ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/3/2018, 22:34

kic wrote:
nabijem ga :^^
Nemaš pojma koliko ovaj forum gubi,zato što se ti inatiš i nećeš dozvoliti onoj budali da tu piše.Pa Iknar je najosebujniji trol u povjesti hrvatskog interneta.Postao je popularan na drugim portalima,te koliko vidim stekao je dosta fanova i obožavatelja,na dnevnom,indexu,itd.

IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 22:36

kic wrote:
koji Burzum sad? ili je to samo igra riječi..
Ma to je Tamni. Doduse nezz jel ovaj Tamni isti ko i onaj Iknarov, to jos neznam, ali prati ga tama. Postoji i Sjenko isto, nisam zihher jos koliko ih ima. Alli ono, ja upadnem u nevolju ali izgleda da mogu i izac iz nje, ali nezz bas kako bi to izgledalo za siru populaciju, bolje ne testirat... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f605
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 22:37

סמאל wrote:Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 8af-mi10


Jeli Peglo,zašto ja nikako ne mogu pronać face tog vašeg prijatelja ?
kojeg naseg prijatelja? fetcia? Pa to je tvoj surandik bio nije li? Kako ga nemozes pronac? Mozda te blokirao ili nest.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602

edit: Da ja ga uredno mogu pronac, bice te blokirao.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602


Last edited by Leteca Pegla on 15/3/2018, 22:44; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 15/3/2018, 22:39

סמאל wrote:
kic wrote:
nabijem ga :^^
Nemaš pojma koliko ovaj forum gubi,zato što se ti inatiš i nećeš dozvoliti onoj budali da tu piše.Pa Iknar je najosebujniji trol u povjesti hrvatskog interneta.Postao je popularan na drugim portalima,te koliko vidim stekao je dosta fanova i obožavatelja,na dnevnom,indexu,itd.

neka hvala, presumanut je za podnijeti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 22:42

kic wrote:
nabijem ga :^^
A zasto se uopce ljutis na Gromovnika Iknara? Eto to jos nikako neznam. Ok, zna on svasta rec i vrjedjat, al ono...ima tu svakakvih likova koji govore i gore stvari glede vrijedjanja & ostalo negoli je Iknar Ikad reko pa ono...kako je nastala ta netrpeljivost sad? Evo, pretvorila sam se u uho... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 15/3/2018, 22:48

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
nabijem ga :^^
A zasto se uopce ljutis na Gromovnika Iknara? Eto to jos nikako neznam. Ok, zna on svasta rec i vrjedjat, al ono...ima tu svakakvih likova koji govore i gore stvari glede vrijedjanja & ostalo negoli je Iknar Ikad reko pa ono...kako je nastala ta netrpeljivost sad? Evo, pretvorila sam se u uho... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619

pegla se pretvorila u uho...

mozda nekad netko zvuci gordo ovdje, ali ipak pokusavam stati na rep svakom kad pretjera, iknar je previse puta upozoravan, pa je otisao u fazu da me proganja a to ipak ne dopustam unatoc slobodi govora koju drzim visoko, odlucio sam da je vaznija mirnija atmosfera nego da se osjecam neugodno zbog njegovog hiper-spama..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 22:50

kic wrote:


pegla se pretvorila u uho...

mozda nekad netko zvuci gordo ovdje, ali ipak pokusavam stati na rep svakom kad pretjera, iknar je previse puta upozoravan, pa je otisao u fazu da me proganja a to ipak ne dopustam unatoc slobodi govora koju drzim visoko, odlucio sam da je vaznija mirnija atmosfera nego da se osjecam neugodno zbog njegovog hiper-spama..
pa zar ne postoji opcija "ignore" kad ti neko ide na zivce?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/3/2018, 22:51

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 8af-mi10


Jeli Peglo,zašto ja nikako ne mogu pronać face tog vašeg prijatelja ?
kojeg naseg prijatelja? fetcia? Pa to je tvoj surandik bio nije li? Kako ga nemozes pronac? Mozda te blokirao ili nest.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602

edit: Da ja ga uredno mogu pronac, bice te blokirao.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602
Kako me može blokirat kad ja nemam facebook,doduše evo nisam pronašao niti Leteća Pegla,ali kako vidim druge profile.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 22:53

סמאל wrote:
Kako me može blokirat kad ja nemam facebook,doduše evo nisam pronašao niti Leteća Pegla,ali kako vidim druge profile.
a mozda mozes pretragu napraviti jedino ako imas face account ja nezz. Mozda psotoje postavke, ali kako peglu ne mozes pronac? Utipkaj leteca pegla (sa c), trebalo bi se moc pronac taj account, mislim da nije stavljen da se ne moze pretrazit, trebam ic provjerit... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f606

edit: da mozda me ne mozes nac jer mi je postavljeno na ono dali hocu da me mogu naci drugi search engini osim face na ne. bice zato moras bit logiran....


Last edited by Leteca Pegla on 15/3/2018, 22:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 15/3/2018, 22:55

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:


pegla se pretvorila u uho...

mozda nekad netko zvuci gordo ovdje, ali ipak pokusavam stati na rep svakom kad pretjera, iknar je previse puta upozoravan, pa je otisao u fazu da me proganja a to ipak ne dopustam unatoc slobodi govora koju drzim visoko, odlucio sam da je vaznija mirnija atmosfera nego da se osjecam neugodno zbog njegovog hiper-spama..
pa zar ne postoji opcija "ignore" kad ti neko ide na zivce?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619

postoji, ali nek tebe netko proganja po tvojoj kuci a ti ga ignoriraj samo, ili mu pokazi vrata kao ja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/3/2018, 22:59

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Kako me može blokirat kad ja nemam facebook,doduše evo nisam pronašao niti Leteća Pegla,ali kako vidim druge profile.
a mozda mozes pretragu napraviti jedino ako imas face account ja nezz. Mozda psotoje postavke, ali kako peglu ne mozes pronac? Utipkaj leteca pegla (sa c), trebalo bi se moc pronac taj account, mislim da nije stavljen da se ne moze pretrazit, trebam ic provjerit... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f606

edit: da mozda me ne mozes nac jer mi je postavljeno na ono dali hocu da me mogu naci drugi search engini osim face na ne. bice zato moras bit logiran....
Ma,ne volim ja te pomodarske gluposti,face,tviter,instagram.Ja sam staromodan,tu i tamo ne nekom forumu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 23:00

kic wrote:

postoji, ali nek tebe netko proganja po tvojoj kuci a ti ga ignoriraj samo, ili mu pokazi vrata kao ja..
ol ti je doso u kucu? E to je vec druga stvar, ali za ovakve forume dovoljno ignore stavit... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602 
Al kak oces, meni zapravo svejedno, samo me zanimala prica zasto je baniran, ako je bilo kakvih zanimljivih detalja. Mene zanima sve iz Iknarologije, sto da ti kazem.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 23:02

סמאל wrote:
Ma,ne volim ja te pomodarske gluposti,face,tviter,instagram.Ja sam staromodan,tu i tamo ne nekom forumu.
ma ne volim ni ja, imam ovaj account jer mi jednom davno bilo dosadno na poslu, a na faci ima ovih nekakvih igara koje znaju biti zabavne. A i na faksu je bilo lakse koordinirati grupu, podijeliti zadatke & tako. Al ove ostale nemam ni ja. samo facu... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 15/3/2018, 23:05

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:

postoji, ali nek tebe netko proganja po tvojoj kuci a ti ga ignoriraj samo, ili mu pokazi vrata kao ja..
ol ti je doso u kucu? E to je vec druga stvar, ali za ovakve forume dovoljno ignore stavit... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602 
Al kak oces, meni zapravo svejedno, samo me zanimala prica zasto je baniran, ako je bilo kakvih zanimljivih detalja. Mene zanima sve iz Iknarologije, sto da ti kazem.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619

moras naci hobi sta da ti velim :)) jedino je bilo smijesno kad je trazio moju adresu i bio izbezumljen jer nije znao kamo poslati potres i gromovlje ali dobro..

ja nemam ni facu nit ist drugo virtualno vise, i ovaj forum mi je prevec pomalo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 23:15

kic wrote:


moras naci hobi sta da ti velim :)) jedino je bilo smijesno kad je trazio moju adresu i bio izbezumljen jer nije znao kamo poslati potres i gromovlje ali dobro..

ja nemam ni facu nit ist drugo virtualno vise, i ovaj forum mi je prevec pomalo..
Ma imam ja hobije, samo cekam lijepse vrijeme napokon i da prestanem sa full radnim vremenom. Pocelo mi vec ici to na zivce sve...

Inace Iknar ti ima  sad na piku marka zukinija od face. Zukini ima kucu i ured tamo negdje u kaliforniji, Iknar me trazio tocnu adresu pa to malo izjahujah pa eto znam. Zna i Iknar, reko je da su ga nazivcirali ovi iz face jer ga baniraju ili prijete baniranjem, pa ako marku zukiniju bude poplava tamo ili potres neki znamo da ga Iknar ima na piku. Nu dobro, vazno da nema mene, a nezna di si ti pa si i ti valjda siguran za sada... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602 

Ali ono, kazem nisam ni ja bas cesto na faci u zadnje vrijeme niti bas igram vise igre. Ali sad je postalo to zabavno zbog Iknara i ovih nekih drugih... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 15/3/2018, 23:39

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:


moras naci hobi sta da ti velim :)) jedino je bilo smijesno kad je trazio moju adresu i bio izbezumljen jer nije znao kamo poslati potres i gromovlje ali dobro..

ja nemam ni facu nit ist drugo virtualno vise, i ovaj forum mi je prevec pomalo..
Ma imam ja hobije, samo cekam lijepse vrijeme napokon i da prestanem sa full radnim vremenom. Pocelo mi vec ici to na zivce sve...

Inace Iknar ti ima  sad na piku marka zukinija od face. Zukini ima kucu i ured tamo negdje u kaliforniji, Iknar me trazio tocnu adresu pa to malo izjahujah pa eto znam. Zna i Iknar, reko je da su ga nazivcirali ovi iz face jer ga baniraju ili prijete baniranjem, pa ako marku zukiniju bude poplava tamo ili potres neki znamo da ga Iknar ima na piku. Nu dobro, vazno da nema mene, a nezna di si ti pa si i ti valjda siguran za sada... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602 

Ali ono, kazem nisam ni ja bas cesto na faci u zadnje vrijeme niti bas igram vise igre. Ali sad je postalo to zabavno zbog Iknara i ovih nekih drugih... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602
Znaš da sam sad dobio ideju.Možda napravim lažni face kao i ti,,mislim,tko se zove ,,Leteća Pegla'' lol! samo još ne znam kakvo ime da odaberem.
Ali zapravo,možda bi još bolje bilo da napravim neku stranicu posvećenu Iknarologiji,ne znam,nešto kao što imaju Jehovi svjedoci.

Ono,možda objavim onu njegovu ,,MOLITVA IKNARU'' za izlječenje bolesnih, lol! pa možda,,molitva Iknaru za rodnu godinu bez vremenski nepogoda'' i tak to.

Na toj stranici objedinio bih sve njegove ludosti koje bi pronašao na forumima,tak da svi mogu sherati te objave,kao što sheraju objave međugorskih vidjelica. lol!

Pitaj ga šta misli o tome,takođe ga pitaj kako da nazovem tu stranicu,,Iknarov kutak ili Iknarova sobica ili Iknarovi svjedoci'' a mogla bi i ti sudjelovati u izradi te stranice.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 15/3/2018, 23:51

סמאל wrote:
Znaš da sam sad dobio ideju.Možda napravim lažni face kao i ti,,mislim,tko se zove ,,Leteća Pegla'' lol! samo još ne znam kakvo ime da odaberem.
Ali zapravo,možda bi još bolje bilo da napravim neku stranicu posvećenu Iknarologiji,ne znam,nešto kao što imaju Jehovi svjedoci.

Ono,možda objavim onu njegovu ,,MOLITVA IKNARU'' za izlječenje bolesnih, lol! pa možda,,molitva Iknaru za rodnu godinu bez vremenski nepogoda'' i tak to.

Na toj stranici objedinio bih sve njegove ludosti koje bi pronašao na forumima,tak da svi mogu sherati te objave,kao što sheraju objave međugorskih vidjelica. lol!

Pitaj ga šta misli o tome,takođe ga pitaj kako da nazovem tu stranicu,,Iknarov kutak ili Iknarova sobica ili Iknarovi svjedoci'' a mogla bi i ti sudjelovati u izradi te stranice.

Pa sto fali Letecoj Pegli? A ti se mozes nazvat Zgromljeni Laptop mozda, onako prikladno ako mislis raditi ovo sa tim nekakvim svjedocima ili sto vec... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f602 

Inace cita ti on ovaj topik pa ja ne trebam nista pitat. Ali ono, mozes onda Gromovniku Iknaru dati i svoju adresu kad vec radis sve to, pa ono kamera u ruke pa cemo gledat oce li bit kakve poplave, gromljenja laptopa i ostalo, to je uvijek zgodno za imati sve dokumentirano. Mozda bi i marku zukiniju isto mogli reci da napravi neki lajvstrim ili nesto ako pocme dar mar kod njega, ono dokumentarac u nastajanju, u realnom vremenu ono hit instant. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 16/3/2018, 00:17

Čita ovaj topic?

Možda bi kic trebao dozvoliti mu da piše samo na ovom topicu,možda se može nekako u forumskim postavkam napravit da ova tema bude otvorena.

Pitaj ga,šta on misli o toj mojoj ideji da napravim stranicu o njemu,odnosno,ako čita,zanima me jeli se on slaže stim da mi njegovi fanovi,napravimo stranicu o njemu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11099
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 00:36

סמאל wrote:Čita ovaj topic?

Možda bi kic trebao dozvoliti mu da piše samo na ovom topicu,možda se može nekako u forumskim postavkam napravit da ova tema bude otvorena.

Pitaj ga,šta on misli o toj mojoj ideji da napravim stranicu o njemu,odnosno,ako čita,zanima me jeli se on slaže stim da mi njegovi fanovi,napravimo stranicu o njemu.
ajde pitat cu ga pas dobit poslanicu od odgovora valjda sta ja znam. Ajd laku noc, precerah malo, ipak radim sutra....smrc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 07:51

סמאל wrote:Čita ovaj topic?

Možda bi kic trebao dozvoliti mu da piše samo na ovom topicu,možda se može nekako u forumskim postavkam napravit da ova tema bude otvorena.

Pitaj ga,šta on misli o toj mojoj ideji da napravim stranicu o njemu,odnosno,ako čita,zanima me jeli se on slaže stim da mi njegovi fanovi,napravimo stranicu o njemu.
p oo spicio bih ga gromom da sam rpecizan sto msilim o kretenu o sebi samo JA radim i nitko drugi
ili ako dopustim nekome

dakle ocito nista  od toga osim ako bas ne zelis spicenje gromom ili niesto... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 16/3/2018, 08:01


:?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 27 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum