ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:10

jasambrend wrote:Modric je obicni vodonosa i ne može se po utjecaju na igru mjeriti sa Iniestom, Pirlom i slicnim igracima u najboljim godinama, to je svakom jasno...Paul Scholes je za zatonsku prevaru izmislio nogomet, a kamoli još ovi visestruko talentiraniji igraci...Suker je s druge strane bio nedodirljiva klasa, usporediva s najboljim napadacima u povijesti i bez obzira na karakterne mane, on je bio taj koji je radio razliku na terenu izmedu dviju momcadi svojim nepredvidljivim potezima, a pogotovo u reprezentaciji, docim je Modric obican sablonski igrac, doduse s kompjuterski preciznim pasevima i odličnom tehnikom, ali nikad nije bio igrac koji stvara razliku na terenu, jedino što može je uravnoteziti igru momcadi, ali s druge strane je i umrtvljuje i ne preuzima odgovornost i rizik u igri...zato, nikad i nikako ne može biti najveci hrvatski igrac bez obzira na one glupaste utjesne nagrade u izborima za najmomcad...
:cru

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:22

modric je lopov i kriminalac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:32

operw wrote:modric je lopov i kriminalac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:51

Davor Šuker je najbolje što je Hrvatska imala u nogometu od samostalnosti, najveći ambasador našeg nogometa i nešto nedohvatljivo zadnjih 17 godina za nas - imati takvog napadača koji je stroj za golove, hladnokrvan i tehnički potkovan strijelac. Doslovno je malu zemlju lansirao u nebesa i svi su na spomen Hrvatske uvijek govorili "Davor Šuker". Nikad takvog nismo više dobili, kao ni nasljednika Jarnija. Boban, Prosinečki, Jarni i Bokšić su isto ajme igrači bili, ali ovaj je ipak iskakao malo više od njih.
 
Još malo pa punih 20 godina od ove slike, nešto što niti jedan nogometaš nakon njega nije uspio niti prismrditi, a stajao je uz najbolje i igrao s najboljima 90-ih u Sevilli i Realu, pa nakratko i u Arsenalu. S takvom ekipom i u tim vremenima to je bilo priznanje samo takvo spram ovih sprdnji od nagrada zadnjih 10 godina.
Hajduk Split - Page 17 Nintchdbpict000001507024
Hajduk Split - Page 17 Z24
Hajduk Split - Page 17 CFd4LenWIAE_UCR


A Modrić... Iniesti su otete dvije Zlatne Lopte u periodu 2010-2012., a toliko je toga važnog ugradio u Barcelonu i Španjolsku. Ne može se Luka s njime u ničemu usporediti. Očekivao sam da će biti puno više od ovog što je bio sve ove godine iako je i ovako odličan u onom što radi, ali Redknapp ga je u Tottenhamu zacementirao na zadnjem veznom i udaljio ga od svake mogućnosti ofenzive, razigravanja i riješavanja utakmica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 14:53

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Modric je obicni vodonosa i ne može se po utjecaju na igru mjeriti sa Iniestom, Pirlom i slicnim igracima u najboljim godinama, to je svakom jasno...Paul Scholes je za zatonsku prevaru izmislio nogomet, a kamoli još ovi visestruko talentiraniji igraci...Suker je s druge strane bio nedodirljiva klasa, usporediva s najboljim napadacima u povijesti i bez obzira na karakterne mane, on je bio taj koji je radio razliku na terenu izmedu dviju momcadi svojim nepredvidljivim potezima, a pogotovo u reprezentaciji, docim je Modric obican sablonski igrac, doduse s kompjuterski preciznim pasevima i odličnom tehnikom, ali nikad nije bio igrac koji stvara razliku na terenu, jedino što može je uravnoteziti igru momcadi, ali s druge strane je i umrtvljuje i ne preuzima odgovornost i rizik u igri...zato, nikad i nikako ne može biti najveci hrvatski igrac bez obzira na one glupaste utjesne nagrade u izborima za najmomcad...
:cru
evo kada mu se najviše spočitava igra za repku,samo 2 tekme u kojima je izveo poteze(asistencije) za ključne golove,klasnić je zabio,raketa je fulao zicer za gol koji bi ih odve dalje(s 1-1) jer su imali bolju gol razliku od talijana...zamisli tko je izveo potez za asisitirati igračima-modrić 



sad kada smo razbili još jedan mit da modrić ne preuzima inicijativu i ne vuče poteze u bitni tekmama možemo krenuti dalje sa šamaranjem  Basketball

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:57

modric je bolesnik i manijak. koliko je samo levya namucio kad je odlazio iz kluba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:58

boze gle brenda s zizuom i ronaldom. a danas po forumu pise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 14:59

jos s tribine vidjelo se kad je davor krenuo prema lopti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:01

za uspjeh je ponekada potrebna zera sreće ili ogrmona sreća i da se poklopi sve što se treba poklopiti da ispucaš sreću za narednih 100g kao '98 recimo što su se našima poklopile sve zvijezde i bogovi šmajhelove obrane grcima pa ladićeve obrane nijemcima i nizozemcima iako je prije toga u kvalifikacijama bio koma i onda na to dodaš šukerov nos za gol i to je to...

npr.modrićeva generacija je imala ogroman peh u bitnim tekmama kao npr.gol turaka pa promašaj rakete za prolaz kontra kasnijih prvaka španjolaca čime bi finalisti talijani ostali iza nas pa gol protugala iz 1 šuta i to nakon naše izgubljene lopte...

isto tako i messija je dijelila zera da napravi korak u definitivnu besmrtnost pa bio to promašaj higuaina ili porazi od čilea na penale...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 15:04

najlakse gonzala optuzit za messieve promasaje

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:10

operw wrote:najlakse gonzala optuzit za messieve promasaje

ok,da to su te nijanse gdje je potrebno da te sreća pomazi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 15:11

Fénix wrote:
Davor Šuker je najbolje što je Hrvatska imala u nogometu od samostalnosti, najveći ambasador našeg nogometa i nešto nedohvatljivo zadnjih 17 godina za nas - imati takvog napadača koji je stroj za golove, hladnokrvan i tehnički potkovan strijelac. Doslovno je malu zemlju lansirao u nebesa i svi su na spomen Hrvatske uvijek govorili "Davor Šuker". Nikad takvog nismo više dobili, kao ni nasljednika Jarnija. Boban, Prosinečki, Jarni i Bokšić su isto ajme igrači bili, ali ovaj je ipak iskakao malo više od njih.
 
Još malo pa punih 20 godina od ove slike, nešto što niti jedan nogometaš nakon njega nije uspio niti prismrditi, a stajao je uz najbolje i igrao s najboljima 90-ih u Sevilli i Realu, pa nakratko i u Arsenalu. S takvom ekipom i u tim vremenima to je bilo priznanje samo takvo spram ovih sprdnji od nagrada zadnjih 10 godina.
Hajduk Split - Page 17 Nintchdbpict000001507024
Hajduk Split - Page 17 Z24
Hajduk Split - Page 17 CFd4LenWIAE_UCR

A Modrić... Iniesti su otete dvije Zlatne Lopte u periodu 2010-2012., a toliko je toga važnog ugradio u Barcelonu i Španjolsku. Ne može se Luka s njime u ničemu usporediti. Očekivao sam da će biti puno više od ovog što je bio sve ove godine iako je i ovako odličan u onom što radi, ali Redknapp ga je u Tottenhamu zacementirao na zadnjem veznom i udaljio ga od svake mogućnosti ofenzive, razigravanja i riješavanja utakmica.
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 15:12

Mrzin Sukera 1000 puta vise od Modrica...
Al triba bit realan i priznat mu ono sto je očito: nas je najbolji igrač u zadnjih 30 godina...
I drugi, poput Bokšića, Bobana, su veći od Modrica, a kamoli ne Šuker...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 13/5/2018, 15:40

operw wrote:boze gle brenda s zizuom i ronaldom. a danas po forumu pise

:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 13/5/2018, 15:43

muckodjubre wrote:za uspjeh je ponekada potrebna zera sreće ili ogrmona sreća i da se poklopi sve što se treba poklopiti da ispucaš sreću za narednih 100g kao '98 recimo što su se našima poklopile sve zvijezde i bogovi šmajhelove obrane grcima pa ladićeve obrane nijemcima i nizozemcima iako je prije toga u kvalifikacijama bio koma i onda na to dodaš šukerov nos za gol i to je to...

npr.modrićeva generacija je imala ogroman peh u bitnim tekmama kao npr.gol turaka pa promašaj rakete za prolaz kontra kasnijih prvaka španjolaca čime bi finalisti talijani ostali iza nas pa gol protugala iz 1 šuta i to nakon naše izgubljene lopte...

isto tako i messija je dijelila zera da napravi korak u definitivnu besmrtnost pa bio to promašaj higuaina ili porazi od čilea na penale...

Ne postoji sreca. Ili jesi ili nisi. Ili se protivniku odsjeku noge pa ga lopta ne slusa ili tebi. Sve drugo su floskule. Osim, naravno Realovih krada...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 13/5/2018, 15:44

fridrih_niche wrote:Mrzin Sukera 1000 puta vise od Modrica...
Al triba bit realan i priznat mu ono sto je očito: nas je najbolji igrač u zadnjih 30 godina...
I drugi, poput Bokšića, Bobana, su veći od Modrica, a kamoli ne Šuker...
;)
:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:45

jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:za uspjeh je ponekada potrebna zera sreće ili ogrmona sreća i da se poklopi sve što se treba poklopiti da ispucaš sreću za narednih 100g kao '98 recimo što su se našima poklopile sve zvijezde i bogovi šmajhelove obrane grcima pa ladićeve obrane nijemcima i nizozemcima iako je prije toga u kvalifikacijama bio koma i onda na to dodaš šukerov nos za gol i to je to...

npr.modrićeva generacija je imala ogroman peh u bitnim tekmama kao npr.gol turaka pa promašaj rakete za prolaz kontra kasnijih prvaka španjolaca čime bi finalisti talijani ostali iza nas pa gol protugala iz 1 šuta i to nakon naše izgubljene lopte...

isto tako i messija je dijelila zera da napravi korak u definitivnu besmrtnost pa bio to promašaj higuaina ili porazi od čilea na penale...

Ne postoji sreca. Ili jesi ili nisi. Ili se protivniku odsjeku noge pa ga lopta ne slusa ili tebi. Sve drugo su floskule. Osim, naravno Realovih krada...
Ne bih rekao da su se npr.messiju odsjekle noge u finalu vec jednostavno nije islo,nije uslo

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:47

Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Modric...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 13/5/2018, 15:51

muckodjubre wrote:
jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:za uspjeh je ponekada potrebna zera sreće ili ogrmona sreća i da se poklopi sve što se treba poklopiti da ispucaš sreću za narednih 100g kao '98 recimo što su se našima poklopile sve zvijezde i bogovi šmajhelove obrane grcima pa ladićeve obrane nijemcima i nizozemcima iako je prije toga u kvalifikacijama bio koma i onda na to dodaš šukerov nos za gol i to je to...

npr.modrićeva generacija je imala ogroman peh u bitnim tekmama kao npr.gol turaka pa promašaj rakete za prolaz kontra kasnijih prvaka španjolaca čime bi finalisti talijani ostali iza nas pa gol protugala iz 1 šuta i to nakon naše izgubljene lopte...

isto tako i messija je dijelila zera da napravi korak u definitivnu besmrtnost pa bio to promašaj higuaina ili porazi od čilea na penale...

Ne postoji sreca. Ili jesi ili nisi. Ili se protivniku odsjeku noge pa ga lopta ne slusa ili tebi. Sve drugo su floskule. Osim, naravno Realovih krada...
Ne bih rekao da su se npr.messiju odsjekle noge u finalu vec jednostavno nije islo,nije uslo

Bija je van forme, ali tko ga jebe...da mu je reprezentacija bila bitna, tempirao bi istu...isto kao i Lukica...pobjednici nisu oni koji pobjeduju svaki dan, nego onda kad je to bitno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 15:57

muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:59

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
možeš falsificirati ako ti je lakše  Basketball

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 17 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum