ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Michael1 Sat 3 May - 8:37

Potresno svjedočanstvo iz logora: 'Tukli su me s daskom dok se nije prepolovila'
....................................................................................................................................
Jeste li se ikad zapitali što svi ovi ljudi oko Kim Jong Una zapisuju u blokiće?

Cheon Young Suk je nekontrolirano plakala prisjećajući se mučenja.

'Tukli su me s daskom sve dok se nije prepolovila. Princip je bio da tuku zatvorenike sve dok se daska ne prepolovi. Tek tada mlaćenje prestaje. Tako su me tukli, izgladnjivali, udarali me', ispričala je Cheon.

'Tijekom mučenja najstrašnije je bilo kad su me tjerali da klečim na stolici. Stražar je imao izbočine na dnu svojih cipela i time mi je gazio po goloj koži. To je proizvodilo bol kao da vam netko brusi golu kožu. To je najviše boljelo. To je bio trenutak u kojem sam vrisnula od boli. Rekla sam mu da stišće jače kako bi što prije završilo. Tada je omotao moju kosu oko svoje ruke i počeo mi udarati licem o rub stola. Okrutniji su od zvijeri. Kako je moguće da jedno ljudsko biće radi drugome takve stvari?', kroz suze je ispričala Cheon.



U četvrtak su se diplomati pri UN-u složili u stavu kako Sjeverna Koreja mora hitno zaustaviti zlostavljanja i zločine protiv čovječnosti.

No, Sjeverna Koreja negira postojanje logora. Iako se mnogi slažu kako su svjedočanstva preživjelih iz tih logora slična svjedočanstvima žrtava holokausta.
Vise o tome ovdje:
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sokantno-svjedocanstvo-iz-okrutnog-logora-tukli-su-me-s-daskom-sve-dok-se-nije-prepolovila---334165.html

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Michael1 Sat 3 May - 8:41

U 21 stoljecu mi imamo jos uvjek ove barbare na djelu? Pitanje koje se sada samo po sebi namece je slijedece: trebali zabraniti komunisticke "partije" po svijetu?

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Avatar Sat 3 May - 12:35

Slično postupaju i Rusi u svojima zatvorima ili gulazima prerušenim u zatvore...
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Michael1 Sat 3 May - 14:20

Avatar wrote:Slično postupaju i Rusi u svojima zatvorima ili gulazima prerušenim u zatvore...

Cisto sumnjam u to!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by danni1 Sat 3 May - 15:35

Michael1 wrote:U 21 stoljecu mi imamo jos uvjek ove barbare na djelu? Pitanje koje se sada samo po sebi namece je slijedece: trebali zabraniti komunisticke "partije" po svijetu?
Naravno da treba zabraniti komunističke partije po svijetu.Pitam se kako?
A ha...možda da se prijavim u kakvu plačeničku vojsku i odem par tisuća kilometara od svoje kuće i malo izmasakriram nekoliko nedužnih ljudi u njihovim domovima za njihovo dobro i u ime njihove slobode.
Ma neee...nije baš orginalna zamisao,to se već duže vrijeme radi po svijetu i ne pokazuje ama baš nikakve rezultate.
Michaele možda ti imaš ideju kako zabraniti komunističke partije?
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Avatar Sat 3 May - 16:35

Michael1 wrote:
Avatar wrote:Slično postupaju i Rusi u svojima zatvorima ili gulazima prerušenim u zatvore...

Cisto sumnjam u to!
Postoje dokazi, ne izmišljam ništa, sve je obilježeno u videosnimkama, sustavno maltretiranje, cipelarenje, razna ponižavanja, iživljavanje grupa policajca nad jednim zatvorenikom čak i nad ženama...strašno za gledat.
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Michael1 Sat 3 May - 17:05

danni1 wrote:
Michael1 wrote:U 21 stoljecu mi imamo jos uvjek ove barbare na djelu? Pitanje koje se sada samo po sebi namece je slijedece: trebali zabraniti komunisticke "partije" po svijetu?
Naravno da treba zabraniti komunističke partije po svijetu.Pitam se kako?
A ha...možda da se prijavim u kakvu plačeničku vojsku i odem par tisuća kilometara od svoje kuće i malo izmasakriram nekoliko nedužnih ljudi u njihovim domovima za njihovo dobro i u ime njihove slobode.
Ma neee...nije baš orginalna zamisao,to se već duže vrijeme radi po svijetu i ne pokazuje ama baš nikakve rezultate.
Michaele možda ti imaš ideju kako zabraniti komunističke partije?

Obicnim dekretom! afro

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Michael1 Sat 3 May - 17:05

Avatar wrote:
Michael1 wrote:
Avatar wrote:Slično postupaju i Rusi u svojima zatvorima ili gulazima prerušenim u zatvore...

Cisto sumnjam u to!
Postoje dokazi, ne izmišljam ništa, sve je obilježeno u videosnimkama, sustavno maltretiranje, cipelarenje, razna ponižavanja, iživljavanje grupa policajca nad jednim zatvorenikom čak i nad ženama...strašno za gledat.

P. Riot farse! :^0

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by danni1 Sat 3 May - 23:21

Michael1 wrote:
danni1 wrote:
Michael1 wrote:U 21 stoljecu mi imamo jos uvjek ove barbare na djelu? Pitanje koje se sada samo po sebi namece je slijedece: trebali zabraniti komunisticke "partije" po svijetu?
Naravno da treba zabraniti komunističke partije po svijetu.Pitam se kako?
A ha...možda da se prijavim u kakvu plačeničku vojsku i odem par tisuća kilometara od svoje kuće i malo izmasakriram nekoliko nedužnih ljudi u njihovim domovima za njihovo dobro i u ime njihove slobode.
Ma neee...nije baš orginalna zamisao,to se već duže vrijeme radi po svijetu i ne pokazuje ama baš nikakve rezultate.
Michaele možda ti imaš ideju kako zabraniti komunističke partije?

Obicnim dekretom! afro
Il smeđom flekom na toaletnom papiru i jedno i drugo je jednako efikasno u borbi protiv komunizma.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji........... Empty Re: Stvarnost ateistickog komunizma u S. Koreji...........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum