ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 14:04

kako se ova tovarska gamad joguni kad se spomene sudačko pomaganje hajduku, a kurvinski isto tako još i danas izvlače ruku vrsaljka kojoj je prethodio faul sušića koja se zbila godinu-dvije prije vinogradara!

smrdljivci bi da se njihova govna ne broje.

vinogradar spominjem baš zbog njihove dreke o poštenju i tome kako će zapucavati poklonjene penale, a onda na prvoj tekmi koja im je nešto značila em kiš odsimulira pad bez da ga je protivnički igrač taknuo, em poslije zakuca iz penala  loptu u gol!

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 14:32

DUPLIN OSVRT: Sloga nikada neće biti Deinze

Niti srebro iz Rusije baš ništa nije promijenilo što se stanja u domaćem nogometu tiče

Dan poslije povijesnog okršaja u Mravincima je ostao osjećaj ponosa zbog svega što su napravili, ali i tuge zbog spoznaje da u hrvatskom nogometu nema mjesta za čuda i senzacije. U uređenim nogometnim zemljama bi ovaj dvoboj vjerojatno otišao u dodatnu neizvjesnost produžetaka, no u Lijepoj našoj vladaju 'zakoni Supehika' koji je krao siromašnima da bi dao bogatima, pa je tako i domaći četvrtoligaš ostao tužan i bijesan nakon besramnog jedanaesterca kojim je svemogući Dinamo izborio prolaz.

Delegat utakmice Branko Bebić u službenom izvještaju nije spominjao penal, ali je ispisao rečenicu koja zaslužuje pozornost:

- U pravoj nogometnoj fešti gledali smo na momente uzbudljivu utakmicu, u kojoj su gosti relativno rutinirano došli do pobjede.

Da, bila je to jedna od onih 'relativno rutiniranih' Dinamovih pobjeda, kada momčad iz Maksimira usprkos dominaciji nema rješenje za protivnička vrata, a onda se ukaže njihov 12. igrač. Ovoga puta je to bio sudac Dario Kulušić iz Šibenika, koji valjda jedini od 1.500 ljudi na rekordno ispunjenom stadionu nije vidio da dinamovac Kadzior s obje ruke u leđa gura Miju Juričića.

Za one koji nisu gledali, stoper Sloge je potom rukom uzeo loptu, misleći izvesti čisti prekršaj, a Kulušić je pokazao na bijelu točku. Za njega je to bila ruka - penal. Neki od igrača su tada počeli dobacivati klupi Dinama i sucima da kako ih nije sram, publika je vikala 'Cigani, Cigani' i 'lopovi, lopovi', a nesretni Juričić nije više htio igrati. Otišao je s terena... Da, bila je to 'relativno rutinirana' pobjeda Dinama koju već za dva tri dana baš nitko ovo neće spominjati. Jednako kao što je brzo u zaborav palo i ovogodišnje finale Kupa u Vinkovcima, gdje je oštećen Hajduk.

Jučerašnjih 90 minuta cijeli život će pamtiti jedino igrači Sloge. 'Ti, dida, uvik o onome kad ste oborili rekord stadiona, a onda vas je pokralo', govorit će im jednog dana unuci, dok će oni prelistavati požutjele stranice novina i tristoti put prepričavati kako su imali Dinamo 'u konopcima', ali su igrali u vrijeme u kojemu su se čuda mogla desiti jedino u stihovima pjesme Halida Bešlića, a nikako ne na terenu. 

U subotu u 16.30 je na programu derbi Hajduka i Dinama. Sudit će ga opet Ivan Bebek, koji potpisuje neke od nezaboravnih odluka, tipa 'banane' Vrsaljka prema Sušiću ('ma kakvi penal') ili prekida derbija u Maksimiru nakon skandiranja 'HNS pederi, nogomet ste sjebali'. Niti srebro iz Rusije baš ništa nije promijenilo što se stanja u domaćem nogometu tiče. 'HNS pederi' jučer su sjebali i Slogu koja tako nikada neće biti Deinze.

P.S. Deinze je belgijski trećeligaš koji je jučer u šesnaestini finala Kupa Belgije izbacio aktualnog prvaka Club Brugge    

http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--sloga-nikada-nece-biti-deinze/36026
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 15:07

isključivi krivac wrote:
U subotu u 16.30 je na programu derbi Hajduka i Dinama. Sudit će ga opet Ivan Bebek, koji potpisuje neke od nezaboravnih odluka, tipa 'banane' Vrsaljka prema Sušiću ('ma kakvi penal')
kao što napisah: 

vinogradar i hajdučki pošteno odsimuliran penal te nakon toga zapucavanje poklonjenog penala zakucavanjem u mrežu se ne smije spominjati jer " ma tko se sića što je bilo prije četiri godine".

vrsaljko i njegova ruka iz veljače 2013. se uvijek spominje, jer je to bilo (premda nakon prethodnog prekršaja sušića) kao na štetu hajduka.

smrdljivi tovari uvijek s duplim kriterijima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 27/9/2018, 15:16

Nikad lakših pet kuna zarađenih...lako je tako po copy-paste špranci...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 27/9/2018, 15:30

jasambrend wrote:Nikad lakših pet kuna zarađenih...lako je tako po copy-paste špranci...
ne bi vjerovao ja igrao tri x na prvo poluvrijeme na dinama,hajduka i rijeku stavio deset kuna...dobitak bio bio oko 450 kuna...zajebala me rijeka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/9/2018, 18:48

isključivi krivac wrote:

DUPLIN OSVRT: Sloga nikada neće biti Deinze





Za one koji nisu gledali, stoper Sloge je potom rukom uzeo loptu, misleći izvesti čisti prekršaj, 'Ti, dida, uvik o onome kad ste oborili rekord stadiona, a onda vas je pokralo', govorit će im jednog dana unuci, dok će oni prelistavati požutjele stranice novina i tristoti put prepričavati kako su imali Dinamo 'u konopcima', ali su igrali u vrijeme u kojemu su se čuda mogla desiti jedino u stihovima pjesme Halida Bešlića, a nikako ne na terenu. 

http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--sloga-nikada-nece-biti-deinze/36026
O Isusa ti boga, "imali su Dinamo na konopcima". E, al' vi u Dalmaciji, čast iznimkama, stvarno niste normalan dio hrvatskog naroda. Prvi put čujem da je kod rezultata 0-0 netko na konopcima i to onaj koji je promašio 7-8 zicera do tada i to od onih koji mu pošteno na gol nisu zapucali. Neponovljivi ste, da ga jebeš.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 21:15

jasambrend wrote:Nikad lakših pet kuna zarađenih...lako je tako po copy-paste špranci...
Posto je gazda u Medjugorju, šalje i po deset kuna...
Dobro je sad Svetini, kavu na Stradunu može popit...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/9/2018, 22:59

Zavrsimo ovu pricu vise. 
Prije 7 dana moj klub brutalno i nemilosrdno razbije jedan od 3 najveca i najbogatija turska kluba. Ponizi ih do bola.
Nakon tjedan dana taj isti moj klub se sramoti protiv postara i vozaca uza svo duzno postovanje prema tim momcima koji su dokazali da imaju ono sto nemaju pretplacene plave zvijezfice koje se ponasaju kao zadnje picke i trebaju pomoc nesposobnog suca da ih doslovno on sudac progura u drugi krug. Nitko se nije od njih oglasio i rekao. Zao nam je nije trebalo tako biti. Cak i ponuditi nesto suludo poput druge utakmice itd. Onda se ovaj poluamaterski trener jos cudi ko zec zabi zasto se igraci Sloge ljute. A isti je prije mjesec dana kmecao ko picka kako smo pokradeni protiv ovih svicaraca koji cak i jednom mourihnu sluze za nabijanje gol razlike. I pokradeni smo protiv svicaraca brutalno i bezobrazno. Ali ta kradja na koju nisu mogli utjecati ih nije sprijecila da isto naprave ej amaterima iz solinskog predgradja i jos imaju obraza slaviti mitsku pobjedu. Jebo te Bog pa sta smo mi to mozda srbi da kmecimo Ceo svet protiv nas a kad nam ide niz ruku onda nas ceo svet mrzi jer smo najbolji. Sta je to sramota izgubiti... mozda. meni je casnije izgubiti od nekog sela ciji igraci do podne kopaju kukuruz nego traziti alibi za ovakvu pobjedu. I jos face slave mitsku pobjedu nad solinskim realom. A sutra kad ih pokradu i e. Ligi nitko nece moci shvatiti zassto se ceo svet urotio protiv nas. Sramota. Nevidjena da jednom dinamu treba pomoc balavca koji da mu nije strica nebi sudio ni derbi izmedju pujanki i sucidra

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19983
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 23:18

Sutra ću tu slikat nešto kad već spominješ derbi Pujanke vs Sucidar...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/9/2018, 23:22

fridrih_niche wrote:Sutra ću tu slikat nešto kad već spominješ derbi Pujanke vs Sucidar...
:D
Derbi travara vs narkomana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19983
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/9/2018, 23:34

Pusi kurac niche

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19983
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/9/2018, 01:48

– Ja osobno nisam dobio nikakav novac, dobio je Odbor od Dinama i dobivao je od HNS-a i to je sve u našim izvještajima, nema tu velike tajne. Ukupni iznos godišnje bio je 400.000 kuna. Kakve veze ima Zdravko Mamić? Ja Mamića nisam spomenuo – rekao je Čičak, dodajući da se dobro osjeća kada ga takvi poput Jelinića prozivaju zadnjih 40 ili 50 godina, otkad je bio u zatvor

Dinamo Zagreb - Page 28 Z

Dakle, ovom smradu GNK Lopov i HNS (poznatiji kao močvara) daju 400 tisuća kuna godišnje da bi on (i njegovi iz HHO-a) mogli besplatno putovati i gostiti se na utakmicama prve HNL, te zapisivati što navijači viču?!? :hail :hail :hail

Koja bolest...

Btw. emisija Otvoreno jučer je jasno pokazala da je država jedan veliki KRIMINAL. Tako bi se trebala zvati: Republika Kriminal. Naravno da u takvoj državi GNK Lopov najbolje prolazi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/9/2018, 08:29

isključivi krivac wrote:– Ja osobno nisam dobio nikakav novac, dobio je Odbor od Dinama i dobivao je od HNS-a i to je sve u našim izvještajima, nema tu velike tajne. Ukupni iznos godišnje bio je 400.000 kuna. Kakve veze ima Zdravko Mamić? Ja Mamića nisam spomenuo – rekao je Čičak, dodajući da se dobro osjeća kada ga takvi poput Jelinića prozivaju zadnjih 40 ili 50 godina, otkad je bio u zatvor

Dinamo Zagreb - Page 28 Z

Dakle, ovom smradu GNK Lopov i HNS (poznatiji kao močvara) daju 400 tisuća kuna godišnje da bi on (i njegovi iz HHO-a) mogli besplatno putovati i gostiti se na utakmicama prve HNL, te zapisivati što navijači viču?!? :hail :hail :hail

Koja bolest...

Btw. emisija Otvoreno jučer je jasno pokazala da je država jedan veliki KRIMINAL. Tako bi se trebala zvati: Republika Kriminal. Naravno da u takvoj državi GNK Lopov najbolje prolazi.
Potpis...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/9/2018, 08:32

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:Sutra ću tu slikat nešto kad već spominješ derbi Pujanke vs Sucidar...
:D
Derbi travara vs narkomana
Dinamo Zagreb - Page 28 77bc2810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/9/2018, 11:43

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:– Ja osobno nisam dobio nikakav novac, dobio je Odbor od Dinama i dobivao je od HNS-a i to je sve u našim izvještajima, nema tu velike tajne. Ukupni iznos godišnje bio je 400.000 kuna. Kakve veze ima Zdravko Mamić? Ja Mamića nisam spomenuo – rekao je Čičak, dodajući da se dobro osjeća kada ga takvi poput Jelinića prozivaju zadnjih 40 ili 50 godina, otkad je bio u zatvor

Dinamo Zagreb - Page 28 Z

Dakle, ovom smradu GNK Lopov i HNS (poznatiji kao močvara) daju 400 tisuća kuna godišnje da bi on (i njegovi iz HHO-a) mogli besplatno putovati i gostiti se na utakmicama prve HNL, te zapisivati što navijači viču?!? :hail :hail :hail

Koja bolest...

Btw. emisija Otvoreno jučer je jasno pokazala da je država jedan veliki KRIMINAL. Tako bi se trebala zvati: Republika Kriminal. Naravno da u takvoj državi GNK Lopov najbolje prolazi.
Potpis...
:cru
Forumske  jocolor jocolor .

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 28/9/2018, 11:50

..izgleda da je ovaj sukob bio između bbb-ovaca i ovih iz udruge NH...a ne torcide...naletjeli  zadrugasi na bbb-ovce...zato mi ej bilo cudno kako su bjezali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 8/10/2018, 12:54

nakon što je dinamo u europskoj ligi pokazao kako se u tom rangu može ravnopravno nositi sa gotovo svim klubovima (liga prvaka je očigledno svijet za sebe što pokazuju i početni rezultati young boysa koji su u kvalifikacijama izbacili dinamo), novinarska ekipa "dabogda sve izgubili" u suradnji sa zagrebačkom ispostavom našeg hajduka u zagrebu nazvanom "dinamo to smo mi" krenula je u novu sezonu stigmatizacije i medijskog linča dinama pa tako u telegramu na njihovom telesportu objavljuju pamflet juraja Vrdoljaka u kojoj dotična amorfna masa prikriveno pljuje po dinamu zazivajući neku novu kao demokraciju koju bi u dinamo uvela opskurna skupina javnosti nedostupnih likova iz tzv. udruge "zajedno za dinamo".

naravno, na sam tekst juraja Vrdoljaka u mediju u kojem je objavljen nije moguće ostaviti komentar. 
uličarska demokracija koja upravlja hajdukom želi se instalirati i u dinamo s nadom kako će u dinamu dati isti rezultat kao i u hajduku - upropaštavanje kluba.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 23/10/2018, 18:58

Nenad Bjelica:

 Moji igrači moraju biti primjer ostalima, apeliram na njih da je vrlo važan i njihov stil ponašanja izvan terena. Oni znaju da kod mene smiju pogriješiti samo dvaput - prvi i zadnji put.




:rofl :rofl :rofl

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/10/2018, 18:35

Ottac na službenom putu


Dinamo Zagreb - Page 28 GNK-Dinamo-Komentar
Šestolipanjska presuda i srebro u Rusiji dobrom dijelu pučanstva spustili su gard i iz aviona se vidi kako više-manje ne postoji onaj tvrdi stav prema hrvatskom nogometu i nogometnom establišmentu koji ga kroji. U prijevodu, mentalno smo se vratili deset godina unazad. Euforična fronta iz Moskve koja je zahvatila sve dijelove naše zemlje nastavila se i još uvijek se drži u drugom obliku, a to je iščekivanje hoće li nakon skoro pola stoljeća Dinamo prezimiti u Europi.


 
Mjesecima smo svjedoci promjeni raspoloženja, odnosno euforiji oko Dinama kako u medijima, tako i među navijačima. U Maksimiru više ne stanuje On te je sav fokus prebačen isključivo na travnjak gdje zahvaljujući odličnim igrama u Europskoj ligi, kao nikada dosad Dinamo nije bio bliže prolasku skupine i (ovisno o ždrijebu) nikad bliže svome Svetom gralu – proljeću u Europi.

Usprkos dosad savršenoj polusezoni, na plavom mozaiku dešavaju se određene pukotine koje otkrivaju što se nalazi s druge strane. Relaksirajuća atmosfera, sjajni rezultati u tuzemstvu i inozemstvu i medijski tapševi ne mijenjaju činjenicu da je Dinamo u sedam susreta ove sezone kod kuće gledalo u prosjeku 3.364 gledatelja. Usporedbe radi, prošle godine je Maksimir u istom periodu domaćeg prvenstva prosječno pohodilo 5.287 gledatelja uključujući i utakmicu s Hajdukom, bez najvećeg derbija (što je slučaj i u 7 kola dosadašnjeg dijela ovosezonskog prvenstva) prošlosezonski prosjek je ponovno veći od ovogodišnjeg – 3.582 gledatelja.

Kraj svih nabrundanih članka o povratku nogometa u grad i stvaranju iskrivljene slike „novog Dinama u kojem Mamić više nema utjecaj”, nešto i dalje očito jako smrdi čim je u ljetnom periodu dok je vrijeme bilo „savršeno za igru” na utakmice Dinama došlo u prosjeku ljudi koliko u tih dva sata utakmice promatra patuljaste vodenkonje u susjednom Zoološkom vrtu.

Svi ti navijači Dinama koji ne dolaze, uz veliki postotak lijenosti i odviknuti od Dinama na vikend bazi, vode se izrekom „Tko se na vruće speče i na mrzlo puše”. Idilična jesenska polusezona, koja ide ka svom zenitu zakamuflirana potencijalnim „europskim proljećem” i faktom da bjegunac fizički ne može prismrditi Zagrebu, sve više i više liči na Potemkinova sela. Je li se zaista išta promijenilo u „postmamićevskoj eri”?

To što jedne osobe fizički nema tu, u današnjem modernom vremenu ne znači apsolutno ništa. Kompletna garnitura Dinama na čelu s upravom, nadzornim i upravnim odborom su „svi predsjednikovi ljudi”; Marčinko, Svetina, Antolić, Rožić i dalje su osobe koje vođene međugorskim instrukcijama vedre i oblače kompletnim Dinamom. Prebacimo li lopticu s katova maksimirskih dvora na nogometni teren; da li juniori i dalje odlaze iz Dinama u sumnjivim okolnostima? Jučer David Čolina, danas Ajdin Hasić, tko je sutra slijedeći? Dolaze li u Dinamo i dalje „rikverc” igrači koji ne bi mogli pojačati Mladost iz Donjeg Dragonošca? Mario Vasilj sigurno je kapitalac od kojeg se Mariju Gavranoviću gaće tresu nakon neophodno stečenog iskustva ispadanjem iz poljske treće lige.

>> Sin vlasnika hotela u kojem je u Međugorju utočište pronašao Zdravko Mamić potpisao za Dinamo

Jesu li i glavni ljudi zaduženi za momčad ovisni dalje o Mamiću? Sportski direktor Dinama Marijan Vlak u izjavi za RTL javno se pred uzvratnu utakmicu s Young Boysima zahvalio Zdravku Mamiću kao tvorcu uspjeha Dinama. Jučer se trener Nenad Bjelica u Globusu pohvalio da se čuje barem jednom ili dvaput tjedno sa Zdravkom. Valjda igrači imaju još koliko-toliko soli u glavi pa neće spustiti ručnu nakon pobjede u Trnavi i zborski kolektivno zaurlat „Hvala Tatta!”..

Kao kec na desetku polusezonske teze o Mamiću koji više nije u Dinamu dolazi dogovoreno trodnevno klupsko hodočašće u Hercegovinu gdje će Dinamo odigrati prijateljsku utakmicu sa Širokim Brijegom. Sa Širokim koji je vijest o dogovoru i terminu utakmice objavio na službenom Facebook profilu, a simptomatično dan ranije također su iz Širokog objavili da je Zdravko Mamić posjetio igrače i stručni stožer na treningu u klupskom kampu.

When I see a bird that walks like a duck and swims like a duck and quacks like a duck, I call that bird a duck.

Parafrazirajući staru latinsku izreku „Mamić nije u Dinamu, ali…” može se jedino apelirati na čelne ljude Dinama; prestanite narod vući za nos. Od Maksimirske 128 do granice s Bosnom pod punim gasom ima nešto više od sat vremena vožnje. Ne treba ljudima ova šarada pod maskama, pogotovo onim naivcima koji vjeruju kako nakon godina i godina imaju ponovo svoj Dinamo. Činjenica je da nepravomoćno osuđeni kriminalac i bjegunac i dalje kroji politiku Dinama. Nađite se s njim na obali Une, neka narod jasno vidi kako je još jedanput prevaren, na koncu konca ipak je lakše podnijeti bol kad tresneš na guzicu s manje euforične visine. Budite barem u tom segmentu ljudi, kad u drugima niste.

Mihael Polovanec

http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/ottac-na-sluzbenom-putu/

Na službenom putu :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/10/2018, 20:29

Ottac!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/10/2018, 13:10

Vidim, ćiro i mamić si opet jedan drugome puše ispod stola... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum