ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by vuksadinare 11/25/2015, 19:41

Kako gled vijesti u slucaju obaranja ruskog zrakoplova i sve ozbiljnijnih prijetnji rusije turskoj,ocito je da je erdogan svjestan da se malo preracunao i sve vise se izvlaci u stilu 'nisam ja majke mi',ali za razliku od erdogana turski premijer Ahmet Davotoglu i dalje pokazuje borbenu cud i ne obazire se na ruske prijetnje.Tko doista vlada Turskom?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99052
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by Guest 11/25/2015, 19:49

ma koju cud pokazuje davutoglu, eno svi portali objavljuju njegovu izjavu da su rusi prijatelji i susedi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by Guest 11/25/2015, 20:04

vuksadinare wrote:Kako gled vijesti u slucaju obaranja ruskog zrakoplova i sve ozbiljnijnih prijetnji rusije turskoj,ocito je da je erdogan svjestan da se malo preracunao i sve vise se izvlaci u stilu 'nisam ja majke mi',ali za razliku od erdogana turski premijer Ahmet Davotoglu i dalje pokazuje borbenu cud i ne obazire se na ruske prijetnje.Tko doista vlada Turskom?
Amerikanci su rekli da to nije njihov problem, a NATO je prilično suzdržan... gadno su se preračunali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by marcus-t 11/25/2015, 20:13

Starhemberg wrote:
vuksadinare wrote:Kako gled vijesti u slucaju obaranja ruskog zrakoplova i sve ozbiljnijnih prijetnji rusije turskoj,ocito je da je erdogan svjestan da se malo preracunao i sve vise se izvlaci u stilu 'nisam ja majke mi',ali za razliku od erdogana turski premijer Ahmet Davotoglu i dalje pokazuje borbenu cud i ne obazire se na ruske prijetnje.Tko doista vlada Turskom?
Amerikanci su rekli da to nije njihov problem, a NATO je prilično suzdržan... gadno su se preračunali.
NATO mora biti suzdržan jer nije Turska kao njegova članica napadnuta već je ona napadač! Da nije suzdržan, njihova politika kao agresora i ISILovih sponzora bi bila do kraja razgolićena. ;)
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by michaellcmacha 11/26/2015, 01:28

trebali bi bacit kladu koliko dana bude prošlo do konkretnog ruskog vojnog odgovora....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by Regoč 11/26/2015, 08:00

Vojnoga odgovora, u smislu napada na Tursku, neće biti. No, jačanje vezah s Kurdima, osnaživanje vladinih postrojbih u Siriji... će usliediti, vjerojatno već traje.

_________________
Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by Yehudi 11/26/2015, 08:16

Trgovac ti laže sa smijehom
Žena laže suze prosipljući
Niko krupno ka Turčin ne laže


 Kako reče Njegoš
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo Empty Re: Erdogan jak na rijecima..a stvarnost nesto drugo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum