ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/3/2018, 23:54

סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi
 a koji su to ostali ? scratch
a ove budale koje ga slijede a nemaju pojma da sljede njega. Sta ces, Lucifer je izuzetno dobar lutkar, to mu se mora priznat...
farao ne znam na koga konkretno misliš. :cleanteeth
a na sve takve, to je bila generalna izjavna recenica...  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f60f

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/3/2018, 14:50

סמאל wrote:Ne znam kako bi ovi na Wikipediji gledali na to,ako i tamo napišem jedan članak o Iknaru. :roll ali ako ne može na Wikipediji,onda može na Neciklopediji. lol!
Ja sam već bio počeo pisati knjigu Iknar Časni,u kojoj bih objedinio sve Iknarove izjave i podijelio ih u posebna poglavlja.

U Iknarovstvu su nečiste životinje psi,a bilo bi zabranjeno prodavati  krafne skuplje od 5 Kuna.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/3/2018, 14:52

Hahahahahahaha,pogledajte ovo! Iknara su neki portali počeli i uvažavati!!! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602 

Isto ili slično poručila je britanska članica masonske oligarhije premijerka Theresa May: 'Sad je dosta'. Toliko su opasne ove dvije masonke da su svi Hrvati protrnuli. Da ne bi uvijek mi pisali i iznosili istinu najbolje je citirati komentare čitatelja koji sve više pokazuju političku zrelost koja je itekakao potrebna u ovim turbulentnim vremenima. Što oni kažu?
Tomislav Fabijancic: 'Dakle ljudi, ljudske dušice NE VJERUJTE onima koji huškaju na rat, jer to su SOTONSKE sluge, gledajte djela što govore i što obećavaju i kako to ispunjavaju. Dakle, po djelima njihovim ćete ih prepoznati. Sada će lobirati za oružje i NATO i da što više vojnika ide van što je tipična Sotonska strategija. Po meni treba zatvoriti granice, NATO i EU odjebati neka se kolju sami i živjeti u miru. Jer, lako je sitom govoriti i voditi gladne.
Samo njeno ime i prezime govori, kolji, grabi i kiti se tuđim perjem, barem ja tako prevodim ime i prezime. A što se tiće istine, koliko se sjećam ljudima je rekla kad je došla na vlast : 'Ok zajebala sam narod i boli me jajnik, glupe kokoši će se smiriti za koji tjedan'. Ali ljudi nisu svi glupi nego pamte. Za mene bi se reklo da sam zlopamtilo. Slažem se, ja uvijek pokušavam pamtiti kada netko radi ZLO, jer takve ljudske duše proklinjem i bacam u pakao'.
http://istinomprotivlazi.com/novosti/1650-kolinda-jedini-svjetski-teroristi-su-sponzori-terorizma-i-tvoji-sponzori-tzv-talmudisti-ili-cionisti-prema-kojima-treba-poduzeti-nesto-konkretno
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 19/3/2018, 17:45

jastreb wrote:Hahahahahahaha,pogledajte ovo! Iknara su neki portali počeli i uvažavati!!! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602 

Isto ili slično poručila je britanska članica masonske oligarhije premijerka Theresa May: 'Sad je dosta'. Toliko su opasne ove dvije masonke da su svi Hrvati protrnuli. Da ne bi uvijek mi pisali i iznosili istinu najbolje je citirati komentare čitatelja koji sve više pokazuju političku zrelost koja je itekakao potrebna u ovim turbulentnim vremenima. Što oni kažu?
Tomislav Fabijancic: 'Dakle ljudi, ljudske dušice NE VJERUJTE onima koji huškaju na rat, jer to su SOTONSKE sluge, gledajte djela što govore i što obećavaju i kako to ispunjavaju. Dakle, po djelima njihovim ćete ih prepoznati. Sada će lobirati za oružje i NATO i da što više vojnika ide van što je tipična Sotonska strategija. Po meni treba zatvoriti granice, NATO i EU odjebati neka se kolju sami i živjeti u miru. Jer, lako je sitom govoriti i voditi gladne.
Samo njeno ime i prezime govori, kolji, grabi i kiti se tuđim perjem, barem ja tako prevodim ime i prezime. A što se tiće istine, koliko se sjećam ljudima je rekla kad je došla na vlast : 'Ok zajebala sam narod i boli me jajnik, glupe kokoši će se smiriti za koji tjedan'. Ali ljudi nisu svi glupi nego pamte. Za mene bi se reklo da sam zlopamtilo. Slažem se, ja uvijek pokušavam pamtiti kada netko radi ZLO, jer takve ljudske duše proklinjem i bacam u pakao'.
http://istinomprotivlazi.com/novosti/1650-kolinda-jedini-svjetski-teroristi-su-sponzori-terorizma-i-tvoji-sponzori-tzv-talmudisti-ili-cionisti-prema-kojima-treba-poduzeti-nesto-konkretno
mislim da mu je neko malo redigirao komentar prije objave, jer obicno mu je ovakav tip kometara napravljen i kao vjezba za ljudske mozgice da se razvijaju mozdane vijugice.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 19/3/2018, 18:58

Leteca Pegla wrote: 
mislim da mu je neko malo redigirao komentar prije objave, jer obicno mu je ovakav tip kometara napravljen i kao vjezba za ljudske mozgice da se razvijaju mozdane vijugice.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602
Da. I sigurno je da su mu obrisali potpis "Iknar prvi do Jahve".

U svakom slučaju lik je popstao popularan i jedan je od najosobenijih internetskih likova u Hrvatskoj.

Mislim da je lik sa najviše banova na forumima. Najviše su ga izbacivali sa Katolici.org, Marijanskla svetišta,Net.hr.forum i ex iskona.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 20/3/2018, 17:44

jastreb wrote:Hahahahahahaha,pogledajte ovo! Iknara su neki portali počeli i uvažavati!!! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602 

Isto ili slično poručila je britanska članica masonske oligarhije premijerka Theresa May: 'Sad je dosta'. Toliko su opasne ove dvije masonke da su svi Hrvati protrnuli. Da ne bi uvijek mi pisali i iznosili istinu najbolje je citirati komentare čitatelja koji sve više pokazuju političku zrelost koja je itekakao potrebna u ovim turbulentnim vremenima. Što oni kažu?
Tomislav Fabijancic: 'Dakle ljudi, ljudske dušice NE VJERUJTE onima koji huškaju na rat, jer to su SOTONSKE sluge, gledajte djela što govore i što obećavaju i kako to ispunjavaju. Dakle, po djelima njihovim ćete ih prepoznati. Sada će lobirati za oružje i NATO i da što više vojnika ide van što je tipična Sotonska strategija. Po meni treba zatvoriti granice, NATO i EU odjebati neka se kolju sami i živjeti u miru. Jer, lako je sitom govoriti i voditi gladne.
Samo njeno ime i prezime govori, kolji, grabi i kiti se tuđim perjem, barem ja tako prevodim ime i prezime. A što se tiće istine, koliko se sjećam ljudima je rekla kad je došla na vlast : 'Ok zajebala sam narod i boli me jajnik, glupe kokoši će se smiriti za koji tjedan'. Ali ljudi nisu svi glupi nego pamte. Za mene bi se reklo da sam zlopamtilo. Slažem se, ja uvijek pokušavam pamtiti kada netko radi ZLO, jer takve ljudske duše proklinjem i bacam u pakao'.
http://istinomprotivlazi.com/novosti/1650-kolinda-jedini-svjetski-teroristi-su-sponzori-terorizma-i-tvoji-sponzori-tzv-talmudisti-ili-cionisti-prema-kojima-treba-poduzeti-nesto-konkretno
O jebo te život. lol! Reko sam kicu da nemam pojma kakvu je internetsku veličinu otjerao s foruma.Najosebujniji trol u povijesti hrvatskih foruma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 8/4/2018, 20:25

evo Iknar se posebno potrudio iskopati fotku za Kaju i sve psoljubce i mackoljubce:  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f606 
Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 30415035_10214356084889599_1258133557520367616_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 8/4/2018, 21:54


kaja će izbombardirat Wanga pa onda vidi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Leviathan2 8/4/2018, 21:56

o jebovas iknar vise
ajmo zatrolat temu

_________________
Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 10/4/2018, 15:28

Leviathan2 wrote:o jebovas iknar vise
ajmo zatrolat temu
Zar je nije lakše izbrisati ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 10/4/2018, 21:01

סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:o jebovas iknar vise
ajmo zatrolat temu
Zar je nije lakše izbrisati ?
a jeste neki, a najbolja tema na forumu. Cak i Putin dolazi u hrvatsku zbog Gromovnika Iknara, a vi bi trolali sve nesto brisali i banali. Pa mislim ono... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 20/4/2018, 22:36

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1797437_10202657166783958_373177267_n

Tomislav Fabijancic · 
FarmVille

sto bu komunjara odgovorio njemu smeta kada netko govori o Bogu,ok Ustase niti ja netrpim to su bezbopznici kao i cetnici itd,ali komunisti mrze sve Bozje tu je odgovor smeta mu akda netko spominje Boga

Iknar,prvi od Jahvea
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 21/4/2018, 07:20

jastreb wrote:Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1797437_10202657166783958_373177267_n

Tomislav Fabijancic · 
FarmVille

sto bu komunjara odgovorio njemu smeta kada netko govori o Bogu,ok Ustase niti ja netrpim to su bezbopznici kao i cetnici itd,ali komunisti mrze sve Bozje tu je odgovor smeta mu akda netko spominje Boga

Iknar,prvi od Jahvea
a gle, bar ne moze nitko za Iknara reci da je komunjara ili ustasa, pa kad dodje na celo hrvatske nece vise biti dosadnih spika oko ustasa i komunista... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 27/4/2018, 18:17

eno polava u jeruzalemu:



ajmo Iknaroljupci, sta mislite jel ovo Gromovnik Iknar napravio, ili neko drugi? Ako mislite da je netko drugi, po mogucnosti navesti dodticnog da znamo sve mocne igrace na sceni, treba to sve pratit...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 14/6/2018, 19:30

ako se neko pita zasto je ovakvo vrijeme u zagrebu, to je zato sto Gromovnik Iknar nema klimu i vruce mu bilo pa je odlucio malo rashladiti sve. Meni se svidja, i oblaci su prekrasni.

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 29 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum