ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska stvarnost

Page 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:04

Eroo wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eroo wrote:V1 i V2 sam ja nedavno opisao kao "tegljače" (vlačilec-slo!). :clown

V1 je tegljač odnosno šleper, a V2 je, koliko ja vidim,  samo kamion sa dodatnom prikolicom povezanom u skup vozila sa rudom.
Prvi(V1) je težak 43 t, a drugi(V2) 45...V1 je neugodniji .

Šleper neugodniji za vožnju?
Ovisi ideš li unaprijed ili voziš u rikverc.
Jesi li ikada probao voziti kamion s prikolicom u rikverc? Nebitno što prikolica spojena rudom vrlo poslušno slijedi putanju kamiona prema naprijed, čak i kod onih famoznih australskih road train skupova vozila.
Šleper s poluprikolicom bez problema parkiraš vozeći u rikverc, samo ti treba dovoljno prostora.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Mon 24 Jul - 18:15

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:jel tebi toliko teško priznati da nisu u pravu?

Gle, dokazao si još od onog prvog posta u kojem nisi znao pročitati prometni znak koji se odnosi na dopušteno opterećenje po osovini da si neinformiran, nebitno što si u međuvremenu ponešto izguglao.
Sad slobodno nastavi trolati.

koji post?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Mon 24 Jul - 19:56

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

kritiziram i ja sve političke stranke ako nisi primijetila sve ono što ne valja kritiziram. razlika između mene i tebe tj. vas čardaklija je ta da vi kritizirate neku vašu antagonističku frontu stranku kartel rodijački a ja kritiziram SVE hrvatske političare što onda vi čardaklije meni spočitavate da sam iredenta, jugonostalgičar, orjunaš, četnik, istarski srbin, mrzitelj hrvata i RH itd itd. AKO kritiziram VAŠE. ako kritiziram političke kartele koje vi mrzite onda može onda sam OK. MA ODJEBI S TOM SPIKOM.

I ŠTA MENE JEBEŠ ?? NISAM JA NA VLASTI !

AJD VUČINA FOTOGRAFIŠI I OVAJ POST. BUDALETINO.

Aj smiri se, neću ti ništa.
Znaš ti biti i ok.

ja sam smiren i nema straha. ali šta ti izigravaš tim tvojim komentarom nije mi jasno? odakle tebi uopće ideja za ono što si napisala?
kojim komentarom, srećo?

ovim boldanim. aha kužim, ti vidjela caps lock i odmah mislila da ja urlam a ustvari mi se nije dalo stisnut opet tipku caps lock jer je vruće sparno žega i ne koristim bespotrebne pokrete ni gibanja, dakle krivo si zaključila CAPS LOCK je ostao jer mi se nije dalo isključit tipku. OK?
Dobro, već sam se uplašila da opet vičeš na mene :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 0:49

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:

Aj smiri se, neću ti ništa.
Znaš ti biti i ok.

ja sam smiren i nema straha. ali šta ti izigravaš tim tvojim komentarom nije mi jasno? odakle tebi uopće ideja za ono što si napisala?
kojim komentarom, srećo?

ovim boldanim. aha kužim, ti vidjela caps lock i odmah mislila da ja urlam a ustvari mi se nije dalo stisnut opet tipku caps lock jer je vruće sparno žega i ne koristim bespotrebne pokrete ni gibanja, dakle krivo si zaključila CAPS LOCK je ostao jer mi se nije dalo isključit tipku. OK?
Dobro, već sam se uplašila da opet vičeš na mene :(

nemoj se uzrujavat, nisam ja tema ali vidim da si temu usmjerila svim silama na mene ni krivog ni dužnog, tema je devastacija N.P. Plitvičkih jezera. treba li hrvatima Plitvička jezera ili im je dovoljan Jarun, Bundek, fontane i pokoja lokva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 1:01

Šejker će i dalje o osovinskom pritisku i tonaži on je završio i prometni vakultet.

a da ne pričam da zna sve o DAF-u, Scaniji, IVECO-u, Mercedesu, Volvo-u, Peterbiltu, CAT-u, FAP-u, TAM-u. Torpedu, Crvenoj zastavi, tenkovima, vlakovima da ne pričam, levitacijskim i onima na tračnice...metrou, busevima, psihoanalizi, fotonima, kamenom dobu, bibliji, kuranu, forumu, krstarećim raketama, MOSSADu, Intelu, AMD-u, Nvidiji, AMD-ATI, Vivaxu, MSan grupi, četnicima, partizanima, ustašama, Romulu i Remu, Kainu i Abelu, šleperima, muda labudova, koprivi, algama, radiću, salati, pomidorima, slatkoj i boćatoj vodi, slapovima na plitvicama, nosivosti mostova, turizmu, nudizmu, oriđinalu, kopiji, CD-ima, high end audio tehnologiji, psihoakustici, kako je počeo rat na mom otoku itd. itd....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by debotoijusto Tue 25 Jul - 7:14

Gnječ wrote:Šejker će i dalje o osovinskom pritisku i tonaži on je završio i prometni vakultet.

a da ne pričam da zna sve o DAF-u, Scaniji, IVECO-u, Mercedesu, Volvo-u, Peterbiltu, CAT-u, FAP-u, TAM-u. Torpedu, Crvenoj zastavi, tenkovima, vlakovima da ne pričam, levitacijskim i onima na tračnice...metrou, busevima, psihoanalizi, fotonima, kamenom dobu, bibliji, kuranu, forumu, krstarećim raketama, MOSSADu, Intelu, AMD-u, Nvidiji, AMD-ATI, Vivaxu, MSan grupi, četnicima, partizanima, ustašama, Romulu i Remu, Kainu i Abelu, šleperima, muda labudova, koprivi, algama, radiću, salati, pomidorima, slatkoj i boćatoj vodi, slapovima na plitvicama, nosivosti mostova, turizmu, nudizmu, oriđinalu, kopiji, CD-ima, high end audio tehnologiji, psihoakustici, kako je počeo rat na mom otoku itd. itd....

he he i jos jedan he
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30593
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 10:04

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

ja sam smiren i nema straha. ali šta ti izigravaš tim tvojim komentarom nije mi jasno? odakle tebi uopće ideja za ono što si napisala?
kojim komentarom, srećo?

ovim boldanim. aha kužim, ti vidjela caps lock i odmah mislila da ja urlam a ustvari mi se nije dalo stisnut opet tipku caps lock jer je vruće sparno žega i ne koristim bespotrebne pokrete ni gibanja, dakle krivo si zaključila CAPS LOCK je ostao jer mi se nije dalo isključit tipku. OK?
Dobro, već sam se uplašila da opet vičeš na mene :(

nemoj se uzrujavat, nisam ja tema ali vidim da si temu usmjerila svim silama na mene ni krivog ni dužnog, tema je devastacija N.P. Plitvičkih jezera. treba li hrvatima Plitvička jezera ili im je dovoljan Jarun, Bundek, fontane i pokoja lokva?
Zašto moje upise tako shvaćaš? ako pišeš i pri tome iznosiš krive podatke, posve je normalno da kad to čitam, da te dokumentima i argumentima i demantiram. To što si upravo ti najglasniji, pa tebi i odgovaram, trebao bi prihvatiti kao logičnu posljedicu, a ne sada cviliti o intencioznom preusmjeravanju teme, jer to nije istina.
S druge strane, iz mojih se postova moj stav oko NP Plitvica i vidi. Općenito, uvijek se zauzimam za zaštitu i očuvanje prirode i životinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 10:31

Gnječ wrote:Šejker će i dalje o osovinskom pritisku i tonaži on je završio i prometni vakultet.

a da ne pričam da zna sve o DAF-u, Scaniji, IVECO-u, Mercedesu, Volvo-u, Peterbiltu, CAT-u, FAP-u, TAM-u. Torpedu, Crvenoj zastavi, tenkovima, vlakovima da ne pričam, levitacijskim i onima na tračnice...metrou, busevima, psihoanalizi, fotonima, kamenom dobu, bibliji, kuranu, forumu, krstarećim raketama, MOSSADu, Intelu, AMD-u, Nvidiji, AMD-ATI, Vivaxu, MSan grupi, četnicima, partizanima, ustašama, Romulu i Remu, Kainu i Abelu, šleperima, muda labudova, koprivi, algama, radiću, salati, pomidorima, slatkoj i boćatoj vodi, slapovima na plitvicama, nosivosti mostova, turizmu, nudizmu, oriđinalu, kopiji, CD-ima, high end audio tehnologiji, psihoakustici, kako je počeo rat na mom otoku itd. itd....

I sve ovo samo zato jer sam te upozorio da krivo čitaš prometne znakove?
Tragikomedija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 10:32

debotoijusto wrote:
he he i jos jedan he

Tragikomedija, tragikomedija i još jednom tragikomedija. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 11:03

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
kojim komentarom, srećo?

ovim boldanim. aha kužim, ti vidjela caps lock i odmah mislila da ja urlam a ustvari mi se nije dalo stisnut opet tipku caps lock jer je vruće sparno žega i ne koristim bespotrebne pokrete ni gibanja, dakle krivo si zaključila CAPS LOCK je ostao jer mi se nije dalo isključit tipku. OK?
Dobro, već sam se uplašila da opet vičeš na mene :(

nemoj se uzrujavat, nisam ja tema ali vidim da si temu usmjerila svim silama na mene ni krivog ni dužnog, tema je devastacija N.P. Plitvičkih jezera. treba li hrvatima Plitvička jezera ili im je dovoljan Jarun, Bundek, fontane i pokoja lokva?
Zašto moje upise tako shvaćaš? ako pišeš i pri tome iznosiš krive podatke, posve je normalno da kad to čitam, da te dokumentima i argumentima i demantiram. To što si upravo ti najglasniji, pa tebi i odgovaram, trebao bi prihvatiti kao logičnu posljedicu, a ne sada cviliti o intencioznom preusmjeravanju teme, jer to nije istina.
S druge strane, iz mojih se postova moj stav oko NP Plitvica i vidi. Općenito, uvijek se zauzimam za zaštitu i očuvanje prirode i životinja.

pa gle kučko, nasadila si se na mene optužujuči me da sam licemjer jer eto sad su mi branitelji ok a prije (čardak, čerga šatoraši) nisu i nazvao sam ih pravim imenom gdje se oni sami ideološki izjašnjavaju da su ustaše. dakle ti si jedan primjer uzela kao etalon za sve znači po tvom ili si s nama ili si protiv nas, a to samo govori o tvojoj mentalnoj ograničenosti i nadasve narcisoidnoj zlobnoj prirodi. a što se tiče prave prirode za to te zaboli pička kao i šejkera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Eva_ Tue 25 Jul - 11:15

Ma šatoraši seru i glume korisne budale. Kaj ne protestiraju pred Kulmerovim dvorima, to ne da je ekocid, do je genocid hrvatskog naroda? Jer, koliko je Hrvata Todorić istjerao iz HR ne može se uspoređivati ni s jednim slapom. Ali, šupci o tome čkome.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 11:30

Eva_ wrote:Ma šatoraši seru i glume korisne budale. Kaj ne protestiraju pred Kulmerovim dvorima, to ne da je ekocid, do je genocid hrvatskog naroda? Jer, koliko je Hrvata Todorić istjerao iz HR ne može se uspoređivati ni s jednim slapom. Ali, šupci o tome čkome.

sve se može sanirati, sagraditi, izvući iz bankrota ali slapove nikada više prirodi su trebali 7000 godina za napravit sedrene barijere i slapove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Eva_ Tue 25 Jul - 11:33

Ali, kaj je najbolje to uopće ni ugroženo. Lažu da sakriju svoj nemar. Gradi se samo na već postojećim objektima. Znači sruše staro i novo izgrade. Novoselu smeta Kardum i ne bira sredstva. To je privatni obračun. Novosel kurca ne radi a prima plaću i još bi reketario privatne iznajmljivače. To je zapravo istina.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 11:38

Eva_ wrote:Ali, kaj je najbolje to uopće ni ugroženo. Lažu da sakriju svoj nemar. Gradi se samo na već postojećim objektima. Znači sruše staro i novo izgrade. Novoselu smeta Kardum i ne bira sredstva. To je privatni obračun. Novosel kurca ne radi a prima plaću i još bi reketario privatne iznajmljivače. To je zapravo istina.

pa zakaj je onda UNESCO poslal prosvjedno pismo Vladi RH da odmah obustave građevinske radove ili će Plitvička jezera skinut sa popisa svjetske baštine?

kaj je UNESCO ćorav?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Eva_ Tue 25 Jul - 11:42

Zar nisu oni zbog broja posjeta prijetili skidanje s popisa? A tu je krivica na državi što ne uređuje staze i ne održava ih. Polovica predratnih tek je u upotrebi.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by kic Tue 25 Jul - 11:51


kak se kaze kondenzator na eng? condensator? capacitator?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by ljubo1212 Tue 25 Jul - 11:52

Eva_ wrote: Polovica predratnih tek je u upotrebi.

otkud ti ovo?
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest Tue 25 Jul - 11:52

Eva_ wrote:Zar nisu oni zbog broja posjeta prijetili skidanje s popisa? A tu je krivica na državi što ne uređuje staze i ne održava ih. Polovica predratnih tek je u upotrebi.

čudim se tebi da nisi posjetila UNESCO stranicu i informirala se direktno.

Factors* affecting the property identified in previous reports

Armed conflict (issue resolved)
Poaching of bears (issue resolved)
Dynamite fishing (issue resolved)
Destruction of the forests and park facilities (issue resolved)
Impacts of tourism/visitor/recreation (possible over-visitation of the site)
Major visitor accommodation and associated infrastructure (significant expansion of tourism facilities within the property)

Factors affecting the property in 2017*

Impacts of tourism / visitor / recreation
Major visitor accommodation and associated infrastructure

http://whc.unesco.org/en/soc/3616

Plitvice:
the Committee consider the inscription of the property on the List of
World Heritage in Danger
,




http://whc.unesco.org/archive/2017/whc17-41com-7B-en.pdf
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by kic Tue 25 Jul - 11:53


capacitor jbmti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Eva_ Tue 25 Jul - 11:55

ljubo1212 wrote:
Eva_ wrote: Polovica predratnih tek je u upotrebi.

otkud ti ovo?
20 km naspram 40 km koji su bili prije rata.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Eva_ Tue 25 Jul - 12:04

Gnječ wrote:
Eva_ wrote:Zar nisu oni zbog broja posjeta prijetili skidanje s popisa? A tu je krivica na državi što ne uređuje staze i ne održava ih. Polovica predratnih tek je u upotrebi.

čudim se tebi da nisi posjetila UNESCO stranicu i informirala se direktno.

Factors* affecting the property identified in previous reports

   Armed conflict (issue resolved)
   Poaching of bears (issue resolved)
   Dynamite fishing (issue resolved)
   Destruction of the forests and park facilities (issue resolved)
   Impacts of tourism/visitor/recreation (possible over-visitation of the site)
   Major visitor accommodation and associated infrastructure (significant expansion of tourism facilities within the property)

Factors affecting the property in 2017*

   Impacts of tourism / visitor / recreation
   Major visitor accommodation and associated infrastructure

http://whc.unesco.org/en/soc/3616

Plitvice:
the Committee consider the inscription of the property on the List of
World  Heritage  in  Danger
,




http://whc.unesco.org/archive/2017/whc17-41com-7B-en.pdf
Hvala, evo baš čitam.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 10 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum