ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/10/2018, 13:10

Vidim, ćiro i mamić si opet jedan drugome puše ispod stola... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/10/2018, 15:54

Serbia Strong wrote:Vidim, ćiro i mamić si opet jedan drugome puše ispod stola... Basketball
Nisu nikad ni prestali...
Tandem najvećih šarlatana na svitu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/10/2018, 21:55

kako tovarski novinarski gnoj pokušava i dalje pljuvati po dinamu!

naravno, forumski idioti svršavaju na takve medijske napise.

istovremeno doktor rilov kao nije na službenom putu nakon što je doveo hajduk do sedmog mjesta 1.hnl i ispražnjene blagajne.

usotalom, nakon što je danas dinamo osvoji nova tri boda u grupi Europa lige, uzeo nova dva boda za vlastiti klupski koeficijent što istovremeno znači i 0,5 bodova za nacionalni koeficijent i k tome inkasirao novih 570.000€ koga briga za tovarski jal i kmečanje!!! 
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/10/2018, 22:24

Terapija je pacijentu neophodna isti sekund...
Sam se sa sobom svadja...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/10/2018, 22:45

fridrih_niche wrote:Terapija je pacijentu neophodna isti sekund...
Sam se sa sobom svadja...
:(
iscjedak opet laje.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 26/10/2018, 09:20

Knez Miskin.
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 26/10/2018, 09:35

Da, forumske  jocolor jocolor ne odustaju i briljiraju sve više. U svom jalu, jadu i bijedi napišeš ovakav članak, uvijhek se nađe par forumskih  jocolor jocolor koje tako nešto jedva dočekaju i onda čitaš ovakve bljuvotine. Slično je bilo i prije SP-a u Rusiji kad su imali krilaticu "da bog da sve izgubili", kad tamo reprezentacija postane viceprvak svijeta. Sad se ta krilatica u bolesnim glavama forumskih  jocolor jocolor prenijela na Dinamo, kad tamo Dinamo je na bod od matematičkog osiguranja europskog proljeća, a u prvenstvu je njihov hnk hajdučić šrd ostavio 16 bodova iza sebe u 11 kola. Dakle, osjetno je veća razlika u bodovima između ta dva kluba nego što je hnk šrd uopće bodova osvojio. Pa koliko čovjek mora biti bolestan u glavi da ide pljuvati po Dinamu nakon ovih rezultata, dok s druge strane veliča klubić koji nije u stanju u HNL-u gotovo nikoga pobijediti? Gospodo forumske  jocolor jocolor , pa Dinamo u Europi osvaja bodove za svoj koeficijent, ali bogami i za vaš, pa ako za nekoliko godina opet izborite igranje u Europi i vi ćete koristi od toga imati. Bar utoliko što u prvom pretkolu euro-natjecanja nećete morati igrati protiv klubova iz Malte i Andore da vas još i oni ne postave na mjesto koje vam pripada. Kol'ko čovjek bolestan u glavi mora biti da pljuje po klubu koji je daleko najorganiziraniji klub u Hrvatskoj, pa i šire, a veliča jedan jedinstveni ustroj sportskog kolektiva u svijetu kakav ima hnk šrd i koji, ne da ne donosi rezultate, već klub strmoglavo gura u propast? Koliki bolesnik u glavi moraš biti da veličaš ustroj kluba za koji je država Zakon izmislila da ga se izvuče iz govana i nije uspjela? Ne znam zašto, ali sve me to podsjeća na škverove koje ova država spašava i financira od svog osnutka i opet nije uspjela. I da ne zaboravim, hnk hajdučić šrd i škverovi žive vječno. Ovi prvi na grbači ovakvih piskarala i forumskih  jocolor jocolor, koje to podržavaju, a ovi drugi na teret poreznih obveznika Republike Hrvatske, kojima se bezočno krade da bi preživjeli ovi koji ništa ne rade.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 26/10/2018, 11:56

NAIVNOST KOŠTALA MODRE?
NOVI DETALJI U PRIČI KOJA JE POTRESLA MAKSIMIR U slučaju velikog talenta je na nevjerojatan način zloupotrebljeno povjerenje određenih ljudi!?


Zvali su ga ‘maksimirski Dybala’. A sad se pitaju: “Di je zvijezda mala”...

Hasiću, kojeg je ugovor s Modrima vezao do 2021. godine, predložen je novi, podebljani ugovor. On je to prihvatio, ali očito je imao u glavi drugu kombinaciju. No dobro, da se potpiše novi, treba se raskinuti stari. S obzirom da Ajdinov otac živi u BiH, pa da ga zbog jednog potpisa ne dovlače u Zagreb, poslana su mu s Dinamove strane potpisana dva ugovora, onaj o raskidu i onaj novi. Otac je morao potpisati jer se radi o maloljetniku. A onda je Hasićeva strana potpisala samo onaj o - raskidu! S novim je otišla u WC i pustila vodu... Tipičan ‘pušing’!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/novi-detalji-u-prici-koja-je-potresla-maksimir-u-slucaju-velikog-talenta-je-na-nevjerojatan-nacin-zloupotrebljeno-povjerenje-odredenih-ljudi/7974923/

lol!
Dobro da ovo nije slučaj iz Hajduka, jer bi bija iskrcan kamion govana tamo na temi o Hajduku onih izdrkotina. Ne znam jesu li tu komentirali, ali ne bi se kladija na to. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 26/10/2018, 12:27

isključivi krivac wrote:

NAIVNOST KOŠTALA MODRE?
NOVI DETALJI U PRIČI KOJA JE POTRESLA MAKSIMIR U slučaju velikog talenta je na nevjerojatan način zloupotrebljeno povjerenje određenih ljudi!?




Zvali su ga ‘maksimirski Dybala’. A sad se pitaju: “Di je zvijezda mala”...

Hasiću, kojeg je ugovor s Modrima vezao do 2021. godine, predložen je novi, podebljani ugovor. On je to prihvatio, ali očito je imao u glavi drugu kombinaciju. No dobro, da se potpiše novi, treba se raskinuti stari. S obzirom da Ajdinov otac živi u BiH, pa da ga zbog jednog potpisa ne dovlače u Zagreb, poslana su mu s Dinamove strane potpisana dva ugovora, onaj o raskidu i onaj novi. Otac je morao potpisati jer se radi o maloljetniku. A onda je Hasićeva strana potpisala samo onaj o - raskidu! S novim je otišla u WC i pustila vodu... Tipičan ‘pušing’!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/novi-detalji-u-prici-koja-je-potresla-maksimir-u-slucaju-velikog-talenta-je-na-nevjerojatan-nacin-zloupotrebljeno-povjerenje-odredenih-ljudi/7974923/

:lol!:
Dobro da ovo nije slučaj iz Hajduka, jer bi bija iskrcan kamion govana tamo na temi o Hajduku onih izdrkotina. Ne znam jesu li tu komentirali, ali ne bi se kladija na to. :bball:
opet svršavanje zbog toga što je netko zajebao dinamo.

taj hasić, koliko god mislio da je zajebao dinamo, na kraju će zajebati samo sebe i još puno drugih mladića iz bosne kojima bi dinamo mogao biti odskočna daska za bolju budućnost.

ovo je usporedivo sa Eduardom i njegovim odbijanjem da, kad se preko dinama i uz mamićevu financijsku podršku probio i došao do značajne love, ne plati dio na koji se obavezao.

poslije toga više niti jedan jedini mladi dečko iz brazila nije doveden u dinamo.

uostalom, koliko god bio dobar (sjetimo se Roberta murića) sa 17 godina je sam sebe označio kao varalicu.
puno je klubova i trenera kojima je karakter igrača važniji od njegova tehničkog znanja.
vidjet ćemo dokle će dogurati i gdje će završiti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 26/10/2018, 15:18

Zalosno je da je hajdukovim navijacima najveci uspjeh kad netko napusti dinamo. Makar se to radilo i o deckima koji ne zele potpisati ugovor sa vragom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 26/10/2018, 18:19

PABLO ESCOBAR wrote:Zalosno je da je hajdukovim navijacima najveci uspjeh kad netko napusti dinamo. Makar se to radilo i o deckima koji ne zele potpisati ugovor sa vragom
Da ga jebeš, ali pogodio si točno u sridu, ma što sridu, u 2 sride. Al' to ti je normalno kad nemaš razloga za svoje zadovoljstvo, onda ti je jedino zadovoljstvo kad netko zajebe tvog suparnika kojeg ne možeš smisliti jer te sportski "maltretira" već 15-ak godina. Iako, ovdje budemo tek vidjeli tko je tu koga zajebo. Baš se i ne sjećam da je bilo tko od tih dinamovih tzv. "izbjeglica" napravio neku karijeru, dok smo one koji nisu bježali iz Dinama vidjeli na SP-u u Rusiji i to njih 14.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 26/10/2018, 20:17

sitting_bull wrote:
isključivi krivac wrote:

NAIVNOST KOŠTALA MODRE?
NOVI DETALJI U PRIČI KOJA JE POTRESLA MAKSIMIR U slučaju velikog talenta je na nevjerojatan način zloupotrebljeno povjerenje određenih ljudi!?






Zvali su ga ‘maksimirski Dybala’. A sad se pitaju: “Di je zvijezda mala”...

Hasiću, kojeg je ugovor s Modrima vezao do 2021. godine, predložen je novi, podebljani ugovor. On je to prihvatio, ali očito je imao u glavi drugu kombinaciju. No dobro, da se potpiše novi, treba se raskinuti stari. S obzirom da Ajdinov otac živi u BiH, pa da ga zbog jednog potpisa ne dovlače u Zagreb, poslana su mu s Dinamove strane potpisana dva ugovora, onaj o raskidu i onaj novi. Otac je morao potpisati jer se radi o maloljetniku. A onda je Hasićeva strana potpisala samo onaj o - raskidu! S novim je otišla u WC i pustila vodu... Tipičan ‘pušing’!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/novi-detalji-u-prici-koja-je-potresla-maksimir-u-slucaju-velikog-talenta-je-na-nevjerojatan-nacin-zloupotrebljeno-povjerenje-odredenih-ljudi/7974923/

lol!
Dobro da ovo nije slučaj iz Hajduka, jer bi bija iskrcan kamion govana tamo na temi o Hajduku onih izdrkotina. Ne znam jesu li tu komentirali, ali ne bi se kladija na to. Basketball
opet svršavanje zbog toga što je netko zajebao dinamo.

taj hasić, koliko god mislio da je zajebao dinamo, na kraju će zajebati samo sebe i još puno drugih mladića iz bosne kojima bi dinamo mogao biti odskočna daska za bolju budućnost.

ovo je usporedivo sa Eduardom i njegovim odbijanjem da, kad se preko dinama i uz mamićevu financijsku podršku probio i došao do značajne love, ne plati dio na koji se obavezao.

poslije toga više niti jedan jedini mladi dečko iz brazila nije doveden u dinamo.

uostalom, koliko god bio dobar (sjetimo se Roberta murića) sa 17 godina je sam sebe označio kao varalicu.
puno je klubova i trenera kojima je karakter igrača važniji od njegova tehničkog znanja.
vidjet ćemo dokle će dogurati i gdje će završiti.
Jel Luka Modrić sebe oznacija ka varalicu i lažova nakon šta je post krivokletnik na sudu?
Ako nakon Eduarda vise nisu pozivani Brazilci, a nakon ovog malog vise neće bit pozivani Bosanci, znaci li to da se i Bosance iz sadašnje postave isto miče iz ekipe?
Ako se miču Bosanci, ko će ostat igrat?
Zar Dinamo nije svejedno zahvalan Bosni i Bosancima šta su primili Tattu u svoja njedra?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/10/2018, 00:41

Zeko wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Zalosno je da je hajdukovim navijacima najveci uspjeh kad netko napusti dinamo. Makar se to radilo i o deckima koji ne zele potpisati ugovor sa vragom
Da ga jebeš, ali pogodio si točno u sridu, ma što sridu, u 2 sride. Al' to ti je normalno kad nemaš razloga za svoje zadovoljstvo, onda ti je jedino zadovoljstvo kad netko zajebe tvog suparnika kojeg ne možeš smisliti jer te sportski "maltretira" već 15-ak godina. Iako, ovdje budemo tek vidjeli tko je tu koga zajebo. Baš se i ne sjećam da je bilo tko od tih dinamovih tzv. "izbjeglica" napravio neku karijeru, dok smo one koji nisu bježali iz Dinama vidjeli na SP-u u Rusiji i to njih 14.
Puca mi kurac za onima koji bjeze od dinama i mamica. Svakom pravom navijacu dinama Dinamo bi trebao biti iznad svega i sviju. Jer dinsmo su stvarali Zambata Rora Jerkovic sveti Marko Mlinaric Zajec Kranjcar ali ni oni nisu dinamo oni su samo dio Dinama. A dinamo bogami nije ni modric ni mamic ni blazevic ni csnjuga ni tudjman. Dinamo smo mi. A ni mi i oni. Dok god bude tako nema dinamu srece jednako tako mislim i za uz dinamo najveci hrvatski klub hajduk. Jer nema Dinama bez jakog Hajduka s dok to ovi u splitu ne skuze neka se i dalje zamaraju i vesele odlascima iz dinama.neka se i dalje vesele eventualnom dinamovu neudpjehu. Sam se sramin nekih cinjenica koji ocrnjuju sveto ime Dinamo sramim se ljudi koji su doveli moj klub da je sredstvo mrznje. To ne zelim niti odobravam kao sto i neodobravam klanjanje zlatnom teletu koke je sebi umislio da je Dinamo on tj On dinamo. Jer to nije. 
A posebno mrzim licemjerje onih koji namjerno unistavaju slavni Hajduk zeleci ga srozati toliko da ga u svojim bolesnim planovima da ga preuzmu za kikiriki i kao zmije ljutice rigaju vatru na sam spomen dinama sotonizirajuci ime Dinamo na sve moguce nacine. Mrzim sve to. Ali samo bih mogao tako unedogled. Ma koliko mrzio sve ove uhljebe oko dinama evidentno je da je dinamo na europskon putu dok je hajduk na putu i provaliju u koju ga guraju upravo oni koji se u njega kunu najvise a zapravo im sluzi za ostvarenje njihovih mracnih ciljeva. A ta sotonska udruga se zove NAS HAJDUK. 
nije to torcida. Torcida je jedna casna i domoljubna ali nazalost i neskolovana skupina kojom manipulira skupina iskvarenih mrzitelja hrvatske dalmacije i svega sto se veze uz ime Hrvatska

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 01:05

PABLO ESCOBAR wrote:Zalosno je da je hajdukovim navijacima najveci uspjeh kad netko napusti dinamo. Makar se to radilo i o deckima koji ne zele potpisati ugovor sa vragom
1. Ne radi se tu samo o napuštanju. Ako neki igrač ne želi potpisati novi ugovor s klubom, to nije sramota. Tu se radi o nevjerojatnom gafu Dinama koji je ostao bez velikog talenta koji je imao važeći višegodišnji ugovor. 
2. O kakvom ti uspjehu pričaš? Ja sam se samo osvrnuo na kriterij. Da se ovo Hajduku dogodilo, u prvom redu bi mediji puno više pisali o tome i o raspadu sistema na Poljudu, ismijavao bi veći broj ljudi, i kako sam rekao izdrkotine bi iskrcavali govna tamo na temi o Hajduku. Ovako vjerojatno bez komentara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 01:15

PABLO ESCOBAR wrote:
Puca mi kurac za onima koji bjeze od dinama i mamica. Svakom pravom navijacu dinama Dinamo bi trebao biti iznad svega i sviju. Jer dinsmo su stvarali Zambata Rora Jerkovic sveti Marko Mlinaric Zajec Kranjcar ali ni oni nisu dinamo oni su samo dio Dinama. A dinamo bogami nije ni modric ni mamic ni blazevic ni csnjuga ni tudjman. Dinamo smo mi. A ni mi i oni. Dok god bude tako nema dinamu srece jednako tako mislim i za uz dinamo najveci hrvatski klub hajduk. Jer nema Dinama bez jakog Hajduka s dok to ovi u splitu ne skuze neka se i dalje zamaraju i vesele odlascima iz dinama.neka se i dalje vesele eventualnom dinamovu neudpjehu. Sam se sramin nekih cinjenica koji ocrnjuju sveto ime Dinamo sramim se ljudi koji su doveli moj klub da je sredstvo mrznje. To ne zelim niti odobravam kao sto i neodobravam klanjanje zlatnom teletu koke je sebi umislio da je Dinamo on tj On dinamo. Jer to nije. 
A posebno mrzim licemjerje onih koji namjerno unistavaju slavni Hajduk zeleci ga srozati toliko da ga u svojim bolesnim planovima da ga preuzmu za kikiriki i kao zmije ljutice rigaju vatru na sam spomen dinama sotonizirajuci ime Dinamo na sve moguce nacine. Mrzim sve to. Ali samo bih mogao tako unedogled. Ma koliko mrzio sve ove uhljebe oko dinama evidentno je da je dinamo na europskon putu dok je hajduk na putu i provaliju u koju ga guraju upravo oni koji se u njega kunu najvise a zapravo im sluzi za ostvarenje njihovih mracnih ciljeva. A ta sotonska udruga se zove NAS HAJDUK. 
nije to torcida. Torcida je jedna casna i domoljubna ali nazalost i neskolovana skupina kojom manipulira skupina iskvarenih mrzitelja hrvatske dalmacije i svega sto se veze uz ime Hrvatska

Gledaj, Hajduk su srozali ljudi unutar njega, ali oni van njega. Samo nikog nije puno briga, koga briga kako se HNS godinama odnosi prema Hajduku? Loše ljude unutar kluba možeš mijenjati i mijenjaš, no ko mijenja ove iz HNS-a? Bili izbori, vidili smo kako je prošlo. I ovaj Hajduk, takav kakav je dođe tamo do tog finala kupa, ne lako i jednostavno, ali ga izbori. Ne odigra posebno dobru utakmicu u finalu, ali ne odigra ni protivnik, ali te sudac pošteno izmasakrira. I nikome ništa. A ja sam siguran da bi ovaj Hajduk danas bija u drugačijoj situaciji da je uzeo taj kup, jer bi on značija nešto treneru i samim igračima, klubu u cjelini. Ne kažem da bi bio tko zna kako dobar, ali ne bi bio u ovako lošoj situaciji. 

Ovaj boladni dio. Tu pišeš gluposti u stilu onog lopova iz Međugorja koji priča o jugonostalgičarima i sinovima jugooficira. Sve zbog svoje neinformiranosti. Jer da si dovoljno informiran ne bi ti tako priča, pošto nisi ni glup ni zloban kao pojedine izdrkotine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/10/2018, 02:04

Ampere da se mene pita medjugorski svetac bi visio sa maca bana jelacica kao upozorenje svima. I to danima. 
A sto se tice mamica i njegovog prozivanja jugodice on sam triba sutiti jer je hvalio sugoslaviju i pozivao jovanku kurvu u hrvatsku. A i sam mentor mu je bija partizanski ratni zlocinac Jakov Blazevic. 
Znam i to da je dalmacija posljednja rupa na sviralu tzv savezu. Znam i da su svi suci deklarirani navijaci dinama. A to nebi barem javno trebali dokazivati. Naravno kad si u nogometu normalno je da navijas za neki klub. Ali odgovorna osoba poput suca to nebi trebala isticati.
Ali ni Nas Hajduk nebi donio nista dobra. Jer koliko vidim Hajduk samo nazaduje. U biti cak vise nije niti top 5 te jadne lige. U pravu si hajduk su srozali svi. Ali pojefinci najvise. Di su vam dalmatinska dica. Pored zdravih ociju su vam odneseni boban prije zambata i skoblar. Tek modric vrsaljko livakovic itd. Zar je moguce da su vam Milic i takvi bili prioritet jer su eto sa sjevera vodili navijanje. Tko vam je tu kriv. Ma kakvo god ljudsko govno i olos bio Mamic on vam za to nije kriv.

P.s  jedini vam je uspjeh sto ste potirali ca iz kluba onu istetoviranu propalicu koja ni vlastitu mater nemoze uvjeriti da je glavni centarfor u AEKA iz atene. Tko zna di je sada bice sa rodjakom na pujankama mota dzoju Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 02:34

PABLO ESCOBAR wrote:Ampere da se mene pita medjugorski svetac bi visio sa maca bana jelacica kao upozorenje svima. I to danima. 
A sto se tice mamica i njegovog prozivanja jugodice on sam triba sutiti jer je hvalio sugoslaviju i pozivao jovanku kurvu u hrvatsku. A i sam mentor mu je bija partizanski ratni zlocinac Jakov Blazevic. 
Znam i to da je dalmacija posljednja rupa na sviralu tzv savezu. Znam i da su svi suci deklarirani navijaci dinama. A to nebi barem javno trebali dokazivati. Naravno kad si u nogometu normalno je da navijas za neki klub. Ali odgovorna osoba poput suca to nebi trebala isticati.
Ali ni Nas Hajduk nebi donio nista dobra. Jer koliko vidim Hajduk samo nazaduje. U biti cak vise nije niti top 5 te jadne lige. U pravu si hajduk su srozali svi. Ali pojefinci najvise. Di su vam dalmatinska dica. Pored zdravih ociju su vam odneseni boban prije zambata i skoblar. Tek modric vrsaljko livakovic itd. Zar je moguce da su vam Milic i takvi bili prioritet jer su eto sa sjevera vodili navijanje. Tko vam je tu kriv. Ma kakvo god ljudsko govno i olos bio Mamic on vam za to nije kriv.

P.s  jedini vam je uspjeh sto ste potirali ca iz kluba onu istetoviranu propalicu koja ni vlastitu mater nemoze uvjeriti da je glavni centarfor u AEKA iz atene. Tko zna di je sada bice sa rodjakom na pujankama mota dzoju Basketball
Pa srozali su svi, slažemo se tu.

Ma sve se slažem (oprosti niche  :D) osim toga da NH nije donija ništa dobro. Pa dolaskom NH se spasio klub koji je bio na milimetar od stečaja i amaterske lige, i to što je ove sezone Hajduk loše je rezultat spleta okolnosti i krivih procjena, poteza i odluka ljudi unutar kluba. No neće se Hajduk vječno boriti za 5-u poziciju niti biti tako jadan kao što je sad. Ni prvi ni vjerojatno zadnji put u povijesti da ima ovakvu sezonu.

NH je udruga građana koja ima određeni postotak dionica kluba,okuplja članove Hajduka koji demokratski biraju vodstvo te udruge. I nije jedini takav primjer u svijetu takve jedne udruge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 08:59

isključivi krivac wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Zalosno je da je hajdukovim navijacima najveci uspjeh kad netko napusti dinamo. Makar se to radilo i o deckima koji ne zele potpisati ugovor sa vragom
1. Ne radi se tu samo o napuštanju. Ako neki igrač ne želi potpisati novi ugovor s klubom, to nije sramota. Tu se radi o nevjerojatnom gafu Dinama koji je ostao bez velikog talenta koji je imao važeći višegodišnji ugovor. 
2. O kakvom ti uspjehu pričaš? Ja sam se samo osvrnuo na kriterij. Da se ovo Hajduku dogodilo, u prvom redu bi mediji puno više pisali o tome i o raspadu sistema na Poljudu, ismijavao bi veći broj ljudi, i kako sam rekao izdrkotine bi iskrcavali govna tamo na temi o Hajduku. Ovako vjerojatno bez komentara.
Ovo pod brojem 2. je točno da točnije ne može bit...
Gadi mi se to licemjerje hrvatskih medija...
Novinari su jedno veliko zlo...
Ne bi me iznenadilo i da je Svetina jedan takav novinar...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 09:01

A da je Markan umisto Ivanovskog na terenu, Hajduk bi bija drugi na tablici...
Prvi ne bi moga bit, jer bi Markan ima par crvenih kartona i ne bi odigra sve utakmice...
afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/10/2018, 14:47

Može forumska  jocolor laprdati nekom drugom da ovaj ustroj u hnk hajdučić šrd nije jedinstven ustroj u svijetu nogometa, meni ne. Gdje u svijetu ima da udruga, koja je vlasnik 25 % dionica bira kompletno vodstvo dioničkog društva? Po zdravoj logici može birati jedino i samo 25 % tog vodstva dioničkog društva ili njihovi demokratski glasovi mogu vrijediti samo 25 % od ukupnih glasova svih diobničara, sve drugo je presedan koji u svijetu ne postoji. A njihov odabir vodstva kluba bio je kakav je bio čak i onda kad uopće nisu dionica imali. Gdje toga još ima, pitam forumsku  jocolor , koja tvrdi da to nije jedinstven slučaj u svijetu?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 15:38

fridrih_niche wrote:A da je Markan umisto Ivanovskog na terenu, Hajduk bi bija drugi na tablici...
Prvi ne bi moga bit, jer bi Markan ima par crvenih kartona i ne bi odigra sve utakmice...
afro
Da je Markan u Hajduku s onakvom glavom i problemima s živcima koje ima, sad bi vjerojatno ima par miseci zabrane jer bi napravija neku pizdariju nakon nepravde ala one u finalu kupa.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum