ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 24 of 29 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:38

Iknar je gay wrote:
Nemoj mislit da ja vas ne razumijem,indoktrinacija je učinila svoje,ali zato mlade generacije,kroz školstvo,subkulturu,otrgnut će se tog zlokobnog utjecaja.Jest da se vode i male bitke,poput recimo ove oko kulikularne reforme,micanja vjeronauka iz škola,ali malo po malo,korak po korak,ostvarit će se cilj.
Ti misliš tako,jer si naučena tako,rođenjem su ti dodjelili takav žig.No da si rođena u Indiji,Kini,Japanu,jeli bi i onda razmišljala tako ?

Koliko god se s Ezekielom ne slagao oko nekih stvari,ipak upravu je kada kaže da se mora dogoditi podizanje svijesti čovječanstva na višu razinu.Tek onda past će vam ti povezi s očiju i izaći će te iz tih uskih okvira razmišljanja.
Demone, sto to tebe briga, jos mi to nisi odgovorio?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602

Zig nose demoni, ne slobodni ljudi  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:40

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Pa nije li vaš Isusek poništio takav svijet i postavio temelje za novi ?
Upravo tako, i bit ce novi, ljudski a ne sjena demonskog.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f607 

Sto mislis zasto morate djelovati u tajnosti o demone? Zato sto cim izvirite na svjetlo dana ljudi ce vas odbaciti...
Nemoj biti tako sigurna. farao  Zar te onaj munjeni Iknar nije upoznao s tim kako sam pomoga nekima da dođu do prosvjetljenja,pitanje je kad ćeš i ti zakoračiti stazom svjetlosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:44

Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Pa nije li vaš Isusek poništio takav svijet i postavio temelje za novi ?
Upravo tako, i bit ce novi, ljudski a ne sjena demonskog.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f607 

Sto mislis zasto morate djelovati u tajnosti o demone? Zato sto cim izvirite na svjetlo dana ljudi ce vas odbaciti...
Nemoj biti tako sigurna. farao  Zar te onaj munjeni Iknar nije upoznao s tim kako sam pomoga nekima da dođu do prosvjetljenja,pitanje je kad ćeš i ti zakoračiti stazom svjetlosti.
zar ne bi bilo bolje da ti krocis stazom svjetlosti o demone moj dragi... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 23:01

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Pa nije li vaš Isusek poništio takav svijet i postavio temelje za novi ?
Upravo tako, i bit ce novi, ljudski a ne sjena demonskog.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f607 

Sto mislis zasto morate djelovati u tajnosti o demone? Zato sto cim izvirite na svjetlo dana ljudi ce vas odbaciti...
Nemoj biti tako sigurna. farao  Zar te onaj munjeni Iknar nije upoznao s tim kako sam pomoga nekima da dođu do prosvjetljenja,pitanje je kad ćeš i ti zakoračiti stazom svjetlosti.
zar ne bi bilo bolje da ti krocis stazom svjetlosti o demone moj dragi... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f619
A jeli bi me ti vodila tom stazom ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 12/12/2017, 20:03

Iknar je gay wrote:
A jeli bi me ti vodila tom stazom ?
Nisam ti ja Gromovnik Iknar, on ti moze davati te nekakve oproste i tako to pa odi njega pitaj. Ja ti eventualno mogu skuhati caj od mente  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Inace da znas, moje ocice su se nagledale u zadnja 2 tjedna petokraka vise negoli kroz cijeli moj zivot do tada. Mislim ono, da znas nasto mi ponekad lici fejs, mislim da cu morati zaljepiti kriz i na monitor od kompa  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Takodjer, iskacu mi i nekakvi sestari, sa slovom G u sredini i trokuti neki i tako sve nesto. Ajde, jel ima kakva prica zasto ti neki sestari, mislim ono, meni to smjesno. Dakle, ne trebas ici u detalje, ne zanima me bas toliko, onako kratki jedan haiku. Evo ti slika jednog tog glupavog sestara: 

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Glupis10

Mislim, sta je ovo Jey, sta su ti neki fascinirani tako sa tim sestarom? Sta zato sto s njim mozes crtati krugove ili sta?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Mislim ono, neki lik ispred ulaza u nekakvu vilu napravio nekakvu fontanu u obliku tog nekakvog sestara. Ili je mozda bio nekakav zidic, sta ja znam, sta je ovo stvarno za ozbiljno? Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 12/12/2017, 20:32

To je cehovski simbol Slobodnih Zidara.I ako ih mnogi dovode u svezu s nama,ima nekih dodirnih točki,ali,oni baštine drugu tradiciju.
Nisam siguran,ali mislim kako je Hiram Abif taj koji je prvi koristio simbol Šestar-trokut(ravnalo)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 12/12/2017, 20:45

Iknar je gay wrote:To je cehovski simbol Slobodnih Zidara.I ako ih mnogi dovode u svezu s nama,ima nekih dodirnih točki,ali,oni baštine drugu tradiciju.
Nisam siguran,ali mislim kako je Hiram Abif taj koji je prvi koristio simbol Šestar-trokut(ravnalo)
Bilo je i petokraki tamo isto mislim, mozda mi se pomjesalo malo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 12/12/2017, 21:26

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:To je cehovski simbol Slobodnih Zidara.I ako ih mnogi dovode u svezu s nama,ima nekih dodirnih točki,ali,oni baštine drugu tradiciju.
Nisam siguran,ali mislim kako je Hiram Abif taj koji je prvi koristio simbol Šestar-trokut(ravnalo)
Bilo je i petokraki tamo isto mislim, mozda mi se pomjesalo malo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Nego,jeli ima koja nova poslanica od one budaletine ? bounce
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 13/12/2017, 06:40

Mislim da bismo nas troje najvećih iknarologa morali početi sakupljati sve Iknarove postove i objediniti ih u jednu knjigu.

Knjiga bi se zvala Iknar Časni i obuhvaćala bi sve njegove objave na svim portalima.

Prvi ajet te knjige bila bi molitva Iknaru.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 13/12/2017, 06:45

A sve mi govori da bi Iknar mogao biti i posljednji  poslanik i prorok i pečat svih proroka. Zaista u to nema nikakve sumnje.

Mir na zemlji nastati će tek kada svi priznaju Iknara za posljednjeg Poslanika.

Također sve molitve Iknaru i svi ajeti u iknarovoj crkvi širom svijeta molit će se na hrvatskom jeziku i pisati na latinici.

Iknar Časni moći će se radi širenja poruke prevoditi i na druge jezike,ali će svi iknarski teolozi i učenjaci morati naučiti hrvatski,jer niti na jednom jeziku ne može se doživjeti ljepota njegove Poruke kao na hrvatskom jeziku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 13/12/2017, 18:04

Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:To je cehovski simbol Slobodnih Zidara.I ako ih mnogi dovode u svezu s nama,ima nekih dodirnih točki,ali,oni baštine drugu tradiciju.
Nisam siguran,ali mislim kako je Hiram Abif taj koji je prvi koristio simbol Šestar-trokut(ravnalo)
Bilo je i petokraki tamo isto mislim, mozda mi se pomjesalo malo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Nego,jeli ima koja nova poslanica od one budaletine ? bounce
Pa sta mene to pitas, ak si toliko nestrpljiv odi Iknara pitaj to, znas koji je njegov fejs... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Nego reci ti meni, jel znas mozda nekakvog Malphasa? Taj neki Malphas mi isto iskace iz pastete u zadnje vrijeme nesto, pa eto jel to neki tvoj friend? Jesi li to ti? Je li on srculence? I tako sve nesto, bilo sto...  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 13/12/2017, 18:14

jastreb wrote:Mislim da bismo nas troje najvećih iknarologa morali početi sakupljati sve Iknarove postove i objediniti ih u jednu knjigu.

Knjiga bi se zvala Iknar Časni i obuhvaćala bi sve njegove objave na svim portalima.

Prvi ajet te knjige bila bi molitva Iknaru.
Ma te neke ajete i sto li vec cu prepustiti i vama dvojici. Tako ako vas Iknar zgromi ili vam poplavi podrum, to ce napraviti vama ne meni. U svakom slucaju, kameru u ruke i snimati to sve lijepo, mene takve stvari zanimaju, dakle tudja iskustva,. Znas kako se kaze, pametni uce na tudjim greskama, a glupi ni na svojima... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602  

Inace, ste ti i Jey friendovi nekiakvi ili sto vec? Si ti nekakav demonski fangirl ili nesto, malo mi bacas na to, imas slicne fore ko i Jey Gey nas dragi, samo ne bodes bas ko on, vise onako ko polu ispuhani balon, pa ono, ste vi kao u nekakvoj vezi ili nesto? Ovaj Jey cak zna i kakve knjige imas doma, pa ono, ne mozes to ne primijetiti cak ni ako si Pegla... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Kavran 13/12/2017, 20:01

mamin sin wrote:Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 32252610764_c78d132130_o



https://www.facebook.com/tomislav.fabijancic.5
_

onaj koji prvo vidi sladoled - peder. eto. :)
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 13/12/2017, 22:12

Bravo jastrebe.Slažem se sa svim što si napisao.Zbilja bi trebalo skupiti i objediniti sve njegove poslanice i mudrosti.Sve si to tako slatko sročio,da bih reč rekel. :hail
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 13/12/2017, 22:23

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:To je cehovski simbol Slobodnih Zidara.I ako ih mnogi dovode u svezu s nama,ima nekih dodirnih točki,ali,oni baštine drugu tradiciju.
Nisam siguran,ali mislim kako je Hiram Abif taj koji je prvi koristio simbol Šestar-trokut(ravnalo)
Bilo je i petokraki tamo isto mislim, mozda mi se pomjesalo malo... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Nego,jeli ima koja nova poslanica od one budaletine ? bounce
Pa sta mene to pitas, ak si toliko nestrpljiv odi Iknara pitaj to, znas koji je njegov fejs... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Nego reci ti meni, jel znas mozda nekakvog Malphasa? Taj neki Malphas mi isto iskace iz pastete u zadnje vrijeme nesto, pa eto jel to neki tvoj friend? Jesi li to ti? Je li on srculence? I tako sve nesto, bilo sto...  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Gdje si čula za njega ? Prođi se toga,s njim se nije igrat.Nisu svi umiljati i dražesni kao što sam ja. geek
Pusti onu budaletinu neka se sam raspituje,niti on se neće provest dobro.
Ovamo dijeli ljudima molitve da bi ih izliječio a ne može izliječiti sam sebe.Taj indolentni trut uskoro neće moći izaći iz kuće,od trbuha ne vidi stopala.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 13/12/2017, 22:45

Iknar je gay wrote:
Gdje si čula za njega ? Prođi se toga,s njim se nije igrat.Nisu svi umiljati i dražesni kao što sam ja. geek
Pusti onu budaletinu neka se sam raspituje,niti on se neće provest dobro.
Ovamo dijeli ljudima molitve da bi ih izliječio a ne može izliječiti sam sebe.Taj indolentni trut uskoro neće moći izaći iz kuće,od trbuha ne vidi stopala.
Ma ne treazi mene Gromovnik Iknar da se raspitujem okolo, niti se ja igram sa ikim, nego mi taj Malphas iskace iz pastete (poznate kao fejs) ljevo i desno. Mislim ono, nemos to ne primijetiti ni da oces.  Sad mozda taj Malphas koji meni iskace iz pastete nije isti ovaj tvoj neumiljati Malphas , ali neki Malphas ocito jest... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Nego reci ti meni, jeste li ti i jastreb ono ko demon i njegova petokraka ili ima stagod zanimljivije oko toga.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Takodjer, nije li Gromovnik Iknar reko da su to misici a ne salce....  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602 

Kak ti znas kako on izgleda? Si  ga vidio pa znas ili sta? Jastreb je postavio sliku nekakvog mrsavka, ali jastreb je pricao nesto i o nekakvom pikado klubu pa nista od toga. Tako da mozda je jastreb jednostavno pun petokraki, a sta ces, mora valjda netko i to biti... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 14/12/2017, 07:26

Leteca Pegla wrote:  

Inace, ste ti i Jey friendovi nekiakvi ili sto vec? Si ti nekakav demonski fangirl ili nesto, malo mi bacas na to, imas slicne fore ko i Jey Gey nas dragi, samo ne bodes bas ko on, vise onako ko polu ispuhani balon, pa ono, ste vi kao u nekakvoj vezi ili nesto? Ovaj Jey cak zna i kakve knjige imas doma, pa ono, ne mozes to ne primijetiti cak ni ako si Pegla... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Ja i Iknar je gay ne znamo tko je onaj drugi. Znači ne samo da ja ne poznajem I.J.G-a,već ni ne znam kako se on zove,niti odakle je. A vjerujem da ni on ne zna moj identitet.

A ovako preko foruma se "poznamo"  već dugi niz godina i to najprije sa foruma Leksikon YU mitologije,gdje smo razglabali o NOB-u,partizanima,ustašama,četnjacima i sl.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 14/12/2017, 09:22

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:  

Inace, ste ti i Jey friendovi nekiakvi ili sto vec? Si ti nekakav demonski fangirl ili nesto, malo mi bacas na to, imas slicne fore ko i Jey Gey nas dragi, samo ne bodes bas ko on, vise onako ko polu ispuhani balon, pa ono, ste vi kao u nekakvoj vezi ili nesto? Ovaj Jey cak zna i kakve knjige imas doma, pa ono, ne mozes to ne primijetiti cak ni ako si Pegla... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Ja i Iknar je gay ne znamo tko je onaj drugi. Znači ne samo da ja ne poznajem I.J.G-a,već ni ne znam kako se on zove,niti odakle je. A vjerujem da ni on ne zna moj identitet.

A ovako preko foruma se "poznamo"  već dugi niz godina i to najprije sa foruma Leksikon YU mitologije,gdje smo razglabali o NOB-u,partizanima,ustašama,četnjacima i sl.
Tako je.Mada imamo dosta toga zajedničkog i jastreb je čovjek kojeg najviše cijenim u ovim internetskim poznanstvima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 14/12/2017, 21:32

jastreb wrote:
Ja i Iknar je gay ne znamo tko je onaj drugi. Znači ne samo da ja ne poznajem I.J.G-a,već ni ne znam kako se on zove,niti odakle je. A vjerujem da ni on ne zna moj identitet.

A ovako preko foruma se "poznamo"  već dugi niz godina i to najprije sa foruma Leksikon YU mitologije,gdje smo razglabali o NOB-u,partizanima,ustašama,četnjacima i sl.
Toliki niz godina ovako preko foruma se "poznate", i eto bas sada, od svih mogucih proslih trenutaka kojih je bio cijeli niz, i svih buducih, kojih je jos veci niz, vas uhvatilo da se nadjete uzivo!  Ko bi reko, zacudno i cudesno! Jey je puno bolji u povlacenju za nos od tebe jastrebe, moram ti to rec, morat ces jos puno poraditi na tome ako mislis od statusa petokrake preci u status petokrake u krugu!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 14/12/2017, 21:34

Iknar je gay wrote:  

Tako je.Mada imamo dosta toga zajedničkog i jastreb je čovjek kojeg najviše cijenim u ovim internetskim poznanstvima.
Pa naravno da ce se demon i petokraka zajedno dobro slagati, to jednostavno ne ide jedno bez drugoga... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 14/12/2017, 22:20

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:
Ja i Iknar je gay ne znamo tko je onaj drugi. Znači ne samo da ja ne poznajem I.J.G-a,već ni ne znam kako se on zove,niti odakle je. A vjerujem da ni on ne zna moj identitet.

A ovako preko foruma se "poznamo"  već dugi niz godina i to najprije sa foruma Leksikon YU mitologije,gdje smo razglabali o NOB-u,partizanima,ustašama,četnjacima i sl.
Toliki niz godina ovako preko foruma se "poznate", i eto bas sada, od svih mogucih proslih trenutaka kojih je bio cijeli niz, i svih buducih, kojih je jos veci niz, vas uhvatilo da se nadjete uzivo!  Ko bi reko, zacudno i cudesno! Jey je puno bolji u povlacenju za nos od tebe jastrebe, moram ti to rec, morat ces jos puno poraditi na tome ako mislis od statusa petokrake preci u status petokrake u krugu!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 1f602
Ne znam od kud ti to da ja nekog povlaćim za nos.Osim toga,ne znam zašto se čudiš što volimo petokrake,ipak smo mi antifašisti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 24 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 29 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum