ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 26/9/2018, 22:01

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ispricavam se svim ljubiteljima nogometa na ovome "penalu" 
Sram me je uopce komentirati ista vise. 
Bit ces opet Dinamo. Ponos Hrvatske a ne mafije predvodjene pickon i sinom kurve sta je pobiga u medjugorje.
Odavno san ti reka da si jedan od rijetkih poštenih navijača Dinama...
:cru
Slusaj niche fala na tome i jesan
 Ponosan sto san navijac najveceg hrvatskog kluba. 
Dinama.
Molija bi te da se nemisas u ovo ima kod vas u hajduku takodjer smeca za cistiti. Tako da te opet lipo molin da mi nediras u dinama. To je moj klub. Jeli bija penal ili nije potpuno mi je svejedno apsolutno me se to netice. Nije uopce nitno. Meni je sramota da moj klub na penal prolaxi skupinu amatera kojima je zivotni san dobiti dobro placen posa da mogu prizivit i usput zaigrati nogometa. Dolazi najveci hrvatski klub umisto da bude festa od baluna ono ce se opet misecima potezati prica da je hrvatski prvak pokra amatereiz mravinaca i to sa pravom ce se komentirati i rugati.da jednom dinamu treba ovakva blamaza protiv amatera koji za razliku od ljudi izuprave mog kluba imaju ono sto se nemoze kupit novce. A to je dostojanstvoi cast. Jeli penal opravdan ili nije potpuno mi je svejedno

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 26/9/2018, 22:05

Zeko wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Koliko god mi oni jadnici iz splita na kurac idu svojim kmecanjem ovoga me sramota. A ti idiote olinjali sam priznajes da je bio faul prije ruke. Bracala ispricavam se nisi najgluplji imamo kurcinu broj jedan
Gdje si to pročitao da ja priznajem da je bio faul? Moraš čitati sa razumijevanjem, inače ideš u društvo sa ničeom, the endom i amperom u forumske  jocolor jocolor jocolor .
Sine ti si sa svojim ispranim mozgom odavno presisao dezurne hajdukove narikace. Tipicni agitpropovac tipa Berija koji slijepoi izvrsava naredbe sugave pobjeguljske picke i kopiletakoje se krije u medjugorju i to u hotelu covjeka koji je na nama vojnicima Hvoa zaradio masne pare dok smo krvavili po mostarskim bojistina odbijajuci 10rostruko nadmocnijeg balijskog neprijatelha. Svaka njegova feta kruha je placena masno. I stoga bolje ti je da mi ne govoris o svemu tome jebo te mamic dok jos imam strpljenja.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 26/9/2018, 22:14

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ispricavam se svim ljubiteljima nogometa na ovome "penalu" 
Sram me je uopce komentirati ista vise. 
Bit ces opet Dinamo. Ponos Hrvatske a ne mafije predvodjene pickon i sinom kurve sta je pobiga u medjugorje.
Odavno san ti reka da si jedan od rijetkih poštenih navijača Dinama...
:cru
Slusaj niche fala na tome i jesan
 Ponosan sto san navijac najveceg hrvatskog kluba. 
Dinama.
Molija bi te da se nemisas u ovo ima kod vas u hajduku takodjer smeca za cistiti. Tako da te opet lipo molin da mi nediras u dinama. To je moj klub. Jeli bija penal ili nije potpuno mi je svejedno apsolutno me se to netice. Nije uopce nitno. Meni je sramota da moj klub na penal prolaxi skupinu amatera kojima je zivotni san dobiti dobro placen posa da mogu prizivit i usput zaigrati nogometa. Dolazi najveci hrvatski klub umisto da bude festa od baluna ono ce se opet misecima potezati prica da je hrvatski prvak pokra amatereiz mravinaca i to sa pravom ce se komentirati i rugati.da jednom dinamu treba ovakva blamaza protiv amatera koji za razliku od ljudi izuprave mog kluba imaju ono sto se nemoze kupit novce. A to je dostojanstvoi cast. Jeli penal opravdan ili nije potpuno mi je svejedno
To da, s tim se slažem, a meni na kurac ide i Bjelica koji i HNL i ovo sad igra sa mješavinom 2. i 3. ekipe Dinama. Ako igrače Dinama, ove iz udarne postave, nakon 15 utakmica, od kojih su oni odigrali 7-8, već sad treba odmarati onda su oni kurac a ne igrači. Oni imaju još toliko utakmica do kraja ove polusezone i što će biti u 11. i 12. mjesecu? Pola će ih umrijeti ako je to tako. A ovi opet, koji ih mijenjaju, pola njih samo dokazuje da nisu ni izbliza igrači za Dinamo i to treba rastjerati ili pokloniti nekome čim prije samo da nisu na platnom spisku.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 26/9/2018, 22:27

PABLO ESCOBAR wrote:
Zeko wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Koliko god mi oni jadnici iz splita na kurac idu svojim kmecanjem ovoga me sramota. A ti idiote olinjali sam priznajes da je bio faul prije ruke. Bracala ispricavam se nisi najgluplji imamo kurcinu broj jedan
Gdje si to pročitao da ja priznajem da je bio faul? Moraš čitati sa razumijevanjem, inače ideš u društvo sa ničeom, the endom i amperom u forumske  jocolor jocolor jocolor .
Sine ti si sa svojim ispranim mozgom odavno presisao dezurne hajdukove narikace. Tipicni agitpropovac tipa Berija koji slijepoi izvrsava naredbe sugave pobjeguljske picke i kopiletakoje se krije u medjugorju i to u hotelu covjeka koji je na nama vojnicima Hvoa zaradio masne pare dok smo krvavili po mostarskim bojistina odbijajuci 10rostruko nadmocnijeg balijskog neprijatelha. Svaka njegova feta kruha je placena masno. I stoga bolje ti je da mi ne govoris o svemu tome jebo te mamic dok jos imam strpljenja.
U jebote. Kaj se Mamića tiče - jebo tebe. Ovdje sam bar 50 puta napisao u vrijeme kad je još drmao Dinamom iz Zagreba, sada je to drmanje klubom u potpunosti marginalno budi siguran, da ako je nešto ukrao iz kluba - u zatvor s njim. I to pričam već 10 godina. A to, što im je pobjegao u BIH? Valjda je svima jasno da mu je netko dojavio da će dobiti više od 5 godina što znači automatski pritvor i on je samo to iskoristio i otišao u BIH. Meni sada samo nije jasno da, ako je Hrvatska pravna država, nitko još nije potegnuo pitanje tko je taj koji mu je dojavio visinu kazne. Toga treba strpati u zatvor, Mamić im je sada ionako nedostupan. Jedino iza čega stojim je da ipak treba pričekati pravomoćnu presudu Mamiću.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 26/9/2018, 22:39

Sramota od države, sramota od nogometa.Nema tu pomoći.
Dok vozač ministra iz HDZ-e Vlade i kum od jednog Vase Brkića dojavljuje Mamićevom čovjeku koji je izrađivao lažne SMS prepiske da briše sve iz memorije, s druge strane nećak jednog Ante Kulušića (istaknuti HNS-ov HDZ-ac) Dario Kulušić (za nepovjerovati isto HDZ-ac koji već lagano ali sigurno gradi karijeru na više polja u Šibeniku) od ove godine novi sudac u prvoj HNL (zaslužio je nećak, a još je u HDZ-u) sudi nepostojeći penal za GNK Lopova protiv jedne Sloge, alo Sloge u 80-oj minuti i gura ga dalje u kupu.

Mafija je sve jača i udara sve jače. Gadljivo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 26/9/2018, 23:03

Je, istina je da je HNK Hajdučić šdd prošao Vrapče bez penala.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 00:48

Dinamo Zagreb - Page 27 42568127_1307322766071299_3955904762129416192_n

Triba mu je slomiti nogu. Onda bi možda svira prekršaj.

Dinamo Zagreb - Page 27 Gradska-cetvrt-crnica-dario-kulusic-150517-2

Mladi lav HDZ-a... Drma nećak u Šibeniku (MNK Crnica, Zajednica sportova, predsjednik gradske četvrti). Vrime je da se preraste lokalnu razinu. HNS i GNK Lopov su tu da pomognu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 01:05

isključivi krivac wrote:Sramota od države, sramota od nogometa.Nema tu pomoći.
Dok vozač ministra iz HDZ-e Vlade i kum od jednog Vase Brkića dojavljuje Mamićevom čovjeku koji je izrađivao lažne SMS prepiske da briše sve iz memorije, s druge strane nećak jednog Ante Kulušića (istaknuti HNS-ov HDZ-ac) Dario Kulušić (za nepovjerovati isto HDZ-ac koji već lagano ali sigurno gradi karijeru na više polja u Šibeniku) od ove godine novi sudac u prvoj HNL (zaslužio je nećak, a još je u HDZ-u) sudi nepostojeći penal za GNK Lopova protiv jedne Sloge, alo Sloge u 80-oj minuti i gura ga dalje u kupu.

Mafija je sve jača i udara sve jače. Gadljivo...
viđe idiota kako se raspisao kao da je sloga vodila i bez tog penala bi pobijedila kao što je bio slučaj na utakmici između vinogradara i hajduka kad je sudac izmislio penal kojim je hajduk dobio produžetke i onda pobijedio.

naravno, toga se idiot ne sjeća, posebice jer je to bilo gotovo neposredno nakon čuvene izjave kako će hajduk svaki poklonjeni penal zapucati!

naravno, već prvi, taj kontra vinogradara su kurac zapucali!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 27/9/2018, 01:18

Sloga je pokradena. Potpuno mi je svejedno dali je bio penal ili njih 100.
Potpuno mi je svejedno. Umjesto da u prvih 45 minuta utrpamo cca 6 komada mi se sramotimo. Dinamo se veceras osramotio. Nama su 1967 nasi protivnici dizali spomenije. Cili svit je govorio o Rori itd. Danss je moj klub sramota koji ni amatere nemoze dobiti bez kradje. To nije dinamo. Dinamo je toliko velik i kaze. U pravu ste igraci Sloge i pokradeni ste. Na nacin kakav ne prilici Dinamu. Dinamo je bio kroz povijest pokradan. Danas se dinamo ponasa poput svojih dzelata zvezde i partizana.
Oprostite nam navijaci Sloge. Ovo nije Dinamo ovo je prcija picke koha je utekla u BIH. 
Ovo je dinamo ratnog profitera nije dinamo hrvatskog naroda koji je rekao NE sugoslaviji.
Bit ces opet Dinamo.
Bez kopileta i njegovih cigana koji Te unistavaju.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 01:23

PABLO ESCOBAR wrote:
fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Ispricavam se svim ljubiteljima nogometa na ovome "penalu" 
Sram me je uopce komentirati ista vise. 
Bit ces opet Dinamo. Ponos Hrvatske a ne mafije predvodjene pickon i sinom kurve sta je pobiga u medjugorje.
Odavno san ti reka da si jedan od rijetkih poštenih navijača Dinama...
:cru:
Slusaj niche fala na tome i jesan
 Ponosan sto san navijac najveceg hrvatskog kluba. 
Dinama.
Molija bi te da se nemisas u ovo ima kod vas u hajduku takodjer smeca za cistiti. Tako da te opet lipo molin da mi nediras u dinama. To je moj klub. Jeli bija penal ili nije potpuno mi je svejedno apsolutno me se to netice. Nije uopce nitno. Meni je sramota da moj klub na penal prolaxi skupinu amatera kojima je zivotni san dobiti dobro placen posa da mogu prizivit i usput zaigrati nogometa. Dolazi najveci hrvatski klub umisto da bude festa od baluna ono ce se opet misecima potezati prica da je hrvatski prvak pokra amatereiz mravinaca i to sa pravom ce se komentirati i rugati.da jednom dinamu treba ovakva blamaza protiv amatera koji za razliku od ljudi izuprave mog kluba imaju ono sto se nemoze kupit novce. A to je dostojanstvoi cast. Jeli penal opravdan ili nije potpuno mi je svejedno
ne branim ni svirani penal niti mizernu pobjedu, ali danas je razlika između tzv. malih klubova i tzv. velikih klubova praktično minimalna jer se forsira atletika i iron-nogomet u kojem ovi tzv. mali klubovi mogu gotovo ravnopravno igrati sa tim tzv. velikim klubovima barem 60 minuta, a onda bolje trenirani iz tzv. velikih klubova kapitaliziraju bolju tjelesnu spremu pa pobjeđuju.

evo ti svježi primjer utakmica leganes-barcelona koju su messi i društvo popušili, a prije tekme je Barcelona bila prva, a leganes posljednji.

dinamo još nema automatizme u igri kao rijeka pa da na šablonu ubija slabije klubove jer i sam znaš kako je ova ekipa zajedno tek nekoliko mjeseci.
ako sljedeće sezone bude slična situacija onda ih treba natovariti sa 40 kg opreme i preko sljemena do stubaka i nazad pa nek se onda zajebavaju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 07:56

Ante je jedini pošteni navijač Dinama...
Svaka čast!
<3

Shitting se raspisa o svemu i svačemu i prvo šta mu pada na pamet nakon bezočne krade od jučer je Vinogradar...
Ajme...
Neki ljudi jednostavno nemaju ni grama obraza vise...
Zato je Dinamo i posta GNK Lopov...
Sa ovakvom sljedbom plaćenika i beskičmenjaka i ne može bit drugačiji...
HDZ zna!
Kulusic zna!
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 27/9/2018, 09:14

realno..nije dinamu to trebalo jucer...i nije prvi put protiv malih klubova narocito u kupu...nakon dugog sela nisu vise nista prepustili slucaju..zato su danasnji nasi treneri glupi sto stadnardno podcjenjuju male klubove..i zato je ivic najveci trener jer je uvijek izvodio najbolju momcad igrali protiv malih klubova ili velikih...istina nije se ni hajduk puno proslavio protiv vrapca...ali hajduk je danas u takvoj poziciji da se mora muciti i protiv malih klubova..dinamo nije..i to je sramota bas za dinamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 27/9/2018, 09:23

rijeka je jucer nakantala krizevce i zato je kek najbolji trener u hrvatskoj i najozbiljniji..rijeka je igrala gotovo sa prvom momcadi...to je kup ne prijateljska da mozes kombinirati isprobavati..i kroz kup se hvata europa..tu je vulic pogrijesio..jer hajduk nije sad u poziciji na tablici u igrio za europu ili za vrh..pustimo cuvanje igraca protiv dinama...dinamo nije momcad za vađenje...hajduk mora sto lakse dobijati male klubove da bi se vratio u gornju poziciju tablice ili dogurao daleko u kupu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 11:13

fridrih_niche wrote:Ante je jedini pošteni navijač Dinama...
Svaka čast!
<3

Shitting se raspisa o svemu i svačemu i prvo šta mu pada na pamet nakon bezočne krade od jučer je Vinogradar...
Ajme...
Neki ljudi jednostavno nemaju ni grama obraza vise...
Zato je Dinamo i posta GNK Lopov...
Sa ovakvom sljedbom plaćenika i beskičmenjaka i ne može bit drugačiji...
HDZ zna!
Kulusic zna!
:8)
naravno da sam pisao o vinogradaru kako bi se vidjela razlika:

hajduk je gubio i dosuđeni penal ga je vratio u utakmicu koju je poslije u produžecima i dobio, dok je u mravincima rezultat bio u egalu što bi vodilo u produžetke u kojima bi sloga teško mogla parirati dinamu.

naravno, idiot se buni što spominjem vinogradar jer ono što se ne spominje kao da se nije dogodilo.
najsmješnije i najtužnije je što su malo prije vinogradara drečali kako su pošteni i da će poklonjene penale zapucavati.
vidjeli smo to poštenje onda, a ni danas nisu manje "pošteni".

koji ste vi, uličari, pizduni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 11:19

fridrih_niche wrote:Ante je jedini pošteni navijač Dinama...
Svaka čast!
<3

Shitting se raspisa o svemu i svačemu i prvo šta mu pada na pamet nakon bezočne krade od jučer je Vinogradar...
Ajme...
Neki ljudi jednostavno nemaju ni grama obraza vise...
Zato je Dinamo i posta GNK Lopov...
Sa ovakvom sljedbom plaćenika i beskičmenjaka i ne može bit drugačiji...
HDZ zna!
Kulusic zna!
:8)
Ne vidim upise nekih pojedinaca, tko je to spominjao Vinogradar? Utakmicu od prije 5 godina? Halo, 5 godina?  :facepalm :facepalm :facepalm
To što se nije moglo naći nešto malo manje staro, sve govori. Dinamu se o događa stalno, evo zadnje 2 kup utakmice (finale kupa i sad ovo )teška krađa suparnika.

Btw. Vinogradar je teška sramota i to je rekao svaki navijač Hajduka kojeg ja znam. To je rekao i tadašnji predsjednik Hajduka, a ja sam na starom forumu jasno pisao da tu utakmicu treba ponoviti. Tako da to vaditi sad i nabijati nekom na nos nakon 5 godina može samo totalni besramnik, rekao bi samo mamićeva izdrkotina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 27/9/2018, 11:27

amper i ja se en slazemo..oko nekih stvari..ali pravo govori...ovo za vinogradara....ali interesantno...kako dinamovci stalno tvrde kako je svaki penal za njih posteno svirano...bar tu na forumu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/9/2018, 11:38

Pa je. Kaj ovo jučer nije bio penal? Pa čovjek je rukom uzeo loptu i to sa noge svog igrača koji ju je htio ispucati prema centru! Istina je da je sudac mogao svirati faul za Slogu, ali lopta je nakon toga bila na nogi igrača Sloge i da ju ova budala nije uzela rukom ovaj bi ju ispucao i ništa se ne bi dogodilo. I sad, ako sudac nije ranije svirao faul, penal je čist kao suza.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 12:15

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Ante je jedini pošteni navijač Dinama...
Svaka čast!
<3

Shitting se raspisa o svemu i svačemu i prvo šta mu pada na pamet nakon bezočne krade od jučer je Vinogradar...
Ajme...
Neki ljudi jednostavno nemaju ni grama obraza vise...
Zato je Dinamo i posta GNK Lopov...
Sa ovakvom sljedbom plaćenika i beskičmenjaka i ne može bit drugačiji...
HDZ zna!
Kulusic zna!
:8)
Ne vidim upise nekih pojedinaca, tko je to spominjao Vinogradar? Utakmicu od prije 5 godina? Halo, 5 godina?  :facepalm :facepalm :facepalm
To što se nije moglo naći nešto malo manje staro, sve govori. Dinamu se o događa stalno, evo zadnje 2 kup utakmice (finale kupa i sad ovo )teška krađa suparnika.

Btw. Vinogradar je teška sramota i to je rekao svaki navijač Hajduka kojeg ja znam. To je rekao i tadašnji predsjednik Hajduka, a ja sam na starom forumu jasno pisao da tu utakmicu treba ponoviti. Tako da to vaditi sad i nabijati nekom na nos nakon 5 godina može samo totalni besramnik, rekao bi samo mamićeva izdrkotina.
Mi smo odma osudili penal protiv Vinogradara, a ovi pišu sve i svašta samo da opravdaju još jedan lopovski penal za GNK Lopova...
I još koristi argument da je penal, u biti, nebitan, jer bi Dinamo dobija Slogu u produžetku...
:D

Svetina posta vidoviti Milan, a Zekan je preglup za ikakvu diskusiju...
Jedini normalni navijači Dinama su Ante i End...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 27/9/2018, 13:08

fridrih_niche wrote:
Mi smo odma osudili penal protiv Vinogradara, a ovi pišu sve i svašta samo da opravdaju još jedan lopovski penal za GNK Lopova...
I još koristi argument da je penal, u biti, nebitan, jer bi Dinamo dobija Slogu u produžetku...
:D

Svetina posta vidoviti Milan, a Zekan je preglup za ikakvu diskusiju...
Jedini normalni navijači Dinama su Ante i End...
;)
Čekaj,netko bi sad danas, u 2018-oj pričao o nekom penalu na utakmicu kupa Vinogradar-Hajduk iz 2013-e godine?!? U tom periodu od te utakmice do ove jučerašnje koliko je Dinamo imao takvih sličnih situacija? Pa kad bi sad išao vaditi i tražiti napravio bi kobasicu od posta koju nitko ne bi pročitao do kraja samo zato jer bi bila predugačka. 
I opet naglašavam, mi sami smo pričali da je to jedna velika sramota, nitko nije opravdavao da sudac nije vidio (jer bio je dovoljno blizu da sve vidi), predsjednik Brbić je tada čak predložio da se odigra nova utakmica. Da je Dinamo imao jednu takvu situaciju u 5 godina, vjerojatno nitko ili malo tko bi to posebno spominjao, no ovakve situacije se redovito događaju u koristi Dinama i štetu Dinamovog protivnika. Pa sitimo se samo finala kupa prošle godine i one sramotne pljačke, a moglo bi se nabrajati.

I onda besramna izdrkotina vadi tu utakmicu od prije 5 godina?!? :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/9/2018, 14:00

Osudili ste vi kurac, a ne penal protiv Vinogradara. Slavili ste pobjedu k'o da ste Real pobijedili. Mi ovu pobjedu protiv Sloge ne slavimo i to zato jer Bjelica radi sprdnju i od HNL-a, a vidimo sada i od kupa postavljanjem kombinacije 2. i 3. ekipe da to igra. Zato se i događaju ovakve stvari, jer umjesto da za 20-ak minuta vodimo 3 razlike i onda nek stavi u igru koga hoće, mučimo se do samog kraja utakmice i da nije bilo ovog glupana koji je svom igraču skinuo loptu s noge rukom, vjerojatno bi igrali produžetke. Valjda bude Bjelica sad protiv Hajduka postavio udarnu ekipu iako u četvrtak protiv Anderlechta ima daleko važniju utakmicu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 27/9/2018, 14:04

kako se ova tovarska gamad joguni kad se spomene sudačko pomaganje hajduku, a kurvinski isto tako još i danas izvlače ruku vrsaljka kojoj je prethodio faul sušića koja se zbila godinu-dvije prije vinogradara!

smrdljivci bi da se njihova govna ne broje.

vinogradar spominjem baš zbog njihove dreke o poštenju i tome kako će zapucavati poklonjene penale, a onda na prvoj tekmi koja im je nešto značila em kiš odsimulira pad bez da ga je protivnički igrač taknuo, em poslije zakuca iz penala  loptu u gol!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 27 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum