ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 12:58


pa sta da kazem, zamisli da itko ovdje slicno kaze za Jasenovac, da jedva ceka ga ponoviti, mislim da nitko takvo sto ne zeli ni u primisli-

a ti shvacas da je Bleiburg zlo, i zelis ga opet-

wow indeed.

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:06

kic wrote:
pa sta da kazem, zamisli da itko ovdje slicno kaze za Jasenovac, da jedva ceka ga ponoviti, mislim da nitko takvo sto ne zeli ni u primisli-

a ti shvacas da je Bleiburg zlo, i zelis ga opet-

wow indeed.

čitaš li ti uopće ili filtriraš tekst pa ga okreneš naopako?

čitaj:

a ne kužu da su oni za desničare ko šparići za zubace

don't be so sure. sjeti se Blajburga. nemoj da napravimo reprizu.

strasno

------------

gdje sam napisao da jedva čekam ga ponoviti?


----

a ne kužu da su oni za desničare ko šparići za zubace

ti u gornjem abenovom tekstu ne primjećuješ aluziju na đenosajd? kako to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:07


nemoj da napravimo reprizu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:10


aben postavlja odnos snaga

dok ti kažeš: nemoj da te, a što se vidi i iz tvojih ostalih postova i konstantnih prijetnji, u što aben nikad nije ulazio-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:10

kic wrote:
nemoj da napravimo reprizu

šta? ispunio sam ti kvotu za đenosajd? tj. ban što je isti kurac. ajd pokaži svoju moć you mighty asshole.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:12

kic wrote:
aben postavlja odnos snaga

dok ti kažeš: nemoj da te, a što se vidi i iz tvojih ostalih postova i konstantnih prijetnji, u što aben nikad nije ulazio-

everything goes. just a little misplaced fullstop is an act of war.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:16

Gnječ wrote:
kic wrote:
nemoj da napravimo reprizu

šta? ispunio sam ti kvotu za đenosajd? tj. ban što je isti kurac. ajd pokaži svoju moć  you mighty asshole.

samo citiram te-

ajd čitaj tamo knjigu o logičkim greškama, tamo se osjećaš ugodno-

jer kontekst, smisao i argument ne shvaćaš skoro nikad-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:25

A zasto ti uopce toliko divljas ovih dana, Gnjec? Jebemmu, svaka njegova provokacija - evo te. Mislis da ce se ista promijeniti u njegovom svjetonazoru? Nece. Hoce li u tvojem? Nece. Mijenja li itko misljenja ovdje? Pisu li ovdje ljudi zbog novih spoznaja ili da bi se medjusobno nadjebavali? Borba ega. Eristika umjesto dijalektike. Propovijedi, trazenje paznje i ventiliranje demona. :D

Ja bih vas sve banirala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:26

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
nemoj da napravimo reprizu

šta? ispunio sam ti kvotu za đenosajd? tj. ban što je isti kurac. ajd pokaži svoju moć  you mighty asshole.

samo citiram te-

ajd čitaj tamo knjigu o logičkim greškama, tamo se osjećaš ugodno-

jer kontekst, smisao i argument ne shvaćaš skoro nikad-

aha, moje ćeš postove cjepkati u atome i interpretirati ih tako da ja ispadnem u javnosti bad guy a ja abenove i tvoje postove moram prihvatiti kao dobronamjerne jer vi ste good guys. a što sve neće drkadžije, ooops oprosti na vulgarizmu, desničari smislit u svom suludom internet ratovanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:31


pa i cijeli post je katastrofa:

don't be so sure. sjeti se Blajburga. nemoj da napravimo reprizu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:31

AnnieAreYouOk? wrote:A zasto ti uopce toliko divljas ovih dana, Gnjec? Jebemmu, svaka njegova provokacija - evo te. Mislis da ce se ista promijeniti u njegovom svjetonazoru? Nece. Hoce li u tvojem? Nece. Mijenja li itko misljenja ovdje? Pisu li ovdje ljudi zbog novih spoznaja ili da bi se medjusobno nadjebavali? Borba ega. Eristika umjesto dijalektike. Propovijedi, trazenje paznje i ventiliranje demona. :D

Ja bih vas sve banirala.

zašto mene prozivaš? jel sam ja počeo flejmati ili je to krenulo od abena? vidim i svi ostali se lijepo kukavički učmarili i ne reagirate na očitu abenovu samovolju, provokacije koje su drske i bolesne uz sveprisutnu kicovu podršku.


no nebitno,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:35

Gnječ wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:A zasto ti uopce toliko divljas ovih dana, Gnjec? Jebemmu, svaka njegova provokacija - evo te. Mislis da ce se ista promijeniti u njegovom svjetonazoru? Nece. Hoce li u tvojem? Nece. Mijenja li itko misljenja ovdje? Pisu li ovdje ljudi zbog novih spoznaja ili da bi se medjusobno nadjebavali? Borba ega. Eristika umjesto dijalektike. Propovijedi, trazenje paznje i ventiliranje demona. :D

Ja bih vas sve banirala.

zašto mene prozivaš? jel sam ja počeo flejmati ili je to krenulo od abena? vidim i svi ostali se lijepo kukavički učmarili i ne reagirate na očitu abenovu samovolju, provokacije koje su drske i bolesne uz sveprisutnu kicovu podršku.


no nebitno,

Pa on je kreten. Zasto bih se osvrtala na njega? Ali ti me stvarno nerviras s tim ispadima bijesa i glupim prijetnjama, zato jer znam da si bolji od toga. Zasto bi dozvolio da te kreten izbacuje iz takta i ceri se negdje iz prikrajka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:38


kica boli briga za abenda, ali moramo razlučit neke stvari ipak, nije nikome nikad prijetio-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 13:45

AnnieAreYouOk? wrote:zato jer znam da si bolji od toga.

previše debatiram već mi je gadljivo samo to postalo..

ali moram ovo primijetiti isto:"znam da si bolji od toga"

ne, nije bolji, i to upravo po tvojoj logici koju sam znao čuti od tebe, ljudi su uglavnom onakvi-kakvima se i prikazuju, a mi uglavnom vidimo ovo lice gnječovo tako da-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 13:47

AnnieAreYouOk? wrote:
Gnječ wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:A zasto ti uopce toliko divljas ovih dana, Gnjec? Jebemmu, svaka njegova provokacija - evo te. Mislis da ce se ista promijeniti u njegovom svjetonazoru? Nece. Hoce li u tvojem? Nece. Mijenja li itko misljenja ovdje? Pisu li ovdje ljudi zbog novih spoznaja ili da bi se medjusobno nadjebavali? Borba ega. Eristika umjesto dijalektike. Propovijedi, trazenje paznje i ventiliranje demona. :D

Ja bih vas sve banirala.

zašto mene prozivaš? jel sam ja počeo flejmati ili je to krenulo od abena? vidim i svi ostali se lijepo kukavički učmarili i ne reagirate na očitu abenovu samovolju, provokacije koje su drske i bolesne uz sveprisutnu kicovu podršku.


no nebitno,

Pa on je kreten. Zasto bih se osvrtala na njega? Ali ti me stvarno nerviras s tim ispadima bijesa i glupim prijetnjama, zato jer znam da si bolji od toga. Zasto bi dozvolio da te kreten izbacuje iz takta i ceri se negdje iz prikrajka?

napisao sam desetak možda i više stranica unatrag da ovaj forum nema smisla. nema smisla zato jer se niti jedna tema nemože započeti i razviti a da aben ne uleti i ne sabotira svaku jebenu temu nebitno koju. svaku. i onda se pitam koji je raison d'être na forumu kad nakon dva posta moraš se boksat sa abenom i njegovim flejmanjem? kako i na koji način zaustaviti to psihopatsko čudovište nakazu ako mu kic koji je admin foruma odobrava i dozvoljava da sve to radi nekažnjeno???? evo ja sam ovih dana samo dao primjer kako izgleda kad netko sabotira forum i flejma. ja sam na moj način u praksi objasnio što aben radi ali na njemu psihopatski svojstven način. vidim mativka ga gotivi i odobrava sociopatsko ponašanje no big deal ali ovo nije forum rezerviran samo za njih dvoje gdje će si oni razmjenjivati pusice i mativka dizati abenov ego ponašajući se submisivno i postavljajući neverending pitanja ko najgluplja plavuša.

ja sam svoj zadatak na forumu završio. ostatak slijedi negdje drugdje na nekim drugim mjestima.

evo vam vašu močvaru i kaljužu oprostite što sam malo talasao pa smrdi jer su govna isplivala na površinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 14:15


resentful
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 15/11/2018, 14:27

and thats that

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 15/11/2018, 14:30


on a brighter note:

https://aktualno.hr/hup-poslodavci-zele-radnicima-placati-kredite-za-stan-djecji-vrtic-prehranu/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 14:37

kic wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:zato jer znam da si bolji od toga.

previše debatiram već mi je gadljivo samo to postalo..

ali moram ovo primijetiti isto:"znam da si bolji od toga"

ne, nije bolji, i to upravo po tvojoj logici koju sam znao čuti od tebe, ljudi su uglavnom onakvi-kakvima se i prikazuju, a mi uglavnom vidimo ovo lice gnječovo tako da-


E pa ja ZNAM da je bolji. :-) I potpuno mi je nebitno kakvu ste sliku o njemu stvorili.

Tako da... :-) Ali kao njegov drug mogu mu reci kad pretjera. Odnosno, kad mislim da je pretjerao. Uostalom, to i sama ocekujem od svojih drugova.

Dalje, njegov neuvijen nacin komentiranja manje me nervira od celofan-postova metiljavaca i drkarosa. Medjutim, ni to me ne smeta toliko jer mi misljenja nepoznatih ljudi (ne pisemo pod imenom i prezimenom, s vlastitom fotkom na avataru) malo znace. Pricu o vlastitom zivotu lako je ovdje napisati kad ne postoji reality check. A nije i da mi je dovoljno stalo ista od toga provjeravati, kad ponude.

Kao zakljucak svega, nekima je ovo sve. Tu su si pametni, drustveni, lijepi, pozeljni, manje usamljeni, nesto dalji od svega onoga sto nisu. Jos malo patetike.


Do sutrasnjeg dana kad cete se opet ulogirati u ranim jutarnjim satima. I odlogirati u kasnovecernjim. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 15/11/2018, 14:39

Guest wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:
Gnječ wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:A zasto ti uopce toliko divljas ovih dana, Gnjec? Jebemmu, svaka njegova provokacija - evo te. Mislis da ce se ista promijeniti u njegovom svjetonazoru? Nece. Hoce li u tvojem? Nece. Mijenja li itko misljenja ovdje? Pisu li ovdje ljudi zbog novih spoznaja ili da bi se medjusobno nadjebavali? Borba ega. Eristika umjesto dijalektike. Propovijedi, trazenje paznje i ventiliranje demona. :D

Ja bih vas sve banirala.

zašto mene prozivaš? jel sam ja počeo flejmati ili je to krenulo od abena? vidim i svi ostali se lijepo kukavički učmarili i ne reagirate na očitu abenovu samovolju, provokacije koje su drske i bolesne uz sveprisutnu kicovu podršku.


no nebitno,

Pa on je kreten. Zasto bih se osvrtala na njega? Ali ti me stvarno nerviras s tim ispadima bijesa i glupim prijetnjama, zato jer znam da si bolji od toga. Zasto bi dozvolio da te kreten izbacuje iz takta i ceri se negdje iz prikrajka?

napisao sam desetak možda i više stranica unatrag da ovaj forum nema smisla. nema smisla zato jer se niti jedna tema nemože započeti i razviti a da aben ne uleti i ne sabotira svaku jebenu temu nebitno koju. svaku. i onda se pitam koji je raison d'être na forumu kad nakon dva posta moraš se boksat sa abenom i njegovim flejmanjem? kako i na koji način zaustaviti to psihopatsko čudovište nakazu ako mu kic koji je admin foruma odobrava i dozvoljava da sve to radi nekažnjeno???? evo ja sam ovih dana samo dao primjer kako izgleda kad netko sabotira forum i flejma. ja sam na moj način u praksi objasnio što aben radi ali na njemu psihopatski svojstven način. vidim mativka ga gotivi i odobrava sociopatsko ponašanje no big deal ali ovo nije forum rezerviran samo za njih dvoje gdje će si oni razmjenjivati pusice i mativka dizati abenov ego ponašajući se submisivno i postavljajući neverending pitanja ko najgluplja plavuša.

ja sam svoj zadatak na forumu završio. ostatak slijedi negdje drugdje na nekim drugim mjestima.

evo vam vašu močvaru i kaljužu oprostite što sam malo talasao pa smrdi jer su govna isplivala na površinu.


Dobar potez. Neka se medjusobno zabavljaju. :-P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 15/11/2018, 15:08

kic wrote:
on a brighter note:

https://aktualno.hr/hup-poslodavci-zele-radnicima-placati-kredite-za-stan-djecji-vrtic-prehranu/

ne će in to projti, mark my words

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 38 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum