ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 25 of 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 14/12/2017, 22:20

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:
Ja i Iknar je gay ne znamo tko je onaj drugi. Znači ne samo da ja ne poznajem I.J.G-a,već ni ne znam kako se on zove,niti odakle je. A vjerujem da ni on ne zna moj identitet.

A ovako preko foruma se "poznamo"  već dugi niz godina i to najprije sa foruma Leksikon YU mitologije,gdje smo razglabali o NOB-u,partizanima,ustašama,četnjacima i sl.
Toliki niz godina ovako preko foruma se "poznate", i eto bas sada, od svih mogucih proslih trenutaka kojih je bio cijeli niz, i svih buducih, kojih je jos veci niz, vas uhvatilo da se nadjete uzivo!  Ko bi reko, zacudno i cudesno! Jey je puno bolji u povlacenju za nos od tebe jastrebe, moram ti to rec, morat ces jos puno poraditi na tome ako mislis od statusa petokrake preci u status petokrake u krugu!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
Ne znam od kud ti to da ja nekog povlaćim za nos.Osim toga,ne znam zašto se čudiš što volimo petokrake,ipak smo mi antifašisti.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 01:31

Iknar je gay wrote:
Ne znam od kud ti to da ja nekog povlaćim za nos.Osim toga,ne znam zašto se čudiš što volimo petokrake,ipak smo mi antifašisti.
Ne znam zasto ti mislislis da se ja tome cudim... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Nego Jey, vidim malo ranije u topiku si spominjao nekakav red iz kaosa ili tako nesto, pa me zanima jel ti znas sto to zapravo znacii, taj izraz? Jer meni, to o cemu si ti govorio, vise lici na pokusaj uvodjenja  reda u kaos (sto je, onako, po malo vise Sizifov posao) a ne red koji proizlazi iz prirode kaosa. Od kud si ti tocno cuo za taj pojam, ajde evo, bas me zanima... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 263a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 02:16

ovo je legendarna tema sa net.hr foruma, pogledajte

http://forum.net.hr/forums/t/271909.aspx

kasnije se i iknar umiješao u ovoj temi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/12/2017, 08:32

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Ne znam od kud ti to da ja nekog povlaćim za nos.Osim toga,ne znam zašto se čudiš što volimo petokrake,ipak smo mi antifašisti.
Ne znam zasto ti mislislis da se ja tome cudim... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Nego Jey, vidim malo ranije u topiku si spominjao nekakav red iz kaosa ili tako nesto, pa me zanima jel ti znas sto to zapravo znacii, taj izraz? Jer meni, to o cemu si ti govorio, vise lici na pokusaj uvodjenja  reda u kaos (sto je, onako, po malo vise Sizifov posao) a ne red koji proizlazi iz prirode kaosa. Od kud si ti tocno cuo za taj pojam, ajde evo, bas me zanima... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 263a
Znam ja jako dobro na što sam mislio i zašto sam se tako izrazio.Ali evo ti onda slična definicija toga,o čemu sam govorio,,Per aspera ad astra''pa malo razmisli :)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/12/2017, 08:35

bemliti wrote:ovo je legendarna tema sa net.hr foruma, pogledajte

http://forum.net.hr/forums/t/271909.aspx

kasnije se i iknar umiješao u ovoj temi
Izgleda da ga tada nije toliko zezala tipkovnica i rečenična konstrukcija,kao danas. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 15/12/2017, 08:39

Iknar je gay wrote:
bemliti wrote:ovo je legendarna tema sa net.hr foruma, pogledajte

http://forum.net.hr/forums/t/271909.aspx

kasnije se i iknar umiješao u ovoj temi
Izgleda da ga tada nije toliko zezala tipkovnica i rečenična konstrukcija,kao danas. lol!
Da u prvoj fazi pisao je "normalno".

No ovo kako on sad piše,to nije stoga što ga zeza tipkovnica,ili što je pijan. On mi je na jednoj temi (mada nevoljko)objasnio kako je to njegova taktika.

Po njegovoj teoriji onakav stil pisanja napne čitača da se bolje potrudi dešifrirati njegove tekstove,te se čitač tu s većom koncentracijom posveti njegovom tekstu i tekst mu se bolje urezuje u pamćenje.

Genijalna ideja!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 18:19

bemliti wrote:ovo je legendarna tema sa net.hr foruma, pogledajte

http://forum.net.hr/forums/t/271909.aspx

kasnije se i iknar umiješao u ovoj temi
Hm hm...tebe jos ne vidjeh...mitraljez...

Zgodna tema...Atlantida...

I sto je na kraju bilo sa tim Satnikom? Jel jos uvijek tu negdje pod nekim drugim imenom mozda?

Znaci to je bilo 2010te godine. Ima li jos kakvih ovakvih bisera mozda ili nesto?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f60a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 18:22

Iknar je gay wrote:
Izgleda da ga tada nije toliko zezala tipkovnica i rečenična konstrukcija,kao danas. lol!
Ali su ga zato petokrake zezale tada isto koliko i danas? Si vidio sign od onoga lika sefirota? Sve nekakve petokrake, piramide, i onaj neki  sestar, i sve tako nesto, i onda jos govori drugima da su ludi ili nesto... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Nadam se da su Sefa malo popustile te petokrake i da se okanio toga coravoga posla.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 18:27

jastreb wrote:
Da u prvoj fazi pisao je "normalno".

No ovo kako on sad piše,to nije stoga što ga zeza tipkovnica,ili što je pijan. On mi je na jednoj temi (mada nevoljko)objasnio kako je to njegova taktika.

Po njegovoj teoriji onakav stil pisanja napne čitača da se bolje potrudi dešifrirati njegove tekstove,te se čitač tu s većom koncentracijom posveti njegovom tekstu i tekst mu se bolje urezuje u pamćenje.

Genijalna ideja!
Genijalac je i ako tako pise namjerno, nije bas lako namjerno unakaziti pisanje bas tako totalno kao sto to Gromovnik Iknar napravi. Doduse, imao je valjda prakse u tome, napricao se on sapuno petokraki, ali svejedno, ako nije normalan tipo, ili ako nemas program za unakazivanje normalnog teksta, nije bas lagano konzistentno pisati takvim stilom i to brzo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 15/12/2017, 18:28

Oldie i Sefirot bili su mi omiljeni likovi sa religije,a najdosadniji bio je Pat-Pat. On je bio protestantizirani Hrvat,bivši katolik.

Na jednoj temi o Jehovinim svjedocima,Pat-Pat je napisao kako je dva Jehovina svjedoka izveo iz sekte,te da je jednog vratio u RKC,a drugoga učlanio u neku crkvu reformacijske baštine.

To je pročitao i Iknar koji je Patu-Patu zaprijetio vječnom kaznom ,zbog toga što i ovog drugog nije vratio u okrilje crkve rimokatoličke.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 18:35

jastreb wrote:Oldie i Sefirot bili su mi omiljeni likovi sa religije,a najdosadniji bio je Pat-Pat. On je bio protestantizirani Hrvat,bivši katolik.

Na jednoj temi o Jehovinim svjedocima,Pat-Pat je napisao kako je dva Jehovina svjedoka izveo iz sekte,te da je jednog vratio u RKC,a drugoga učlanio u neku crkvu reformacijske baštine.

To je pročitao i Iknar koji je Patu-Patu zaprijetio vječnom kaznom ,zbog toga što i ovog drugog nije vratio u okrilje crkve rimokatoličke.
Opasno je biti clan crkve koja nije Bozja i slusati svecenike koji nisu Bozji. Ljudi ne vide,pa ih to sprijecava da ne propadnu zaista, ali ih svejedno moze odvesti na jako teski zivotni put. Ali doci ce vrijeme kad ce i ljudi napokon progledati, pa ce se onda ti neki problemi rijesiti sami od sebe kako bi se reklo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/12/2017, 20:32

Sve su crkve božije,samo što članovi svake pojedine misle kako je baš njihova prava,a sve ostale lažne,dok ja smatram kako su sve sranje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/12/2017, 21:08

Iknar je gay wrote:Sve su crkve božije,samo što članovi svake pojedine misle kako je baš njihova prava,a sve ostale lažne,dok ja smatram kako su sve sranje.
Pa za ove bozje se slazem sa tobom, ali ja rekoh Bozja ne bozja, a ta ti je jedna samo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 16/12/2017, 09:43

Leteca Pegla wrote:
bemliti wrote:ovo je legendarna tema sa net.hr foruma, pogledajte

http://forum.net.hr/forums/t/271909.aspx

kasnije se i iknar umiješao u ovoj temi
Hm hm...tebe jos ne vidjeh...mitraljez...

Zgodna tema...Atlantida...

I sto je na kraju bilo sa tim Satnikom? Jel jos uvijek tu negdje pod nekim drugim imenom mozda? 
Upravo si sa njime korespondirala.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/12/2017, 17:17

jastreb wrote:
Upravo si sa njime korespondirala.
he he, i posumnjala sam da je to on...Dobro je znati da je jos funkcionalan s obzirom da je stalno naganjao neke tamo atlantidjane... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Ne volim ni ja bas nesto Atlantidu, neznam zasto ali ju nevolim. Da li ti jastrebe znas mozda zasto ja nevolim Atlantidu? Ako ne ti onda mozda netko drugi zna... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Inace zapelo mi za oko ono sto je Satnik pisao o tome da ove neke budale pokusavaju napraviti kupole na Marsu za zivit tamo. Zanimljivo, to je bilo pocetkom 2011, a danas svako malo onaj glupi neki Musk, i onaj drugi, jos gluplji neki bogatun, zaboravih mu ime ali mislim da ima onu Virgin kompaniju, svako malo bauljaju o nekakvim ekspedicijama na Mars, zivotu na Marsu i slanju ljudi tamo. Meni to uvijek bilo ono...pa s kojeg su Marsa ovi pali, pa kojoj bi budali palo na pamet ic zivit na Mars pored Zemlje, mislim ono... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 
Ako je to zbog posljednjih vremena, bilo bi im bolje da se lijepo pokaju i prestanu se bavit coravim poslom. Jednostavnije je, sigurnije i ugodnije nego ici na tamo neki Mars i onda jos zivit tamo, pa to je gore nego da te zgromi munja ili nesto.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

Covjece, ko da zivis u SF filmu.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 23/12/2017, 17:53

Nu, evo bas poceli zimski  praznici, ali neobicno je proljetno za ovo doba godine. To nam iknar salje lijepo toplo vrijeme! 
Ono...sunce, toplo, dani sve dulji kud ces bolje. Ja se slazem, ne treba nam uopce zima, neka odma sa jeseni krenemo u oduze proljece. Zna Gromovnik Iknar kako se to radi!

A svi ovi neki koji zele bijele zime, hladnocu i ostalo, sto cu vam ja, odite u zemlju nedembeliju Ameriku, ili na Himalaje, sto cu vam ja... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 29/12/2017, 15:32

Tomislav Fabijancic · 
FarmVille

letica je kreten i priljepak svakome,nejgov intelekt je smijurija,jedinos e zna pjesnicki izrazavati sa svojim rpiglupim komentarima i smijeskom
svatkot ko je rpije savjetovao a sve je propadalo i nije islo nabolje nijem dostojan nadanlje od toga vremena prije biti na ikojoj funkciji u rpijevodu ako je netko bio rpije budaskla na fumkciji nemoze ponovno jer je IDIOT,to bvrijesi i za leticu kojis e Tuđmanu i drugima bio priljepak uu njihoim rabotama po Hrvatskoj

Iknar,prvi od Jahvea
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 29/12/2017, 15:33

Like · Reply · 1 hr
Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1797437_10202657166783958_373177267_n

Tomislav Fabijancic · 
FarmVille

dakle nezna se sto mu je psoao placu rpima a nikakve reference na djelima nema,tipicno Uhljebljivanje i to uzaludno
sto oni u Vladi nemaju mozak,svi maloumni da netko iht reba savjetovati,pa neka promijene ljude koji razmisljaju svojom glavom ovako kako je sada idioti vode vladu i placa se netko da umjesto njih misli jer su MALOUMNI,tako bar to meni lici
ako si preglup onda lijepo iodstupi i daj mjesto onome mudrijem i pametnijem,odlucnijem
a ne da idioti zaposljavaju nekoga da za njim msili a oni id alje na funkciji,to tome mogu u vladi biti 12 majmuna svaki sa svojim savjetnikom da msili za njih,a to je FARSA onda nema svrhe

Iknar,prvi od Jahvea
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 29/12/2017, 16:15

Pa, jel mozda reko nesto krivo...  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/3/2018, 20:10

Nu, update!

Pogodite ko se javio dragom nasem Gromovniku Iknaru! Fetcio Ljuscic je izsao iz naftalina opet! Poslao Iknaru neki link, ali ga valjda pobrisao ili stagod. Ono kaze Attachment Unavailable nesto. Sta je ovo, trta nekakva ili je ovaj tolika septrlja da nezna ni attachment poslat kako spada? Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602 

 Dakle Jay, Iknar kaze da je ovaj Fetcio gluplji od tebe sto je onako tesko za bit, ali ipak ocito jest. Dakle jel znas mozda sta bi moglo biti u tom attachmentu? Eto i mene zanima, sta ces, pa ako ispada da si ti na kraju taj Fetcio neki onda valjda znas sta si poslao Iknaru?

Dakle Fetcio nam se vratio! Ziv je ocito i drnda na facu! Iknar je cak mislio da ga je blokirao ali ipak nije. Dakle srculence je u pogonu! Nastavak price i tako to, ajde zanimljivo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 12/3/2018, 17:06

Nemam pojma.Možda mu je poslao račun za grijanje,ono,neka Iknar plati,jer ipak je on odgovoran za polarnu hladnoću proteklih dana. :cleanteeth
Mišljenja sam kako su Feticio i Iknar,zapravo jedna te ista osoba.
Doduše,ovdje mnogi misle kako smo ja i Iknar ista osoba.Dakle,svi smo mi Iknar,kao u onoj seriji TWD,kada kažu,,svi smo mi Negan''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 25 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum