ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by vuksadinare Thu 3 Nov - 10:40

epikur37 wrote:
gargamel0101 wrote:Znaci srbi i bosnjaci protiv hrvata, a covo tikve sadi sa dodom.

dodo je naš strateški saveznik..imamo iste poglede i interese kada je u pitanju beha :)
odi u orasje pa to reci..sumnjam da ces se liso provest

vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by vuksadinare Thu 3 Nov - 10:44

bogomdani wrote:Ipak su mi Hrvati u ovom svemu najbolji..GUŽENJE 3.0 od ww2 do danas od strane lokalnih Khozoepa,odnosno Mošnjaka,i ovi jos vde saveznike u Turcadiji,odnosno,smecu koje se odreklo i vjere i boga,a za titulu begova...ono karakterna uzdanica do jooja.. :clown
problem je sto se veliki hrvatski 'saveznik' dodo ko svaki lopov okrenuo malo jacem lopovu bakiru naustrb sitnijeg lopova covica i metnuo mu ge ne do balcaka nego do kalimantana..sad je covo postao apsolutno nepozeljan u posavini a i vec drugdje gdje su mu posavljaci porucili da si dodikov orden nabije na guzicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 10:53

epikur37 wrote:
gargamel0101 wrote:Znaci srbi i bosnjaci protiv hrvata, a covo tikve sadi sa dodom.

dodo je naš strateški saveznik..imamo iste poglede i interese kada je u pitanju beha :)

Premlad si za mrenu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 10:56

Eva wrote:Hrvati su malo naivni. Nemaju prijatelja u Bosni i tak se trebaju postaviti i branit samo svoje interese.

Eto...kako Jevreji odmah skuže kako stvari stoje...samo lako je s američkim proračunom se tako postaviti i ne jebat nikog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest Thu 3 Nov - 10:59

jasambrend wrote:
Eva wrote:Hrvati su malo naivni. Nemaju prijatelja u Bosni i tak se trebaju postaviti i branit samo svoje interese.

Eto...kako Jevreji odmah skuže kako stvari stoje...samo lako je s američkim proračunom se tako postaviti i ne jebat nikog...
reci da bi vam 4 milijarde dolari pomoglo..toliko spizdite na birokraciju,upravu i uhljebe u 3 mjeseca...zanimljivo jel?? jocolor
Osim toga,Zidovi su se izborili da sve sto zarade u Americi,odnosno porez,ide doli u domovinu...e sad ne znam tocno u kojem postotku,jer ipak iamerici semora nes ostaviti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 11:01

Doduse naši to ne bi na Merkave i avijaciju potrošili...našli bi oni svrsishodnija rješenja, istina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest Thu 3 Nov - 11:05

jahte,ovo i ono..za Elitu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by prckov Thu 3 Nov - 11:06

srbi I hrvati u BiH nemaju nerjesenih bitnih pitanja. Hrvati u BiH imaju nerjesen problem sa bosnjacima. End ov stori

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 11:16

BiH je nebitna tu sama po sebi...izgleda da su se počeli prelamati interesi nekih većih sila na tom području...tako da, zajebi saveze Hrvata i Srba ili ikog...to je tako na klimavim nogama da je dovoljan lagani povjetarac da ode sve u picku materinu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by prckov Thu 3 Nov - 11:21

jasambrend wrote:BiH je nebitna tu sama po sebi...izgleda da su se počeli prelamati interesi nekih većih sila na tom području...tako da, zajebi saveze Hrvata i Srba ili ikog...to je tako na klimavim nogama da je dovoljan lagani povjetarac da ode sve u picku materinu...
zajednicki interes nije savez, nema tu saveza

osim savez za razlaz
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 11:29

Pitanje je i da li uopće postoji zajednički interes...osim za neke lokalne igre...sve drugo se mora pitati za dopuštenje...takva su pravila igre potpisana, jbga... što misliš zašto je to tema o kojoj hrvatski političari nikad nemaju svoje izraženo mišljenje, već samo okolo, naokolo...A niti rješenje nije baš tako jednostavno kako neki beha Hrvati misle...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by prckov Thu 3 Nov - 11:44

jasambrend wrote:Pitanje je i da li uopće postoji zajednički interes...osim za neke lokalne igre...sve drugo se mora pitati za dopuštenje...takva su pravila igre potpisana, jbga... što misliš zašto je to tema o kojoj hrvatski političari nikad nemaju svoje izraženo mišljenje, već samo okolo, naokolo...A niti rješenje nije baš tako jednostavno kako neki beha Hrvati misle...
naravno da postoji I to ne za neke lokalne igre nego za politicki ustroj I rjesenje BiH. Hrvatski politicari nemaju izrazeno misljenje predpostavljam zato sto svoju vanjsku politiku moraju prilagodit interesima vecih sila.
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 11:50

Na Daytonu se debelo zasralo...nit se gledao interes Hrvatske, a niti Hrvata u Bih i sad imamo to što imamo...pat poziciju...samo ni Dodo nije rješenje za to...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by vuksadinare Thu 3 Nov - 11:50

jucer gledam gaucosa stira blijed ko krpa zbunjola mantra o europskom putu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by newuser Thu 3 Nov - 12:07

Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus Thu 3 Nov - 12:12

newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176152
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Guest Thu 3 Nov - 12:12

Narodi u BIH će stalno režati jedni na druge dok nekom ne bude odgovaralo da uništi tu državu, ato trenutno nikom ne odgovara od onih izvana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by newuser Thu 3 Nov - 12:12

Od dvadeset i nešto osoba koje se terete za nekakve zločine negdje je omjer pola-pola Hrvati i Bošnjaci i samo pohapsiše Hrvate, ovo je bilo čisto ono da se zna čija je to država...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by newuser Thu 3 Nov - 12:13

RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.

To je tvoja teorija, moja teorija je da se radi na tome da se BiH podijeli na Bošnjačku i Srpsku državu...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by RayMabus Thu 3 Nov - 12:14

newuser wrote:
RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.

To je tvoja teorija, moja teorija je da se radi na tome da se BiH podijeli na Bošnjačku i Srpsku državu...
Sumnjam jer srpska država u BiH znači ruski teritorij.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176152
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by darth_vader Thu 3 Nov - 12:16

RayMabus wrote:
newuser wrote:
RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne bih rekao da baca kost, Srbi su ovo pokrenuli ako sam dobro upratio još davno a Sarajevo je čekalo i sada je to pokrenuto, pitanje je zašto... u svakom slučaju jedinstvena akcija Sarajeva i B. Luke.
Ja imam jednu teoriju , možda zvuči kao SF al .....Briti su prije par dana ratificirali ugovor o pristupanju CG u NATO ......i sad dižu tenzije u BiH tj pripremaju teren za raspad RS i onda im treba šta više tenzija a jedna od tih je i ova.

To je tvoja teorija, moja teorija je da se radi na tome da se BiH podijeli na Bošnjačku i Srpsku državu...
Sumnjam jer srpska država u BiH znači ruski teritorij.

Zato i ne bude prošlo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata - Page 2 Empty Re: Sarajevo baca kost između Srba i Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum