ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 15:59

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
možeš falsificirati ako ti je lakše  Basketball

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:02

Glupak glupi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:15

Serbia Strong wrote:Glupan sam glupi... Basketball
Nemoj opet, Bracala...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:16

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
možeš falsificirati ako ti je lakše  Basketball
Iskreno, da mogu birat, prije bi izabra Raketinu karijeru, nego od malog lopova...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 16:22

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
možeš falsificirati ako ti je lakše  Basketball
Iskreno, da mogu birat, prije bi izabra Raketinu karijeru, nego od malog lopova...
;)
obojica imaju fantastične karijere...

luka je igrao u najvećem španjolskom i najvećem hrvatskom klubu,a raketa uz jednoga od najvećih svih vremena po mnogima i najvećem-messija

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:23

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Svako vrijeme ima svoje heroje. Nekada zidane i debeli Ronaldo,a danas messi i CR...

Ogroman uspjeh za nasu zemlju je sto smo odmah iza tih nogometnih virtuoza imali i 2 nasa covjeka. Nekada Suker,a sad nedavno Rakitić...
:cru
možeš falsificirati ako ti je lakše  Basketball
Iskreno, da mogu birat, prije bi izabra Raketinu karijeru, nego od malog lopova...
;)
obojica imaju fantastične karijere...

luka je igrao u najvećem španjolskom i najvećem hrvatskom klubu i uz najvećeg igrača svih vremena,a raketa uz jednoga od najvećih svih vremena po mnogima i najvećem-messija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:23

ja bi izabrao karijeru marija mandzukica, igrao za gospodske klubove bayern i Juventus, te bio veliki humanist spasitelj mnogih hrvatskih obitelji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:24

operw wrote:ja bi izabrao karijeru marija mandzukica, igrao za klošarske klubove bayern i Juventus, te bio veliki ciganin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 16:26

operw wrote:ja bi izabrao karijeru marija mandzukica, igrao za gospodske klubove bayern i Juventus, te bio veliki humanist spasitelj mnogih hrvatskih obitelji
ni ti ne bi fulao...bio bi jedini hrvat strijelac 2 gola u finalu lp,najbolji strijelac bayerna u sezoni kada su osvojili sve,najbolji strijelac hrvata u lp i na ep i nakon šukera 2.strijelac reprezentacije svih vremena...i strijelac jednoga od najljepših golova u finalu LP

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 16:27

ja bi izabrao karijeru kranjčara,ždrao bi krafne i kremšnite i bolio bi me kurac za sve

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:27

Raketa je obilježija dva velika kluba, Luka jednog...
Jer Raketin kup Uefa mi je uspjeh veći od LP sa Realom...
Kapetan i najbolji igrač finala, čudo...
Jos je tu sezonu unistija Real i donija naslov Barci...
Sombrero priko Pepea je bija savršen...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 16:30

fridrih_niche wrote:Raketa je obilježija dva velika kluba, Luka jednog...
Jer Raketin kup Uefa mi je uspjeh veći od LP sa Realom...
Kapetan i najbolji igrač finala, čudo...
Jos je tu sezonu unistija Real i donija naslov Barci...
Sombrero priko Pepea je bija savršen...
<3
3 LP su 3 LP...više od modrića osvojenih LP ima samo 6 klubova-real,milan,bayern,barca,liverpool i ajax,ako osvoji i 4.dostići će ajaxa...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:35

modric je sramota za hrvatski nogomet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:38

Nema osvojene Sportske igre mladih, prvenstvo Veleučilišta i Sveučilišta u Splitu, treću i drugu splitsku ligu, turnir na Pujankama i Brdima...
Nije bija prvi strijelac treće lige i treći strijelac druge lige...

Ja > Lukica
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 16:40

fridrih_niche wrote:Nema osvojene Sportske igre mladih, prvenstvo Veleučilišta i Sveučilišta u Splitu, treću i drugu splitsku ligu, turnir na Pujankama i Brdima...
Nije bija prvi strijelac treće lige i treći strijelac druge lige...

Ja > Lukica
:^O
Hajduk Split - Page 18 Messi-for-ronaldo-for-denmark-denmark-goals-o-goals-nicklas-12210794

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 16:41

Istina...
Iman priko 150 golova u splitskim ligama...
Luka nijednog...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 17:40

fridrih_niche wrote:Mrzin Sukera 1000 puta vise od Modrica...
Al triba bit realan i priznat mu ono sto je očito: nas je najbolji igrač u zadnjih 30 godina...
I drugi, poput Bokšića, Bobana, su veći od Modrica, a kamoli ne Šuker...
;)
Njega ni daljnja rodbina ne voli. Davor kao igrač je jedno, a ovaj poslije poznatiji kao Brendon je sasvim nešto drugo. Njegove bakše koje ne daje, hvatanje žena koje su bogatije od njega, ovo s HNS_om... Nikoga on ne zanima.

Kao igrač je bio kralj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 17:47

Potpis!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 13/5/2018, 19:37

Evo ovo sam tražio što sam već ranije čitao oko prosinečkoga i velikih klubova gdje su velika,ogromna očekivanja i pritisak:


 Prosinečki se takođe nije proslavio u Realu. U prvoj  sezoni je odigrаo tri utаkmice i osim gola postignutog Barseloni iz slobodnog udarca na početku šampionata nije ništa prikazao.
 
Reаlovi lekаri pokušаli su sve: promenili su mu nаvike u ishrаni, poslali ga da poprаvi  zube, čаk su gа i nаučili hodаti i trčаti nа zdrаviji nаčin. Nаkon što je bio podvrgnut seriji testirаnjа, njegovа je opštа krhkost pripisаnа psihičkim problemimа: procenjeno je dа gа je ubijаo stres jer nastupa za  Reаl Mаdrid.
 
To je postalo i u praksi vidljivo kаdа se Prosinečki  preselio u Ovijedo gde je  zаigrаo fаntаstičаn fudbаl, da bi  potom nа insistirаnje Johаnа Krojfа došаo u Bаrselonu. I šta se dešava: mišići su opet počeli pucаti istim intenzitetom a povrede su ponovo stizale jedna za drugom.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 18 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 18 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 18 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 13/5/2018, 19:52

jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:
jasambrend wrote:Modric je obicni vodonosa i ne može se po utjecaju na igru mjeriti sa Iniestom, Pirlom i slicnim igracima u najboljim godinama, to je svakom jasno...Paul Scholes je za zatonsku prevaru izmislio nogomet, a kamoli još ovi visestruko talentiraniji igraci...Suker je s druge strane bio nedodirljiva klasa, usporediva s najboljim napadacima u povijesti i bez obzira na karakterne mane, on je bio taj koji je radio razliku na terenu izmedu dviju momcadi svojim nepredvidljivim potezima, a pogotovo u reprezentaciji, docim je Modric obican sablonski igrac, doduse s kompjuterski preciznim pasevima i odličnom tehnikom, ali nikad nije bio igrac koji stvara razliku na terenu, jedino što može je uravnoteziti igru momcadi, ali s druge strane je i umrtvljuje i ne preuzima odgovornost i rizik u igri...zato, nikad i nikako ne može biti najveci hrvatski igrac bez obzira na one glupaste utjesne nagrade u izborima za najmomcad...
jel ima potrebe da opet navodim da je dobio nagradu za najboljega veznoga Lp i najjače lige europe-primere? ili ćeš to zanemariti pa ćeš navesti samo nagrade za najmomčad sezone...

ja sam već rekao i ponoviti ću opet,jedino šuker može u isti kontekst  s njme u izbor za najvećega hr igrača,eto tu bi bilo recimo argumenata i za šukera upravo radi njegovih golova,rekord za reprezentaciju i najstrijelac SP....

Ne moze u istu recenicu stati s Pirlom i Iniestom po klasi tako da badava spinas...na EP-u 2012 imali smo Pirlo show cijelu utakmicu, nosata prevara se nije niti vidjela...trebalo je biti 5:0 za Talijane prvo poluvrijeme...
U pravu si 100%. Luka nikako ne može stati u istu rečenicu sa Pirlom i Iniestom i to iz vrlo jednostavnog razloga. Naime, Luka je klasa iznad njih ili prevedeno na tvoju rečenicu, rečenica iznad njih.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 13/5/2018, 20:38

A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 18 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum