ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 15:38

fridrih_niche wrote:A da je Markan umisto Ivanovskog na terenu, Hajduk bi bija drugi na tablici...
Prvi ne bi moga bit, jer bi Markan ima par crvenih kartona i ne bi odigra sve utakmice...
afro
Da je Markan u Hajduku s onakvom glavom i problemima s živcima koje ima, sad bi vjerojatno ima par miseci zabrane jer bi napravija neku pizdariju nakon nepravde ala one u finalu kupa.  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/10/2018, 15:55

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:A da je Markan umisto Ivanovskog na terenu, Hajduk bi bija drugi na tablici...
Prvi ne bi moga bit, jer bi Markan ima par crvenih kartona i ne bi odigra sve utakmice...
afro
Da je Markan u Hajduku s onakvom glavom i problemima s živcima koje ima, sad bi vjerojatno ima par miseci zabrane jer bi napravija neku pizdariju nakon nepravde ala one u finalu kupa.  :D
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Niche nokautiran hehehe
Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/10/2018, 17:52

Zato ja nisan uspija u balunu...
Na nepravdu ne bi moga ostat miran...
:D

Btw. upravo odgleda derbi 3. HNL Jug Gosk - Uskok...
Predobro bilo hahahaha...
Na kraju su moji kliški prijatelji odnili 3 boda...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/10/2018, 23:27

isključivi krivac wrote:
2. O kakvom ti uspjehu pričaš? Ja sam se samo osvrnuo na kriterij. Da se ovo Hajduku dogodilo, u prvom redu bi mediji puno više pisali o tome i o raspadu sistema na Poljudu, ismijavao bi veći broj ljudi, i kako sam rekao izdrkotine bi iskrcavali govna tamo na temi o Hajduku. Ovako vjerojatno bez komentara.
ovo se u hajduku ne može dogoditi jer hajduk ne može poboljšati ugovore svojim stipendistima.

ovdje je riječ o izigravanju kluba na nečiji nagovor, menedžer kaže kako on nema veze s onim što se događa, jer je hasić imao ugovor do 2021. godine.

lik je uz očiglednog pravnog pomagača prevario ljude u dinamu koji su vjerovali u njegovu riječ i očigledno nisu niti sanjali da je  moguće da igrač tako nešto napravi.
da je čovjek održao bi riječ.

zanimljivo je kako je olmo odabrao dinamo kao bolju opciju za svoj razvoj, a hasiću dinamo nije dobar. ljudski bi bilo da je svoju želju za odlaskom dogovorio sa ljudima iz kluba.
tko zna, možda dečko ide u Barcelonu postati novi messi.
recimo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/10/2018, 23:47

fridrih_niche wrote:
Jel Luka Modrić sebe oznacija ka varalicu i lažova nakon šta je post krivokletnik na sudu?
Ako nakon Eduarda vise nisu pozivani Brazilci, a nakon ovog malog vise neće bit pozivani Bosanci, znaci li to da se i Bosance iz sadašnje postave isto miče iz ekipe?
Ako se miču Bosanci, ko će ostat igrat?
Zar Dinamo nije svejedno zahvalan Bosni i Bosancima šta su primili Tattu u svoja njedra?
;)
luka modrić nije nikoga prevario.

porezi za njegov transfer su plaćeni, a što je modrić radio sa svojim novcem njegova je stvar.

za razliku od Eduarda modrić je platio svoje obaveze iz građanskog ugovora.
to što tovari iz dorh-a pokušavaju koristeći namješteno suđenje napakostiti mamiću i dinamu  pri čemu su pokušali preko 70 svjedoka iskoristiti ne bi li došli do osuđujuće kazne (a niti jedan jedini nije teretio ni mamića niti dinamo) ionako će u konačnoj presudi pasti, ali neku privremenu su štetu napravili.

pitanje je koliko će to na kraju koštati državni proračun ako uslijedi odštetni zahtjev.

što se tiće mladih igrača iz bosne zasigurno će puno teže dolaziti u dinamo, nego do sada.
najbolje će dinamo sigurno i dalje uzimati, ali sigurno nikada više niti jedan neće moći ponoviti ovo što je napravio hasić.
također je sigurno kako će hasić postati negativni simbol, ali i argument u budućim pregovorima dinama i talenata iz bosne.

što misliš da su i izet hajrović i amer gojak sretni zbog toga što je hasić napravio?

da, tko će igrati ako bosanci odu?
ajde, nabroji mi te silne bosance bez kojih dinamo ne može, izuzev spomenutih hajrovića i gojaka?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/10/2018, 07:09

Poslanica u obranu Tatte je poslana!
Čuvajmo blaženog Zdravka i njegove male minione, Lukicu i slične...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo 28/10/2018, 11:01

dole smrdljivi dinamo i njihovih 5 navijača plus debilna dijaspora sa facebooka
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/10/2018, 15:11

bafalo wrote:  dole smrdljivi dinamo i njihovih 5 navijača plus debilna dijaspora sa facebooka
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 28/10/2018, 16:18

fridrih_niche wrote:
bafalo wrote:  dole smrdljivi dinamo i njihovih 5 navijača plus debilna dijaspora sa facebooka
lol!
Koji kompleksi kluba koji je trecerazredni klub jedne lige. 
Klub za kojega su rudes i gorica pojam klubova

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 28/10/2018, 16:22

Mada kada citam natpise pojedinih Dinamamica i meni se gadi. 
Forza Dinamoooo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 29/10/2018, 14:39

Ops, Dinamo II je opet pobijedio. Isuse, pa Dinamo II i Dinamo III su na prva 2 mjesta HNL-a, Dinamo IV je vodeći u 2. HNL-u. Pa gdje je kraj tom šamaranju ostatka Hrvatske? A prva ekipa Dinama još je i vodeća u svojoj skupini Eurolige. Jedino kaj nam ne služi na čast je kaj smo sve to pokrali, kak' vele forumske  jocolor jocolor.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 1/11/2018, 07:48

Dinamo je čorava kokoš, nakon skoro pola stoljeća na putu je da izbori proljeće u Europi 

I čorava kokoš uvode zrno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 2/11/2018, 11:18

fridrih_niche wrote:
bafalo wrote:  dole smrdljivi dinamo i njihovih 5 navijača plus debilna dijaspora sa facebooka
:lol!:
Dinamo Zagreb - Page 30 Maksimir%20red%20dinamo
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/11/2018, 11:45

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/11/2018, 15:07

RayMabus wrote:Dinamo je čorava kokoš, nakon skoro pola stoljeća na putu je da izbori proljeće u Europi 

I čorava kokoš uvode zrno
Nebitno. Ima puno čoravih kokoši koje nikad nisu ubole zrno. Ni neće.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by RayMabus 2/11/2018, 15:56

Zeko wrote:
RayMabus wrote:Dinamo je čorava kokoš, nakon skoro pola stoljeća na putu je da izbori proljeće u Europi 

I čorava kokoš uvode zrno
Nebitno. Ima puno čoravih kokoši koje nikad nisu ubole zrno. Ni neće.
Pa eto nadam se da ćete proći iz dva razloga 

Otiša Mamić Dinamo proradio

A drugi razlog je šta oću da se Hajduk malo trgne jer dosad je bilo Dinamo i nikad proljeće u Europi pa je to kao neka izlika za lošu igru Hajduka u Evropi a evo sad izgleda neće biti ni to pa da ih vidim malo (Hajduka i ispričnice)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 3/11/2018, 14:38

Nije hajdučiću nikad bila izlika Dinamo u Europi, već Mamić, Šuker, HNS, suci, Svetina, kurac, palac ... Samo nisu bili oni koji su, realno, to jedino i mogli biti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 4/11/2018, 21:53

Ipak se budemo samo sa Dinamom III (Lokomotivom) borili za titulu prvaka. Ali i njih budemo se riješili iduće kolo tak da možemo mirno na zimsko ferje.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 6/11/2018, 15:03

IZNENADA SMIJENJEN JEDAN OD GLAVNIH LJUDI DINAMA, U MAKSIMIRU VLADA ZAKON ŠUTNJE: Evo koje se tri verzije spominju kao razlog smjene!

No, fala bogu. Konačno smo se riješili i tog posljednjeg hajdukovca u upravi i sad smo čisti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 6/11/2018, 15:28

Matjaž Kek:

- Iskreno, oduševljen sam ovim Dinamom. Vrhunski selektirano, vrhunski uigrano, vrhunski demonstrirano i vođeno. Snaga je upravo u momčadskom duhu i tom hitrom izlasku s puno igrača. Da si ne lažemo, snaga je i u tribinama. Kada si čuo onu podršku protiv Fenerbahçea, pa tamo je dinamovcima skoro nemoguće izgubiti. S druge strane, nemojmo si lagati ni oko uloge Zdravka Mamića. Njegove su zasluge za ove uspjehe goleme. Tko god kaže suprotno, ili je neiskren ili nedovoljno inteligentan...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 7/11/2018, 13:02

Zeko wrote:IZNENADA SMIJENJEN JEDAN OD GLAVNIH LJUDI DINAMA, U MAKSIMIRU VLADA ZAKON ŠUTNJE: Evo koje se tri verzije spominju kao razlog smjene!

No, fala bogu. Konačno smo se riješili i tog posljednjeg hajdukovca u upravi i sad smo čisti.
eto.
poslije siniše Oreščanina može i svetina prema hajduku.
sigurno bi bio bolji od svih u ulici 8.mediteranskih igara 2.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 30 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum