ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/8/2018, 07:39

Ampere...u hajduku prvo sto treba doista pronaci kvalitetne ljude ali doista...nije dovoljna kvalifikacija 'ja bi se zbog hajduka bacija sa kineskog zida'...to mize svatko reci...ne znaci ako ima diplomu,ako je neki direktor kadrovske,oura neke firme da je odmah za hajduk...u hajduk mora doci osoba sa kompletnim znanjem mora u prstu imati poslovnu logiku,psihologiju i ono vazno i nogometno znanje...plus velika motiviranost a ne na kratke staze..dok ne sjedne u fotelju...kad bi se gledala kvalifikacija koliko ko puca od ljubavi prema klubu po tom principu u no mogu sjediti svi navijaci kluba

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 18/8/2018, 07:42

...i samo nemojte rec 'di cemo takve nac'...nadju se ali takvi zele cistu situaciju,ovlasti...i za vratom 'klupsku miliciju'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/8/2018, 08:49

Kao sto sam napisao da je klub stabilan i posluje dobro imao bi i rezultat ,to je prirodni slijed događaja , ali ....


Bitnije je da se na skupstini kaze da se otvara pub sto je ocito strateski bitno jer se navijaci hajduka nisu imali gdje opustiti i pogledati malo sporta na teveju , ne daj boze pogledati gostovanje hajduka jer pravi navijaci uvijek idu sa klubom , totalno nebitno u cijim rukama i vlasnistvu ce biti lokal, jer hžv i za hajduk se zivi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/8/2018, 09:52

isključivi krivac wrote:
Da se osvrnem na napisano. Nije Hajduk na istoj poziciji zadnjih 15 godina, drugačija su vremena i drugačije su pozicije. Prije 15-ak godina Hajduk je uzeo zadnji naslov prvaka, ali tada je bio klub koji se već godinama urušavao, koji je živio i radio na dug, koji nije poslovao održivo i koji je na kraju skoro propao. Danas je situacija drugačija, danas je Hajduk stabilan klub, posluje s dobiti, nema dugova, nema mali milijun problema koje je prije imao.


vidi se kako je amper stari samoupravljač, drug i komunist.


iz njegova je komentara savršeno jasno kako u hajduku više nema iskorištavanja čovjeka od čovjeka.
danas je obrnuto.

isključivi krivac wrote:
P.S. Ove priče eto nije vam HNS kriv, sami ste krivi i slične izlučevine što možete pročitati. Hajduk i navijači Hajduka od svojih problema nikad nisu bježali, ali zato neće ni bježati od kritiziranja i ukazivanja na probleme unutar nogometa, na neregularnost, privilegiranje i sve što se događa. I ovakav Hajduk koji nije jak ni posebno dobar je brutalno pokraden u finalu kupa prije cca 3 miseca i to je jebena činjenica. A mene zaboli za taj kup, ko ga jebe, ali taj trofej da su osvojili bi za klub, igrače, trenere nešto značio, donio bi drugačiju, bolju atmosferu.


ne samo da navijači hajduka nisu bježali od svojih problema.
oni su ih i stvarali.

što se atmosfere tiče vi ste prvaci svijeta u atmosferi.
i izvan atmosfere.
jedino na sportskom terenu malo štekate pa ste skoro svake godine prvaci.
skoro prošle sezone.
skoro sezonu prije...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/8/2018, 10:48

Forumska  jocolor je tu svašta nasrala osim jednoga. Nije napisao nijednu rečenicu koja ima bar nekog smisla. Kaže on, ovaj saziv NO-a nije napravio gotovo ništa. K'o da se je sam birao. Po sistemu spojenih posuda onda ni fantomska udruga Naš Hajduk nije napravila ništa. Ona se je sama oformila i birala taj NO. Amen.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/8/2018, 12:17

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:THajduk će me u grob odvest, majku mu jeben...
Al opet ga volin jer je nas...
<3

Sad bi u Bake isa i udara po hobi da me depra prodje...
:(
sunny sunny sunny

Oš da ti pošaljen koordinate di san pa dođi?

Prava terapeutska oaza s kobilicom, komuna za ličenje ovisnosti o hajduku, ko spomene hajduk i ostale teške životne teme odma leti priko ograde u more pa neka pliva do obale kako god zna  :)

Šta se nerviraš i beštimaš amigo, brate ne znan koliko bi mi osigurača u glavi tribalo prigorit da na ovom raspalom forumu o hajduku iden raspravljat i lancunavat s ovin pivačkim retajima. Postoji i misto i vrime za priču, večeras je redovna godišnja skupština udruge, sutra je glavna skupština kluba, taman se lipo sve namistilo iako su obe odavno sazvane, lipo će se reć šta se ima reć, ako triba i ispičkarat. Moš mislit koliko će pivača doć i stat imenom i prezimenom iza svojih riči,  lakše je pivat po birtijama i na fejsu s lažnih profila. Takvin debilima bi ja skaka po glavi dok bi ih pita di su bili sezone 05/06, kako in onda nije smeta model upravljanja koji je iznjedria najgori hajduk koji san ja u životu gleda, da ovi sad izgube 10 zaredom i završe na zadnjen mistu a u kupu ispadnu u 1/16 finala od poljičanina opet neće doć ni blizu tim leševima koji su mi uzeli par godina života, da nije bilo njih uvatija bi stoju iz pičke  :D

I zato amigo samo žderačina, lokačina, ruganje i zajebancija  B-)

Vidi mene, zarobija švabu, veza ga i vodin ga sad na ispitivanje u vrhovni štab  :^0

Pokojni dida prvoborac bi bija ponosan da ustane iz groba i vidi kako mu unuk njeguje tekovine nob-a  cheers

Ne prođe meni lito da bar jednog ne moran teglit, ovi put čovik, žena i dvoje dice, sta gliser, odma mayday, ja bija najbliži, štaš od nesritnika. Pa ga sad vučen u milnu na dizalicu, ubit ću ga računom za gorivo al san mu zato reka da ću mu prijateljski pomoć popravit brod samo ga moramo izvuć vanka na suvo. Kaže on platit ću, kažen ja njemu nemaš ti moj švabo toliko para da mene platiš  :roflrofl

Al kakav krah teutonskih ubermenschova, za elf in igraju šiptari i crnci, žene in jebu turci a guzicu in na moru spašavaju slaveni, teški der untergang, ante ustaša i ostali forumski wannabe nacisti na life supportu  love

Hajduk Split - Page 50 LkdzN5B
Svaka ti zlata vridi!
<3

Ma kakve koordinate, ne napuštam dubrovački akvatorij do kraja desetog miseca...
Vremenski sam sjeban skroz, nisan u Splitu bija 2 i po miseca, svo slobodno vrime trošim na neke bitne stvari...
A rado bi skoknija do te oaze mira...
:D

A Hajduk ka Hajduk...
Ka član bi moga prisustvovat skupštini i iman i želju...
Al dolazak u Split će još pričekat oho-ho...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 18/8/2018, 18:04

Ma kakav split, biži ća bolje ne dolazi, jadan ti je oni koji mora liti živit odi

Tako i ja, nakon 4 miseca navigavanja jedva čeka doć doma al kad mi je od aerodroma do kuće tribalo 3 ure i kad san vidija kakva je od kruzera i turista gungula po gradu nakon 2 dana skupija tunju, odrišija cimu i uteka brodom šta dalje od obale, žena se vatala za glavu i viče di ćeš opet na brod tek si doša sa njega  :D
 
I od tada samo diži sidro počela je đita, diži idro i uvati vitar  sunny

Danas se diga pozdrav i reklo adio najvećem dalmatinskom otoku i krenilo dalje u điradu do hvara

Hajduk Split - Page 50 LOsTrQQ


Putem se rješia obid za večeras, posejdon nan je posla arbune, jebate kako se bog mora uvik pobrine za svoje, u splitu na peškariji kilo 150 kn a odi ih vataš rukama  pirat
Al kakav samo line-up za prste polizat, jači nego kopićevih 11 :)

Hajduk Split - Page 50 W5BBGM2


Gradele očišćene i spremne, čeka se samo da malo zaladi da se užgaju  cheers

Hajduk Split - Page 50 U6uUVyn


A šta se tiče hajduka, ja san uzea mali predah ovih prvih par utakmica, tek je počelo, duga je sezona, pomalo, ima vrimena da bijeli zajebu sve šta zajebat mogu i uvale nan još jednom kurac u usta, bar je to univerzalna konstanta  love

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/8/2018, 20:07

Ala, sad bi se izudara dobrom ribom haha...
<3

A ja ženu i njenu kumu vidija sinoć na sushi...
Mogu ti rec da smo lipo gustali...
Evo ti prvi slijed...
Hajduk Split - Page 50 0d33d310
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 19/8/2018, 00:51

i tako se štorija o hajduku svela na dalmatinsku kuharicu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 19/8/2018, 11:49

To bar nečemu sliči za razliku od hajdučića.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/8/2018, 13:47

fridrih_niche wrote:Ala, sad bi se izudara dobrom ribom haha...
<3

A ja ženu i njenu kumu vidija sinoć na sushi...
Mogu ti rec da smo lipo gustali...
Evo ti prvi slijed...
Hajduk Split - Page 50 0d33d310
Jeba vas pas...  :D
Za misec dana šaljem i ja slike. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/8/2018, 14:35

Hajduk i lipa spiza žive vječno!
<3

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.forum?t=28228
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum