ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by aben Thu 15 Nov - 14:08

kic wrote:
on a brighter note:

https://aktualno.hr/hup-poslodavci-zele-radnicima-placati-kredite-za-stan-djecji-vrtic-prehranu/

ne će in to projti, mark my words

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by kic Thu 15 Nov - 14:26

AnnieAreYouOk? wrote:
kic wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:zato jer znam da si bolji od toga.

previše debatiram već mi je gadljivo samo to postalo..

ali moram ovo primijetiti isto:"znam da si bolji od toga"

ne, nije bolji, i to upravo po tvojoj logici koju sam znao čuti od tebe, ljudi su uglavnom onakvi-kakvima se i prikazuju, a mi uglavnom vidimo ovo lice gnječovo tako da-


E pa ja ZNAM da je bolji. :-) I potpuno mi je nebitno kakvu ste sliku o njemu stvorili.

Tako da... :-) Ali kao njegov drug mogu mu reci kad pretjera. Odnosno, kad mislim da je pretjerao. Uostalom, to i sama ocekujem od svojih drugova.

Dalje, njegov neuvijen nacin komentiranja manje me nervira od celofan-postova metiljavaca i drkarosa. Medjutim, ni to me ne smeta toliko jer mi misljenja nepoznatih ljudi (ne pisemo pod imenom i prezimenom, s vlastitom fotkom na avataru) malo znace. Pricu o vlastitom zivotu lako je ovdje napisati kad ne postoji reality check. A nije i da mi je dovoljno stalo ista od toga provjeravati, kad ponude.

Kao zakljucak svega, nekima je ovo sve. Tu su si pametni, drustveni, lijepi, pozeljni, manje usamljeni, nesto dalji od svega onoga sto nisu. Jos malo patetike.


Do sutrasnjeg dana kad cete se opet ulogirati u ranim jutarnjim satima. I odlogirati u kasnovecernjim. :-)


a oke, šta da kažem na ovo-

prije bih rekao da smo trajno ulogirani bez odloga..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 14:42

nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka Thu 15 Nov - 15:23

Mislim da sam predstavu od maloprije gledala ljetos. Samo s drugim glumcem u glavnoj ulozi :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka Thu 15 Nov - 15:48

Abene, ajd iskreno. Hoće li ti Gnječ nedostajati?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 17:39

mativka wrote:Abene, ajd iskreno. Hoće li ti Gnječ nedostajati?

Vratit će se on brzo. Tu predstavu svako malo izvodi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 17:56

metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


: ))))

Ti svako malo nekog volis i smatras idolom. Samo rotiras subjekte svog idolopoklonstva. A sto bi drugo i radila lizacica oltara? :D

Kao Duende si mnoge ostavila u zabludi da si netko tko nisi, recimo muskarac, pa bi se moglo reci da si ih poducila o rodnoj ideologiji i bez da su pozeljeli znati o naravi iste, ali necemo o tome, jer to si cinila zbog fiktivnog progonitelja. Wink, wink. Banove si dobila zasluzeno i jos mnoge si izbjegla iz cistog sazaljenja nad kolicinom gluposti koju si nesebicno dijelila. :D

I usput, jesi li raspravila sa socijalnim pedagogom o vlastitim "igrarijama" i fantomskim uhodama? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 18:26

AnnieAreYouOk? wrote:
metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


: ))))

Ti svako malo nekog volis i smatras idolom. Samo rotiras subjekte svog idolopoklonstva. A sto bi drugo i radila lizacica oltara? :D

Kao Duende si mnoge ostavila u zabludi da si netko tko nisi, recimo muskarac, pa bi se moglo reci da si ih poducila o rodnoj ideologiji i bez da su pozeljeli znati o naravi iste, ali necemo o tome, jer to si cinila zbog fiktivnog progonitelja. Wink, wink. Banove si dobila zasluzeno i jos mnoge si izbjegla iz cistog sazaljenja nad kolicinom gluposti koju si nesebicno dijelila. :D

I usput, jesi li raspravila sa socijalnim pedagogom o vlastitim "igrarijama" i fantomskim uhodama? :)

ti si moja mala slatka paunica  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 18:27

mativka wrote:Mislim da sam predstavu od maloprije gledala ljetos. Samo s drugim glumcem u glavnoj ulozi :)

tko je ljetos bio glavni glumac? već neko vrijeme mi je forum samo jednodnevna zabava  :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 18:29

mativka wrote:Abene, ajd iskreno. Hoće li ti Gnječ nedostajati?

gnječ se vratio u ustanovu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 18:39

metilda wrote:
AnnieAreYouOk? wrote:
metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


: ))))

Ti svako malo nekog volis i smatras idolom. Samo rotiras subjekte svog idolopoklonstva. A sto bi drugo i radila lizacica oltara? :D

Kao Duende si mnoge ostavila u zabludi da si netko tko nisi, recimo muskarac, pa bi se moglo reci da si ih poducila o rodnoj ideologiji i bez da su pozeljeli znati o naravi iste, ali necemo o tome, jer to si cinila zbog fiktivnog progonitelja. Wink, wink. Banove si dobila zasluzeno i jos mnoge si izbjegla iz cistog sazaljenja nad kolicinom gluposti koju si nesebicno dijelila. :D

I usput, jesi li raspravila sa socijalnim pedagogom o vlastitim "igrarijama" i fantomskim uhodama? :)

ti si moja mala slatka paunica  :x
preslatka si  :<3

Dankverbot - Page 39 F39981b16548f3380e5a4a30f57352d9
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by aben Thu 15 Nov - 18:52

metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


duende mi i je bi primjer, čak je i jedun umjerenjak lucijus zno izgubiti živci u onoj kaljuži, lipo je bilo viditi da neko vlada isobun.

moja religija mi zabranjuje da nekomu osporavan pravo na vridjanje, moja filozofija živi na dijalogu, po naravi nis uvredljiv, sve su to okolnosti koje olakšavaju život. ka se samo sitin koliko se mojih prijateljov potuklo jer bi in neko jeben ti mater, nisu njanci tu poštapalicu mogli istrpiti:)
to su nekakove ulična strategije opstanka, barbarizam


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by aben Thu 15 Nov - 18:57

mativka wrote:Abene, ajd iskreno. Hoće li ti Gnječ nedostajati?


ne će, jer ne zno razgovorati.
ali ko klaun je bi dobar, učas bi bi triggered, to je zabavno..... ali u principu šuplja zabava, ko i sokrat. socijalisti nemaju argumentov, nikad nisu imali, pa je zoto teško nojti nekoga ki je uopće voljan razgovorati.


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 19:16

aben wrote:
AnnieAreYouOk? wrote: Neki moraju prodavati i vlastite gace. Npr., jedna porodica koja se jucer pojavila pred brodogradilistem. Otac, majka, dvoje djece. Zive u autu jer nisu vise mogli placati podstanarstvo. Tu crkavicu od 2 i 700 vjerojatno nece ni vodjeti jer im je racun blokiran. Prodaju vlastite stvari koje su uspjeli nagurati u taj minimalni prostor
:blj

Gle sto sam pronasla. Fino covjek priznao.. Topic - 16 tipova osobnosti. Sad mi je posve razumljiv tvoj nagon za povracanjem. Samo sto se i meni sad okrece zelucic.


aben wrote:
Trinity wrote:"Zaboravio" si citirati početak rečenice

Their defining characteristics of integrity, practical logic and tireless dedication

Tipično za "debatera" :)

will argue tirelessly for something they don't actually believe i


Dokazani  trol, u prevodu... 👅
nisan zaboravia nego nije relevantno za tezu. da je teza "dobre strane istj?" onda bi bilo zgodno "zaboraviti" taj dio. ovako je bespredmetno.

da, potpuno točno me opisalo, i taj citat koi donosiš plod je jedne davne odluke na koju san dan danas ponosan, jer sam je donio neovisno o hamletu ili popperu i sl. a za koje sam kasnie saznao.

no, testira san ženu kasnije, da vidin drži li test vodu. ispala joj je nekakva glupost, potpuno krivo. onda smo pretresli ostale profile da nađemo njen pravi. nismo ga našli, ona je kombinacija. zaključak koi se nameće je da će profil viśe odgovarati ekstremistima, graničnim slučajevima, nego prosječnim osobama.
sitia san se kako su me na odsjeku za psihologiu rado zvali na istraživanja jer su in tribali ekstremisti  a ja bi na preliminarnim testovima uvik ispa sociopat:)
kasnije san skužia da su ti njihovi testovi bili selfbias, tj da pitanja nisu razlikovala odgovore "što je dobro" od "što je za mene dobro".  inzistiranje na vjerovanju u ono šta
zastupaš je za mene ka marmelada u palačinki, iako kao  pojedinačni sastojak odlični ( zastupanje mišljenja, i vjera u nešto), zajedno su katastrofa.

dalo bi se još pisati, al to je više posa za logističare, sad kad je entpa razradio osnovne ideje:)


Reci, sociopaticu, kako bi recimo sadisti odgovorili na pitanje "sto je dobro za mene?"..


Last edited by Duende - idol on Thu 15 Nov - 19:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by kic Thu 15 Nov - 19:16

metilda wrote:
mativka wrote:Abene, ajd iskreno. Hoće li ti Gnječ nedostajati?

gnječ se vratio u ustanovu

dobro je i tebe
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by kic Thu 15 Nov - 19:40


Dankverbot - Page 39 46299610

Danas u poslije podnevnim satima na nebu iznad Osijeka se odvijala predivna igra sakupljanja na stotine ptica koje se spremaju na put prema jugu. Kaže narodno vjerovanje da njihov glasan pjev u jesen znači da se treba prirediti za oštru zimu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by aben Thu 15 Nov - 19:46

Duende - idol wrote:
aben wrote:
AnnieAreYouOk? wrote: Neki moraju prodavati i vlastite gace. Npr., jedna porodica koja se jucer pojavila pred brodogradilistem. Otac, majka, dvoje djece. Zive u autu jer nisu vise mogli placati podstanarstvo. Tu crkavicu od 2 i 700 vjerojatno nece ni vodjeti jer im je racun blokiran. Prodaju vlastite stvari koje su uspjeli nagurati u taj minimalni prostor
:blj

Gle sto sam pronasla. Fino covjek priznao.. Topic - 16 tipova osobnosti. Sad mi je posve razumljiv tvoj nagon za povracanjem. Samo sto se i meni sad okrece zelucic.


aben wrote:
Trinity wrote:"Zaboravio" si citirati početak rečenice

Their defining characteristics of integrity, practical logic and tireless dedication

Tipično za "debatera" :)

will argue tirelessly for something they don't actually believe i


Dokazani  trol, u prevodu... 👅
nisan zaboravia nego nije relevantno za tezu. da je teza "dobre strane istj?" onda bi bilo zgodno "zaboraviti" taj dio. ovako je bespredmetno.

da, potpuno točno me opisalo, i taj citat koi donosiš plod je jedne davne odluke na koju san dan danas ponosan, jer sam je donio neovisno o hamletu ili popperu i sl. a za koje sam kasnie saznao.

no, testira san ženu kasnije, da vidin drži li test vodu. ispala joj je nekakva glupost, potpuno krivo. onda smo pretresli ostale profile da nađemo njen pravi. nismo ga našli, ona je kombinacija. zaključak koi se nameće je da će profil viśe odgovarati ekstremistima, graničnim slučajevima, nego prosječnim osobama.
sitia san se kako su me na odsjeku za psihologiu rado zvali na istraživanja jer su in tribali ekstremisti  a ja bi na preliminarnim testovima uvik ispa sociopat:)
kasnije san skužia da su ti njihovi testovi bili selfbias, tj da pitanja nisu razlikovala odgovore "što je dobro" od "što je za mene dobro".  inzistiranje na vjerovanju u ono šta
zastupaš je za mene ka marmelada u palačinki, iako kao  pojedinačni sastojak odlični ( zastupanje mišljenja, i vjera u nešto), zajedno su katastrofa.

dalo bi se još pisati, al to je više posa za logističare, sad kad je entpa razradio osnovne ideje:)


Reci, sociopaticu, kako bi recimo sadisti odgovorili na pitanje "sto je dobro za mene?"..

pa ne zun na ča točno ciljoš;

rozlikovanje između ča je dobro zo me i ča je dobro je temelj pravednoga društva.

a ono gori ti je za izrigati se, jepeta.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 19:53

kic wrote:
Dankverbot - Page 39 46299610

Danas u poslije podnevnim satima na nebu iznad Osijeka se odvijala predivna igra sakupljanja na stotine ptica koje se spremaju na put prema jugu. Kaže narodno vjerovanje da njihov glasan pjev u jesen znači da se treba prirediti za oštru zimu.

ja svakog proljeća strepim hoće li se Klepetan vratiti Malenoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 20:02

tomica wrote:
kic wrote:
Dankverbot - Page 39 46299610

Danas u poslije podnevnim satima na nebu iznad Osijeka se odvijala predivna igra sakupljanja na stotine ptica koje se spremaju na put prema jugu. Kaže narodno vjerovanje da njihov glasan pjev u jesen znači da se treba prirediti za oštru zimu.

ja svakog proljeća strepim hoće li se Klepetan vratiti Malenoj

preosjetljivi tomica  :<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest Thu 15 Nov - 20:09

aben wrote:
metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


duende mi i je bi primjer, čak je i jedun umjerenjak lucijus zno izgubiti živci u onoj kaljuži, lipo je bilo viditi da neko vlada isobun.

moja religija mi zabranjuje da nekomu osporavan pravo na vridjanje, moja filozofija živi na dijalogu, po naravi nis uvredljiv, sve su to okolnosti  koje olakšavaju život. ka se samo sitin koliko se mojih prijateljov potuklo jer bi in neko jeben ti mater, nisu njanci tu poštapalicu mogli istrpiti:)
to su nekakove ulična strategije opstanka, barbarizam


nick duende mi je pokazao koliko su žene negativno diskriminirane na forumu, posebno žene vjernice poput mene.. muškarac može napisati bilo što  pa ako je smiren lako je opstati u forumskoj džungli.. ti si me ovih mjeseci poučio kako se može biti smiren i kao žena.. shvatiš forum kao zabavu i dobro se nasmiješ.. hvala!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by aben Thu 15 Nov - 20:12

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:nemam pojma zašto su violator i gnječ odjednom protiv kica.. gnječ neprestano prijeti ubojstvima,  psuje, vrijeđa svakoga osim naravno violatoricu.. kic je meni davao banove za zilion puta benigije stvari.. aben je genijalac kad je uspio sve ovo prijeći sa odstojanja i zabavljajući se pri tom.. takav sam ja osjećaj imala pišući kao duende... idem čak do toga da sam mu bila primjer na neki način... i nit je ustaša niti je katolik.. čovjek piše što misli bez vrijeđanja bilo koga.. abene moj si idol.. kic, sad vidiš kako je biti izvrijeđan bez razloga...


duende mi i je bi primjer, čak je i jedun umjerenjak lucijus zno izgubiti živci u onoj kaljuži, lipo je bilo viditi da neko vlada isobun.

moja religija mi zabranjuje da nekomu osporavan pravo na vridjanje, moja filozofija živi na dijalogu, po naravi nis uvredljiv, sve su to okolnosti  koje olakšavaju život. ka se samo sitin koliko se mojih prijateljov potuklo jer bi in neko jeben ti mater, nisu njanci tu poštapalicu mogli istrpiti:)
to su nekakove ulična strategije opstanka, barbarizam


nick duende mi je pokazao koliko su žene negativno diskriminirane na forumu, posebno žene vjernice poput mene.. muškarac može napisati bilo što  pa ako je smiren lako je opstati u forumskoj džungli.. ti si me ovih mjeseci poučio kako se može biti smiren i kao žena.. shvatiš forum kao zabavu i dobro se nasmiješ.. hvala!

a ča to znoči biti negativno diskriminiron?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 39 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum