

Aj ako ništa drugo danas je pušten u aktivnu službu novi brod HRM

Prvi od pet


Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Omissu
I
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 15:55

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Ma brige me više za avione , stvar je postala apsurdna

Komedija
nije mi jasno kako se to stalno baš nama događa? jocolor
zato jer bi mi novo ako vlasnik spusti cijenu bar za minimum 50%..a jednim okom gledamo fiat uno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 15:57

inace ameri tj ministar obrane mattis je priznao da hrvatska nema novca za njihove zrakoplove...onda nek objasni zasto se bezveze javljaju na natjecaj?..da sabotiraju kupnju zrakoplova po prinicpu ako ne mozete kupiti zrakoplov od nas onda necete ni od drugih..sabotirali bi oni nasu kupnju zrakoplova i kod sveda i kod koreanaca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 15:59

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Brod_omis44-071218



https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/578729/u-lori-obavljena-svecana-primopredaja-novog-obalnog-ophodnog-broda-omis-je-izvrsno-tehnicki-opremljen-napravljen-u-brodosplitu-a-mogao-bi-postati-hrvatski-izvozni-proizvod
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by vuksadinare 7/12/2018, 15:59

zato najbolje ne raspisati natjecaj..odaberes drzavu od koje ces kupiti zrakoplov odradis to u tisini i amen..a nek amer se onda ceslja...kakav natjecaj jebote..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 16:05

RayMabus wrote:I onako neće bit nikakvih ratova avionima ovdje

Dobro je Plenkovic rekao Hrvatska nije u opterećujućoj situaciji ili ti ga u prevodu Boli nas kurac

Plenky je as

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Af_20_047
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 16:10

Neopterećujem se s tom pričom o avionima , koliko vidim ima nekih zastoja no nešto će se rješit

Ionako Izrael nema potrebu za tim avionima a nama tribaju za uhodavanje i air policing i sad to povuci potegni no očito prvo ipak triba obuka aviona i polovni F 16 za prvu ruku

Riješit će se nešto ,nezamaram se ,Hrvatska nije u opterećujućoj situaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 16:14

gozdje je ionako kiselo!!  Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 1f602  Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 16:21

Mi nemamo iskusne pilote i zato američki novi F 16 koji je skup jednostavno otpada

Nemoš stavit mulca u avion od sto i nešto miljuna dolara ....tako da će bit ovi polovni ipak a šta kako to sad pregovori

Sve je to divno krasno alk ako je to nama novi tip aviona a je nemam ja iskusne pilote da ih stavim u njih tako da kako god okreneš prvo moraju bit ovi polovni pa dosta sati leta da netko ima da bi taj letio u tom skupom američkom F 16
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 7 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum