ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/11/2018, 23:54

a e.
i vi ste bili prvaci.
recimo pošteno.
samo recimo.
iscidak.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/11/2018, 23:57

Vi niste u zadnjih 25 godina ukrali sve šta ste mogli ukrast pod pokroviteljstvom HDZ sekte i njenih miniona (Canjuga, Mamić)...
Recimo to tako...
Samo recimo...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/11/2018, 00:01

sikter, gnoju.

ispričavam se gnoju, ti si gori od gnoja.
gnoj može biti koristan.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/11/2018, 00:08

Upila si...
Bolje da pogledan još jednu epizodu Narcosa...
Laku noć, gnoju...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/11/2018, 01:13

Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Po dekretu su prelazili. Hajduk je bio Titov klub pa njegovi igrači nisu morali ako nisu htjeli.
:rofl
Nećeš ti o Hajduku, ne zanima tebe Hajduk. Basketball

Samo malo copy/paste gluposti,sranja i laži ispisanih milijun puta na forumu.
Kad mi to kaže lik koji se ne skida s teme o Dinamu onda je to tragikomično. Malo duže je trajalo da se riba upeca, ali nije bilo sumnje u ishod.
Gledaj, ja bar ne pričam da me ne zanimaju drugi klubovi u HNL-u na način da neću komentirati. Za razliku od tebe, to nisam pričao.
A ti si tu upao na forum s pričom da te Hajduk ne zanima, ali vidimo da te itekako zanima pa na temi od Dinamu ne možeš stati pisati sranja i laži o Hajduku. Tko te ne zna, skupo bi te platio.
A sad nastavi u istom ritmu, kompleksaš Basketball

P.S. Tu na ovom forumu uvijek ista sranja i isti likovi. Ništa nova, reka bi Oliver. One dvi mamićeve izdrkotine u obrani lika i djela svog gazde, tu si se sad ti vratio dokazivati neke svoje umotvorine tipa Hajduk je bio Titov klub, ili Torcida nije osnovana 1950 i ti ćeš to cijelom svijetu otkriti. lol!

Pošto tema nije Hajduk, nego Dinamo jedna slika za tebe (da jadan bidan ne zaboraviš Basketball ):

Dinamo Zagreb - Page 40 Copy

:balloons
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 17/11/2018, 02:18

Ovu sliku ampere nemigu prozvakati

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 17/11/2018, 02:22

Od 2013 nisam.i nemogu doci u svoj grad Imotski. Mozda i umrem ako nerjesim.ovo a necu ga viditi. 
Ali zena mi donila slike pa ta torcida ciglu od krova pise Hajduk

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 17/11/2018, 10:18

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:Po dekretu su prelazili. Hajduk je bio Titov klub pa njegovi igrači nisu morali ako nisu htjeli.
:rofl
Nećeš ti o Hajduku, ne zanima tebe Hajduk. Basketball

Samo malo copy/paste gluposti,sranja i laži ispisanih milijun puta na forumu.
Kad mi to kaže lik koji se ne skida s teme o Dinamu onda je to tragikomično. Malo duže je trajalo da se riba upeca, ali nije bilo sumnje u ishod.
Gledaj, ja bar ne pričam da me ne zanimaju drugi klubovi u HNL-u na način da neću komentirati. Za razliku od tebe, to nisam pričao.
A ti si tu upao na forum s pričom da te Hajduk ne zanima, ali vidimo da te itekako zanima pa na temi od Dinamu ne možeš stati pisati sranja i laži o Hajduku. Tko te ne zna, skupo bi te platio.
A sad nastavi u istom ritmu, kompleksaš Basketball

P.S. Tu na ovom forumu uvijek ista sranja i isti likovi. Ništa nova, reka bi Oliver. One dvi mamićeve izdrkotine u obrani lika i djela svog gazde, tu si se sad ti vratio dokazivati neke svoje umotvorine tipa Hajduk je bio Titov klub, ili Torcida nije osnovana 1950 i ti ćeš to cijelom svijetu otkriti. lol!

Pošto tema nije Hajduk, nego Dinamo jedna slika za tebe (da jadan bidan ne zaboraviš Basketball ):

Dinamo Zagreb - Page 40 Copy

:balloons
:facepalm :facepalm :facepalm
Kao prvo ovo odavno nema veze s forumom, zato sam i otišao pisat negdje gdje postoje normalne rasprave i pravila. Registrirao sam se samo zato jer ste počeli orgijati na temi Dinamo i to što je gora situacija u Hajduku i veći raspad vi više pišete o Dinamu. Ko da vas sekta plaća za to.
Moje spominjanje Hajduka u nekom širem kontekstu par puta se ne može uspoređivati s hrpom crnila koju vi prosipate. Tu ne mislim na Mamića nego baš na Dinamo.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 17/11/2018, 10:22

GNK Dinamo dobitnik je nagrade CAFE-a, službenog partnera UEFA-e za integraciju gledatelja s invaliditetom u nogomet!
Dinamo je osvojio nagradu za najbolju inicijativu 2018. godine za cjelokupan rad s osobama s invaliditetom u proteklom periodu, s naglaskom na aktivnost "VIP doživljaj utakmice" koju je klub ove godine na Maksimiru omogućio navijačima s intelektualnim poteškoćama tijekom CAFE Akcijskog tjedna.
https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/dinamo-osvojio-nagradu-cafe-a?fbclid=IwAR3zrrNwZKEFu1YHuZW2CULFCL1IW71Cs8o5XvvpTo2btRU1imBXg2TOIvM
Dinamo Zagreb - Page 40 PicsArt_11-16-06.48.53
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/11/2018, 10:38

Briši ovu odvratni temu i orgijanje Zdravkovih plaćenika...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/11/2018, 11:18

Roland Deschain wrote:
:facepalm :facepalm :facepalm
Kao prvo ovo odavno nema veze s forumom, zato sam i otišao pisat negdje gdje postoje normalne rasprave i pravila. Registrirao sam se samo zato jer ste počeli orgijati na temi Dinamo i to što je gora situacija u Hajduku i veći raspad vi više pišete o Dinamu. Ko da vas sekta plaća za to.
Moje spominjanje Hajduka u nekom širem kontekstu par puta se ne može uspoređivati s hrpom crnila koju vi prosipate. Tu ne mislim na Mamića nego baš na Dinamo.
1. Naravno da tu nema velike rasprave, niti se ja tu upuštam u njih. Jer tu imaš možda 2-3 osobe s kojima možeš raspravljati, ostalo... 
2. Ovaj današnji Dinamo = Mamić, i to je činjenica. 
3. Situacija u Hajduku je takva kakva je, ja nisam bježao to prokomentirati. No ta situacije ne umanjuje niti može umanjiti sve što se događa u hr nogometu. Taj i takav jadni Hajduk dođe u finale kupa i onda ga GNK Lopov skupa svojom sudačkom mašinerijom po ko zna koji put brutalno izmasakrira. 2-3 dana po medijima, i nakon toga nikome ništa. Dok Mamićevi igrači u HNS-u i dalje sigurno voze. Kad se udara po tome, e onda je to napad na Dinamo?!? Pa tko vam je skupa kriv, i za Mamića i za privilegiranost i za cijeli HNS i sudačku mašineriju na vašoj strani godinama. Pravi i iskreni navijač će to sam priznati.
4. Nitko ti ne brani da pišeš i komentiraš Hajduk. I da se komentira sadašnja situacija (ja sam prije godi ipo pisao da ne ide u dobro smjeru), ali tvoje spominjanje gluposti "Hajduk Titov klub" ili "Torcida nije osnovana 1850" je na razini primitivnih rasprava u saboru o ustašama i partizanima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 17/11/2018, 22:10

Marš s ove teme, forumski idiote. Ovo je tema o svetom klubu, a ne o nekakvom marginalnom regionalnom klubiću.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/11/2018, 09:00

FC Porto B - GNK Dinamo II 1:4 (1:3)
https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/dinamo-ii-dominantno-preko-portugalskog-velikana



Strijelci: 1:0 - Romario (16.), 1:1 - Šipoš (30.), 1:2 - Menalo (33.), 1:3 - B. Knežević (42.), 1:4 - Menalo (71.)
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/11/2018, 09:04

fridrih_niche wrote:Briši ovu odvratni temu i orgijanje Zdravkovih plaćenika...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/11/2018, 10:01

fridrih_niche wrote:
fridrih_niche wrote:Briši ovu odvratni temu i orgijanje Zdravkovih plaćenika...
:cru
Jel ti sada lakše ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/11/2018, 10:58

Malo lakše...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 25/11/2018, 12:37

Bišćana maze rezultati kao i kopića kad je došao u hajduk.

rezultat je igrom slučaja i pukom srećom otišao na stranu rijeke premda se rijeka  gotovo kompletna pripremala samo za ovu utakmicu, dok je dinamu više od pola momčadi bilo po reprezentacijama.

kad dinamo popravi realizaciju niti sreća i slučajnosti neće pomoći ni rijeci niti ikome drugom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 25/11/2018, 14:37

S jedne strane normalno da mi je žao zbog poraza jer smo bili puno bolja momčad svih 90 minuta, ispromašivali se, Sluga je puno toga obranio, ali sve u svemu ne može se reći da smo igrali loše. S druge strane drago mi je zbog Bišćana, popišao se po Armadi, opet radi dobar posao. Upoznao sam ga dok je bio trener Rudeša kad smo igrali kup s njima, stvarno je ljudina. Naravno da je osim Dinama neizbježna tema bio i Liverpool.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 25/11/2018, 15:52

Roland Deschain wrote:S jedne strane normalno da mi je žao zbog poraza jer smo bili puno bolja momčad svih 90 minuta, ispromašivali se, Sluga je puno toga obranio, ali sve u svemu ne može se reći da smo igrali loše. S druge strane drago mi je zbog Bišćana, popišao se po Armadi, opet radi dobar posao. Upoznao sam ga dok je bio trener Rudeša kad smo igrali kup s njima, stvarno je ljudina. Naravno da je osim Dinama neizbježna tema bio i Liverpool.
Cekaj malo. Jeli liverpool onaj klub koji je zadnji naslov osvojio kad si ti bio jos u srednjim godinama znaci malo manje od 50  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/11/2018, 21:12

Roland Deschain wrote:S jedne strane normalno da mi je žao zbog poraza jer smo bili puno bolja momčad svih 90 minuta, ispromašivali se, Sluga je puno toga obranio, ali sve u svemu ne može se reći da smo igrali loše. S druge strane drago mi je zbog Bišćana, popišao se po Armadi, opet radi dobar posao. Upoznao sam ga dok je bio trener Rudeša kad smo igrali kup s njima, stvarno je ljudina. Naravno da je osim Dinama neizbježna tema bio i Liverpool.
Baš tako. Opet je bio stvar pristupa ... no, ako ništa drugo isplatilo se gledati zbog Olmovog slaloma
https://www.facebook.com/amoriiii/videos/508194076359044/?t=5
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/11/2018, 16:39

Pošto se profa iz čađavice srami o tome, a drugim dinamovcima je draže komengtirati Hajduk:

SLUŽBENO

UDRUGA 'DINAMO TO SMO MI' 'Digli smo prijavu jer se karticom kluba Vargi kupovao jacuzzi i računalna oprema. Transakcija je veća od pola milijuna kuna


https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/udruga-dinamo-to-smo-mi-digli-smo-prijavu-jer-se-karticom-kluba-vargi-kupovao-jacuzzi-i-racunalna-oprema-transakcija-je-veca-od-pola-milijuna-kuna/8104184/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum