ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povratak u stvarnost

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Povratak u stvarnost Empty Povratak u stvarnost

Post by kic 27/1/2016, 11:48

https://www.facebook.com/zivizidd/videos/767156090056092/

lica i atmosfera za neki Dostojevskov roman :|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Guest 27/1/2016, 11:52

Pristupljenje i nakazanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by aben 27/1/2016, 11:59

A što je sa zakonom čl 216 koji je izdala RH u kome piše da se građanima ne može isključiti voda i struja. Vidi li itko što se radi od ovoga jadnog naroda"


ako se ne more isključikt voda i struja, pa zoč unda biloki ploćo ti računi?




zoč ovi ljudi nisu plotili ča su iskonzumirali?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by kic 27/1/2016, 12:03

možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 12:04

postoji odluka ustavnog suda rh, koja kaže kako se struja, voda, plin i sl. ne mogu isključiti bez odluke suda...koliko vidim na uvodnoj poveznici, nazočan je sudski ovršitelj, što znači da postoji odluka suda, pa je dakle radnja provedena sukladno ustavu i zakonu...

_________________
Povratak u stvarnost Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Riplex 27/1/2016, 12:05

Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by kic 27/1/2016, 12:06

Totenkopf wrote:postoji odluka ustavnog suda rh, koja kaže kako se struja, voda, plin i sl. ne mogu isključiti bez odluke suda...koliko vidim na uvodnoj poveznici, nazočan je sudski ovršitelj, što znači da postoji odluka suda, pa je dakle radnja provedena sukladno ustavu i zakonu...
da, kojeg suda? da imaju dovoljno novaca da odu do vrhovnog suda srušila bi se i ta odluka kakva je praksa kod nas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:09

Gdje je bio 91 ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 12:10

Riplex wrote:Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

ovdje je općepoznata stvar da većina djelatnika hep-a uopće ne plaćaju struju koju potroše kod kuće, navodno čak neki na crno 'sređuju' svojim poznancima, prijateljima, ili za nadoknadu, da ni ti ne plaćaju ili da plaćaju manje, da brojilo sporije vrti i sl., imaju uhodane sheme...
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Guest 27/1/2016, 12:10

Država traži svoje i ne bira sredstva da se naplati. Sirotinja je tu da plaća za one koji su na vlasti i iznad zakona. Ti nesretnici mogu zahvaliti hrvatskim političarima koji dobivaju 15-20 k HRK mjesečno a da ne moraju na posel niti doć i još im bahato mogu poručivati da je to "njihovo" i da s time mogu raditi kaj ih volja. Ljudi, pa i iz ove priče glasaju za takve. Dok im se ne kaže dosta dotada bu ovak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:11

Nek proda kucu ....pa će imat za platit struju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 12:12

kic wrote:
Totenkopf wrote:postoji odluka ustavnog suda rh, koja kaže kako se struja, voda, plin i sl. ne mogu isključiti bez odluke suda...koliko vidim na uvodnoj poveznici, nazočan je sudski ovršitelj, što znači da postoji odluka suda, pa je dakle radnja provedena sukladno ustavu i zakonu...
da, kojeg suda? da imaju dovoljno novaca da odu do vrhovnog suda srušila bi se i ta odluka kakva je praksa kod nas..

praksa vsrh je katastrofa, slažem se, postoje odluke pro et contra u identičnim pravnim stvarima, ali to je za sada tako, pravna država nema alternative...treba mijenjati zakone, suce, vlade, nema nam druge....
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Guest 27/1/2016, 12:14

Totenkopf wrote:
Riplex wrote:Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

ovdje je općepoznata stvar da većina djelatnika hep-a uopće ne plaćaju struju koju potroše kod kuće, navodno čak neki na crno 'sređuju' svojim poznancima, prijateljima, ili za nadoknadu, da ni ti ne plaćaju ili da plaćaju manje, da brojilo sporije vrti i sl., imaju uhodane sheme...
Leglo kriminala u HR već 25 godina je HEP. Cijela obnova u ratu porušene infrastrukture, pouzdano znam kaj se događalo s donacijom Norveške vlade za elektrifikaciju istočne Slavonije, bila je dodatni "izvor" prihoda HEP-ovim direktorima. Ono, sami su dopisivali svote koje žele da stoje na ugovoru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:14

Zna trošit jel a kad triba platit onda kuku živi zid kme kmeee kmeee

Vodi sine svoju ekonomiju malo bolje , više prihoda manje rashoda pa ćeš nešto i imat tj ostat će ti za platit struju.

Ma tko ih hebe covice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:14

GASI MEHO GASI. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Riplex 27/1/2016, 12:15

Totenkopf wrote:
Riplex wrote:Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

ovdje je općepoznata stvar da većina djelatnika hep-a uopće ne plaćaju struju koju potroše kod kuće, navodno čak neki na crno 'sređuju' svojim poznancima, prijateljima, ili za nadoknadu, da ni ti ne plaćaju ili da plaćaju manje, da brojilo sporije vrti i sl., imaju uhodane sheme...
U zg ima cijenik, kao kad se nabavlja trava, nađe se električar priko nekog i ti je to. I ovaj ŽZ za kurac od akcije

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:17

Šta će im struja ? Skupljaju im se racuni godinama , nakupilo se , ne vode svoju kucnu ekonomiju i onda kme kmeee kmeee.

Ma daj covice odhebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 12:18

Riplex wrote:
Totenkopf wrote:
Riplex wrote:Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

ovdje je općepoznata stvar da većina djelatnika hep-a uopće ne plaćaju struju koju potroše kod kuće, navodno čak neki na crno 'sređuju' svojim poznancima, prijateljima, ili za nadoknadu, da ni ti ne plaćaju ili da plaćaju manje, da brojilo sporije vrti i sl., imaju uhodane sheme...
U zg ima cijenik, kao kad se nabavlja trava, nađe se električar priko nekog i ti je to. I ovaj ŽZ za kurac od akcije
kod mene se znade cijena premještanja el. stupa sa tvoje zemlje, radi se o janjcu na ražnju i pripadajućem piću za ekipu iz hep-a koja obavlja radnju premještanja.....
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:20

Tako meni mater , ona ka ekomista po struci ovo ono Bog te heba ne zna platit racune za struju , vodu , telefon nego ono sutra cemo ...onda se toga skupi pun kuac pa svađe po kuci.

Ajde goni u tri pm.

Sad ja to placam , 1000 kuna svaki misec od place.

Nema brajo sve tip top.

Sve se zna šta tko di kuda , nema racuna priko tri miseca da nije placen.

A ne sutra cemo , prekosutra ....onda se toga skupi pa kmecanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:20

GASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

NAUCI PLACAT RACUNE NA VRIME.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum