ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povratak u stvarnost

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:20

GASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

NAUCI PLACAT RACUNE NA VRIME.

KRAJ PRICE.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:23

BRAK JE EKONOMIJA.

JEL TRIBA DA SE ZBOG OVIH STVARI RASPADAJU BRAKOVI ?

AKO TRIBA PA NEKA SE RASPADAJU.

NISU NI ZASLUŽILI DA PREŽIVE.

BRAK JE EKONOMIJA.

PLATIT RACUNE ZA STRUJU ,VODU I OSNOVNO NE ZNA.

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

GONI IZ KUCE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by aben 27/1/2016, 12:29

kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Guest 27/1/2016, 12:31

aben wrote:
kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom domoljubu tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Riplex 27/1/2016, 12:33

Totenkopf wrote:
Riplex wrote:
Totenkopf wrote:
Riplex wrote:Kako se ljudi ovako sjebu... Ja imam poznanika koji je potrošio hrpu struje. Lagano se nađe čovik, zamjeni pečat na brojilu  i ćao dug i ćao hep

ovdje je općepoznata stvar da većina djelatnika hep-a uopće ne plaćaju struju koju potroše kod kuće, navodno čak neki na crno 'sređuju' svojim poznancima, prijateljima, ili za nadoknadu, da ni ti ne plaćaju ili da plaćaju manje, da brojilo sporije vrti i sl., imaju uhodane sheme...
U zg ima cijenik, kao kad se nabavlja trava, nađe se električar priko nekog i ti je to. I ovaj ŽZ za kurac od akcije
kod mene se znade cijena premještanja el. stupa sa tvoje zemlje, radi se o janjcu na ražnju i pripadajućem piću za ekipu iz hep-a koja obavlja radnju premještanja.....
Oće to dolenu našim krajevima...taj hep ima milijun pridjeva, i malo koji dobar

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 12:35

Eva wrote:
aben wrote:
kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom domoljubu tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom židovskom tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
:cacc
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by aben 27/1/2016, 12:36

vakovi primjeri služu da omekšaju zahtjeve za osobnom odgovornošću. 

stvarno ne zun nišće o ovon slučaju, ali čovik na snimci puši. meni je mjesečna rata struje na koju se grijen, kuvan i iman el bojler 200 kuna, na nočin da se navečer zamotun u deku, tuširan se nediljon a ako se u tjednu počnen malo čuti ispo pazuha, unda samo podapiranje. 

i sad bi se jo tribo solidarizirati i plotiti račun drugima? ne, longisland je u pravu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by aben 27/1/2016, 12:37

Eva wrote:
aben wrote:
kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom domoljubu tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
radno mesto ne pripada radniku, nemanja. ono pripada poslodavcu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:43

aben wrote:vakovi primjeri služu da omekšaju zahtjeve za osobnom odgovornošću. 

stvarno ne zun nišće o ovon slučaju, ali čovik na snimci puši. meni je mjesečna rata struje na koju se grijen, kuvan i iman el bojler 200 kuna, na nočin da se navečer zamotun u deku, tuširan se nediljon a ako se u tjednu počnen malo čuti ispo pazuha, unda samo podapiranje. 

i sad bi se jo tribo solidarizirati i plotiti račun drugima? ne, longisland je u pravu.
Normalno da sam u pravu. Proša sam ja to. Menije iskljucilo struju davno. Glupaca kao vodi evidenciju o racunima a ništa ne placa nego ono kako ona voce ne jde bitno je mesine kupit i šta ti ga ja znam a racuni ništa. Brajo skupilo se. Žena je po struci ekonomista a ono ne zna racune osnovne platit nego gomila dok nam nije iskljcilo. Ma gonij eu  pichku malterinu. Stvarala samo svađe po kuci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:45

Prvo platiš osnove a onda šta ti ostane ono sa strane pa u štednju da imaš za crne dane i tek onda od toga šta ti dalje ostane možeš baratat.

Najlakše se kurchit a nemaš svojih pravih para. 

Brajo moj to su mozgovi,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:49

Đižu puste kredite vamo tamo , oce živit iznad svojih mogucnosti ....pa nemožeš potrošit više nego šta imaš tj možeš al će ti doc na naplatu ....onda to tako naucilo i nema tu ono koji racuni zar se to triba platit.

AJMO GASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by darth_vader 27/1/2016, 12:49

aben wrote:
Eva wrote:
aben wrote:
kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom domoljubu tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
radno mesto ne pripada radniku, nemanja. ono pripada poslodavcu.
Uz razložnu pretpostavku da je poslodavac do svog vlasništva došao legitimnim putem...samo hrvatsko pravosuđe ne računam kao mjeru legitimnosti...od starta je sve otišlo u pičku materinu samo se institucije sad prave blesave...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:55

Ja sam sa 21 godinu završija nekoliko tecajeva o ekonomiji I poslu kod scientologa. To mi je bilo prvo i osnovno. Neki ljudi ne mogu skužit nit neke osnovne stvari cili život i onda se cude da šta da di da kuda.

Jel triba radi toga da se raspadaju brakovi ?

Nek se raspadaju ...opstat će oni koji nauce a budale ODHEB.

Prekjucer se nisam smirija dok nisma jedan program razvalija da nas deset možemo zarađivat još 2000 kuna svaki misec sa strane.

UM CARUJE SNAGA KLADE VALJA.

Toliko sam potkovan u lovi da je to strašno.

Ne može me pratit nit švabski ministar finacija ...samo šta ja ne pucam na to da zgrcem neke ogromne pare niti patim od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 12:58

Many many many ha ha ha





LOVE FALI ....ZATO JE SVI TRAŽE. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

NA ZAPADU JE NAJVECI GRIJEH NE IMATI LOVE.





Oćete još recenica iz tih knjiga i tecajeva ?

Ajde moja ....GASI MEHO GASI.

NAUCITE SE EKONOMIJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by T. 27/1/2016, 13:01

RayMabus wrote:
Toliko sam potkovan u lovi da je to strašno.

Ne može me pratit nit švabski ministar finacija ...

:10
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 13:02

RayMabus wrote:

Prekjucer se nisam smirija dok nisma jedan program razvalija da nas deset možemo zarađivat još 2000 kuna svaki misec sa strane.
Minimalno a cifra se krece i do 4000 kuna misecno tj još jedna placa pa sad koliko je kome bitno da zaradi , meni je manje pa sam ja zadovoljan i sa dvije jer POSLODAVAC TE NE MOŽE PLATITI VIŠE NEGO ŠTA MU ZARADIŠ ...pa sam ja ovo probija da možemo zarađivat više da bude mir u kuci na obostrano zadovoljstvo jer su place male pa mi se ekipa buni itd itd itd ....dakle svi happy a nikoga ne zakidaš.

I onako će 2000 kuna otic za djecu UKrajine da dođu na more.

I jel mene brige za lovu ?

OPćenito gledano ne.

Ima se. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by udba 27/1/2016, 13:10

Ugradiš ovo na krovu i vrtu i jebe ti se za elektru osim kad je oblačno, bez vjetra, noću ili kad imaš uključenih više trošila odjednom. Za 100.000 evra ne trebaš više plaćat struju



Povratak u stvarnost - Page 2 Solar_panels_shutter Povratak u stvarnost - Page 2 Vjetrenjace

_________________
Povratak u stvarnost - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Riplex 27/1/2016, 13:12

udba wrote:Ugradiš ovo na krovu i vrtu i jebe ti se za elektru osim kad je oblačno, bez vjetra, noću ili kad imaš uključenih više trošila odjednom. Za 100.000 evra ne trebaš više plaćat struju



Povratak u stvarnost - Page 2 Solar_panels_shutter Povratak u stvarnost - Page 2 Vjetrenjace
Osim troškova investicije, država bi te oderala bar za toliko...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 13:17

Štedi struju i vodu ako ti je to toliki problem. Smanji troškove , povecaj prihode. 

Povratak u stvarnost - Page 2 Conditionsofexistence

Pericolouna statistica che ha subìto un brusco calo.



Pericolo

[size=undefined]1. Evita le abitudini o normali routine.
2. Affronta la situazione e qualsiasi pericolo essa presenti.
3. Assegna a te stesso una condizione di Pericolo.
4. Metti in la tua etica personale scoprendo cosa è fuori etica in ciò che stai facendo; usa l'autodisciplina per correggere ciò e sii onesto e leale.
5. Riorganizza la tua vita in modo che la situazione pericolosa non ti si ripresenti continuamente.
6. Formula e adotta una salda linea di condotta che d'ora in poi individui la stessa situazione e impedisca che essa continui ad insorgere.

[/size]


prijetnja

     1. Izbjegavajte navike ili uobičajene rutine.
     2. Suočite situaciju i bilo opasnost prezentirati ga.
     3. Dodjela sebi stanje opasnosti.
     4. Stavite u svoje osobne etike saznate što je etično u ono što radimo; koristi samodisciplinu to ispraviti i biti iskren i pošten.
     5. Reorganizacija svoj život tako da je opasna situacija neće ponoviti stalno.
     6. formula i donosi čvrstu politiku koja odsad ljudi u istoj situaciji i spriječiti da i dalje rasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by RayMabus 27/1/2016, 13:19

Međutim oni se sad ne nalaze u stanju opasnosti jer im je vec iskljucilo struju.

ONI SU SAD U STANJU NE POSTOJANJA ( nema struje ) I MORAJU KORISTIT SLJEDECU FORMULU JER AKO KORISTIŠ FORMULU ZA STANJE U KOJEM NISI FALIT ĆEŠ.

----

OVO SAD MORAJU KORISTIT :

nepostojanje

     1. Pronađite komunikacijsku liniju
     2. Napravite sami poznati
     3. Otkrijte što je potrebno ili htjela
     4. Učinite to, producilo i / ili prezentirati ga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by aben 27/1/2016, 13:20

jasambrend wrote:
aben wrote:
Eva wrote:
aben wrote:
kic wrote:možda nisu mogli?

opet se praviš glup, sad ćeš ti reć - ali zašto su konzumirali? vodu i struju ej? šta su trebali sami sebi isključiti kad su vidjeli da nemaju novaca ?

opet se praviš pametan, čak vidiš i u budućnost :(

stvor je jednostavna, neki ljudi su toliko potrebiti da umiru od glodi. to je life fact. triba li, zoto, natirati druge ljude da in pomožu? odgovor je brutalan, i ti ga znoš.
A treba li ljude bacit na cestu jer si im radno mjesto prodal nekom domoljubu tajkunu za kunu, pa ovaj nesretnik nema di zaradit za život, jel to ispravno?
radno mesto ne pripada radniku, nemanja. ono pripada poslodavcu.
Uz razložnu pretpostavku da je poslodavac do svog vlasništva došao legitimnim putem...samo hrvatsko pravosuđe ne računam kao mjeru legitimnosti...od starta je sve otišlo u pičku materinu samo se institucije sad prave blesave...
naravski, al nismo staljinisti;
ill gotten gain treba dokazati. međutin, radno mesto nikad ne pripada radniku. nemanja pokušava podmetnuti ideju da postoji pravo na rad, da je neko dužan dati nekome poso. socijalisti ko socijalisti, uvik pokušavaju upravljati tuđon imovinon.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Povratak u stvarnost - Page 2 Empty Re: Povratak u stvarnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum