ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader 3/11/2016, 12:16

RayMabus wrote:
newuser wrote:
RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.

To je tvoja teorija, moja teorija je da se radi na tome da se BiH podijeli na Bošnjačku i Srpsku državu...
Sumnjam jer srpska država u BiH znači ruski teritorij.

Zato i ne bude prošlo...

darth_vader

Posts : 19695
2014-04-17


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by newuser 3/11/2016, 12:17

RayMabus wrote:
newuser wrote:
RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.

To je tvoja teorija, moja teorija je da se radi na tome da se BiH podijeli na Bošnjačku i Srpsku državu...
Sumnjam jer srpska država u BiH znači ruski teritorij.
Ja a sada je to Norveški teritoriji... Kaj god Ruje i Turci su frendovi tako i njihove ispostave u BiH. Uostalom zar je Rusija neka kvazi državica pa ne može imati interese i očuvati RS... kako ste smiješni, stalno vam se dešava da ostajete iznenađeni sa situacijom u BiH jer je ne razumijete niti najmanje.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 12:18

Newuser ja sam samo iznio teoriju oko ovoga koja zvuči kao SF na prvi pogled a na drugi baš i ne.

Podižu tenzije u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 12:27

Treba gledat malo širi kontekst :


Velika Britanija ratifikovala sporazum o pristupanju Crne Gore NATO


Nakon ovoga nemogu oni dat RS zapadno od sebe tj rusku sferu.

Ovo ti je priprema terena , dizanje tenzija u BiH s ciljem raspada RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 12:38

maa, znamo mi, sta vi volite
ali Q
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by epikur37 3/11/2016, 12:41

newuser wrote:Od dvadeset i nešto osoba koje se terete za nekakve zločine negdje je omjer pola-pola Hrvati i Bošnjaci i samo pohapsiše Hrvate, ovo je bilo čisto ono da se zna čija je to država...

Ovo sarajevo baca prašinu u oči Zagrebu...ništa drugo...znaju da su ovi opsjednuti Srbima i skreću pozornost s projekta bošnjačkog ovladavanja federacijom i istiskivanjem Hrvata, slučaj stolac, potez neum.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 12:42

Koordinirano prek Hasanačeta. Trojanski konj u Saboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 12:44

jasambrend wrote:BiH je nebitna tu sama po sebi...izgleda da su se počeli prelamati interesi nekih većih sila na tom području...tako da, zajebi saveze Hrvata i Srba ili ikog...to je tako na klimavim nogama da je dovoljan lagani povjetarac da ode sve u picku materinu...
ajde napokon netko... jos da ima svijesti pa da se trpacina oruzjem odbije,i pocne mahati maslinovom grancicom,pa nek Veliki igraci nadju "novu" Ukrajinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 12:45

epikur37 wrote:
newuser wrote:Od dvadeset i nešto osoba koje se terete za nekakve zločine negdje je omjer pola-pola Hrvati i Bošnjaci i samo pohapsiše Hrvate, ovo je bilo čisto ono da se zna čija je to država...

Ovo sarajevo baca prašinu u oči Zagrebu...ništa drugo...znaju da su ovi opsjednuti Srbima i skreću pozornost s projekta bošnjačkog ovladavanja federacijom i istiskivanjem Hrvata, slučaj stolac, potez neum.
A zašto misliš da sam na Indexu koji prati puno više ljudi a neki su i vezani uz politiku napisao ovo i samo ovo postam :

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Naša politika prema BiH je pogrešna : stalno govorimo da ju podržavamo kao državu a u suštini bi trebali govorit : da nismo baš sigurni ..pa neka se oni tamo u Banja Luci i Sarajevu malo zamisle.

BiH nije država i treba ju prestati podržavati i da dođe do raspada koji EU nesmije dopustiti pa ako je tako onda neka pošalju eu vojsku tamo .......kao što rekoh naša politika podržavanja BiH kao države je glupa.....treba baš suprotno.
Like · Reply · 1 hr
Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Dok god mi dajemo izjave da podržavamo BiH do tada se Dodo i Bake osjecaju sigurno u svojim foteljama. Nesmijemo to radit nego treba govorit da nismo baš sigurni dal je BiH kao država moguca da opstane. Neka se brajo zamisle.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-zanimljiv-je-tajming-uhicenja-u-orasju/929696.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 12:48

Johnakan Kether


Tko je ta budala?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 12:49

Eva wrote:Johnakan Kether


Tko je ta budala?
Pa ja.

jocolor
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 12:49

OH, sorry, nisam tak mislila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 12:51

Hr politika prema BiH je totalno pogrešna. Izjavama da podržavamo BiH Mi samo dajemo do znanja da je Dodina i Bakirova fotelja sigurna te dajemo do znjanja Briselu i Washingtonu da je tamo sve ok.

Tu politiku treba prekinit , Milanović je krenuo u tom smjeru ( Big shit ) i onda neka se svi lijepo zamisle jer BiH nemože u EU nikako osim preko Hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 13:08

Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Dok god mi dajemo izjave da podržavamo BiH do tada se Dodo i Bake osjecaju sigurno u svojim foteljama. Nesmijemo to radit nego treba govorit da nismo baš sigurni dal je BiH kao država moguca da opstane. Neka se brajo zamisle.


pa sta cekate,  uplasite nas, recite da je bih Nula drzava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 13:09

RayMabus wrote:Hr politika prema BiH je totalno pogrešna. Izjavama da podržavamo BiH Mi samo dajemo do znanja da je Dodina i Bakirova fotelja sigurna te dajemo do znjanja Briselu i Washingtonu da je tamo sve ok.

Tu politiku treba prekinit , Milanović je krenuo u tom smjeru ( Big shit ) i onda neka se svi lijepo zamisle jer BiH nemože u EU nikako osim preko Hr.

ma vi ste moodo marjanovo od bitnosti, nama posebno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Winter is coming 3/11/2016, 13:11

BiH je Yugoslavija u malom,a njihova politika paradoks,nisu htjeli biti u Jugi a hoce Jugu u malom (na silu) BiH je kao spojeni sijamski blizanac koji ceka operaciju da ga razdvoje a jedna glava nebi a druga bi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 13:24

pizzon wrote:Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Dok god mi dajemo izjave da podržavamo BiH do tada se Dodo i Bake osjecaju sigurno u svojim foteljama. Nesmijemo to radit nego treba govorit da nismo baš sigurni dal je BiH kao država moguca da opstane. Neka se brajo zamisle.


pa sta cekate,  uplasite nas, recite da je bih Nula drzava
Tvoja želja moja zapovijed :

Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Naša politika prema BiH je pogrešna : stalno govorimo da ju podržavamo kao državu a u suštini bi trebali govorit : da nismo baš sigurni ..pa neka se oni tamo u Banja Luci i Sarajevu malo zamisle.

BiH nije država i treba ju prestati podržavati i da dođe do raspada koji EU nesmije dopustiti pa ako je tako onda neka pošalju eu vojsku tamo .......kao što rekoh naša politika podržavanja BiH kao države je glupa.....treba baš suprotno.

Dok god mi dajemo izjave da podržavamo BiH do tada se Dodo i Bake osjecaju sigurno u svojim foteljama. Nesmijemo to radit nego treba govorit da nismo baš sigurni dal je BiH kao država moguca da opstane. Neka se brajo zamisle.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-obavijestili-smo-eu-i-nato-necemo-dopustiti-reviziju-domovinskog-rata/929717.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by provocator 3/11/2016, 13:35

jasambrend wrote:Jasta, dabome...ne bi Dodo nikad...
Ma ne bi on fakat nikada...Di će on koji kaže da je Hrvatska nastala na genocidu za razliku od njegove Republike Šumske.

_________________
Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest 3/11/2016, 13:41

dodik samo uzvraca na hrvatske komentare.
da je srspka  sve najgore, a endehazija bila demokrataska.
kao i sve hr. akcije tokom devedesetih, od regularnih do zlocinackih
ajde voznja
prestanite da napdate  srpsku i bice sve ok
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus 3/11/2016, 13:53

Pizzon tko napada srpsku ? Čitaj malo bolje šta sam napisao : piše ti da tzv država BiH je nemoguca. Hebeš srpsku .....rasturamo sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by vuksadinare 3/11/2016, 15:28

budimo jasni....nisu se hrvati iz bh- borili u hrvatskoj narocito hercegovci da bi ostali u drugoj drzavi..van hrvatske..onda se komotno juga nije ni trebala raspast kako su mi znali rec hercegovci...bilo koja opcija van hrvatske ili bez saveza sa hrvatskom je otpadala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 3 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum