ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:11

Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
hoćeš me zapaliti lol!
Kakve koristi od toga, pa ti si demon, to ti dodje ko doma...mislim ono Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Nije to baš tako crno bijelo,ali jedino što ti mogu reći,pakao je pre pun dobrih vjernika a ta vrsta pakla nema veze s Luciferom.
Luciferov pakao je mješavina Las Vegasa,Havaja i Zrća.
prije ce biti "dobrih" vjernika... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

A ovo ostalo je propagandni pamflet, sta ces, ide ti dobro mora ti se to rec... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602

Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:12

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Lucifer je povijesna ličnost - kralj...Opisan u Bibliji.

Slažem se oko novog svjetskog poretka, ali ne kako ste ga vi zamislili...
A kako ga ti zamišljaš ?
Onako kako ga vi niste zamislili...
Pa ti i ne možeš znat kako smo mi to zamislili.
Znam ja kako ste vi to zamislili...Sve to lijepo izgleda...Ali, to je nemoguće...Nije ostvaren preduvjet za to...Uzdignuće ljudske svijesti...Pa ste malo modificirali to...
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by red wolf 11/12/2017, 22:13

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
A kako ga ti zamišljaš ?
Onako kako ga vi niste zamislili...
Pa ti i ne možeš znat kako smo mi to zamislili.
Znam ja kako ste vi to zamislili...Sve to lijepo izgleda...Ali, to je nemoguće...Nije ostvaren preduvjet za to...Uzdignuće ljudske svijesti...Pa ste malo modificirali to...
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
Ne ide to tako...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:14

Iknar je gay wrote:
S njim možemo i početi i završiti.Ali nije to poanta.Iz kaosa nastaje red,treba srušiti ovaj stari nesavršeni svijet i napraviti novi,bolji.Gdje nema država,nacija,granica,religija,potpuna sloboda i induvidualizam,ali i odgovornost.Jedan potpuno novi i pravedniji poredak.Sada živimo u nekakvom matrixu,gdje robujemo sistemu a Lucifer je onaj koji će pokidati te okove i skinuti povez s očiju čovječanstva.
Demoni najbolje znaju sto je dobro za ljude?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

Mislim ono, Jey Gay, sto vas briga za ljude? Sto ce vam ljudi i zasto im zelite krojiti sudbinu i vladati? Mislim ono... meni ne bi palo na pamet ici u Pakao i tamo uredjivati demonima njihove odnose cak i da mogu tako nesto napraviti (sto nemogu). Dakle zasto su demoni uopce ovdje ako im je tako zabavno u Paklu?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:15

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Onako kako ga vi niste zamislili...
Pa ti i ne možeš znat kako smo mi to zamislili.
Znam ja kako ste vi to zamislili...Sve to lijepo izgleda...Ali, to je nemoguće...Nije ostvaren preduvjet za to...Uzdignuće ljudske svijesti...Pa ste malo modificirali to...
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
Ne ide to tako...
Da puno ne drvim i ne brstim,reći ću ti to pojednostavljeno kao malom djetetu,Lucifer je čista dobrota a Jahve je mračni gospodar.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by red wolf 11/12/2017, 22:17

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
Pa ti i ne možeš znat kako smo mi to zamislili.
Znam ja kako ste vi to zamislili...Sve to lijepo izgleda...Ali, to je nemoguće...Nije ostvaren preduvjet za to...Uzdignuće ljudske svijesti...Pa ste malo modificirali to...
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
Ne ide to tako...
Da puno ne drvim i ne brstim,reći ću ti to pojednostavljeno kao malom djetetu,Lucifer je čista dobrota a Jahve je mračni gospodar.
Lucifer je bio kralj i odavno je mrtav...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:19

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
S njim možemo i početi i završiti.Ali nije to poanta.Iz kaosa nastaje red,treba srušiti ovaj stari nesavršeni svijet i napraviti novi,bolji.Gdje nema država,nacija,granica,religija,potpuna sloboda i induvidualizam,ali i odgovornost.Jedan potpuno novi i pravedniji poredak.Sada živimo u nekakvom matrixu,gdje robujemo sistemu a Lucifer je onaj koji će pokidati te okove i skinuti povez s očiju čovječanstva.
Demoni najbolje znaju sto je dobro za ljude?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

Mislim ono, Jey Gay, sto vas briga za ljude? Sto ce vam ljudi i zasto im zelite krojiti sudbinu i vladati? Mislim ono... meni ne bi palo na pamet ici u Pakao i tamo uredjivati demonima njihove odnose cak i da mogu tako nesto napraviti (sto nemogu). Dakle zasto su demoni uopce ovdje ako im je tako zabavno u Paklu?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Opet se povodiš stereotipima judeokršćanstva.Prvo,oblasti poznate kao pakao ili raj,zapravo su tek neke od bezbroj dimenzija.Ljudska svjest ne može pojmiti izvan zadanih okvira i granica.Zapravo,nisu demoni ti koji žele ovdje nešto mjenjati,već prosvjetljeni ljudi,koji traže pomoć o d duhovnih entiteta.Primjerice kao što je neki indijanski šaman tražio mudrost od Manitua ili neki hindus,budist od svog nekog božanstva.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:23

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Znam ja kako ste vi to zamislili...Sve to lijepo izgleda...Ali, to je nemoguće...Nije ostvaren preduvjet za to...Uzdignuće ljudske svijesti...Pa ste malo modificirali to...
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
Ne ide to tako...
Da puno ne drvim i ne brstim,reći ću ti to pojednostavljeno kao malom djetetu,Lucifer je čista dobrota a Jahve je mračni gospodar.
Lucifer je bio kralj i odavno je mrtav...
A šta ako je taj kralj dobio ime po Luciferu ?

Zapravo,zanemarimo ime.U jedeokršćanstvu Lucifer je poznat kao Sotona(protivnik) što na neki način i jest,protivnik njihovom entitetu Jahveu,te su ga njegovi neprijatelji opisali kao Đavla,Zmaja,Zmiju,ali tak duhovni Lucifer(ne kralj) štovan je u drugim kulturama koje su starije od kršćanstva pa i židovstva,samo su ga drukčije zbali.U svakom paganskom panteonu bogova postoji ekvivalent Luciferu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:23

Iknar je gay wrote:
Opet se povodiš stereotipima judeokršćanstva.Prvo,oblasti poznate kao pakao ili raj,zapravo su tek neke od bezbroj dimenzija.Ljudska svjest ne može pojmiti izvan zadanih okvira i granica.Zapravo,nisu demoni ti koji žele ovdje nešto mjenjati,već prosvjetljeni ljudi,koji traže pomoć o d duhovnih entiteta.Primjerice kao što je neki indijanski šaman tražio mudrost od Manitua ili neki hindus,budist od svog nekog božanstva.
Prosvjetljeni ili "prosvjetljeni" o demone moj....
Cak i da traze pomoc, zasto se petljate? Da ti koji traze pomoc su zaista tako prosvjetljeni, i drugi ljudi bi ih sljedili svojevoljno i ne bi trebali pomoc od demona. Dakle, demone, sto trazis ovdje, zasto ne ides u svoje zrce u paklu? Zar nije tamo najbolji party, sve ljepo i najnajnajnajnajnajnaj!!!! Sto se mucis sa ljudima koji te nikad nece poslusati, a najmanje kad im se pokazes najvise ... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by red wolf 11/12/2017, 22:26

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
pa do uzdignuća svijesti sigurno neće doći spontano,to se mora potaknuti nečim,a to se može ostvariti i naknadno,u hodu što bi se reklo king
Ne ide to tako...
Da puno ne drvim i ne brstim,reći ću ti to pojednostavljeno kao malom djetetu,Lucifer je čista dobrota a Jahve je mračni gospodar.
Lucifer je bio kralj i odavno je mrtav...
A šta ako je taj kralj dobio ime po Luciferu ?

Zapravo,zanemarimo ime.U jedeokršćanstvu Lucifer je poznat kao Sotona(protivnik) što na neki način i jest,protivnik njihovom entitetu Jahveu,te su ga njegovi neprijatelji opisali kao Đavla,Zmaja,Zmiju,ali tak duhovni Lucifer(ne kralj) štovan je u drugim kulturama koje su starije od kršćanstva pa i židovstva,samo su ga drukčije zbali.U svakom paganskom panteonu bogova postoji ekvivalent Luciferu.
Možda po Veneri...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:27

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Opet se povodiš stereotipima judeokršćanstva.Prvo,oblasti poznate kao pakao ili raj,zapravo su tek neke od bezbroj dimenzija.Ljudska svjest ne može pojmiti izvan zadanih okvira i granica.Zapravo,nisu demoni ti koji žele ovdje nešto mjenjati,već prosvjetljeni ljudi,koji traže pomoć o d duhovnih entiteta.Primjerice kao što je neki indijanski šaman tražio mudrost od Manitua ili neki hindus,budist od svog nekog božanstva.
Prosvjetljeni ili "prosvjetljeni" o demone moj....
Cak i da traze pomoc, zasto se petljate? Da ti koji traze pomoc su zaista tako prosvjetljeni, i drugi ljudi bi ih sljedili i ne bi trebali pomoc od demon. Dakle, demone, sto trazis ovdje, zasto ne ides u svoje zrce u paklu? Zar nije tamo najbolji party, sve ljepo i najnajnajnajnajnajnaj!!!! Sto se mucis sa ljudima koji te nikad nece poslusati, a najmanje kad im se pokazes najvise ... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:28

Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by red wolf 11/12/2017, 22:29

Iknar je gay wrote:Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
Pa ovo je gnosticizam...O, Agalija pa ti imaš znanje gnosticizma...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:31

Iknar je gay wrote:
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:31

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
Pa ovo je gnosticizam...O, Agalija pa ti imaš znanje gnosticizma...
Poznat mi je njihov koncept nesavršenog svijeta pod kontrolom Demiurga,a to ima neke sličnosti s Jahveom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by red wolf 11/12/2017, 22:32

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
Pa ovo je gnosticizam...O, Agalija pa ti imaš znanje gnosticizma...
Poznat mi je njihov koncept nesavršenog svijeta pod kontrolom Demiurga,a to ima neke sličnosti s Jahveom.
Zanimljivo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:32

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Pa nije li vaš Isusek poništio takav svijet i postavio temelje za novi ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:33

Iknar je gay wrote:Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
demon najbolje zna o izvrtanju teza, Ide ti dobro, demone moj... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 11/12/2017, 22:37

Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:Sve je iskrivljeno,onaj koji je dobar,prikazan je kao zvjer i zlo,a onaj koji je zbilja bacio čovječanstvo u roblje,te koji je izvor sve muke i patnje,prikazan je kao dobro.
demon najbolje zna o izvrtanju teza, Ide ti dobro, demone moj... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Nemoj mislit da ja vas ne razumijem,indoktrinacija je učinila svoje,ali zato mlade generacije,kroz školstvo,subkulturu,otrgnut će se tog zlokobnog utjecaja.Jest da se vode i male bitke,poput recimo ove oko kulikularne reforme,micanja vjeronauka iz škola,ali malo po malo,korak po korak,ostvarit će se cilj.
Ti misliš tako,jer si naučena tako,rođenjem su ti dodjelili takav žig.No da si rođena u Indiji,Kini,Japanu,jeli bi i onda razmišljala tako ?

Koliko god se s Ezekielom ne slagao oko nekih stvari,ipak upravu je kada kaže da se mora dogoditi podizanje svijesti čovječanstva na višu razinu.Tek onda past će vam ti povezi s očiju i izaći će te iz tih uskih okvira razmišljanja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:38

Iknar je gay wrote:
Leteca Pegla wrote:
Iknar je gay wrote:
Da demoni kroz povijest nisu utjecali na zbivanja,ti bi danas možda živila u društvenom poretku nalik onome iz serije,,Handmains tale'' ili bi još uvijek ostali u mračnom srednjem vijeku.Pogledaj Saudijsku Arabiju i druga islamska društva,gdje još uvijek nije popustio Jahveov(Allahov) stisak.
ma da bas, pa sto je tebi, saudijska arabija je luciferovo gnjezdo zla. Tamo samo malo piknes a ono zlodusi pocmu ispadati ko pljusak sa neba. To sto nisu tvoj red ili sto vec, ne znaci da nisu tvoji pajdasi luciferijani. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602 

I upravo suprotno demone moj, da nije bilo demonskog utjecaja mi bi zivili u ljudskome svijetu, prirodnom ljudima, ne u refleksiji demonskog pakla neprirodnog cak i demonima a kamoli ljudima! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
Pa nije li vaš Isusek poništio takav svijet i postavio temelje za novi ?
Upravo tako, i bit ce novi, ljudski a ne sjena demonskog.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f607 

Sto mislis zasto morate djelovati u tajnosti o demone? Zato sto cim izvirite na svjetlo dana ljudi ce vas odbaciti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 11/12/2017, 22:38

Iknar je gay wrote:
Nemoj mislit da ja vas ne razumijem,indoktrinacija je učinila svoje,ali zato mlade generacije,kroz školstvo,subkulturu,otrgnut će se tog zlokobnog utjecaja.Jest da se vode i male bitke,poput recimo ove oko kulikularne reforme,micanja vjeronauka iz škola,ali malo po malo,korak po korak,ostvarit će se cilj.
Ti misliš tako,jer si naučena tako,rođenjem su ti dodjelili takav žig.No da si rođena u Indiji,Kini,Japanu,jeli bi i onda razmišljala tako ?

Koliko god se s Ezekielom ne slagao oko nekih stvari,ipak upravu je kada kaže da se mora dogoditi podizanje svijesti čovječanstva na višu razinu.Tek onda past će vam ti povezi s očiju i izaći će te iz tih uskih okvira razmišljanja.
Demone, sto to tebe briga, jos mi to nisi odgovorio?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602

Zig nose demoni, ne slobodni ljudi  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 23 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum