ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 10:30

aben wrote:nis još prečito sve to ča si napiso, 

reci mi dotle, je li se globalna dohodovna nejednakost povaćovo oli smanjivo?

najprije ti pseto sociopatsko prečituj sve i preslušoj sve dotle ću se ja odmarat neću niš pisat na forumu da te ne ometem i ne dekoncentrišem. pseto psihopatsko hrvatsko. što te JNA i srbi nisu ubili jebem ti majku sociopatsku da ti jebem. ali nikad nije kasno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 12/11/2018, 10:32


daj dobro je.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 10:57

kic wrote:
daj dobro je.

nije dobro. aben je full blown sociopat. sad da li je born sociopat ili je njegova sociopatija razvijena kasnije tokom građanskog rata dok je on još mali išao u školu pa je da ga ne unište emocije dok je slušao detonacije bombi jednostavno sve emocije duboko potisnuo i zblokirao ja to još za sad neznam ali pretpostavljam da su u igri oba dva faktora.kad je shvatio da da bez emocija perfektno funkcionira počeo je njegov kurbin pir sa svima i protiv svih koji nisu sociopate. teške su ga traume zadesile ali u ratu nisu svi postali sociopati i psihopati samo oni koji su imali kulturu tj. supstrat. čak i da bi sad htio vratiti emocije nemože i ne želi jer biti bez emocija daje osjećaj moći i premoći to je kao šut heroina i da bi taj njegov osakaćeni mentalni sklop mogao funkcionirati mora svakodnevno dokazivati svoju premoć tako da omalovažava i vrijeđa ponižava sve one oko sebe koji nisu sociopati.

nažalost za sociopate, psihopate lijeka nema nema detox komune za takva čudovišta koja rade neprocjenjivu štetu društvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 11:00

" I'd woken up early, and I took a long time getting ready to exist."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 12/11/2018, 11:05

Gnječ wrote:
kic wrote:
daj dobro je.

nije dobro. aben je full blown sociopat. sad da li je born sociopat ili je njegova sociopatija razvijena kasnije tokom građanskog rata dok je on još mali išao u školu pa je da ga ne unište emocije dok je slušao detonacije bombi jednostavno sve emocije duboko potisnuo i zblokirao ja to još za sad neznam ali pretpostavljam da su u igri oba dva faktora.kad je shvatio da da bez emocija perfektno funkcionira počeo je njegov kurbin pir sa svima i protiv svih koji nisu sociopate. teške su ga traume zadesile ali u ratu nisu svi postali sociopati i psihopati samo oni koji su imali kulturu tj. supstrat. čak i da bi sad htio vratiti emocije nemože i ne želi jer biti bez emocija daje osjećaj moći i premoći to je kao šut heroina i da bi taj njegov osakaćeni mentalni sklop mogao funkcionirati mora svakodnevno dokazivati svoju premoć tako da omalovažava i vrijeđa ponižava sve one oko sebe koji nisu sociopati.

nažalost za sociopate, psihopate lijeka nema nema detox komune za takva čudovišta koja rade neprocjenjivu štetu društvu.

:stop
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 11:09

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
daj dobro je.

nije dobro. aben je full blown sociopat. sad da li je born sociopat ili je njegova sociopatija razvijena kasnije tokom građanskog rata dok je on još mali išao u školu pa je da ga ne unište emocije dok je slušao detonacije bombi jednostavno sve emocije duboko potisnuo i zblokirao ja to još za sad neznam ali pretpostavljam da su u igri oba dva faktora.kad je shvatio da da bez emocija perfektno funkcionira počeo je njegov kurbin pir sa svima i protiv svih koji nisu sociopate. teške su ga traume zadesile ali u ratu nisu svi postali sociopati i psihopati samo oni koji su imali kulturu tj. supstrat. čak i da bi sad htio vratiti emocije nemože i ne želi jer biti bez emocija daje osjećaj moći i premoći to je kao šut heroina i da bi taj njegov osakaćeni mentalni sklop mogao funkcionirati mora svakodnevno dokazivati svoju premoć tako da omalovažava i vrijeđa ponižava sve one oko sebe koji nisu sociopati.

nažalost za sociopate, psihopate lijeka nema nema detox komune za takva čudovišta koja rade neprocjenjivu štetu društvu.

:stop

štitiš sociopatu? i to sam predvidio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 12/11/2018, 11:11


kad ćemo šaha-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 11:22

Sinoc sam naisla na lijep atmosferican album.. Pinkfloydish i gratefuldeadish. :-D Prve asocijacije nekih komentatora. Ja sam izbjegla usporedbe s poznatim bendovima i jednostavno pratila slike s unutarnje strane kapaka.


Alex Meets Sand - The Magicians Saw




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 12/11/2018, 11:38


tako i ja nekad, kažem si: ok ovo je nešto novo.. i bude bolje-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 11:40

kic wrote:
tako i ja nekad, kažem si: ok ovo je nešto novo.. i bude bolje-

Album je ovogodisnji. :-) Postavim ga kasnije na glazbu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 11:45

Zgodan novi nick. Roland Deschain. :-)

(S. Kingov) Revolveras.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 12/11/2018, 12:22

Gnječ wrote:
aben wrote:nis još prečito sve to ča si napiso, 

reci mi dotle, je li se globalna dohodovna nejednakost povaćovo oli smanjivo?

najprije ti pseto sociopatsko prečituj sve i preslušoj sve dotle ću se ja odmarat neću niš pisat na forumu da te ne ometem i ne dekoncentrišem. pseto psihopatsko hrvatsko. što te JNA i srbi nisu ubili jebem ti majku sociopatsku da ti jebem. ali nikad nije kasno.
more i tako, ali unda tek večeras

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 12:38

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:nis još prečito sve to ča si napiso, 

reci mi dotle, je li se globalna dohodovna nejednakost povaćovo oli smanjivo?

najprije ti pseto sociopatsko prečituj sve i preslušoj sve dotle ću se ja odmarat neću niš pisat na forumu da te ne ometem i ne dekoncentrišem. pseto psihopatsko hrvatsko. što te JNA i srbi nisu ubili jebem ti majku sociopatsku da ti jebem. ali nikad nije kasno.
more i tako, ali unda tek večeras

irelevantno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 12/11/2018, 15:23

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:


Beware, fellow plutocrats, the pitchforks are coming | Nick Hanaue

kapitalista govori da ovakav kapitalizam kojeg i aben zagovara neće dugo trajati.

Nick Hanauer is a rich guy, an unrepentant capitalist — and he has something to say to his fellow plutocrats: Wake up! Growing inequality is about to push our societies into conditions resembling pre-revolutionary France. Hear his argument about why a dramatic increase in minimum wage could grow the middle class, deliver economic prosperity ... and prevent a revolution.

---

I'm sure the Republicans, extreme right-wing conservatives, corporatists and neo-cons don't know what to do with this guy. I appreciate a lot of what this guy is saying but it changes nothing for us 'regular' people. We still have to push on with the revolt because no plutocrat, no matter how well-intentioned, will save us.


o čemu ov čovik govori? pa nejednakost je u padu.

mda...

https://inequality.org/facts/income-inequality/

The share of the global population defined as “poor” — those making less than $2/day — has fallen since 2001 by nearly half, to 15 percent, although most of them are just barely above this threshold. Those in the middle-income bracket making between $10 and $20/day have nearly doubled their global presence, from 7 to 13 percent.

cherry picking ha? znao sam da ćeš citirati upravo taj dio majku ti jebem psihopatsku.

...More than 70 percent of the world’s adults own under $10,000 in wealth. This 70.1 percent of the world holds only 3 percent of global wealth. The world’s wealthiest individuals, those owning over $100,000 in assets, total only 8.6 percent of the global population but own 85.6 percent of global wealth.

Western and European countries host the lion’s share of the world’s millionaires. More than 70 percent of the world’s millionaires reside in Europe or North America, with 43 percent of these millionaires calling the United State home. The only non-Western nations with a significant share of millionaires: the industrial powerhouses Japan, China, and Korea.

“Ultra high net worth individuals” — the wealth management industry’s term of art for deep pockets worth more than $30 million — hold an astoundingly disproportionate share of global wealth. These wealth owners own 12.8 percent of total global wealth, yet represent only a tiny fraction of the world population.

The world’s 10 richest billionaires, according to Forbes, own $505 billion in combined wealth, a sum greater than the total goods and services most nations produce on an annual basis.

a ovo si izvukao iz konteksta:

The share of the global population defined as “poor” — those making less than $2/day — has fallen since 2001 by nearly half, to 15 percent, although most of them are just barely above this threshold. Those in the middle-income bracket making between $10 and $20/day have nearly doubled their global presence, from 7 to 13 percent. But most of the world remains low-income.

nastavlja se

Wealth disparity in the United States is running twice as wide — and more — as wealth gaps in the rest of the industrial world.

The top 1 percent in the United States hold an average $15 million in wealth, a total only comparable to the prosperous microstate of Luxembourg. No other nation’s top 1 percent own even half of the wealth the top 1 percent’s in the United States and Luxembourg hold.

Capemini and RBC Wealth Management define a “high net worth individual” as someone with at least $1 million in assets. The vast bulk of the world’s millionaires hold less than $5 million.

A small share of the world’s millionaire population holds a large majority of world millionaire wealth.

The United States dominates the global population of high net worth individuals, with over 4.3 million individuals owning at least $1 million in financial assets (not including their primary residence or consumer goods).

The United States has become home to more than twice as many adults with at least $50 million in assets as the next five nations with the most super rich combined.

itd...ali znamo da je s abenom svaka razumna diskusija nemoguća misija. nemože se sa psihopatom ili sociopatom što je isto diskutirati to je nemoguće.

kriste krolju, 
pa jo sun misli da si ti doni nešto ča će pokozati kako se dohodovna nejednakost povećava, kad li ono ni spomena o tomu:)

dakle, ov čovik govori o trendu povećavanja dohodovne nejednakosti, a soma stranica koja se bavi nejednakošću tvrdi suprotno:)

gnječ, go punch a nazi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 15:55

aben wrote:

kriste krolju, 
pa jo sun misli da si ti doni nešto ča će pokozati kako se dohodovna nejednakost povećava, kad li ono ni spomena o tomu:)

dakle, ov čovik govori o trendu povećavanja dohodovne nejednakosti, a soma stranica koja se bavi nejednakošću tvrdi suprotno:)

gnječ, go punch a nazi

stvar je do tebe vješt si u trivijaliziranju bitnih stvari i u davanju vrijednosti stvarima koju su totalno trivijalne no to su sve alati kojima se ti sociopata služiš. jako je dobro tebi jasno o čemu čovjek priča samo ti se sve to ne uklapa u tvoju agendu.

statistika? evo čak sam ti dao priliku da pljuješ po meni na tebi svojstven sociopatski način umjesto da tu statistiku malo bolje proučiš ti si realizirao zaključak iz samo jednog grafikona koji ne govori sve taj grafikon nije zbroj svih statističkih podataka kako ti to podlo želiš prikazati. kad ti činjenice odgovaraju onda ih prezentiraš as-is a ako ti ne odgovaraju onda ih kreneš interpretirati na način da ih izvrneš u tvoju korist. tako lako predvidljivo za sociopate.

ajmo primjer banalni: koliko je sada migranata u EU? njima se isto povećao standard jel tako? ne rade a imaju veći standard i bolje žive nego u zemlji iz koje su došli i gdje su radili za 1 dolar dnevno možda i manje. objasni mi taj apsurd statističkih izračuna?

imaš masu statistika na netu koji pokazuju sve veću diskrepanciju između bogatih i siromašnih. za statistiku je povećanje os 1 dolar na plaću znak da se smanjuje razina siromašnih? ništa to ne znači ako u istom vremenu životni troškovi poskupe za 1 dolar opet si tamo gdje si bio ali statistički ti si kralj! ma koji kralj? CAR! samo što nisi bogat!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 12/11/2018, 16:37

Gnječ wrote:
aben wrote:

kriste krolju, 
pa jo sun misli da si ti doni nešto ča će pokozati kako se dohodovna nejednakost povećava, kad li ono ni spomena o tomu:)

dakle, ov čovik govori o trendu povećavanja dohodovne nejednakosti, a soma stranica koja se bavi nejednakošću tvrdi suprotno:)

gnječ, go punch a nazi

stvar je do tebe vješt si u trivijaliziranju bitnih stvari i u davanju vrijednosti stvarima koju su totalno trivijalne no to su sve alati kojima se ti sociopata služiš. jako je dobro tebi jasno o čemu čovjek priča samo ti se sve to ne uklapa u tvoju agendu.

statistika? evo čak sam ti dao priliku da pljuješ po meni na tebi svojstven sociopatski način umjesto da tu statistiku malo bolje proučiš ti si realizirao zaključak iz samo jednog grafikona koji ne govori sve taj grafikon nije zbroj svih statističkih podataka kako ti to podlo želiš prikazati. kad ti činjenice odgovaraju onda ih prezentiraš as-is a ako ti ne odgovaraju onda ih kreneš interpretirati na način da ih izvrneš u tvoju korist. tako lako predvidljivo za sociopate.

ajmo primjer banalni: koliko je sada migranata u EU?  njima se isto povećao standard jel tako? ne rade a imaju veći standard i bolje žive nego u zemlji iz koje su došli i gdje su radili za 1 dolar dnevno možda i manje. objasni mi taj apsurd statističkih izračuna?

imaš masu statistika na netu koji pokazuju sve veću diskrepanciju između bogatih i siromašnih. za statistiku je povećanje os 1 dolar na plaću znak da se smanjuje razina siromašnih? ništa to ne znači ako u istom vremenu životni troškovi poskupe za 1 dolar opet si tamo gdje si bio ali statistički ti si kralj! ma koji kralj? CAR! samo što nisi bogat!
ali gnječ,

čovik u videu ne spori da postoji nejednakost, ni da je velika, nego da se povećava. ali globalna se nejednakost ne povećava, nego se smanjuje. 
no pitchforks on horizont.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 16:55

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

kriste krolju, 
pa jo sun misli da si ti doni nešto ča će pokozati kako se dohodovna nejednakost povećava, kad li ono ni spomena o tomu:)

dakle, ov čovik govori o trendu povećavanja dohodovne nejednakosti, a soma stranica koja se bavi nejednakošću tvrdi suprotno:)

gnječ, go punch a nazi

stvar je do tebe vješt si u trivijaliziranju bitnih stvari i u davanju vrijednosti stvarima koju su totalno trivijalne no to su sve alati kojima se ti sociopata služiš. jako je dobro tebi jasno o čemu čovjek priča samo ti se sve to ne uklapa u tvoju agendu.

statistika? evo čak sam ti dao priliku da pljuješ po meni na tebi svojstven sociopatski način umjesto da tu statistiku malo bolje proučiš ti si realizirao zaključak iz samo jednog grafikona koji ne govori sve taj grafikon nije zbroj svih statističkih podataka kako ti to podlo želiš prikazati. kad ti činjenice odgovaraju onda ih prezentiraš as-is a ako ti ne odgovaraju onda ih kreneš interpretirati na način da ih izvrneš u tvoju korist. tako lako predvidljivo za sociopate.

ajmo primjer banalni: koliko je sada migranata u EU?  njima se isto povećao standard jel tako? ne rade a imaju veći standard i bolje žive nego u zemlji iz koje su došli i gdje su radili za 1 dolar dnevno možda i manje. objasni mi taj apsurd statističkih izračuna?

imaš masu statistika na netu koji pokazuju sve veću diskrepanciju između bogatih i siromašnih. za statistiku je povećanje os 1 dolar na plaću znak da se smanjuje razina siromašnih? ništa to ne znači ako u istom vremenu životni troškovi poskupe za 1 dolar opet si tamo gdje si bio ali statistički ti si kralj! ma koji kralj? CAR! samo što nisi bogat!
ali gnječ,

čovik u videu ne spori da postoji nejednakost, ni da je velika, nego da se povećava. ali globalna se nejednakost ne povećava, nego se smanjuje. 
no pitchforks on horizont.

aben, let's face it.

ako se globalna nejednakost smanjuje dokaži! šta misliš da će mo ti vjerovat na riječ?

daj konkretne primjere da se nejednakost smanjuje i koliko? zašto onda ima toliko migranata ako se nejednakost smanjuje? ili se nejednakost smanjuje jer ima migranata? ili se stanovništvo na planeti smanjilo pa average statistics govori kako 99% ljudi bolje živi jer sad mogu sa 1 dolarom većom plaćom preživjet pet dana dulje.

i zar nije bilo jeftinije plaćat mjesečnu plaću potencijalnim a sada migrantima da žive i ostanu u njihovim domicilnim zemljama nego ovo ovaj kaos. koji košta skuplje nego onaj moj prijedlog ispred.

aben, ti dokaži da se nejednakost smanjuje ali na konkretnim primjerima i dokazima. daj linkove ili nešto konkretno jer tvoja riječ ne vrijedi apsolutno ništa. ti si nitko i ništa i tvoja riječ je isto ništa i nema nikakvu vjerodostojnost.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 17:05

migrants are the spark who will ignite the pitchforks.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 12/11/2018, 19:03

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

kriste krolju, 
pa jo sun misli da si ti doni nešto ča će pokozati kako se dohodovna nejednakost povećava, kad li ono ni spomena o tomu:)

dakle, ov čovik govori o trendu povećavanja dohodovne nejednakosti, a soma stranica koja se bavi nejednakošću tvrdi suprotno:)

gnječ, go punch a nazi

stvar je do tebe vješt si u trivijaliziranju bitnih stvari i u davanju vrijednosti stvarima koju su totalno trivijalne no to su sve alati kojima se ti sociopata služiš. jako je dobro tebi jasno o čemu čovjek priča samo ti se sve to ne uklapa u tvoju agendu.

statistika? evo čak sam ti dao priliku da pljuješ po meni na tebi svojstven sociopatski način umjesto da tu statistiku malo bolje proučiš ti si realizirao zaključak iz samo jednog grafikona koji ne govori sve taj grafikon nije zbroj svih statističkih podataka kako ti to podlo želiš prikazati. kad ti činjenice odgovaraju onda ih prezentiraš as-is a ako ti ne odgovaraju onda ih kreneš interpretirati na način da ih izvrneš u tvoju korist. tako lako predvidljivo za sociopate.

ajmo primjer banalni: koliko je sada migranata u EU?  njima se isto povećao standard jel tako? ne rade a imaju veći standard i bolje žive nego u zemlji iz koje su došli i gdje su radili za 1 dolar dnevno možda i manje. objasni mi taj apsurd statističkih izračuna?

imaš masu statistika na netu koji pokazuju sve veću diskrepanciju između bogatih i siromašnih. za statistiku je povećanje os 1 dolar na plaću znak da se smanjuje razina siromašnih? ništa to ne znači ako u istom vremenu životni troškovi poskupe za 1 dolar opet si tamo gdje si bio ali statistički ti si kralj! ma koji kralj? CAR! samo što nisi bogat!
ali gnječ,

čovik u videu ne spori da postoji nejednakost, ni da je velika, nego da se povećava. ali globalna se nejednakost ne povećava, nego se smanjuje. 
no pitchforks on horizont.

aben, let's face it.

ako se globalna nejednakost smanjuje dokaži! šta misliš da će mo ti vjerovat na riječ?

daj konkretne primjere da se nejednakost smanjuje i koliko? zašto onda ima toliko migranata ako se nejednakost smanjuje? ili se nejednakost smanjuje jer ima migranata?  ili se stanovništvo na planeti smanjilo pa average statistics govori kako 99% ljudi bolje živi jer sad mogu sa 1 dolarom većom plaćom preživjet pet dana dulje.




The share of the global population defined as “poor” — those making less than $2/day — has fallen since 2001 by nearly half, to 15 percent, although most of them are just barely above this threshold. Those in the middle-income bracket making between $10 and $20/day have nearly doubled their global presence, from 7 to 13 percent.

ovo je citat s tvoje stranice. dakle, smanjila se za polak, onih ki su ispo dvo dolara dnevno, i sa ih je 15 %. onih između 10 i 20 dolarov su se udvostručili.



https://www.weforum.org/agenda/2016/04/bill-gates-global-inequality-is-falling-faster-than-ever/

vode imoš graf ki će odgovoriti na tvoje pitanje.




i zar nije bilo jeftinije plaćat mjesečnu plaću potencijalnim a sada migrantima da žive i ostanu u njihovim domicilnim zemljama nego ovo ovaj kaos. koji košta skuplje nego onaj moj prijedlog ispred.

aben, ti dokaži da se nejednakost smanjuje ali na konkretnim primjerima i dokazima. daj linkove ili nešto konkretno jer tvoja riječ ne vrijedi apsolutno ništa. ti si nitko i ništa i tvoja riječ je isto ništa i nema nikakvu vjerodostojnost.

ploćati migrantima?! jesus, jesus, kriste isuse, krolju neba i zemlje...


obćenito;

Prema tome, u pozadini socijalističkih lamentiranja o nejednakosti su opet, osim zavisti i želje za pljačkom tuđe imovine, nekakve apsurdne vizije o ekonomiji kao o igri nulte sume. Socijalistima je potpuno neshvatljivo da, čak i kada bi bila istina da se globalna nejednakost povećava, to ne znači da istovremeno svi ne možemo postati sve bogatiji. Oni bi onda radije da svi budu podjednako siromašni.

https://tkojejohngalt.wordpress.com/2015/06/21/nejednakost/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 12/11/2018, 19:08

Gnječ wrote:migrants are the spark who will ignite the pitchforks.


inequality nemo nikakove veze isotin.


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 12/11/2018, 19:16

aben wrote:
Gnječ wrote:migrants are the spark who will ignite the pitchforks.


inequality nemo nikakove veze isotin.


sučin ima veze bog te jebo? sučin???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 26 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum